Bira Fabrikaları BREWORX CLASSIC BCL-1000

Wort demleme makinesi BREWORX CLASSIC 1000 ve fermentörler 1000L veya 2000L ile zanaat biraları yapın

BREWORX CLASSIC 1000, lüks harman demleme makinesi BREWORX CLASSIC 1000 ve tank başına nominal kapasiteye sahip 1000 veya 2000 litre kapasiteli profesyonel bira fermantasyon tanklarından oluşan büyük boyutlu restoranlar için restoran yapımı bira imalathaneleridir.

BREWORX CLASSIC 1000 bira fabrikaları - Breworx Classic 1000 wort demleme makinesi ve 1000 veya 2000 litre hacimli bira fermantasyon tankları ile bira fabrikalarının önerilen temel konfigürasyonları.

Breworx Classic 2000 bira fabrikaları - orta büyüklükte restoranlar için bira üretim sistemiAtık üretimi için BREWORX CLASSIC 1000 makineli tipik bira fabrikası setleri. BREWORX CLASSIC 1000 bira fabrikaları, genellikle kendi bira üretimine sahip büyük boy restoran ve barlara yönelik orta büyüklükte bira imalathaneleridir.

Lüks bira fabrikası wort makinesi ve silindirik ve konik bira fermentörleri veya açık fermantasyon kapları, otomatik soğutma sistemi, temizleme ve sanitasyon sistemleri vb. Gibi bira üretimi için modern profesyonel donanımlarla donatılmıştır. Bunları bilinen tüm bira türlerinin üretiminde kullanılabilir. .

Fermantasyon tanklarına, bunların hacimlerine ve üretilecek bira türlerine göre, 750 hektolitreden yılda 6000 hektolitreye kadar bira üretim kapasiteleri.

WREWORX CLASSIC 1000 makinesi, wort hazırlanması için Çek bira fabrikası için tipik olan geleneksel bir tasarıma sahiptir. Wort üretimi için gerekli olan tüm bileşenler iki çok işlevli tankla birleştirilmiştir. Her tank birkaç fonksiyon sağlar. Bu tür demleme makinesinin tipi, demleme için malt kullanılıyorsa günde bir ila iki yığın halinde veya malt ekstresi yerine malt kullanılırsa günde üç partiye kadar üretebilir. Makineyi iki farklı varyasyonda üretiyoruz - paslanmaz çelik veya bakır dış tasarıma sahip. Makine genellikle doğrudan bir ana bira fabrikasının tüm ziyaretçilerinin önünde çalıştığı restoranın içine yerleştirilir ve çalışır. Restorantın ortasında yer alan görsel komplike wort üretim makinesinin lüks geleneksel tasarımı, müşterinin dikkatini çeken iyi bir pazarlama aracıdır.

BREWORX CLASSIC 1000 bira fabrikaları hakkında daha fazla bilgi:

BREWORX CLASSIC 1000 bira fabrikalarının temel yapılandırmaları: