Каталог » Пивоварні, обладнання для виробництва пива та сидру – каталог продукції » COM : Матеріал з'єднання » CEHO : Шлангові з’єднувальні елементи » HM-12FH13ID-SS : Оправка для шланга з нержавіючої сталі BSP 1/2F із зовнішнім діаметром 13 мм (KL03612)
HM-12FH13ID-SS : Оправка для шланга з нержавіючої сталі BSP 1/2F із зовнішнім діаметром 13 мм (KL03612)
 8 без ПДВ
Оправка для шланга з внутрішнім з’єднанням BSP 1/2″ із зовнішнім діаметром 13 мм. Виготовлений з нержавіючої сталі AISI 304.
Призначений для шлангів для напоїв із зовнішнім діаметром 1/2″ / 12.7 мм
Опис
Додаткова інформація
Маса 0.3 кг
розміри 100 × 100 × 100 мм