CBC-SA600N : Azot enjeksiyon cihazı ile yarı otomatik şişe mantarlama makinesi (mantar tıpaları)
 6334 KDV hariç
Makine AISI 304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir.
Sipariş üzerine mevcut
Açıklama
CBC-SA600N mantar tıpa makinesi paslanmaz çelik bloklardan oluşmaktadır.
CBC-SA600N mantar tıpalama makinesi, çapı 22 ila 26 milimetre, yüksekliği 50 milimetreye kadar olan aglomere veya sentetik mantar tıpalarla uyumludur. 520 x 600 x 1830 mm boyutları ve 110 kg toplam ağırlığı, şarap ve biracılık sektöründeki profesyonellerin çoğunun ihtiyaçlarına mükemmel şekilde uygundur.
Özellikler:
  • AISI 304 paslanmaz çelikten üretilmiştir
  • Paslanmaz çelik bloklar
  • Toplanmış ve sentetik mantarlar için
  • Azot enjeksiyon cihazı (azotlu bir basınç silindirinden)
  • Mantar çapı: 22 ila 26 mm
  • Mantar yüksekliği: 50 mm
  • Yüksekliği 375 mm'ye kadar olan şişeler için
  • Kapatma süresi: 1.8 saniye
  • Çalışma kapasitesi: Saatte 500-700 şişe (insan operatörüne bağlıdır)
  • Makinenin boyutları: 520 x 600 x 1830 mm
  • Toplam ağırlık: 110 kg
  • Güç kaynağı: 1 faz 220-240V 50Hz (isteğe bağlı olarak 3 faz 380-420V 50 Hz)
Teknik parametreler :
Ağırlık 100 kg
Yükseklik 1830 mm
genişlik 520 mm
derinlik 600 mm
Voltaj (standart) 1 fazlı 220-240V 50Hz CE
Voltaj (isteğe bağlı) 3 fazlı 380-420V 50Hz CE
Ek bilgi
Ağırlık 100 kg
boyutlar 1200 × 400 × 400 mm