Пивоваре БРЕВОРКС ЛИТЕ-МЕ КСНУМКС - основне препоручене конфигурације пивара са Бреворк ЛИТЕ-МЕ 300 машином за припрему сладовине и резервоарима за ферментацију пива запремине 300 или 600 литара.

Бреворк ЛИТЕ-МЕ КСНУМКС пиваре - поједностављен систем производње пива за мале ресторанеТипични сетови пивара опремљени машином БРЕВОРКС ЛИТЕ-МЕ КСНУМКС за поједностављену производњу сладног екстракта, воде и хмеља. Пиваре БРЕВОРКС ЛИТЕ-МЕ КСНУМКС су пивоваре средње величине за поједностављене пловне објекте намијењене углавном малим ресторанима и пивницама с властитом производњом пива.

Опремљени су са поједностављеном пиварском машином са луксузним дизајном и савременом професионалном опремом за производњу пива као што су цилиндрични и конусни пивски ферментори или отворене ферментационе посуде, аутоматски систем за хлађење, систем за чишћење и санитацију итд. пива, за које су доступни концентрати и рецепти за слад.

Производни капацитети пива од хектолитара КСНУМКС до хектолитара КСНУМКС годишње према броју ферментационих резервоара, њихов волумен и природно пиво.

БРЕВОРКС ЛИТЕ-МЕ КСНУМКС машина за припрему сладовине има традиционални дизајн који је типичан за чешку пиварску школу. Све компоненте које су потребне за производњу сладовине интегриране су у два вишенамјенска спремника. Сваки резервоар обезбеђује неколико функција. Овај тип апарата за припрему сладовине може да произведе од једне до четири шарже пива на дан, при чему се само екстракт слада користи умјесто слада. Машину израђујемо у две различите варијанте - са спољашњим дизајном од инока или бакра. Машина се обично поставља и ради директно у ентеријеру ресторана у коме са њим борави мајстор пивара испред свих посетилаца ресторана. Луксузни традиционални дизајн визуелно компликоване машине за производњу сладовине у средини ресторана је добар маркетиншки алат који привлачи пажњу купца.

Више информација о пивари БРЕВОРКС ЛИТЕ-МЕ КСНУМКС:


Основне конфигурације пиваре БРЕВОРКС ЛИТЕ-МЕ КСНУМКС: