Κατάλογος » Ζυθοποιεία, εξοπλισμός παραγωγής μπύρας και μηλίτη – ο κατάλογος προϊόντων » COM : Υλικό σύνδεσης » QHC: Γρήγοροι σύνδεσμοι σωλήνων » CBL-BH80FC : Αντάπτορας BALL LOCK με ταχυσύνδεσμο για σωλήνα 8.0 mm (5/16″) και ρυθμιστή ροής / αντισταθμιστή (KegLand KL21418)
CBL-BH80FC : Αντάπτορας BALL LOCK με ταχυσύνδεσμο για σωλήνα 8.0 mm (5/16″) και ρυθμιστή ροής / αντισταθμιστή (KegLand KL21418)
 9 χωρίς ΦΠΑ
Ο ζεύκτης BALL LOCK με ενσωματωμένη ταχεία σύζευξη Duotight για εύκαμπτους σωλήνες με εξωτερική διάμετρο 8.0 mm (5/16″) – για ποτά ή αέριο. Ενσωματωμένος ρυθμιστής / αντισταθμιστής ροής.
Περιγραφή
  • Συζεύκτη κυβέτας με BALL LOCK (NC) ή Bag-in-Box (BIB) και σύνδεση για υγραέριο ή ποτό
  • Ενσωματωμένος ρυθμιστής ροής (αντισταθμιστής)
  • Ενσωματωμένη ταχεία σύζευξη Duotight για εύκαμπτους σωλήνες με εξωτερική διάμετρο 8.0 mm (5/16″) – για ποτά ή αέριο
  • Υλικό ABS
Αξεσουάρ για:
FKRV-09 Ζύμωση από ανοξείδωτο χάλυβα με βαλβίδα εκτόνωσης πίεσης 9.5 λίτρα 9 bar
FKRV-19 Ζύμωση από ανοξείδωτο χάλυβα με βαλβίδα εκτόνωσης πίεσης 19 λίτρα 9 bar
Πρόσθετες πληροφορίες
Βάρος 2 kg
Διαστάσεις 100 100 × × 100 mm