Mikrolaineahi MODULO LITE-ME 1001SEM-CF3000G
Modulaarne hõlpsasti monteeritav mikropruulikomplekt MODULO LITE-ME 1001SEM-CF3000G Koos brewhouse'iga BREWORX LITE-ME 1000 Võimaldab tootmist Alates 1000 kuni 4000 liitrit õlut päevas. Selles õlletehase konfiguratsioonis on mahutite kogum, mille tootmisvõimsus on kuni Topelt fermenteeritud õlle 300.000 liitrit or 180.000 liitrit alt kääritatud õlut Aastas - aga ainult alates Õlle linnaste kontsentraadid, mitte linnast. Lihtne disain sõltumatute seadmetega võimaldab kliendi hõlpsat kokkupanekut ilma meie spetsialistideta. See konfiguratsioon ei hõlma monteerimistöid - klient teostab kasutaja juhendi koostamise ise hõlpsalt.
Manuaalne juhtimine Keemisprotsessi, meediumid ja mahutid koos PLC kontrolleritega.
SKU: Bml-1001sem-cf3000g Kategooriad: , Sildid: , ,
Kirjeldus
Microbreweries-komplektid-266x143-266x143Modulaarne hõlpsasti monteeritav mikropruulikomplekt MODULO LITE-ME 1001SEM-CF3000G Koos brewhouse'iga BREWORX LITE-ME 1000 Võimaldab tootmist Alates 1000 kuni 4000 liitrit õlut päevas. Selles õlletehase konfiguratsioonis on mahutite kogum, mille tootmisvõimsus on kuni Topelt fermenteeritud õlle 300.000 liitrit or 180.000 liitrit alt kääritatud õlut Aastas - aga ainult alates Õlle linnaste kontsentraadid, mitte linnast. Lihtne disain sõltumatute seadmetega võimaldab kliendi hõlpsat kokkupanekut ilma meie spetsialistideta. See konfiguratsioon ei hõlma monteerimistöid - klient teostab kasutaja juhendi koostamise ise hõlpsalt.
Modulo Lite-ME = moodulmikropruulikomplekt
Tehnilised parameetrid:
Tootmisvõimsus - iga päev:
Tootmisvõimsus - aastas:
  • Õlu, mis on toodetud pinna kääritamise meetodil ......... 300.000 Liitrit aastas
  • Aluspõhja käärimise meetodil valmistatud õlut ... 180.000 Liitrit aastas
Toormaterjal :
  • CO2 survepudelites (silindrid)
  • Pesu- ja desinfitseerivad ained
Kontrollsüsteem :
  • Peetipaigaldusseadmed:
    • ventiilid ja klapid - käsitsi juhtimine
    • temperatuurid - PLC kontrollerid
    • mootorid, pumbad - PLC kontrollerid
    • Ajastus - käsitsi juhtimine
  • Mahutid - käärimine, küpsemine, ere õlu:
    • Ajastus - käsitsi juhtimine
  • Meedium - kuum vesi, jäävesi, virde jahutus, glükooli paak:
Ehitise jaoks vajalik ruum:
  • Põrandapind min: 86 m2
  • Ruumi kõrgus min: 2.9 m
Elektriühendus:
  • Elektriline pistik: 400V 3ph / 50 Hz
  • Elektriline kulu: 101 kW