Kataloq » Pivə zavodları, pivə və sidr istehsalı avadanlığı – məhsul kataloqu » BWM: Brewhouse wort maşınları » Wort dəmləmə maşınları üçün seçimlər » WFI - Wort filtrləri » PFIN-25-050 : DN25 boru filtr gövdəsi üçün filtr əlavəsi – 0.50 x 0.50 mm deşikli şəbəkə, paslanmayan polad
PFIN-25-050 : DN25 boru filtr gövdəsi üçün filtr əlavəsi – 0.50 x 0.50 mm deşikli şəbəkə, paslanmayan polad
DN25 boru filtr gövdəsi üçün paslanmayan polad filtr əlavəsi (düz versiya və ya bucaqlı versiya). Filtrləmə, ölçüləri 0.50 x 0.50 mm olan çoxlu kvadrat deşikləri olan paslanmayan polad şəbəkə vasitəsilə həyata keçirilir.
Clear seçimi
Xüsusiyyətlər:
Filtrləmə yeri asanlıqla çıxarıla və təmizlənə bilər.
Tam kompakt boru filtri (gövdə və filtrasiya əlavəsi):
Qeyd: Filtasiya əlavəsi filtr gövdəsinin qiymətinə daxil deyil.
Texniki parametrlər:
  • Uyğundur: Boru filtri gövdəsi DN25 (Diry Coupling / TriClamp)
  • Filtr gövdəsi ilə filtr daxiletməsi arasında əlaqə : DIN 11851 DN50 (Süd Birləşməsi)
  • Filtrləmə əlavəsinin uzunluğu (paslanmayan poladdan hazırlanmış tor ilə hissə) : 284 mm
  • Daxili filtr gövdəsinin diametri: 52 mm
  • Ölçüləri 0.5 x 0.5 mm olan kvadrat deşiklər