katalog » Bryggerier, öl- och ciderproduktionsutrustning – produktkatalogen » BDE : Dryckesutdelningsutrustning » BCR: Dryckskopplare och reducerare » JGL-H127-H95 : JG L-koppling (reduktion) från slang 12.7 mm (1/2 tum) till slang 9.5 mm (3/8 tum)
JGL-H127-H95 : JG L-koppling (reduktion) från slang 12.7 mm (1/2 tum) till slang 9.5 mm (3/8 tum)
 4 exklusive moms
Plast L-koppling: Två slangkopplingar på L-koppling för anslutning av en slang med ytterdiameter 9.5 mm (3/8″) och en slang med ytterdiameter 12.7 mm (1/2″). John gästsystem.
BESKRIVNING
Detaljer
Vikt 0.05 kg
Mått 20 × 30 × 20 mm