БРЕВОРКС ЛИТЕ-МЕ БЛМ-КСНУМКС пивара са КСНУМКС Л ферменторима

Пиваре БРЕВОРКС ЛИТЕ-МЕ КСНУМКС са ферменторима КСНУМКС ЛПивоваре БРЕВОРКС ЛИТЕ-МЕ КСНУМКС - Препоручене основне конфигурације ресторанских пивара које су опремљене машином за припрему сладовине БРЕВОРКС ЛИТЕ-МЕ 600 и неколико ферментатора од нерђајућег челика корисне запремине 600 литара по сваком резервоару.

Основни сетови пиваре у овој категорији су дизајнирани за производњу КСНУМКС литара сладовине по једној серији, запремина резервоара омогућава максималну производњу једне серије дневно.

Производни капацитет пиваре је КСНУМКС литара сладовине по једном пиварском дану који је једнак приближно КСНУМКС литара пива након процеса ферментације.

БРЕВОРКС ЛИТЕ-МЕ КСНУМКС машина за припрему сладовине има традиционални дизајн који је типичан за чешку пиварску школу. Све компоненте које су неопходне за производњу сладовине интегрисане су у два функционална резервоара. Овај тип апарата за припрему сладовине може да произведе од једне до четири шарже пива на дан, при чему се само екстракт слада користи умјесто слада. Машину израђујемо у две различите варијанте - са спољашњим дизајном од нерђајућег челика или бакра.

Машина се обично поставља и ради директно у ентеријеру ресторана у коме са њим борави мајстор пивара испред свих посетилаца ресторана. Луксузни традиционални дизајн визуелно компликоване машине за производњу сладовине у средини ресторана је добар маркетиншки алат који привлачи пажњу купца.

У овој категорији можете наћи пиваре са асортиманом капацитета за производњу пива од хектолитара КСНУМКС до хектолитара КСНУМКС годишње према типу и броју ферментационих резервоара и врсти пива које ће се производити.

Цијене ових конфигурација не укључују рад (инсталацијски радови и наша помоћ при покретању опреме на мјесту) и трошкове доставе. Обрачунат ће се појединачно према мјесту испоруке и инсталације. Пиваре нудимо иу другим конфигурацијама. Можемо Вам послати понуду за било коју посебну конфигурацију пиваре према Вашим захтјевима.

Више информација о пивари БРЕВОРКС ЛИТЕ-МЕ КСНУМКС:

Пивоваре БРЕВОРКС ЛИТЕ-МЕ КСНУМКС - Све о овој врсти пивара
БРЕВОРКС ЛИТЕ-МЕ КСНУМКС бревхоусе - све о процесу машине за припрему сладовине
Опрема за производњу пива - све о систему за процес производње сладовине
Опрема за ферментацију пива - све о посудама за ферментацију пива и финалној опреми за припрему пива
Опрема за пуњење пива - све о објектима за пуњење пива у боце, петеринке, бачве од нерђајућег челика итд.
Помоћна опрема - све о систему контроле, систему за чишћење и дезинфекцију, систему хлађења итд.


Основне конфигурације пиваре БРЕВОРКС ЛИТЕ-МЕ КСНУМКС:

Микропроизводња БРЕВОРКС Лите-МЕ КСНУМКСМ-КСНУМКС
Микропроизводња БРЕВОРКС Лите-МЕ КСНУМКСМ-КСНУМКС
неоцењено Оригинална цена је била: 140314 € – 275507 €.Тренутна цена је: 107111 € – 222038 €. Без пореза Додај у корпу
Микропроизводња БРЕВОРКС Лите-МЕ КСНУМКСМ-КСНУМКС
Микропроизводња БРЕВОРКС Лите-МЕ КСНУМКСМ-КСНУМКС
неоцењено Оригинална цена је била: 170801 € – 340686 €.Тренутна цена је: 128689 € – 268036 €. Без пореза Додај у корпу
Микропроизводња БРЕВОРКС Лите-МЕ КСНУМКСМ-КСНУМКС
Микропроизводња БРЕВОРКС Лите-МЕ КСНУМКСМ-КСНУМКС
неоцењено Оригинална цена је била: 209729 € – 416275 €.Тренутна цена је: 156397 € – 321277 €. Без пореза Додај у корпу
Микропроизводња БРЕВОРКС Лите-МЕ КСНУМКСМ-КСНУМКС
Микропроизводња БРЕВОРКС Лите-МЕ КСНУМКСМ-КСНУМКС
неоцењено Оригинална цена је била: 250787 € – 495266 €.Тренутна цена је: 185060 € – 376193 €. Без пореза Додај у корпу
Микропроизводња БРЕВОРКС Лите-МЕ КСНУМКСА-КСНУМКС
Микропроизводња БРЕВОРКС Лите-МЕ КСНУМКСА-КСНУМКС
неоцењено Оригинална цена је била: 200067 € – 334865 €.Тренутна цена је: 155719 € – 270251 €. Без пореза Додај у корпу
Микропроизводња БРЕВОРКС Лите-МЕ КСНУМКСА-КСНУМКС
Микропроизводња БРЕВОРКС Лите-МЕ КСНУМКСА-КСНУМКС
неоцењено Оригинална цена је била: 234648 € – 403449 €.Тренутна цена је: 181090 € – 319353 €. Без пореза Додај у корпу
Микропроизводња БРЕВОРКС Лите-МЕ КСНУМКСА-КСНУМКС
Микропроизводња БРЕВОРКС Лите-МЕ КСНУМКСА-КСНУМКС
неоцењено Оригинална цена је била: 271927 € – 477683 €.Тренутна цена је: 207149 € – 371239 €. Без пореза Додај у корпу
Микропроизводња БРЕВОРКС Лите-МЕ КСНУМКСА-КСНУМКС
Микропроизводња БРЕВОРКС Лите-МЕ КСНУМКСА-КСНУМКС
неоцењено Оригинална цена је била: 311817 € – 555309 €.Тренутна цена је: 234644 € – 424790 €. Без пореза Додај у корпу