فروش!
قیمت اصلی: 2990 یورو بود.قیمت فعلی: 2766 یورو است. بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده
توضیحات:
این واحد خنک کننده بر اساس طراحی موفق کولر قدرتمند CLC-4P2300 ساخته شده است.
چک-محصول -001
پارامترهای فنی :
قدرت کمپرسور خنک کننده ... 2300 W
حداکثر ظرفیت خنک سازی… 200 لیتر تا 0 درجه سانتیگراد / Tk 45 درجه سانتیگراد Δt 10 درجه سانتیگراد
ظرفیت خنک سازی تمام وقت… 180 لیتر تا 0 درجه سانتیگراد / Tk 45 درجه سانتیگراد Δt 10 درجه سانتیگراد
ظرفیت بانک یخ 10-20 کیلوگرم
حجم مخزن گلیکول یکپارچه… 35 لیتر
مبرد… R290 (خط سبز)
اتصال برق… 220-240V / 50Hz
مصرف… 1380 W / 6A
جابجایی پمپ .12.0 XNUMX متر
تعداد تنظیم کننده های دما مستقل (برای مخازن)… 4 عدد
+ یک سیستم تنظیم برای خنک کردن آب داخل کولر… 1 عدد
طول کابل های دما سنج x 4x 6 متر
4 عدد خروجی آب: شیلنگ غذا JohnGuest 12.7 میلی متر (1/2 ″)
توجه: پارامترهای قدرت برای دمای محیط از 0 تا 25 درجه سانتیگراد معتبر هستند
ظرفیت خنک کننده:
مقادیر برای حداکثر دمای محیط معتبر هستند. 25 درجه سانتی گراد
دمای آب/گلیکول 4 ° C 0 ° C + 4 ° C
توضیحات - اتصالات و قسمتهای اصلی کولر
اتصالات شلنگ CLC-4P2300
CLC-4P2300 توضیحات کامل
  1. سوئیچ پمپ (4 عدد)
  2. ترموستات دیجیتال برای پمپ (4 عدد)
  3. ترموستات برای کولر (1 عدد - این سنسور برای تنظیم دمای محیط خنک کننده داخل کولر عمل می کند)
  5. فن هوا
  6. کابل برق (1ph 230V / 50Hz)