BREWORX OPPIDUM 6000 bira fabrikaları

Wort demleme makinesi BREWORX OPPIDUM 6000 ve fermentörler 24000L, 30000L veya 36000L ile güçlü endüstriyel zanaat bira fabrikaları

BREWORX OPPIDUM 6000 çok büyük bira üreticileri için el yapımı birahanelerdir. Bira fabrikaları, BREWORX OPPIDUM 6000 endüstriyel atık demleme makinesinden ve 24000'ten 36000 litreye kadar nominal kapasiteye sahip tam donanımlı profesyonel bira fermantasyon tanklarından oluşur.

BREWORX OPPIDUM 6000 bira fabrikaları, çok büyük miktarda atık üretimi için tasarlanmış özel atık kaynatma sistemine sahip, endüstriyel, çok büyük boyutlu bira fabrikalarıdır. Wort demleme makinesi, aynı anda altı partiye kadar paralel üretime izin veren altı çok işlevli tank ile donatılmıştır.

BREWORX OPPIDUM 6000 bira fabrikası

BREWORX OPPIDUM 6000 endüstriyel bira fabrikalarıOPPIDUM 6000 wrew demlemek makinesi, tasarımı amaçsız olmayan bir kaleye hatırlatıyor. Wort üretimi işlemi için ihtiyaç duyulan tüm kapların ortak bir platformda tek bir birime entegrasyonunun yanı sıra makineyi, şerbetçiotu ve ayrı jakuzi tankı ile kaynatmak için özel bir kazanla tamamlamak, altıya kadar en verimli bira üretimine izin verir Aynı gün içinde aynı anda partileri hazırladılar.

Bu sayede wort demleme makinesi, kaynatma yöntemiyle hazırlanan bira türlerinin üretiminde 24 saat başına beş partiye kadar veya hatta infüzyon kullanılarak wort üretimi sırasında 24 saat başına altı partiye kadar üretime olanak tanır.

Fermantasyon tanklarına, hacimlerine ve üretilecek bira türüne göre yılda 12000 hektolitreden 100000 hektolitreye kadar bira üretim kapasiteleri.

Daha fazla bilgi : BREWORX OPPIDUM 6000 wort demlemek makinesi
Daha fazla bilgi : BREWORX OPPIDUM bira fabrikaları

Bu örnek yapılandırmalar ve fiyatları, emekçiliğimizi (montaj çalışmalarını ve yerinde ekipmanın başlatılmasına yardımcı olduğumuzu) ve nakliye ücretlerini içermez. Teslimat ve kuruluma her yere göre ayrı ayrı hesaplanırlar. OPPIDUM 6000 bira fabrikasını diğer konfigürasyonlarda da sunuyoruz. Bireysel taleplerinize uygun bir bira fabrikası teklifimizi gönderebiliriz.

BREWORX OPPIDUM 6000 bira fabrikalarının temel yapılandırmaları: