Katalog » Bryggerier, øl- og ciderproduksjonsutstyr – produktkatalogen » TGS: System av tekniske gasser » COE: Kullsyreutstyr » GPS1-PCM80: 1-veis trykkkontrollstasjon for gassledning med manometer, 8.0 mm hurtigkoblinger for slanger | maks. 8 bar
GPS1-PCM80: 1-veis trykkkontrollstasjon for gassledning med manometer, 8.0 mm hurtigkoblinger for slanger | maks. 8 bar
 37 eks mva
Panel i rustfritt stål med 1-veis gassledningsmanifold (trykkmanifold) utstyrt med en italiensk trykkregulator med et område på 0–8 bar og en trykkmåler på 0–10 bar. Hurtigkoblinger for 8.0 mm slanger (5/16″).
Tekniske beskrivelser
Grunnleggende tekniske spesifikasjoner:
  • 1x gassinntak: Hurtigkobling for slange 8.0 mm slange (5/16″)
  • 1x gassuttak: Hurtigkobling for slange 8.0 mm slange (5/16″)
  • Gasstrykkregulator – Maksimalt tillatt gasstrykk: 8.0 bar
  • Manometer 0-10 bar
  • Panel i rustfritt stål med 6.5 mm hull for enkel veggmontering.
  • Gassinntak og gassutløp er utstyrt med 8 mm hurtigkoblinger for slanger.
Eksempel på bruk:
Du må ha ulikt trykk i hver av de to tønnene (f.eks. 2 bar og 1 bar). Koble en «Y»- eller «T»-hurtigkobling til slangen fra trykkreduksjonsventilen, og splitt dermed utgangen.
Koble én utgang der det kreves et høyere trykk i fatet (i vårt tilfelle 2 bar) direkte og still inn denne verdien på trykkreduksjonsventilen.
Koble den andre utgangen der du trenger et lavere trykk (1 bar) til regulatoren og regulatoren til den andre sylinderen. Still deretter inn ønsket lavere trykk på panelet (i vårt tilfelle 1 bar).
Ytterligere informasjon
Vekt 1 kg
Dimensjoner 250 × 250 × 80 mm