CBC-SA600N: Хагас автомат лонх бөглөх машин (үйсэн бөглөө), азот шахах төхөөрөмжтэй
 6334 НӨАТ ороогүй
Машин нь AISI 304 зэвэрдэггүй гангаар хийгдсэн.
Буцах захиалгаар авах боломжтой
Тодорхойлолт
CBC-SA600N үйсэн бөглөөний машин нь 22-26 миллиметр диаметртэй, 50 мм хүртэл өндөртэй бөөгнөрсөн эсвэл синтетик бөглөөтэй тохирно. 520 х 600 х 1830 мм хэмжээтэй, нийт жин нь 110 кг нь дарс, шар айрагны үйлдвэрүүдийн ихэнх мэргэжилтнүүдийн хэрэгцээнд бүрэн нийцдэг.
онцлог:
  • Зэвэрдэггүй ган блокууд
  • Бөөгнөрсөн болон синтетик бөглөөний зориулалттай
  • Азот шахах төхөөрөмж (азот бүхий даралтат цилиндрээс)
  • Үйсэн диаметр: 22-26 мм
  • Үйсэн бөглөөний өндөр: 50 мм
  • Өндөр лонхны хувьд: 375 мм хүртэл
  • Хязгаарлах хугацаа: 1.8 секунд
  • Машины хэмжээ: 520 x 600 x 1830 мм
  • Нийт жин: 110 кг
Техникийн үзүүлэлтүүд:
Жин 100 кг
өндөр 1830 мм-ийн
өргөн 520 мм-ийн
Гүн 600 мм-ийн
Хүчдэл (стандарт) 1-фазын 220-240В 50Гц CE
Хүчдэл (заавал биш) 3-фазын 380-420В 50Гц CE
нэмэлт мэдээлэл
Жин 100 кг
Хэмжээ 1200 × 400 × 400 мм