Kataloglar » Bira fabrikaları, bira ve elma şarabı üretim ekipmanları – ürün kataloğu » BDE : İçecek dağıtım ekipmanı » BCR: İçecek kuplörleri ve redüktörleri » JGL-H127-H095 : John Guest plastik açılı L bağlantı elemanı iki hortum için (esnek borular) : D=12.7 mm (1/2″) | D=9.5 mm (3/8″), PI211612S
JGL-H127-H095 : John Guest plastik açılı L bağlantı elemanı iki hortum için (esnek borular) : D=12.7 mm (1/2″) | D=9.5 mm (3/8″), PI211612S
 4 KDV hariç
İki hortumun (esnek borular) bağlantısı için açılı hortum L bağlantı elemanı. 1. hortum dış çapı 12.7 mm (1/2″), 2. hortum dış çapı 9.5 mm (3/8″)
Yapımcı : John Guest
Açıklama
Yapımcı : John Guest
John Guest hızlı boru bağlantı sistemi:
Teknik parametreler :
Malzeme Gıda Sınıfı Plastik (Polietilen, Asetal Kopolimer, Polibütilen Bariyer Boru, NBR, EPDM)
H1 – hortum bağlantısı Dış çapı 12.7 mm (1/2″) olan plastik hortum (esnek boru)
H2 – hortum bağlantısı Dış çapı 9.5 mm (3/8″) olan plastik hortum (esnek boru)
JG kodu PI211612S
Ek bilgi
Ağırlık 0.05 kg
boyutlar 20 × 30 × 30 mm