Kataloglar » Bira fabrikaları, bira ve elma şarabı üretim ekipmanları – ürün kataloğu » MCS: Ölçme ve kontrol sistemleri » PRM : Basınç ölçerler - manometreler » PF-GMANTC10-SS : Hijyenik diyaframlı 0-10 bar Gliserin Manometresi, TriClamp 1.5″ 50.5 mm | AISI 304
PF-GMANTC10-SS : Hijyenik diyaframlı 0-10 bar Gliserin Manometresi, TriClamp 1.5″ 50.5 mm | AISI 304
 141 KDV hariç
0-10 bar ölçüm aralığına ve 63 mm kadran çapına sahip paslanmaz çelik gliserin manometresi, paslanmaz çelik hijyenik diyafram ile donatılmıştır. TriClamp 1.5″ 50.5 mm bağlantı noktasına sahiptir. Kolayca kimyasal olarak dezenfekte edilebilir ekipman.
Açıklama
Teknik parametreler ve özellikler :
Basınç göstergesi (manometre) paslanmaz çelikten imal edilmiştir.
  • Gövde malzemesi AISI 304, diş malzemesi AISI 316.
  • Hijyenik diyafram malzemesi: AISI 316L
  • Hijyenik diyafram gövde malzemesi: AISI 304
Algılama cihazı Bourdon paslanmaz çelik yaydır.
Standart olarak gliserin dolgulu olarak sunulmaktadır (çalışma şoklarına karşı koruma).
Alt bağlantı: TriClamp DIN 32676 – DN40 1.5″ (50.5mm)
Kadran çapı: 63 mm
Ölçüm aralığı: 0–10 bar
Basınç göstergesi EN 837–1 gerekliliklerini karşılamaktadır, doğruluk sınıfı CL 1.6'dır.
Çalışma sıcaklığı: –45 °C ila +150 °C
Basınç aralığı için tasarlanmış diyafram: 0–60 bar
Ek bilgi
Ağırlık 0.5 kg
boyutlar 100 × 100 × 100 mm