BREWORX OPPIDUM 5000 bira fabrikaları

Wort demleme makinesi BREWORX OPPIDUM 5000 ve fermentörler 20000L, 25000L veya 30000L ile güçlü endüstriyel zanaat bira fabrikaları

BREWORX OPPIDUM 5000 çok büyük bira üreticileri için el yapımı birahanelerdir. Bira fabrikaları, BREWORX OPPIDUM 5000 endüstriyel atık demleme makinesinden ve 20000'ten 30000 litreye kadar nominal kapasiteye sahip tam donanımlı profesyonel bira fermantasyon tanklarından oluşur.

BREWORX OPPIDUM 5000 bira fabrikaları, çok büyük miktarda atık üretimi için tasarlanmış özel atık kaynatma sistemine sahip, endüstriyel, çok büyük boyutlu bira fabrikalarıdır. Wort demleme makinesi, aynı anda altı partiye kadar paralel üretime izin veren altı çok işlevli tank ile donatılmıştır.

BREWORX OPPIDUM 5000 bira fabrikası

OPPIDUM 5000 wrew demlemek makinesi, tasarımı amaçsız olmayan bir kaleye hatırlatıyor. Wort üretimi işlemi için ihtiyaç duyulan tüm kapların ortak bir platformda tek bir birime entegrasyonunun yanı sıra makineyi, şerbetçiotu ve ayrı jakuzi tankı ile kaynatmak için özel bir kazanla tamamlamak, altıya kadar en verimli bira üretimine izin verir Aynı gün içinde aynı anda partileri hazırladılar.

Bu sayede wort demleme makinesi, kaynatma yöntemiyle hazırlanan bira türlerinin üretiminde 24 saat başına beş partiye kadar veya hatta infüzyon kullanılarak wort üretimi sırasında 24 saat başına altı partiye kadar üretime olanak tanır.

Fermantasyon tanklarına, hacimlerine ve üretilecek bira türüne göre yılda 10000 hektolitreden 80000 hektolitreye kadar bira üretim kapasiteleri.

Daha fazla bilgi : BREWORX OPPIDUM 5000 wort demlemek makinesi
Daha fazla bilgi : BREWORX OPPIDUM bira fabrikaları

Bu örnek yapılandırmalar ve fiyatları, emekçiliğimizi (montaj çalışmalarını ve yerinde ekipmanın başlatılmasına yardımcı olduğumuzu) ve nakliye ücretlerini içermez. Teslimat ve kuruluma her yere göre ayrı ayrı hesaplanırlar. OPPIDUM 5000 bira fabrikasını diğer konfigürasyonlarda da sunuyoruz. Bireysel taleplerinize uygun bir bira fabrikası teklifimizi gönderebiliriz.

BREWORX OPPIDUM 5000 bira fabrikalarının temel yapılandırmaları: