БРЕВОРКС МОДУЛО ЛИТЕ-МЕ БМЛ-501 - поједностављене модуларне пиваре за мале ресторане

Модуларне пиваре опремљене за једноставну производњу пива из екстракта слада, хмеља и воде опремљене са МОДУЛО ЛИТЕ-МЕ КСНУМКС апаратом за пиво и ферменторима КСНУМКСЛ

БРЕВОРКС МОДУЛО ЛИТЕ-МЕ КСНУМКС су занатске пиваре са модуларном конструкцијом свих производних уређаја са стројем за припрему слада МОДУЛО ЛИТЕ-МЕ КСНУМКС и јединицама ферментације ФУИЦ са нехрђајућим челичним ферменторима запремине КСНУМКС литара. Они су идеално решење за почетнике у пиварском послу са мање искустава који желе брзо започети сопствену производњу пива без реконструкције зграде.

БРЕВОРКС МОДУЛО ЛИТЕ-МЕ пивовара КСНУМКС

Пиваре укључују поједностављену модуларну машину за припрему сладовине и неколико модуларних јединица за ферментацију-сазревање са интегрисаним цилиндрично-конусним ферменторима и хладњацима. Аутоматски систем хлађења, систем чишћења и санације, аутоматизација процеса припреме сладовине доступни су као опција. Пиваре БРЕВОРКС МОДУЛО ЛИТЕ-МЕ 501 омогућавају производњу свих познатих врста пива само од екстракта слада, хмеља и воде, а не од традиционалних састојака - слада, хмеља, воде и пивског квасца.

Производни капацитети пива од хектолитара КСНУМКС до хектолитара КСНУМКС годишње према броју ферментационих резервоара, њихов волумен и природно пиво.

Машина МОДУЛО ЛИТЕ-МЕ КСНУМКС за припрему сладовине из екстракта слада има традиционални дизајн који је типичан за чешку пиварску школу. Све компоненте потребне за производњу слада су интегрисане у два функционална резервоара. Сва опрема је инсталирана на оквир од нехрђајућег челика са подесивим ногама како би се олакшала транзиција и покретање. Ова врста машине за производњу пива може да произведе од једне до четири серије пива дневно.

Машина се може поставити и радити директно у унутрашњости ресторана где главни пивар ради са њим испред свих посетилаца ресторана. Луксузни традиционални дизајн визуелно компликоване машине за производњу сладовине усред ресторана добар је маркетиншки алат који привлачи пажњу купца.

Више информација о пиварама БРЕВОРКС МОДУЛО ЛИТЕ-МЕ КСНУМКС:

БРЕВОРКС МОДУЛО ЛИТЕ-МЕ - модуларне пиваре - Све о овој врсти пивара
БРЕВОРКС МОДУЛО ЛИТЕ-МЕ 500 - компактна пивница - Све о апарату за припрему сладовине
БРЕВОРКС МОДУЛО - компактни модули за хлађење сладовине - Све о систему за процес хлађења сладовине
БРЕВОРКС МОДУЛО - компактни енергетски модули - све о модулу са опремом за грејање и хлађење свих осталих модула
БРЕВОРКС МОДУЛО - компактни ферментацијски модули - све о компактним јединицама ФУИЦ са резервоарима за ферментацију пива и финалном опремом за припрему пива
Опрема за пуњење пива - све о објектима за пуњење пива у боце, петеринке, бачве од нерђајућег челика итд.
Помоћна опрема - све о систему контроле, систему за чишћење и дезинфекцију, систему хлађења итд.


Основне конфигурације пивовара БРЕВОРКС МОДУЛО ЛИТЕ-МЕ КСНУМКС:

Микробраварница МОДУЛО ЛИТЕ-МЕ КСНУМКССЕМ-ЦФКСНУМКСГ
Микробраварница МОДУЛО ЛИТЕ-МЕ КСНУМКССЕМ-ЦФКСНУМКСГ
неоцењено Оригинална цена је била: 80890 € – 167850 €.Тренутна цена је: 74455 € – 138725 €. Без пореза Додај у корпу
Микробраварница МОДУЛО ЛИТЕ-МЕ КСНУМКССЕМ-ЦФКСНУМКСГ
Микробраварница МОДУЛО ЛИТЕ-МЕ КСНУМКССЕМ-ЦФКСНУМКСГ
неоцењено Оригинална цена је била: 106281 € – 231765 €.Тренутна цена је: 99846 € – 185313 €. Без пореза Додај у корпу
Микробраварница МОДУЛО ЛИТЕ-МЕ КСНУМКССЕМ-ЦФКСНУМКСГ
Микробраварница МОДУЛО ЛИТЕ-МЕ КСНУМКССЕМ-ЦФКСНУМКСГ
неоцењено Оригинална цена је била: 131672 € – 295680 €.Тренутна цена је: 125237 € – 231901 €. Без пореза Додај у корпу
Микробраварница МОДУЛО ЛИТЕ-МЕ КСНУМКССЕМ-ЦФКСНУМКСГ
Микробраварница МОДУЛО ЛИТЕ-МЕ КСНУМКССЕМ-ЦФКСНУМКСГ
неоцењено Оригинална цена је била: 157063 € – 359595 €.Тренутна цена је: 150628 € – 278489 €. Без пореза Додај у корпу
Микробраварница МОДУЛО ЛИТЕ-МЕ КСНУМКССЕМ-ЦФКСНУМКСГ
Микробраварница МОДУЛО ЛИТЕ-МЕ КСНУМКССЕМ-ЦФКСНУМКСГ
неоцењено Оригинална цена је била: 182454 € – 423510 €.Тренутна цена је: 176019 € – 325077 €. Без пореза Додај у корпу
Микробраварница МОДУЛО ЛИТЕ-МЕ КСНУМКССЕМ-ЦФКСНУМКСГ
Микробраварница МОДУЛО ЛИТЕ-МЕ КСНУМКССЕМ-ЦФКСНУМКСГ
неоцењено Оригинална цена је била: 207845 € – 487425 €.Тренутна цена је: 201410 € – 371665 €. Без пореза Додај у корпу