Kataloq » Pivə zavodları, pivə və sidr istehsalı avadanlığı – məhsul kataloqu » BDE : İçki paylama avadanlığı » BDA : İçki paylama avadanlığı üçün aksesuarlar » BTM-ACA-24 : Medailonlar üçün AC/DC adapter (enerji təchizatı) 230V 50Hz AC / 24V DC LED arxa işıqlandırma ilə (içki lövhələri)
BTM-ACA-24 : Medailonlar üçün AC/DC adapter (enerji təchizatı) 230V 50Hz AC / 24V DC LED arxa işıqlandırma ilə (içki lövhələri)
 19 ƏDV istisna olmaqla
İçki paylama stendləri üçün enerji təchizatı 220V AC / 24V DC 10VA DC fişli elektrik kabeli daxil olmaqla. LED arxa işıqlandırması 24V DC ilə bütün növ içki paylama stendləri üçün uyğundur.
İçki paylama stendləri üçün enerji təchizatı 220V AC / 24V DC 10VA DC fişli elektrik kabeli daxil olmaqla.
LED arxa işıqlandırması 24V DC ilə bütün növ içki paylama stendləri üçün uyğundur.
  • Kabel uzunluğu: 1000 mm
  • Giriş: 230V 50Hz AC
  • Çıxış: 24V DC 10VA
Əlavə məlumat
Çəki 0.5 kg
Ölçülər 100 × 150 × 80 mm