Kataloq » Pivə zavodları, pivə və sidr istehsalı avadanlığı – məhsul kataloqu » BDE : İçki paylama avadanlığı » BCR: İçki bağlayıcıları və reduktorları » DML-H127-H095 : İki şlanq üçün DMfit plastik bucaqlı L-bağlayıcı (çevik borular) : D=12.7mm (1/2″) | D=9.5mm (3/8″), AEU0706
DML-H127-H095 : İki şlanq üçün DMfit plastik bucaqlı L-bağlayıcı (çevik borular) : D=12.7mm (1/2″) | D=9.5mm (3/8″), AEU0706
 2 ƏDV istisna olmaqla
İki şlanqın (çevik boruların) birləşdirilməsi üçün bucaqlı plastik şlanq L-coupler. Xarici diametri 1 mm (12.7/1″) olan 2-ci şlanq, xarici diametri 2 mm (9.5/3″) olan 8-ci şlanq
İstehsalçı: DMfit
İstehsalçı: DMfit
DMfit sürətli boru bağlantısı sistemi:
Texniki parametrlər:
Material Qida dərəcəli plastik (Polietilen, Asetal Kopolimer, Polibutilen Baryer Borusu, NBR, EPDM)
H1 - şlanq bağlantısı Xarici diametri 12.7 mm (1/2") olan plastik şlanq (çevik boru)
H2 - şlanq bağlantısı Xarici diametri 9.5 mm (3/8") olan plastik şlanq (çevik boru)
DM kodu AEU0706
Əlavə məlumat
Çəki 0.5 kg
Ölçülər 20 × 30 × 30 mm