Küçük boyutlu restoranlar ve yeni başlayan bira üreticileri için basit bira çözümü

BREWORX LITE-ECO 300 bira fabrikaları - Sadece malt konsantrelerinden bira üretimi için lite mayşe demleme makinesi Lite-ECO 300 ile donatılmış standart bira fabrikalarının fiyat teklifleri.

BREWORX LITE-ECO 300 bira imalathaneleri - wt brew machine malt ekstraktından üretim wort üretimineBREWORX LITE-ECO 300, tüm ekipmanların basit tasarımı ile zanaat mikro bira fabrikalarıdır. Zanaat bira üreticilerini deneyimsiz ve bira üretimine başlamadan başlatmak için ideal bir çözümdür. Wort demleme makinesi, malttan değil, yalnızca malt konsantrasyonlarından bira üretimi için basitleştirilmiş bir tasarıma sahiptir. Wort demleme makinesinin ve fermantasyon tanklarının kapasitesi günlük 330 litre wort üretimi için optimize edilmiştir.

Endüstriyel tasarıma sahip basitleştirilmiş bira fabrikası wort makinesi ve silindirik ve konik bira mayalayıcıları veya açık mayalama fıçıları, otomatik soğutma sistemi, temizleme ve sanitasyon sistemi vb. Gibi modern profesyonel bira üretim ekipmanlarıyla donatılmıştır. Bunları bilinen tüm türlerin üretiminde kullanmak mümkündür. malt konsantreleri ve tarifleri olan bira.

Fermantasyon tanklarına, bunların hacimlerine ve üretilecek bira türlerine göre, 225 hektolitreden yılda 2700 hektolitreye kadar bira üretim kapasiteleri.

Bu bira üretim setlerinin fiyatı, montaj iş maliyetlerini ve nakliye maliyetlerini içermez. Masraflar teslimat ve montaja göre her yere göre ayrı ayrı hesaplanacaktır. BREWORX LITE-ECO 300 bira imalathanelerini, bireysel müşteri taleplerine göre başka konfigürasyonlarda da sunuyoruz.

BREWORX LITE-ECO 300 bira fabrikaları hakkında daha fazla bilgi:

BREWORX LITE-ECO 300 bira fabrikalarının temel yapılandırmaları: