Catalóg » Grúdlanna, trealamh táirgeachta beorach agus leann úll – catalóg na dtáirgí » BWM: Meaisíní scamhóg tí » Roghanna do mheaisíní breithe coire » Scagairí WFI - Wort » PFIN-25-070 : Ionsáigh scagaire don phíobán scagaire corp DN25 - glan le poill 0.70 x 0.70 mm, cruach dhosmálta
PFIN-25-070 : Ionsáigh scagaire don phíobán scagaire corp DN25 - glan le poill 0.70 x 0.70 mm, cruach dhosmálta
Cuir isteach an scagaire cruach dhosmálta le haghaidh comhlacht scagaire píopa DN25 (an leagan díreach nó an leagan uillinn). Déantar an scagachán trí líontán cruach dhosmálta le go leor poill cearnacha le toisí 0.70 x 0.70 mm.
roghnú Clear
Tuairisc
Saintréithe:
Is furasta an t-iontán scagacháin a bhaint agus a ghlanadh.
An scagaire píopa dlúth iomlán (an corp agus an cuir isteach scagacháin):
Nóta: Níl an t-iontán scagacháin san áireamh i bpraghas an chomhlachta scagaire.
Bparaiméadar teicniúil:
  • Ag luí le: Corp scagaire píopa DN25 (Cúpláil Déiríochta / TriClamp)
  • Fad an chur isteach scagacháin (cuid leis an líontán cruach dhosmálta): 284 mm
  • Trastomhas an choirp scagaire istigh : 52 mm
  • Poill cearnacha le toisí 0.7 x 0.7 mm