Katalog » Bryggerier, øl- og ciderproduktionsudstyr – produktkataloget » COM : Tilslutningsmateriale » PAR : Røradaptere og reduktionsgear » PF-PRTC25G1F: Rørreduktion TriClamp 1.5"/DN25/50.5mm til BSP 1"F rustfrit stål
PF-PRTC25G1F: Rørreduktion TriClamp 1.5"/DN25/50.5mm til BSP 1"F rustfrit stål
 48 eksklusive moms
Armaturet i rustfrit stål: rørreduktion med TriClamp 1.5″ / D=50.5 mm og indvendig gevind BSP 1″ (hun).
Beskrivelse
Specifikationer:
  • Materiale: Rustfrit stål 304
  • Trådstørrelse: BSP 1″ (25 mm) hun
  • Tri-klemme: Indvendig diameter 1″ / 25 mm, ydre skivediameter: 1.5″ / 50.5 mm
  • Størrelse: 80x48x50mm
Yderligere oplysninger
Vægt 0.3 kg
Mål 100 × 100 × 100 mm