Referencat dhe klientët tanë

Shembuj të projekteve të realizuara dhe shitjeve në të gjithë botën:

TitulliKategoriaAdresaPërshkrim
shënues - Referencat BE - DUVEL MOORTGAT NV, Puurs-Sint-Amands Rue de Maredsous 11, 5537 Anhée, Belgjikë Fabrika e birrës MAREDSOUS (Maredsous Abbey) : BH-BMCL-500-SA MODULO CLASSIC 500/600 Makinë për prodhimin e bimëve të birrës – punishtja e birrës / SS / automatike e plotë, WCUHWT-1200-ECEH Njësi ajrimi kompakt &-AMP me ftohje të lyerjes me të ftohtë rezervuarët e ujit 2×1200 L, 3x CCT-1200-HQ-PED Rezervuari i fermentimit cilindrik-konik KLASIK, i izoluar, 1200/1361L / HQ PED 3 bar, CIP-102-304 Stacioni i pastrimit dhe dezinfektimit 2×100 litra AISI-304 /1 , SBT1 SBT1000 - Set i veglave të birrës, BVP-XNUMX kondensator avulli i birrës me rikuperimin e nxehtësisë
shënues - Referencat CUR - Handelmaatschappij AD Jonckheer NV, Willemstad 21 Asteroidenweg, Willemstad, Curaçao CWC-PFH4051-5MDC 5m zorrë plastike ushqimore VinoFlex Lehtë për ujë/birrë/verë/lëng/ 40-51mm DN40 10bar , FPEP-K410 Pllakë filtri EUROPOR 400x400 K10, FPEP-K410C Materiali i lidhjes BECObon +400C
shënues - Referencat ARU - Willem 3 Beverages + Distribution NV, Oranjestad Engelandstraat 32, Oranjestad, Aruba Sistemi i kompletuar për prodhimin e pijeve alkoolike të gazuara : MP-180SCFMLC-US Pompë celulare LOWARA CEA 1206/5 1.8 Kw 3x220/380 V / frekuencë.inverter, matës rrjedhjeje, MP-90SCFM-US Pompë centrifugale celulare 900W/me kontroll shpejtësie dhe fluksi njehsor / Versioni amerikan, PHL-KST-1000LH40 Shkëmbyes nxehtësie me pllaka 1000 litra në orë / 2x DN40 DIN11851 / 2x BSP 3/4", 2x CWCH-M113A Ngrohës kompakt uji & 12.7 kW220h3/USH60 version , 2x NANOFIX Kontrollues i vetëm i temperaturës - komplet i plotë me sensor termo dhe valvul rregullimi, TOOL-SET6000 Set i veglave të montimit manual, 2 copë BBTVI-3000C-ARU Rezervuari cilindrik presioni 3000/3472 litra për ruajtjen dhe kondicionimin përfundimtar të makinës materiali i lidhjes + instalimi
shënues - Referencat SWI - Birra St. Laurentius Craft AG, Bülach Feldstrasse 70, Bülach, Zvicër PLF-IPE4040-PEF Kornizë e pllakave poetilenike për filtrin e pllakës PLF-IPE4040 + copë litari
shënues - Referencat BG - Avren 8600 Brewery ltd., Yambol ul. "Yambolska stachka" 20, Yambol, Bullgari Pompa ftohëse të lëngshme kompakte CLC-4P2300 2.3 kW / 4
shënues - Referencat FR - SAS ABEILLES SANTE, CAUTERETS 23 Av. du Mamelon Vert, Cauterets, Francë BFM4-500S FourMan për mbushjen manuale të shisheve 300-500 copë në orë, CRW-P1 Makinë mbyllëse manuale për shishe (tapa kurorë)
shënues - Referencat CZ - Česká zemědělská univerzita v Praze, Praha Kamýcká 129, Suchdol, Çeki Fabrika e plotë shkollore: MM-160BT Mulliri i maltit 160 kg/h + V50C Kompakt i birrës 100L + Ftohësi kompakt WCASB-100 + 5x CCT-100C Rezervuarët cilindrikë konikë + GCU-25 Njësia ftohëse + ICWT500IPL-500 -52-304 Cip stacion 2x50L + ACO-2M kompresor ajri + pajisje të tjera
shënues - Referencat TW - Albcura Corporation, New Taipei City Nr. 4f-5, Wuquan 2nd Rd, Xinzhuang District, New Taipei City, Taiwan PF-PRTC3250G54F-SS Reduktues tubash TriClamp DN32/50.5mm në G 5/4"F Çelik inox
shënues - Referencat SK - Maroš Jurkáček, MODRA Kuzmányho 1482/22, Modra, Sllovaki 2x PBFM-03 PEGAS EVOLUTION Valvul mbushëse për shishet PET, PBC-01 Pegas BEERCASE - Përshtatës për mbushjen e birrës në shishe qelqi për të gjitha valvulat PEGAS
shënues - Referencat SK - ROYAL DATA GROUP EUROPE s.r.o., Handlová Kremnická 12, Handlová, Sllovaki FBD-24B Tharëse e shpejtë shishe me 24 pozicione, BWB-M600 Makinë manuale për shpëlarje shishe me ventilator ajri - katër hundë
shënues - Referencat BG - System Engineering Group Ltd., Plovdiv rruga „Братя Търневи“ 27, Пловдив, Bulgaria PBT-1000-MG: Mbajtës i paletës për kuti me fruta 1000 kg
shënues - Referencat GER - Kelterei Possmann GmbH & Co. KG, Frankfurt am Main Eschborner Landstraße 156-162, Frankfurt, Gjermani K5F-02K Stacion mbushjeje manuale me kundërpresion për fuçi 5L (ahengje/mini fuçi)
shënues - Referencat MB - David Pertia - Dyqan i Sigurt i Kargove Gjeorgjiane, Londër Mayes Road, Londër N22 6UP, MB ACOS-02-400TC32 Qiri me gurë poroz për karbonizimin e pijeve-400 mm,DIN32676-DN32 (TC), MTS-SV1-DN8TC Valvula e kampionimit DN8TC e dezinfektueshme
shënues - Referencat JAP - Bistro Nomi Co., Ltd., Gifu Japoni, Gifu, Kinpo-cho, 1−12 KFM-01-S Kokë mbushëse për mbushjen manuale izobarike të pijeve të gazuara në fuçi KEG dhe petainer - "S"
shënues - Referencat FR - La Brasserie de Bouvines, Bouvines 306 Rue du Maréchal Foch, Bouvines, Francë 3x CFT-SNP-500H Rezervuari cilindrik i fermentimit 500/625 litra, pa presion, CLC-4P2300 Ftohës kompakt i lëngshëm 2.3 kW / 4 pompa, , PP-22G Pompë centrifugale portative 220W / 230Vp50HWS Plastic, 2535Vp10HW25 Zorrë për ushqim Foodstar SD për pije 35-10 mm, XNUMX bar
shënues - Referencat HU - Csaba Boruzs, Hasságy Hásságy, Rruga Kossuth Lajos 26, Hungari K5F-01 Përshtatës manual mbushës për fuçi festash 5L (ahengje/mini fuçi)
shënues - Referencat FR - La trabuc - Jérome Reig, Banyuls sur Mer Clôt de l'Ouille, Banyuls-sur-Mer, Francë KFM-01-A Kokë mbushëse për mbushjen manuale izobarike të pijeve të gazuara në KEG dhe petaine /A-bashkues
shënues - Referencat CAN - Weldon M. Kary, Calgary AB 1509 Northmount Drive Northwest, Calgary, AB, Kanada DTP-BA136S rubinete për shpërndarjen e birrës BAROQUE me kompensues - çelik inox
shënues - Referencat GER - Dogan Bardak, Friedberg Bozener Rr. 85, Friedberg, Gjermani 5x MTS-RV1-DN25TC Aparat rregullues presioni me manometër dhe bllokues ajri
shënues - Referencat SWI - Dr. Brauwolf - Stefan Wolf, Cyrih Räffelstrasse 26, Zürich, Zvicër Xham ESG-120-GLI për treguesin e nivelit të ESG-120
shënues - Referencat IRL - ANNAGH FOODS SERVICES LIMITED, BOYLE, ROSCOMMON Annagh, County Roscommon, F52 TY05, Irlandë KFM-02-S Kokë mbushëse për mbushjen manuale izobarike të pijeve të gazuara në KEG dhe petaine / S-bashkues
shënues - Referencat BE - Thymos Intelligence BV, Boom 's Herenbaan 361, Boom Niel, Belgjikë FPEP-K205 Pllaka filtri EUROPOR 200×200 K5 – 50 copë, FPEP-K210 Pjatë filtri EUROPOR 200X200 K10 - 50 copë
shënues - Referencat ISR - Mivshelet Soof LTD, EILAT Rruga HaOrgim 5, Eilat, Izrael DHK-MMCS Kokë shpërndarëse MicroMatic për fuçitë e birrës – tip S
shënues - Referencat FIN - Poikain Parhaat Oy Ltd, TAMPERE Hikivuorenkatu 18, Tampere, Finlandë PBA-200 Bath Pasteruriser 200 litra
shënues - Referencat GER - Zwiefalter Klosterbräu GmbH & Co. KG, Zwiefalten Hauptstraße 24, Zwiefalten, Gjermani ACOS-01 Tub-qiri i ngopjes me gurin e karbonizimit ose oksigjenimit - 2"-DN50, gur SS
shënues - Referencat GER - Biar-Brauhüs GmbH, Borgsum Borigwoi 8, Borgsum, Gjermani HWT-2000BH Rezervuari i ujit të ngrohtë 2000 litra - Steam-Electric, CCCT-A6S Sistemi i kontrollit të temperaturës i pajisur plotësisht për 6 copë zona ftohjeje me kabinetin qendror të komandimit
shënues - Referencat NL - Delftse Brouwers BV, Delft Timorstraat 5, Delft, Hollandë BFIN-1 Gjilpërë izobarike për mbushjen manuale të shisheve
shënues - Referencat MB - Brewer Belg, Peshkopët Stortford, Hertfordshe Bishop's Stortford CM23 5NZ, MB PF-PATC32DC32F Përshtatës tubash TriClamp DN32 për bashkimin e qumështit DN32 femër, PF-PATC50DC50F Përshtatës tubash TriClamp DN50 për bashkimin e qumështit DN50 femër - AISI 304
shënues - Referencat CZ - AGV s.r.o. , Čkyně Bohumilice 88, Bohumilice, Çeki CIP-103-304 Stacioni i pastrimit dhe dezinfektimit 3×100 litra AISI-304
shënues - Referencat NL - Stichting Nieuw Sion, PJ Diepenveen Vulikerweg 6, Diepenveen, Holandë 2 copë çorape plastike ushqimore CWC-PFH4051-10FSSD Foodstar SD për ujë, birrë, qumësht, verë 40-51 mm 10 bar
shënues - Referencat NOR - Sider organik i fortë, Grimo Fjordavegen 3782, Grimo, Norvegji 2 copë çorape ushqimore plastike CWC-PFH4051-10FSSD Foodstar SD për ujë, birrë, qumësht, verë 40-51mm 10bar + lidhëse zorrësh
shënues - Referencat CZ - Pivovar Obora s.r.o., Malšice Obora 4, Malšice, Çeki FBD-24B Tharëse e shpejtë shishe me 24 pozicione, FBW-24B Larëse e shpejtë e shisheve me 24 pozicione
shënues - Referencat SK - Marek Rybansky, Čadca SNP 1315, Čadca, Sllovaki PBFM-03 PEGAS EVOLUTION Valvula mbushëse për shishet PET
shënues - Referencat RO - Fabrica Grivita SRL, BUCURESTI Strada Clucerului 62a, Bukuresht, Rumani 2 copë valvul sigurie presioni-nënpresioni PF-SPUV-H15-25 DN15 G 1/2” PN10 0.05 bar / 2.5 bar , 2 copë pf valvula lehtësuese MTS-RV1-DN25TC me manometër dhe bllokues fermentimi DN25
shënues - Referencat GR - Notos Brewery PC, Iraklio Crete Greqi Patriarku Meletiou Metaxaki 36a, Heraklion, Greqi 3 copë valvula lehtësuese MTS-RV1-DN25TC me manometër dhe bllokues fermentimi DN25 TC
shënues - Referencat FR - SAS LA MANUFACTURE DE BIERES, POITIERS 146 Av. du 8 maj 1945, Poitiers, Francë CLC-4P2300 Ftohës kompakt i lëngshëm 2.3 kW / 4 pompa, material lidhës
shënues - Referencat CZ - NEREZ CIDLINA s.r.o. m Sloupno Sloupno 221, Sloupno, Çeki CRW-P1 Makinë mbyllëse manuale për shishe (tapa kurorë)
shënues - Referencat GER - Hochfranken-Gymnasium Naila, Naila Finkenweg 15, Naila, Gjermani BFM-30 PEGAS CRAFTTAP 3 - Sistemi manual i mbushjes së shisheve
shënues - Referencat FR - EARL De Kerdavid, PLOUVIEN Kerdavid, Plouvien, Francë FPEP-K402 Pllaka filtri EUROPOR 400×400 K2 (set 50 copë)
shënues - Referencat BE - Jan De Clercq, Sint-Pauwels Klapdorp 60, 9170 Sint-Gillis-Waas, Belgjikë CLC-4P2300 Ftohës kompakt i lëngshëm 2.3 kW / 4 pompa + material lidhës
shënues - Referencat SK - Bystrický lokál s.r.o. , Banska Bystrica Bernolákova 6032/7, Banská Bystrica, Sllovaki 2 copë valvul mbushëse PBFM-03 PEGAS EVOLUTION për shishe PET
shënues - Referencat AT - Weinbau Moesslinger, Stratzing u. Hauptstraße 9, 3552 Stratzing, Austri 80XPETA-20CLSB 80 copë Petainer Keg 20 litra S-bashkues klasik me kuti të bardhë
shënues - Referencat JAP - KOBATSU Trading AG, Tokio 2 Chome-13-14 Asahimachi, Machida, Tokio, Japoni 6 copë valvul mbushëse PBFM-03 PEGAS EVOLUTION për shishe PET
shënues - Referencat BE - Ol Universiteit Hasselt, Hasselt Martelarenlaan 42, Hasselt, Belgjikë CFT-SNP-400H Rezervuari cilindrik i fermentimit 400/525 litra, pa presion, HBA-CFL-01 CIP me kapak pastrimi dhe dezinfektimi me topin spërkatës për fermentorët e thjeshtuar pa presion, CLC-1P1200 Ftohës me lëng kompakt dhe ngrohës 1.2 kW me një pompë dhe rregullator i temperaturës
shënues - Referencat SWI - Mario Castelli, Dinhard Grütstrasse 3, 8474 Dinhard, Zvicër BFIN-1 Gjilpërë izobarike për mbushjen manuale të shisheve, CMB-M1 Mekanizëm mbyllës manual për shishet
shënues - Referencat FR - Sarl Brasserie La Barbue, La Ravoire 330 Rue Archimède, La Ravoire, Francë KFM-01 Kokë mbushëse për mbushjen manuale izobarike të pijeve të gazuara në KEG dhe petaine /A-bashkues , MTS-RV1-DN25TC Valvula lehtësuese me manometër dhe bllokues fermentimi DN25 TC , DHK-MMCA Kokë shpërndarëse MicroMatic për fuçitë e birrës -
shënues - Referencat GER - Felipe Küntzer, Frankfurt (Oder), Gjermani Lessingstraße 4, 15230 Frankfurt (Oder), Gjermani DTP-BA136S rubinet për shpërndarjen e birrës BAROQUE me kompensues - çelik inox
shënues - Referencat BE - MAZETTE SCES, Bruxelles Place du Jeu de Balle 50, Bruksel, Belgjikë Fabrika e plotë e birrës: BM-500 Makinë kompakte për prodhimin e bimëve - fabrika e birrës 550 L, BMTS-500 termo-mëngë për BREWMASTER BM-500, PHE-GLP-500L9025 Shkëmbyesi i nxehtësisë së pllakave 500 lt/orë, MMWR283 Malt-280E hr, 5 copë CCT-500C-HQ-PED rezervuari i fermentimit cilindrik-konik KLASIK, i izoluar, 500/600L , CLC-4P2300 Ftohës kompakt i lëngshëm 2.3 kW / 4 pompa, 4 copë rezervuari DBTHI-500S Serving “ba-500SF -kuti”, horizontale, e izoluar, inox, MP-90SC Pompë centrifugale celulare 900W me kontroll shpejtësie, inox, HWT-750EH Rezervuari i ujit të ngrohtë 750 litra me ngrohje elektrike + komponentë të tjerë
shënues - Referencat CZ - Veselý čmelák sro , Praha Högerova 815/8, Pragë 5-Hlubočepy, Çeki PBC-01 BIRRAKE Pegas
shënues - Referencat BG - Jon Zophoniasson, Varna ul. "Oborishte" 34, 9000, Varna, Bullgari Komplet fillestar PFZ-27SK FermZilla - Fermentues konik PET 27 litra 2.4 bar
shënues - Referencat CZ - Martin Zlomek, Zlonín Zlonín, Çeki FBW-12B Larëse e shpejtë e shisheve me 12 pozicione + FBD-12B Tharëse e shpejtë e shisheve me 12 pozicione
shënues - Referencat IRL - Quinn Falco Ltd, Lissane East, Clarecastle Lissan East, County Clare, V95 AH7F, Irlandë KFM-01-S Kokë mbushëse për mbushjen manuale izobarike të pijeve të gazuara në fuçi KEG dhe petainer - "S"
shënues - Referencat IT - APN DI TORASSA, VOLPIANO – TORINO 5QV9+W8 Volpiano, Qyteti Metropolitan i Torinos, Itali DBWC-C103 : Ftohës i rrjedhjes së pijeve 70-90 L/orë me tre linja pijesh + i gjithë materiali i lidhjes
shënues - Referencat BE - Het Anker NV, Mechelen Guido Gezelelaan 49, 2800 Mechelen, Belgjikë 3 copë ACOS-02 : Qiri me gur poroz për karbonizimin e pijeve - 800 mm, DIN 11851-DN32
shënues - Referencat MB - Liquid Fusion Ltd., SOMPTING Rectory Farm Road, Sompting, Lancing BN15 0DP, MB CIP-202-304 - Stacioni i pastrimit dhe sanitizimit 2×200 litra - AISI 304
shënues - Referencat SP - NUEVA REPOSTERIA, SL, MONTALBÁN DE CÓRDOBA 37.576006095242384, -4.750492544207268 CIP-202 Stacioni i pastrimit dhe dezinfektimit 2×200 litra + enë neutralizuese / AISI-304
shënues - Referencat NL - Birraria BAXBIER 6GGP+M3 Groningen, Holandë Birraria e pajisur e plotë - Makinë për prodhimin e birrës Tritank 2000, sistem kontrolli i plotë automatik + 6 copë fermentues CCT-4000C + pajisje të tjera për prodhimin e birrës
shënues - Referencat FR - La Brasserie du Fayard SARL 8 Rue de l'Artisanat, Douvaine, Francë Ekstraktues hop HX-60 60 litra (lidhjet TriClamp 2" DIN 32676)
shënues - Referencat SI - IHPS - dep. për Agrokimi dhe Birrari Cesta Žalskega tabora 2, Žalec, Slloveni PBA-100MG pasterizues zhytës në shishe
shënues - Referencat PL - HOTEL ACTIVE Sp. z oo Czajcza 19, Wrocław, Poloni PFE-600ET Vezë fermentimi plastike 500/600 litra: fermentues i pajisur plotësisht
shënues - Referencat DE - SUP - Stefan Uphoff - Projektmanagement BmbH Schwienholm 7, 24875 Mittelangeln, Gjermani PEGAS EVOLUTION Valvula mbushëse për shishet PET + Pegas BEERCASE - Përshtatës për mbushjen e birrës në shishe qelqi për të gjitha valvulat PEGAS
shënues - Referencat FR - Miellerie des Vallons 19 Le But, Saint-Senoux, Francë CLC-4P2300 Ftohës kompakt i lëngshëm 2.3 kW / 4 pompa
shënues - Referencat DE - Wettsääser Bergbier Kirchweg 22, Mücke, Gjermani Pompa ftohëse të lëngshme kompakte CLC-4P2300 2.3 kW / 4
shënues - Referencat SHBA - Projekti i birrës më të bodrumit 86 Swannanoa Avenue, Asheville, NC, SHBA NOSTALGIA çezmë për shpërndarjen e birrës
shënues - Referencat US - 2Toms Brewing Co. 9926 Stowaway Cove, Fort Wayne, IN, SHBA DTP-BA136S rubinete për shpërndarjen e birrës BAROQUE me kompensues - çelik inox
shënues - Referencat IRL - Birraria Galway Bay Carrowmoneash, County Galway, H91 FA31, Irlandë DTP-NO136G NOSTALGIA rubinet për shpërndarjen e birrës me kompensues, trup kromi dhe dizajn ari
shënues - Referencat RO - TOM BEER ZAL SRL Bulevardul Mihai Viteazul 79, Zalău, Rumani 2x PBFM-03 PEGAS EVOLUTION Valvul mbushëse për shishet PET
shënues - Referencat SWI - 2010 ArliBrau AG Altenmatteweg 2, Arlesheim, Zvicër BFM4-500S FourMan për mbushjen manuale 300-500 copë shishe në orë
shënues - Referencat IT - Azienda agricola TUM Via Antica di Saluzzo, 2, Cavour, Qyteti Metropolitan i Torinos, Itali BFM4-500S FourMan për mbushjen manuale 300-500 copë shishe në orë
shënues - Referencat MB - Tides Portrush Portstewart BT55 7UG, MB 4 copë CCT-SNP-100DE Depozita fermentimi cilindrike-konike 100/120 litra - pa presion
shënues - Referencat BE - Christophe Vannerom 1440 Wauthier-Braine, Belgjikë Kokë shpërndarëse PYGMY për fuçitë e birrës - tip A + 2x KEG-20-DIN-A Birrë Evropiane DIN Keg20 Litra A-bashkues
shënues - Referencat RO - THE ICONIC ESTATE SA Strada Găgeni 92, Ploiesti, Rumani Fuçi birre inox KEG 50 litra DIN - A + Kokë shpërndarëse PYGMY për fuçitë e birrës – lloji A / komplet i plotë me bashkues një zorrë + Valvul reduktuese për shishet e presionit me gaz CO2
shënues - Referencat FR - SAS APOQOROS 67 Rue Aristide Briand, Saint-Priest, Francë BFM4-500S FourMan për mbushjen manuale 300-500 copë shishe në orë
shënues - Referencat PL - BROWAR KOŚCIERZYNA sp.zoo Słodowa 3, Koscierzyna, Poloni K5F01 Përshtatës manual mbushës për fuçi festash 5L (fuçi për festa/mini)
shënues - Referencat PL - Konrad Pietkiewicz X89R+X3 Strzegom, Poloni FBW-24B Larëse e shpejtë e shisheve me 24 pozicione + FBD-24B Tharëse e shpejtë e shisheve me 24 pozicione
shënues - Referencat AT - Wolfgang Leopold Kaukal Pfeiffenbergergasse 1, Vjenë, Austri DTP-NO100 Shpërndani rubinetin Nostalgji me kompensues - GOLD
shënues - Referencat AUS - Pirja e Këmbëve të Detit Rruga kryesore 89, Kangaroo Point QLD, Australi DTP-BA136S rubinete për shpërndarjen e birrës BAROQUE me kompensues - çelik inox
shënues - Referencat FR - Forez Bieres Boissons 1 Rue de l'Agriculture, Savigneux, Francë 7000 copë shishe PET kafe 1.0L (pa kapak) + 10000 copë kapakë me vidë standarde për shishet PET - e bardhë
shënues - Referencat AT - Brauhaus Marchart Greifensteiner Straße 106, Sankt Andrä-Wördern, Austri K5F02 Stacion mbushje manuale për fuçi 5 litrash
shënues - Referencat CRO - Tamara Briski Sveti Kuzam 9, Sveti Kuzam, Kroaci FBW-24B Larëse e shpejtë e shisheve me 24 pozicione + FBD-12B Tharëse e shpejtë e shisheve me 12 pozicione + FBD-24B Tharëse e shpejtë e shisheve me 24 pozicione
shënues - Referencat DE - Zwiefalter Klosterbräu GmbH & Co. KG Hauptstraße 24, 88529 Zwiefalten, Gjermani ACOS-01 Tub-qiri i ngopjes me gurin e karbonizimit ose oksigjenimit - 2", DN50, gur SS
shënues - Referencat CZ - Beerex s.r.o. Modřanská 1387/11, Pragë 12, Çeki BFIN-1 Gjilpërë izobarike për mbushjen manuale të shisheve + FBW-24B Larëse e shpejtë e shisheve me 24 pozicione
shënues - Referencat SHBA - Birraria Imperial Oak 1502 Robinhood Lane, La Grange Park, IL, SHBA DTP-NO100 Shpërndani rubinetin Nostalgji me kompensues - CHROME
shënues - Referencat MB - Wenlock Spring Water Ltd Bungalot, Wolverton, Church Stretton SY6 6RR, MB WPTVI-OP-20-722 Rezervuari cilindrik me presion - PED 12 bar
shënues - Referencat PT - Shtëpia në fermë Quinta do Craveiral, SA Avenida 5 de Outubro 85, 1050-059 Lisboa, Portugali MHP-26S MHP-26S Presë frutash hidraulike manuale 24 litra + HPF-PB26 10 copë qese filtrimi tekstili 26L për presat e frutave
shënues - Referencat FR - Forez Bieres Boissons 1 Rue de l'Agriculture, Savigneux, Francë 4900 copë shishe PET kafe 1.0L (pa kapak) + 20000 copë tapa me vidë standarde për shishet PET - e bardhë
shënues - Referencat UKR - Alexey Shmatovalenko Pishonivs'ka St, 22, Odesa, Odessa Oblast, Ukraine, 65000 FBW-24B Lavatrice shishe e shpejtë me 24 pozicione
shënues - Referencat CZ - LONZA BIOTEC s.r.o. Okružní 134, Kouřim, Çeki CIP-101-304 Stacioni i pastrimit dhe dezinfektimit 1×100 litra / AISI-304
shënues - Referencat JO - Eivind Hognestad Tonstadveien 1859, Tonstad, Norvegji 100x Fuçi birre inox KEG 50 litra DIN - G
shënues - Referencat BE - Christophe Vannerom Grand-Place de Wauthier-Braine 14, Braine-le-Château, Belgjikë 96x Fuçi birre inox KEG 30 litra DIN - A + 92x Fuçi birre inox KEG 20 litra EURO - A + DHK-PYGA Kokë dispense PYGMY për fuçi birre - tip A
shënues - Referencat LV - SIA "VALMIERAS BRUZIS" XW4P+JCH Bruži, Famullia Jaunsati, Letoni PLF-SPP2020-6 FILTER PORTABLE PLATE 200X200 me 6 cope pllaka inox dhe pompe
shënues - Referencat MB - Brockley Fabrika e birrës Londër SE12 0TX, MB K5F01 Përshtatës manual mbushës për fuçi festash 5L (fuçi për festa/mini)
shënues - Referencat FR - Marc Ruer - L'Altenbiere 21 Rue de l'Altenberg, Dorlisheim, Francë CFSCT1-4XCCT200SNP Set i plotë fermentimi me 4xCCT-SNP 240 litra
shënues - Referencat NL - VADENCO BV 37GR+3W Haag, Holandë BFM4-500S FourMan për mbushjen manuale të 300-500 copë shishe në orë
shënues - Referencat SHBA - Dy Brothers Brewing Company 30W315 Calumet Avenue West, Warrenville, IL, SHBA DTP-CO136SS CORDOBA rubinet për shpërndarje, çelik inox
shënues - Referencat SHBA - Kompania e Birrarisë së Fazës së Tretë 7N151 Longridge Road, Saint Charles, IL, SHBA DTP-NO100 Shpërndani rubinetin Nostalgji me kompensues - CHROME
shënues - Referencat SK - PD Bratislavë - Vinohrady Račianska 151, Bratislavë, Sllovaki KEG-5LA-PSK Mini starter KEG me shpërndarësin Party Star Deluxe CO2
shënues - Referencat SP - Companyia Artesana Maianas SL Carrer del Malet, 12, Sant Llorenç d'Hortons, Spanjë K5F01 Përshtatës manual mbushës për fuçi festash 5L (fuçi për festa/mini)
shënues - Referencat UKR - Ekoprodukt Kunstflug GVH9+MQJ Pavlohrad, Dnipropetrovsk Oblast, Ukrainë BFIN-1 Gjilpërë izobarike për mbushjen manuale të shisheve
shënues - Referencat PL - Rafal Stefanowski Daleka 44, Bytom, Poloni PBFM-02 PEGAS ECOJET Valvul mbushëse për shishet PET
shënues - Referencat SK - PiceriaŠenk Cigeľ 368, Cigeľ, Sllovaki PBFM-03 PEGAS EVOLUTION Valvula mbushëse për shishet PET
shënues - Referencat PS - Miquel Garcia Avinguda de Pau Claris, 30 vjeç, Martorell, Spanjë PBFM-03 PEGAS EVOLUTION Valvula mbushëse për shishet PET
shënues - Referencat Mbretëria e Bashkuar - Prodhimi ndërkufitar Hardengreen Lane, Dalkeith EH22 3NX, MB K5F01 Përshtatës manual mbushës për fuçi festash 5L (fuçi për festa/mini)
shënues - Referencat IT - Azienda agricola TUM Via Antica di Saluzzo, 2, Cavour, Qyteti Metropolitan i Torinos, Itali K5F01 Përshtatës manual për mbushje për fuçi 5 litrash për festa (fuçi/mini fuçi) + KFM-02-S Kokë mbushëse për mbushjen manuale izobarike të pijeve të gazuara në fuçi dhe petainera KEG - "S"
shënues - Referencat FR - Brasserie Bon Poison 12 Rue des Vanneaux, Marly, Francë 2x PBFM-03 PEGAS EVOLUTION Valvul mbushëse për shishet PET
shënues - Referencat NL - Sonac Vuren BV Zeiving 35, Vuren, Holandë CIP-102-316 Stacioni i pastrimit dhe dezinfektimit 2×100 litra + enë neutralizuese, plotësisht AISI-316
shënues - Referencat FR - Brasserie Malt Emoi 925 Grande Rue, 01800 Villieu-Loyes-Mollon, Francë WFI-25C Filtër wort (90 gradë) DN25/NW25-DIN11851 - "Bashkim qumështi" + KFM-02-A Kokë mbushëse për mbushjen manuale izobarike të pijeve të gazuara në KEG dhe petaine /A-bashkues
shënues - Referencat RO - SC Transmixt SA Strada Gavriil Musicescu 5, Iasi, Rumani 48 copë Petainer Keg 30 litra bashkues klasik S me kuti të bardhë
shënues - Referencat RO - Fibromar SRL Strada Chimiei, Bacău, Rumani SP-PFE-250ET Vezë fermentimi plastike 200/250 litra: fermentues i pajisur plotësisht
shënues - Referencat FR - Loic SENMARTIN 5 Grande Rue, 89144 Varennes, Francë CLC-4P2300 Ftohës kompakt i lëngshëm 2.3 kW / 4 pompa + aksesorë
shënues - Referencat SHBA - Grand Central Brewhouse 3520 10th Ave N, St. Petersburg, FL, USA DTP-BA100-17175 Komplet i plotë i guarnicioneve dhe sitës për rubinetin e birrës BAROQUE
shënues - Referencat DE - Brauwerkstatt Lauterachquelle Pettenhofen 22, Lauterhofen, Gjermani BFM4-500S FourMan për mbushjen manuale të 300-500 copë shishe në orë
shënues - Referencat DK - Underfundig ApS Endrup Byvej 14B, Fredensborg, Danimarkë PBA-100MG pasterizues zhytës në shishe
shënues - Referencat SHBA - BEVFLO Inc. 23 Amherst Street, Williston Park, NY, SHBA 4 copë DTP-BA100 Çezmë barok me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Referencat RO - SC INOTEC SRL Strada Tăuțiului 19, Floreşti, Rumani ESG-7MWT Gjenerator elektrik me avull kompakt 7 kg/orë
shënues - Referencat FI - Nilkko OY Pyhävedentie 22, Mäntyharju, Finlandë WFI-40C-D11851 Filtër wort (90 gradë) DN40 / NW40 - DIN 11851 “Bashkim qumështi
shënues - Referencat PL - MARIAN JANISZEK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA MAR-ROM Dobrut 18B, Poloni BFM4-500S FourMan për mbushjen manuale 300-500 copë shishe në orë + CRW-P1 Makinë mbyllëse manuale për shishet + FBW-24B Larëse e shpejtë e shisheve me 24 pozicione + FBD-24B Tharëse e shpejtë e shisheve me 24 pozicione
shënues - Referencat CZ - AGROMEX s.r.o. Řípská 1153/20A, Brno-Slatina, Çeki Kompleti startues PCF-35SN Fermentasaurus Snub Nose SN 35L; Rezervuari i fermentit konik PET 35 litra 2.4 bar
shënues - Referencat JO - Cato Aasland Lyngveien 20B, As, Norvegji TEA-AFS-D50 Këmba e rregullueshme D50 për tanke dhe makina, për mjedis të qartë - gome & prej çeliku inox
shënues - Referencat IRL - Party Food 4U - Ion Sirbu Huntstown, Dublin, D15 P2K5, Irlandë PBFT2DRAGON Pegas DRAGON - Kulla mbushëse e shisheve PET + 2x PBFM-03 PEGAS EVOLUTION Valvula mbushëse për shishet PET
shënues - Referencat FI - Birraria Bock's Corner Gerbyntie 18, Vaasa, Finlandë K5D-01 Përshtatës dispenzues për fuçi festash 5L + K5F01 Përshtatës manual mbushës për fuçi festash 5L (fuçi feste/mini)
shënues - Referencat BiH - BANJALUČKA PIVARA AD Slatinska 8, Banja Luka, Bosnje dhe Hercegovinë Pajisjet e rezervuarit të prodhimit të birrës - Valvul sigurie presioni-nënpresioni DN15 G1/2" PN10 0.058 bar/2.2 bar + Krahu rrotullues i raftit + Aparati për rregullimin e presionit DN15 - tip 5 me manometër dhe bllokues ajri për fermentorët + Koka pastruese e spërkatjes DN 10 për rezervuarët lart deri në 5 HL
shënues - Referencat DE - Lebensmitteltechnikum Maximus-von-Imhof-Forum 2, Freising, Gjermani BFM4-500S FourMan për mbushjen manuale 300-500 copë shishe në orë
shënues - Referencat BE - Fred&Jami VOF Rode Leeuwlaan 15, Mortsel, Belgjikë ACOS-01 Tub-qiri i ngopjes me gurin e karbonizimit ose oksigjenimit - 1 1/4", DN32, çelik inox e
shënues - Referencat FR - Brasserie Malt Emoi 925 Grande Rue, Villieu-Loyes-Mollon, Francë DBCS-20XCO DBCS-20xCO Sistemi i ftohjes së birrës / valvula CO2
shënues - Referencat ISR - Mivshelet Soof LTD Rruga HaOrgim 5, Eilat, Izrael KCA-20D-AP Makinë për shpëlarjen dhe mbushjen automatike të fuçive 8-20 fuçi/orë + ESG-7MWT Gjenerator elektrik me avull kompakt 7kg/orë +ACO-18-150B Kompresor ajri pa vaj 18m3/orë me rezervuar ajri 150L dhe filtër bazë 5µm + 840 copë shishe PET kafe 1.0 L
shënues - Referencat SHBA - Lock 27 Brewing 1024 Quail Run Dr, Centreville, MD, USA DTP-NO136G NOSTALGIA rubinet për shpërndarjen e birrës me kompensues, trup kromi dhe dizajn ari
shënues - Referencat PL - Miodosytnia Wilkusz Dąbska 18n-77, Kraków, Poloni FBW-12B Rondele e shpejtë e shisheve me 12 pozicione
shënues - Referencat GR - NATURALENCE LAB PC Parnithos 48, Athina 113 64, Greqi DHK-MMCA Kokë dispense MicroMatic për fuçi birre - tip A + Fuçi birre inox KEG 50 litra DIN - A
shënues - Referencat VAN - Vanuatu Brewing Limited Rrethrrotullimi Tusker, Tagabe, Port Vila, Vanuatu SCR-SLN90 Transportues spirale tip SLN90 8m3/orë
shënues - Referencat FR - Jardin Helant - Helen Demey 23 Rue Principale, Ecquedecques, Francë KFM-02-G Kokë mbushëse për mbushjen manuale izobarike të pijeve të gazuara në fuçi dhe petainera KEG - "G"
shënues - Referencat DE - Braumanufaktur Lindner Schloßplatz 7, Affing, Gjermani BFM4-500S FourMan për mbushjen manuale 300-500 copë shishe në orë
shënues - Referencat SHBA - Rapids Brewing Company 214 North Pokegama Avenue, Grand Rapids, MN, SHBA DTP-BA136S rubinet për shpërndarjen e birrës BAROQUE me kompensues - çelik inox
shënues - Referencat CZ - Rodinný pivovárek Antonín s.r.o. Jaromíra Brože 230, Stará Paka, Çeki PBFM-02 PEGAS ECOJET Plnicí ventilator për PET-láhve
shënues - Referencat MB - Birraria Saltaire Dockfield Road, Shipley BD17 7AR, MB K5F01 Përshtatës manual mbushës për fuçi festash 5L (fuçi për festa/mini)
shënues - Referencat MB - Hops dhe Dots Meldon Avenue, Sherburn Village, Durham DH6 1JX, MB K5F01 Përshtatës manual mbushës për fuçi festash 5L (fuçi për festa/mini)
shënues - Referencat CZ - Ing. Karel Polívka Strážné, 543 52 Strážné, Çeki PBFM-03 PEGAS EVOLUTION Valvula mbushëse për shishet PET
shënues - Referencat ISR - IK Trading Rruga Shivtei Israel 2, Herzliya, Izrael FBD-24B Tharëse e shpejtë shishe me 24 pozicione + FBW-24B Larëse e shpejtë e shisheve me 24 pozicione
shënues - Referencat PL - Rafał Kłos Stanisława Skarżyńskiego 10/7, Varshavë, Poloni FBW-24B Rondele e shpejtë e shisheve me 24 pozicione
shënues - Referencat CZ - NFI Metall s.r.o. Polívkova 1025/13, Nová Ulice, Olomouc, Çeki Pajisjet e birrës Brewmaster BM-50
shënues - Referencat DE - Crispa Snacks LLC Von-Siemens-Straße 9, Straelen, Gjermani FBW-24B Larëse e shpejtë e shisheve me 24 pozicione + FBD-24B Tharëse e shpejtë e shisheve me 24 pozicione
shënues - Referencat CZ - Kbelský pivovar as Mladoboleslavská 1122, Pragë 19, Çeki 2 copë Valvul mbushëse PEGAS ECOJET për shishe PET
shënues - Referencat FI - EniferBio Oy Peuraniitty 5, Espoo, Finlandë PLF-SPP2020-6 FILTER PORTABLE PLATE 200X200 me 6 cope pllaka inox dhe pompe
shënues - Referencat PL - Pro-mulli sc Warszawska 49/51, Piastów, Poloni CFSCT1-3XCCT200SNP Komplet fermentimi i plotë me 3xCCT-SNP 240 litra + Qiri tub ACOS-01 ngopje me gurin e karbonizimit ose oksigjenimit - 1", DN25, gur SS
shënues - Referencat CRO - Dodivero uo Trakošćanska ulica 24a, Sesvete, Kroaci PBFM-03 PEGAS EVOLUTION Valvula mbushëse për shishet PET
shënues - Referencat SHBA - Birraria Nod Hill 137 Ethan Allen Hwy, Ridgefield, CT, SHBA DTP-NO100 Shpërndani rubinetin Nostalgjia me kompensues - Ari
shënues - Referencat DE - Braumanufaktur Tobias Frenzel Humboldtstraße 21A, Bautzen, Gjermani CIP-52 Stacion pastrimi dhe dezinfektimi 2×50 litra + enë neutralizuese / AISI-304 + MP-75 Pompë centrifugale e lëvizshme 750 W, çelik inox
shënues - Referencat MB - Birraria e Truman's Black Eagle Priestley Way, Londër E17 6AL, MB K5F01 Përshtatës manual mbushës për fuçi festash 5L (fuçi për festa/mini)
shënues - Referencat MB - Birraria hibride - Robin Lee Abbotsinch Road, Grangemouth FK3 9UX, MB K5F01 Përshtatës manual mbushës për fuçi festash 5L (fuçi për festa/mini)
shënues - Referencat CZ - Šestajovický pivovar s.r.o. Husova 66, Šestajovice, Çeki Makinë larëse shishe FBW-24B
shënues - Referencat SWI - BrauKunst Bern GmbH Libellenweg 8, Bern, Zvicër PBA-100MG Pasterizues zhytës në shishe 100 shishe në orë
shënues - Referencat IR - Spectac International Group - Birraria dhe Distileria Dundalk Bay Haggardstown, Dundalk, County Louth, A91 X786, Irlandë K5F02 Stacion mbushje manuale për fuçi 5 litrash
shënues - Referencat ES - JOSE REMOHI GIMENEZ Calle de Colón, 26 vjeç, Valencia, Spanjë FBD-24B Tharëse e shpejtë shishe me 24 pozicione
shënues - Referencat PT - Bubble Bubble, LDA - Algarve Rock Cervejaria 3XM9+XP Almancil, Portugali MM-1000 Mulliri i maltit 1000 kg/h 3 Kw - me një bagazh, Katër këmbë statike - MM-1013
shënues - Referencat MB - Little Big Brew Co GY1 2BG, Guernsey K5F01 Përshtatës manual mbushës për fuçi festash 5L (fuçi për festa/mini)
shënues - Referencat PT - BARONA BREWING COMPANY LDA Largo de João José Le Cocq 16-18, 7320-196 Castelo de Vide, Portugali MM-1000 Mulliri i maltit 1000 kg/h 3 Kw - me dy çanta, Mobile- 4 rrota-MM-1013
shënues - Referencat LT - ERIKA ŠIMENIENE Strigailiškis 30137, Litva CCT-SHP-1000DE Rezervuari i fermentimit-maturimit cilindrik-konik 1000/1200 litra 2.5 bar + Grykë pastrimi dhe dezinfektimi CIP për fermentorët me presion të thjeshtuar + CLC-4P2300 Ftohës i lëngshëm kompakt 2.3 kW / 4 pompa
shënues - Referencat IR - Krijimi i Tetë gradëve Coolnanave, County Cork, P67 RW84, Irlandë KFM01 Kokë mbushëse për mbushje manuale izobarike të pijeve të gazuara në fuçi dhe petainera KEG - "G"
shënues - Referencat LV - AS "Balticovo" Dārza iela 11, Alūksne, Alūksnes pilsēta, LV-4301, Letoni ESG-60 Gjenerator elektrik me avull 60 kg/orë + aksesorë
shënues - Referencat CZ - THERMOTECHNIKA BOHEMI s.r.o. Komenského 951, Újezd ​​u Brna, Çeki BFM-30 PEGAS CRAFTTAP 3 - Sistemi manual i mbushjes së shisheve
shënues - Referencat NL - Brouwerij Puik Bieren BV Chopinlaan 4, Apeldoorn, Holandë MAKINË KCM-10 PËR SHPËLARIMIN MANUAL DHE MBUSHJE TË KEGS 7-10 KEGS/ORË - S + ESG-7C Gjenerator elektrik me avull 7 kg/orë + ACO-2M Kompresor ajri 2 m3/orë me filtrim dhe rezervuar presioni
shënues - Referencat MB - Donzoko Brewing Company LTD Brougham Terrace, Hartlepool TS24 8EY, MB K5F01 Përshtatës manual mbushës për fuçi festash 5L (fuçi për festa/mini)
shënues - Referencat HU - EVALION Efficiency Ltd. Budapest, Raktár u. 18, Hungari FRCR-300 Crushes i frutave 300 kg / ore
shënues - Referencat CR - Letina Intech doo Neumannova ulica 2, Čakovec, Kroaci BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Referencat MB - Corto bar ltd Rruga Hayhurst, Clitheroe BB7 1NB, MB DTP-NO136C NOSTALGIA rubinet për shpërndarjen e birrës me kompensues, trup kromi dhe dizajn
shënues - Referencat PL - Robert Jurek 36Q8+42 Nadolice Małe, Poloni Kit starter PFZ-27SK FermZilla - Fermentues konik PET 27 litra 2.4 bar; + FZA-FT01 Noton me top me tub silikoni 80 cm për fermentuesit FermZilla
shënues - Referencat SK - Mcburger&lena s.r.o. Jelenecká 34, Nitra-Zobor, Sllovaki Pajisjet e mbushjes së shisheve
shënues - Referencat IT - VALLIS MARENI SRL Via S. Martino, 49, 31050 Premaor, TV, Itali K5F01 Përshtatës manual mbushës për fuçi festash 5L (fuçi për festa/mini)
shënues - Referencat CZ - Jiří Žídek Lišejníková 3, Brno-Bystrc, Çeki PBFM-02 PEGAS ECOJET Valvul mbushëse për shishet PET
shënues - Referencat SHBA - Aaron Inkrott - Saint Arnold Brewing Co 2000 Lyons Avenue, Houston, TX, SHBA DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, krom
shënues - Referencat SHBA - Fred Emma (FBS) 137 Hansen Rd, Norwich, CT 06360, SHBA DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, krom
shënues - Referencat NL - HPF Schaap Zeewinde 33, Katwijk aan Zee, Holandë BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Referencat SHBA - Gina Mondanaro, prodhuesi i ri i Mondo's Union Brewer 750 Fox Valley Drive, North Liberty, IA, SHBA DTP-BA136S rubinete për shpërndarjen e birrës BAROQUE me kompensues - çelik inox
shënues - Referencat MB - Brewing Lane Love Rruga Bridgewater, Liverpool L1 0AY, MB K5F01 Përshtatës manual mbushës për fuçi festash 5L (fuçi për festa/mini)
shënues - Referencat DK - Dry & Bitter - Soren Wagner Borupvej 80, Gørløse, Danimarkë K5F01 Përshtatës manual mbushës për fuçi festash 5L (fuçi për festa/mini)
shënues - Referencat CZ - PRATR AS Náchodská 524, Poříčí, Trutnov, Çeki PEGAS EVOLUTION Valvula mbushëse për shishet PET
shënues - Referencat IT - CIS srl Via Don Giovanni Battista Signini, 27a, Briga Novarese, Provinca e Novara, Itali K5F01 Përshtatës manual mbushës për fuçi festash 5L (fuçi për festa/mini)
shënues - Referencat SK - SERCHIO s.r.o. Obchodná 2, Bratislavë, Sllovaki Pajisjet e mbushjes së shisheve
shënues - Referencat FR - Birraria SAS Normandi Të gjitha. de Cindais, 14320 Saint-André-sur-Orne, Francie BFM4-500S FourMan për mbushësin manual të shisheve
shënues - Referencat JO - Haugsfrukt Skulevegen 53, Lærdalsøyri, Norvegji Pllaka filtri EUROPOR 200×200 K5 – 50 copë
shënues - Referencat CK - SLOVPUB s.r.o. Námestie Ľudovíta Štúra 13, Banská Bystrica, Sllovakia PEGAS EVOLUTION Valvula mbushëse për shishet PET
shënues - Referencat CZ - Lukáš Ešner Na Vyhlídce 300, Králův Dvůr, Çeki FBW-24B Rondele e shpejtë e shisheve me 24 pozicione
shënues - Referencat CZ - Vital Cimoščanka Žitavského 525, Zbraslav, Çeki FBW-24B Rondele e shpejtë e shisheve me 24 pozicione
shënues - Referencat CZ - Měšťanský pivovar v Poličce as Pivovarská 151, Polička, Çeki 5 copë Valvul mbushëse PEGAS EVOLUTION për shishe PET
shënues - Referencat SP - Mendez Inoxidables Dena, SLU Camiño Seixiños, 7, 36992, Pontevedra, Spanjë SP-FRCR-1000S Thërrmues frutash 1000 kg/orë, 2.2 kW 1x230V - 22200
shënues - Referencat BeH - Nikola Galic Voždovačka 28, Banja Luka, Bosnje dhe Hercegovinë K5F01 Përshtatës manual mbushës për fuçi festash 5L (fuçi për festa/mini)
shënues - Referencat DE - Stephan Leiprecht Arcisstraße 64, Mynih, Gjermani KFM-02-A Kokë mbushëse për mbushjen manuale izobarike të pijeve të gazuara në KEG dhe petaine /A-bashkues
shënues - Referencat BE - DGW Consulting Motje 19, Lievegem, Belgjikë FRCR-300 Thërrmues frutash 300 kg/orë + TFLCB-620 Depozita me kapak lundrues dhe fund konik 620 litra + Prese frutash hidraulike HPF-80 80 litra/orë (çelik inox)
shënues - Referencat MB - Nga The Horns Ltd Summerstown, Londër SW17 0BQ, MB K5F-01 Përshtatës manual për mbushje për parti 5L parti (ahengje / mini shina)
shënues - Referencat SK - stil Kovo s.r.o. Štefánikova 9, Ivanka pri Dunaji, Sllovaki MTS-RV1-DN25TC Aparat rregullues presioni me manometër dhe bllokues ajri për fermentorët modularë CCT-M
shënues - Referencat SK - McWald Corporation, s.r.o. Livinské Opatovce 75, Livinské Opatovce, Sllovaki PEGAS EVOLUTION Valvula mbushëse për shishet PET
shënues - Referencat CZ - 1.Zichovecká sro Zichovec 46, Zichovec, Çeki BRM-M600 Makinë manuale për shpëlarje shishe me katër pozicione + 3x FBD-24B Tharëse e shpejtë shishe me 24 pozicione
shënues - Referencat DE - Weiss-Blau - Boris Priebe Knobelsdorffstraße 37, Berlin, Gjermani DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, krom
shënues - Referencat SHBA - Birraria e 49-të Shtetërore - David Mc Carthy 7717 W 3rd Ave, Anchorage, AK, USA 2 copë rubinet për shpërndarjen e birrës DTP-NO136G NOSTALGIA me kompensues, trup kromi dhe dizajn ari
shënues - Referencat SHBA - Brewing me rreze të lirë - Jason Alexander 2320n North Davidson Street, qyteti në qendër të Charlotte, Charlotte, NC, SHBA DTP-NO136C NOSTALGIA rubinet për shpërndarjen e birrës me kompensues, trup kromi dhe dizajn
shënues - Referencat PL - MAŁGORZATA BOGUCKA Piłsudskiego 19, 83-140 Gniew, Poloni FBW-24B Rondele e shpejtë e shisheve me 24 pozicione
shënues - Referencat CZ - Pivovar Štajner a Beránek s.r.o. 11, Blešno, Çeki 4 copë Valvul mbushëse PEGAS EVOLUTION për shishe PET
shënues - Referencat IR - NaringTech Limited Killowen, County Waterford, X91 Y9VW, Irlandë PLF-SPP2020-18 Filtër pllakë portativ 200 x 200 me pllaka inox dhe një pompë - 18 pllaka
shënues - Referencat FR - Brasserie Bellenaert - Pierre-Benoît Billiet 4662 Route de la Belle Croix, Bailleul, Francë KCA-25 Makinë larëse/ shpëlarëse/mbushëse automatike 25 kuti/orë
shënues - Referencat CZ - Pivovar FERDINAND s.r.o. Táborská 306, Benešov, Çeki PEGAS EVOLUTION Valvula mbushëse për shishet PET
shënues - Referencat CZ - Tomáš Mrózek Zahradní 303, Chrudim II, Chrudim, Çeki PBFM-02 PEGAS ECOJET Valvula mbushëse për shishet PET
shënues - Referencat MB - Nga The Horns Ltd Summerstown, Londër SW17 0BQ, MB K5F01 Përshtatës manual për mbushje për fuçi 5 litrash (partia/mini fuçi) + KEG-5LA-PSD Party Star Deluxe CO2 për mini fuçi 5L
shënues - Referencat CZ - Roman Laibl Vodárenská 479, Líně, Çeki Kompleti fillestar PFZ-27SK FermZilla - Fermentues konik PET 27 litra 2.4 bar + FZA-PK01 Komplet presioni për fermentuesit FermZilla
shënues - Referencat FR - SARL BG'S - BRASSERIE GALU 16b Rue de la Version, La Guérinière, Francë BFM4-500S BFM4-500S Mbushës manual i shisheve + CRW-P1 Makinë mbyllëse manuale për shishet + BLM-BM1201 Makinë etiketimit gjysmëautomatike me një anë të shisheve
shënues - Referencat DE - Gehring GbR - Muzetë- und Traditionsbrauerei Wippra Bottchenbachstraße 1, Sangerhausen, Gjermani DAF3 Filtër qiri me kieselguhr 2200L / h
shënues - Referencat SHBA - Mark David - Confluence Brewing Company 1235 Thomas Beck Rd, Des Moines, IA, SHBA DTP-NO100 Shpërndani rubinetin Nostalgji me kompensues - SS + GOLD
shënues - Referencat PS - JOSE REMOHI GIMENEZ - CARRER DE CANTALLOPS Calle Dinamarca, 14, Calp, Alicante, Spanjë FBW-24B Larëse e shpejtë e shisheve me 24 pozicione + FBD-24B Tharëse e shpejtë e shisheve me 24 pozicione
shënues - Referencat SK - Prvý zvolenský pivovar s.r.o. Tulská 9386/6a, Zvolen-Tepličky, Sllovaki 2 copë PBFM-03 PEGAS EVOLUTION Valvula mbushëse për shishet PET + Pegas BEERCASE - Përshtatës për mbushjen e birrës në shishe qelqi për të gjitha valvulat PEGAS
shënues - Referencat MB - Christopher Roberts - Wrexham Lager Gjysmëhëna e Shën Gjergjit, Wrexham LL13 8DB, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat SE - Kombuchafabriken Stockholm AB Örkroken 2, Älta, Suedi CM-HEEL-230V 230V - 2200W - element ngrohës - material konsumi + 5 copë vulosje pusetash dhe element ngrohës për HWT
shënues - Referencat SHBA - Moonraker Brewing Co. 12970 Earhart Ave, Auburn, CA, SHBA DTP-BA100-17175 Komplet i plotë i guarnicioneve dhe sitës për rubinetin e birrës Barock
shënues - Referencat JAP - Kurayoshi 'Beer Co. - Imai Tsutomu 5-30-13 Takashimadaira, Itabashi City, Tokio, Japoni PBFM-03 PEGAS EVOLUTION Valvula mbushëse për shishet PET + FBW-24B Rondele e shpejtë e shisheve me 24 pozicione
shënues - Referencat MB - SLOPEmeisteR Brewing Company Ltd., Oak House Airth, Falkirk FK2 8JF, MB KEG-5LA-PSD Party Star Deluxe shpërndarës CO2 për mini fuçi 5L + K5F01 Mbushës 5L fuçi festive
shënues - Referencat MB - Charles O´Reilly - Birraria Burnt Mill Badley, Ipswich IP6 8RS, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat COL - COMERCIALIZADORA CYMA SAS Telefononi 136a #103f-59, Bogota, Kolumbi Kompleti startues PCF-35SK Fermentasaurus 35L : Rezervuari i fermentuesit konik PET 35 litra 2.4 bar
shënues - Referencat CZ - Jan Seethaler Lechovice 127, Lechovice, Czechia Kompleti startues PCF-35SN Fermentasaurus Snub Nose SN 35L; Rezervuari i fermentit konik PET 35 litra 2.4 bar
shënues - Referencat JO - Molo Brew AS - Randy Jensen Porta e Keizer Wilhelms 2B, Ålesund, Norvegji BFM4-500S FourMan për mbushjen manuale të shisheve 300-500 në orë
shënues - Referencat CZ - Pivo To Go, s.r.o. Kollárova 354, Český Brod, Çeki PBFM-03 PEGAS EVOLUTION Valvula mbushëse për shishet PET
shënues - Referencat RO - SC INOTEC SRL Strada Tăuțiului 19, Floreşti 407280, Rumani CHU-HW18 Ngrohës elektrik me ujë të ngrohtë 15kW
shënues - Referencat FR - Le Decapsuleur - Julien Grimoin 3 Rue des Pelletiers, La Ferté-sous-Jouarre, Francë PBC-01 Pegas BEERCASE - Përshtatës për mbushjen e birrës në shishe qelqi për të gjitha valvulat PEGAS
shënues - Referencat FI - Poikain Parhaat Oy Ltd Hikivuorenkatu 18, Tampere, Finlandë PBA-200MG Pasterizues zhytës në shishe 200 shishe në orë
shënues - Referencat CZ - Slavkovský pivovar s.r.o. U Mlýna 1422, Slavkov u Brna, Çeki BRM-M600 Makinë manuale për shpëlarje shishe me katër pozicione + BWC-M600 Makinë manuale për shpëlarje dhe sterilizimin e shisheve me pompë riciklimi
shënues - Referencat MB - Cotswold Brewing Company Ltd. Cheltenham GL54 2HN, MB K5F02 Stacion manual për mbushje për fuçi 5 litërshe
shënues - Referencat NL - Bierbrouwerij Wentersch Kooweide 10, Eibergen, Holandë Pajisjet e kontrollit të temperaturës për tanke
shënues - Referencat DK - Bar Birra Bodrum Morten Vinges Vej 37, Nibe, Danimarkë TTMMCS1-1AS Sistemi i kontrollit manual i matjes së temperaturës së rezervuarit lokal & për 1 pc fermentues me një zonë ftohjeje + aksesorë
shënues - Referencat SHBA - Projekti i birrës së bodrumit, Mark Goodwin 86 Swannanoa Ave, Asheville, NC, SHBA DTP-NO136C NOSTALGIA rubinet për shpërndarjen e birrës me kompensues, trup kromi dhe dizajn
shënues - Referencat PT - Holdout LDA - Hyland Mather Rua da Capela 212, Évora de Alcobaça, Portugali SP-FRCR-1000S Thërrmues frutash 1000 kg/orë, 2.2 kW 1x230V - 22200
shënues - Referencat FR - Monako me precizion Polytech 3 Avenue de Saint-Roman, Monako Pajisje për shpërndarjen e birrës
shënues - Referencat SHBA - Lua Brewing 2935 SW Glenbrooke Blvd, Ankeny, IA 50023, USA DTP-NO100 Shpërndani rubinetin Nostalgjia me kompensues
shënues - Referencat SHBA - City Barrel Brewing Company 32 West 57th Terrace, Kansas City, MO 64113, USA DTP-136CR rubinetë për shpërndarjen e birrës BAROQUE me kompensues, bërthamë çelik inox, trup kromi
shënues - Referencat RO - SC Turnul Berarilor SRL Bulevardul Decebal 26, Piatra Neamț, Rumani PBFM-03 PEGAS EVOLUTION Valvula mbushëse për shishet PET
shënues - Referencat HU - Teréz Simon Piliscsaba, Árok u. 46, 2081 Hungari MHP-26S Shtypje manuale hidraulike për fruta 24 litra
shënues - Referencat IT - Giorgio Ascoli Via J. Kennedy, 1, 20060 Vignate, MI, Itali BREWMASTER BM-20 Makinë kompakte prodhuese e wort - birrë 25L
shënues - Referencat HU - AB Duó 2005 kft Kaposvár, Honvéd u. 55, 7400 Hungari 3 copë PBFM-03 PEGAS EVOLUTION Valvul mbushëse për shishe PET
shënues - Referencat PT - KARMUXILON LDA Rua de Xabregas 2, 1900-319 Lisboa, Portugali DBWC-C306 Ftohës i rrjedhjes së pijeve 180-200 L/orë me gjashtë linja pijesh + pythons
shënues - Referencat FR - BEAUSSIER Nicolas - Microbrasserie du Saule 7 Rue Aristide Briand, 77124 Villenoy, Francë Pompa ftohëse të lëngshme kompakte CLC-4P2300 2.3 kW / 4
shënues - Referencat FR - Deli Malt - Oliivier Martinez 4 Rue du Faubourg du Courreau, 34000 Montpellier, Francë PBFM-01 PEGAS DRIVE Valvula mbushëse për shishet PET + PBC-01 Pegas BEERCASE - Përshtatës për mbushjen e birrës në shishe qelqi për të gjitha valvulat PEGAS
shënues - Referencat RO - SC MOLDOCOM SA Strada Ștefan cel Mare 8, Bacău 607270, Rumani Pajisjet e shpërndarjes së birrës dhe fuçitë e birrës
shënues - Referencat CZ - FABRIKA TM SPOL. S RO Evropská, Pragë 6, Çeki PBFM-01 PEGAS DRIVE Valvula mbushëse për shishet PET + PBC-01 Pegas BEERCASE - Përshtatës për mbushjen e birrës në shishe qelqi për të gjitha valvulat PEGAS
shënues - Referencat AT - Pub irlandez O´Hara Betriebs GmbH Tegetthoffstraße 7, 1010 Vjenë, Austri BDT-BR8V Kulla e shpërndarjes së pijeve Ura 8-valvola - bakri me llak mbrojtës + BDT-BR4V Kulla e shpërndarjes së pijeve Ura me 4 valvola-Cooper me llak mbrojtës
shënues - Referencat EST - Osaühing Sillamäe Ollekoda Ranna 7, Sillamäe, 40231 Ida-Viru maakond, Estoni PBA-100MG Pasterizues zhytës në shishe 100 shishe në orë
shënues - Referencat SWI - Hausbrauerei Kudibräu, Kurt Hintermann Mitteldorfstrasse 53, 5033 Buchs, Zvicër PBA-100MG Pasterizues zhytës në shishe 100 shishe në orë
shënues - Referencat PS - Distribuciones Vadillo SL C. Condado de Treviño, 1, 09001 Burgos, Spanjë BFM4-500S FourMan për mbushjen manuale 300 - 500 copë shishe në orë
shënues - Referencat DE - Weinberg-Events GBR - Bastian Christ Vehlberger Rr. 7, 91589 Aurach, Gjermani CLC-4P2300 Ftohës kompakt i lëngshëm 2.3 kW / 4 pompa
shënues - Referencat BiH - Kostovic Holding Doo Svetosavska, Foça, Bosnje dhe Hercegovinë Birraria e plotë Brewmaster BM-1000
shënues - Referencat BE - VZW Vrienden van het Druivenstok Kruis Van Schoonbekestraat 155, 2018 Antwerpen, Belgjikë PBFT2DRAGON Pegas DRAGON - Kulla mbushëse e shisheve PET + PBC-01 Pegas BEERCASE - Përshtatës për mbushjen e birrës në shishe qelqi për të gjitha valvulat PEGAS + CLC-4P2300 Ftohës kompakt i lëngshëm 2.3 kW / 4 pompa + 4 copë PBEGCO për mbushje PBEGFAS- -shishe
shënues - Referencat DE - Bierkulturhotel Schwanen GmbH Schwanengasse 18, 89584 Ehingen (Donau), Gjermani DTP-NO100 Shpërndani rubinetin Nostalgji me kompensues - SS, CHROME
shënues - Referencat SHBA - Ian Harwell - Kontrolli tokësor 4860 N Litchfield Rd, Litchfield Park, AZ 85340, USA DTP-NO100 Shpërndani prekjen Nostalgji me kompensues - SS + CHROME
shënues - Referencat SE - Boström, Anders Möllehem H8X5+XG Kongsmarken, Suedi DTP-NO100 Shpërndani prekjen Nostalgji me kompensues - ss + krom
shënues - Referencat SK - pije kafeje s.r.o. Koperníkova 1374/15, 920 01 Hlohovec, Slovensko PBFM-02 PEGAS ECOJET Valvula mbushëse për shishet PET + PBFM-03 PEGAS EVOLUTION Valvula mbushëse për shishet PET
shënues - Referencat MB - Red Rock Brewery Ltd Humber Lane, Humber, Teignmouth TQ14 9TD, MB Pajisje për shpërndarjen e birrës
shënues - Referencat UKR - Kompania me përgjegjësi të kufizuar "Teknologjia moderne e birrës" 11-a Tekstyl'na St, 1, Kherson, Kherson Oblast, Ukraine, 73000 BFM4-500S BFM4-500S Mbushës manual i shisheve + CRW-P1 Makinë mbyllëse manuale për shishet
shënues - Referencat SHBA - Duncan Brown 102 Shirley Rd, Syracuse, NY 13224, SHBA DTP-AU100 Shpërndarja e rubinetës Aurora me bërthamë SS, streha KROM+GOLD, - fije 35 mm
shënues - Referencat SHBA - AMANDIP SINGH - Amansbeer 26210 W Loomis Rd, Wind Lake, WI 53185, USA 2 copë të DTP-NO100 Shpërndarja e rubinetës Nostalgji me kompensues - SS + CHROME
shënues - Referencat RO - CC PRO EQUIPMENT SRL 3GP9+JPF Budacu de Jos, Rumani Stacioni i përkuljes dhe higjienës CIP-52 2×50 litra + enë neutralizuese - AISI 304 + ESG-7 Gjenerator elektrik me avull 7 kg/orë + BFM4-500S BFM4-500S Mbushës manual i shisheve
shënues - Referencat SWI - St. Laurentius Craft Beer AG Feldstrasse 70, Bülach, Zvicër PLF-IPE4040-20 Filtër pjate 400x400 me 20 copë pllaka PE
shënues - Referencat SHBA - Michael O'Connori 232 Prince William Way, Chalfont, PA 18914, SHBA DTP-BA100 Rubinet barok me kompensues - çelik inox
shënues - Referencat AT - Ulrich Leitner Në Den Reben 1, 7122 Gols, Austri DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, krom
shënues - Referencat MB - Bodrum Moishe Lubetsky Osbaldeston Road, Londër N16 7DL, MB MHP-50S Prese frutash hidraulike manuale 50 litra - versioni çelik
shënues - Referencat SE - Stjernsund Brygghus AB C4QP+QF Västerby, Suedi ACOS-01 Tub-qiri i ngopjes me gurin e karbonizimit ose oksigjenimit - 1 1/2", DN40, SS - gur
shënues - Referencat FR - Brasserie Bon Poison 92 Rue du 20E Corps Américain, 57000 Metz, France PBFM-03 PEGAS EVOLUTION Valvula mbushëse për shishet PET
shënues - Referencat SK - SJ Real, sro 6P7C+39 Žilina, Sllovensko 3 copë valvul mbushëse PBFM-03 PEGAS EVOLUTION për shishe PET
shënues - Referencat DK - Birraria Vraa A / S 9W3R+RW Vrå, Danimarkë Valvul solenoid 2x STTC-SV24 24 VAC 1/2", e veshur me nikel
shënues - Referencat FR - Brasserie Cap d'Ona 29 Av. des Flamants Roses, 66700 Argelès-sur-Mer, Francë Valvola të motorizuara DN15, 24VAC, inox
shënues - Referencat SWI - La Brasserie des 5 Communes Sarl Kimik. Massenet 8, 1228 Plan-les-Ouates, Zvicër MM-160BT Mulliri i drithit të maltit - makinë për shtrydhjen e kokrrave të maltit, 160 kg/orë
shënues - Referencat MB - PJ Kombucha Limited Hockley, Birmingham B18 5HB, MB 2 copë e OFV-3000 Vaskë fermentimi e hapur 4000 litra madhësia e jashtme 2,3x1,5x1,4 m
shënues - Referencat RO - ALUNIS SRL Strada Trandafirilor 72, Sovata 545500, Rumani Pajisje për shpërndarjen e birrës
shënues - Referencat SHBA - Grand Central Brewhouse 2813 Sunset Way, St. Pete Beach, FL 33706, SHBA 5 copë rubineti DTP-BA100 Dispense barok me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Referencat SK - ENE-CO, s.r.o. Michala Petru 206, 976 71 Šumiac, Slovensko PBC-01BEERCASE Pegas BEERCASE - Përshtatës për mbushjen e birrës në shishe qelqi për të gjitha valvulat PEGAS + PBFM-03 PEGAS EVOLUTION Valvula mbushëse për shishet PET
shënues - Referencat FR - Brasserie Galemys - Alexandre Dupuy 30 Av. des Pyrenées, 09100 Saint-Jean-du-Falga, Francë BFM4-500S FourMan për mbushjen manuale të 300-500 copë shishe në orë
shënues - Referencat NL - JS Advies en Training - John Schreurs Hoogstraat 12, 6245 LV Eijsden, Hollandë MHP-26S Prese frutash hidraulike manuale 26 litra - versioni inox
shënues - Referencat SK - Černovské drevenice, s.r.o. Andreja Hlinku 72, 034 06 Ružomberok-Černová, Ružomberok, Slovensko BDR-KL50L-2T Kuti frigoriferike me shpërndarje birre për fuçi 50L me dy çezma
shënues - Referencat RO - TOM BEER ZAL SRL Bulevardul Mihai Viteazul 91b, Zalău, Rumani PBFM-03 PEGAS EVOLUTION Valvula mbushëse për shishet PET
shënues - Referencat NL - BEWiSynbra RAW Zeedijk 25, 4871 NM Etten-Leur, Holandë PF-SPUV-H15-22 Valvula e sigurisë presion-nënpresion DN15 G1/2" PN10 0.058 bar/2.2 bar
shënues - Referencat SH.B.A. - Gridcitybeerworks, SALT LAKE CITY, UT M3QW + 63 Salt Lake City, Utah, Vendbanim i Shteteve të Bashkuara DTP-NO100 Shpërndani rubinetin Nostalgjia me kompensues - Ari
shënues - Referencat Masat Drastike - Brewing, Wadena, MN 101 Jefferson St S, Wadena, MN, SHBA DTP-BA100 Shpërndani rubinetin barok me kompensues - SS - Ari
shënues - Referencat SH.B.A. - Point Ybel Brewing, Fort Myers, FL 17864-17870 FL-865, Fort Myers Beach, FL 33931, Spojené státy americké DTP-BA100 Shpërndani rubinetin barok me kompensator - çelik inox, Ari
shënues - Referencat JAP - T's Factory Co, Ltd., Tokorozawa RF83 + CP Tokorozawa, Saitama, Japoni PBFM-03 PEGAS EVOLUTION Valvula mbushëse për shishet PET
shënues - Referencat HU - Monyo Brewing Kft., Budapest F5M4 + MH Budapest, Hungari K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat SK - Gastroservis, spol. s ro, Banská Bystrica Vajanského Námestie 12, Banská Bystrica, Sllovaki Vezëra birre + DHK-PYGA-FS Shpërndani kokën PYGMY për fuçi birre - tip A / komplet i plotë me çiftëzues çorape
shënues - Referencat CZ - Leoš Šťastný, Žatec Radíčeves 6, Žatec, Çeki MM-160BT Mulli me kokërr malt - makinë për shtrydhjen e kokrrave të maltit, 160 kg / orë
shënues - Referencat CZ - Ecorem as, Jemnice Stará cesta 1127, Jemnice, Çeki MM-160BT Mulli me kokërr malt - makinë për shtrydhjen e kokrrave të maltit, 160 kg / orë
shënues - Referencat MB - Carnival Brewing Co, Liverpool, Merseyside Liverpool L3 7HJ, MB KFM01 bashkues mbushje bakshish (kfm-01-manual-birrë-fuçi-mbushje-valvul) - "S"
shënues - Referencat Britania e Madhe - Birraria e Dhillon, Longford Longford, Coventry CV6 6AT, MB K5F-01 Fushë mbushëse 5L mbushëse + KEG-5LA-PS plug gome për mini fuçi 5L
shënues - Referencat PL - Przemyslaw Kucharski, Krzyzanowice 52FX + 9C Krzyżanowice, Poloni Paket fillestare PCF-35SK Fermentasaurus 35L: Rezervuar fermentues konik PET 35 litra 2.4 bar (# PCF-35SK)
shënues - Referencat CZ - Dan Šuster, keské Budějovice Antonína Janouška 14, Ceske Budejovice, Çeki PEGAS EVOLUTION Valvula mbushëse për shishet PET
shënues - Referencat UK - CRAFTY SCOTTISH DISTILLERS LTD, NEWTON STEWART Newton Stewart DG8 6AS, MB MM-503EWR Mulliri i maltit 500 kg / orë - rrotulla ekstra të gjera
shënues - Referencat HU - ProfiKomp Environment Technologies Ltd., Gödöllő Gödöllő, Kühne Ede utca 7, Hungari Komplet fillestar PFZ-55SK FermZilla - Fermentues konik PET 55 litra 2.4 bar
shënues - Referencat MUND - BRASSEURS DU MONDE, Quebec J2P8 + 4G Saint-Hyacinthe, Quebec, Kanada DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, krom
shënues - Referencat LV - SIA "LatIgMa", Riga Jaunciema gatve 161, Distrikti Verior, Riga, Letoni DHK-PYGA-FS Shpërndani kokën PYGMY për fuçi birre - lloji A / komplet i plotë me çiftëzuesit
shënues - Referencat SH.B.A. - Lua Brewing, Des Moines, IA H9P6 + XP Des Moines, Iowa, SHBA DTP-NO100 Shpërndani rubinetin Nostalgjia me kompensues - krom SS +
shënues - Referencat JAP - Lina.co - Kimizu Tomoya, Tokio PQ2J + 5C Taito City, Tokio, Japoni BFM4-500S FourMan për mbushjen manuale të 300-500 copë shishe në orë
shënues - Referencat JO - Eivind Hognestad, TONSTAD Tonstadveien 1859, Tonstad, Norvegji 100 copë fuçi birre çelik inox KEG-50G-DIN KEG 50 litra DIN - G
shënues - Referencat JO - Kristian Winje, Mandal Heiveien 8C, Mandal, Norvegji 100 copë nga fuçi birrë çelik inox KEG-50G-DIN KEG 50 litra DIN - G
shënues - Referencat SK - DragonFish pivovar, Majcichov Majcichov, Sllovaki Kokë mbushëse për mbushjen manuale izobarike të pijeve të gazuara në KEG dhe petaine, valvulat mbushëse të shisheve PEGAS dhe shumë pajisje të tjera për mbushjen e shisheve, Sistemi i ftohjes së birrës DBCS-40xCO Draft / valvula CO2 / pa kompresor - S
shënues - Referencat FR - SAS BES -Gilbert Rouvier, Sury le Comtal 6D Rue des Verchères, Sury-le-Comtal, Francë 70 copë shishe PET kafe 1.0 L (pa kapak)
shënues - Referencat BE - Pieter Van Vaerenbergh, Vurste Wannegatstraat 30, Gavere, Belgjikë 100 copë fuçi birre çelik inox KEG 30 litra EURO - S, 53 copë fuçi birre çelik inox KEG 50 litra DIN-S
shënues - Referencat FR - Arkatza Garagardotegia, Rivesaltes RV3W + 8Q Rivesaltes, Francë KFM-02-A Kokë mbushëse për mbushjen manuale izobare të pijeve të gazuara në fuçi KEG dhe petaines
shënues - Referencat RO - George Popovici, BISTRITA Strada Vasile Petri 26, Bistrița, Rumani Fillues KEG-5LA-PSK Mini KEG - paketë me bombol me vrimë nxjerrëse Party Star Deluxe CO2
shënues - Referencat SH.B.A. - Jason Whitney, TJ Sheehan, Nju Jork 4Q6X + MH Liverpool, Nju Jork, SHBA Çezma e shpërndarjes së birrës DTP-BA100 BAROQUE me kompensues, bërthamë çeliku inox, trup kromi
shënues - Referencat JAP - RISE Co., Ltd., Kaga QQV5 + 5G Adachi City, Tokio, Japoni PBFM-03 PEGAS EVOLUTION Mbushja e valvulave për shishet PET
shënues - Referencat LV - SIA 8784+23 Uzvara, famullia Gailīši, Lotyšsko DBCS-BPE25 Black Pearl Exclusive: Ftohës birrë kompakt / me kompresor, 1/8 HP (# DBCS-BPE25-A)
shënues - Referencat FR - SAS LES AKOLITT, Toulouse HC49 + QJ Toulouse, Francë ACOS02 Qiri me gur poroz për karbonizimin e pijeve - 800 mm, DIN32676-DN32 (TC)
shënues - Referencat SK - PIVNÁ POHOTOVOSŤ, s.r.o. , Liptovský Mikuláš Borbisova 414/8, Liptovský Mikuláš, Sllovaki PEGAS EVOLUTION Mbushje valvulash për shishe PET + Pegas BEERCASE - Përshtatës për mbushjen e birrës në shishe qelqi për të gjitha valvulat PEGAS
shënues - Referencat Mbretëria e Bashkuar - Hogan's Cider Ltd., Warwickshire Orchard Corner, Haselor, Alcester B49 6LX, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat SWI - Creative Technologies GmbH, Langenbruck C262 + 84 Erlinsbach, Zvicër FUIC-CHP1C-2X200CCT NJ UNSIA E FERMENTIMIT TAC KOMPACTIT 2 X200 / 240 LITRA - HQ - PED
shënues - Referencat HU - Temesvári Bence EV, Budapest F892 + R9 Budapest, Hungari K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat SK - NaturePharm s.r.o. KRUPINA Svätotrojičné námestie 13/13, Krupina, Sllovaki FBW-24B Lavatrice shishe e shpejtë me 24 pozicione
shënues - Referencat SK - WITOS s.r.o. , Oshová H7XP + JG Očová, Sllovenisht Larës i shpejtë i shisheve FBW-12B me 12 pozicione + Tharës i shpejtë shishesh FBD-12B me 12 pozicione
shënues - Referencat RO - SC Blue Container srl, Oradea Bulevardi Dacia 35, Oradea, Rumani PEGAS EVOLUTION Valvula mbushëse për shishet PET
shënues - Referencat Brewhouse and Kitchen Ltd., Londër Rruga e Korsikës, Londër N5 1JJ, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat DE - Fabian Kovacs, Berlin Koloniestraße 26, Berlin, Gjermani DTP-NO100- Çezma e birrës Nostalgji
shënues - Referencat DE- Birraria Hambleton, Scheuerfeld QRMP + RX Scheuerfeld, Gjermani FBW-24B Lavatrice shishe e shpejtë me 24 pozicione
shënues - Referencat UK - Birraria Hambleton, Ripon Melmerby, Ripon HG4 5NB, MB K5F02 Stacion manual për mbushje për fuçi 5 litërshe
shënues - Referencat SH.B.A. - Michael McFadden, KIRKLAND MRR2 + Q4 Kirkland, Uashington, SHBA DTP-BA100 Shpërndani rubinetin barok me kompensator - çelik inox, krom-GOLD
shënues - Referencat SH.B.A. - Bierstadt Lagerhaus, LLC, Denver Q278 + 59 Denver, Kolorado, SHBA Pjesë rezervë për DTP-NO100 - Kapak për levën e çezmës - Titan + Trokitje e lehtë Nostalgji me kompensues - GOLD + pjesë këmbimi
shënues - Referencat FR - Brasserie de Cornouaille, CONCARNEAU 27 Chemin de Kerlean, Concarneau, Francë Rregullatori i temperaturës së mikroprocesorit (# c2105)
shënues - Referencat KUKTAJL HU - PANNA KFT, Nagytarcsa G778 + QC Nagytarcsa, Hungari K5F-01 Fushë mbushëse 5L mbushës + 1 copë KEG-5LA-PS
shënues - Referencat NL - De Prael West BV, AMSTERDAM 1013 BG Amsterdam, Hollandë BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Referencat LT - LatIgMa, Ltd., Riga 25WF + 87 Rīga, Letoni Shpërndani kokën PYGMY për fuçitë e birrës - lloji A / komplet i plotë me çiftëzuesit
shënues - Referencat SK - Restorante Medusa, s.r.o., Bratislava Einsteinova 23, Petržalka, Sllovaki PEGAS EVOLUTION Mbushje valvulash për shishe PET + Pegas BEERCASE - Përshtatës për mbushjen e birrës në shishe qelqi për të gjitha valvulat PEGAS
shënues - Referencat SE - Johansson Björn, Borås PXG4 + 83 Borås, Suedi FKRV-APM-02 MEKANIZMI I PRESIONIT TJ RREGULLUESH FORM P FORR KEQS STEINLESS STEINLESS FKRV FEMENTAION + FZA-CS01 Spirale ftohëse / ngrohëse për fermentuesit FermZilla
shënues - Referencat RO - Mircea Terheci, Kraiova 8R9X + 3Q Craiova, Rumani Shtypës manual hidraulik për fruta MHP-50S 50 litra - version çeliku pa stan
shënues - Referencat IT - Paolo Grugni, Pavia Via San Giovannino, 13, Pavia, Provinca e Pavia, Itali K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat HU - Sormuves Kft, Budapest Budapest, Maglódi út 47, Hungari K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat PT - Diogo Armando Ribeiro, Braga GPW7 + J2 Campos, Portugali Komplet fillestar PFZ-55SK FermZilla - Fermentues konik PET 55 litra 2.4 bar
shënues - Referencat Mbretëria e Bashkuar - Zerodegrees, mbushës i fuçisë së partisë K5F-01 Bridge Street, Leximi RG1 2LR, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat SHAPRBIMET JAP - ARIGATOU Co, LTD, Imabari, Ehime 2XVQ + V7 Imabari, Ehime, Japoni Mbushës manual shisheje BFM4-500S + CRW-P1 Makinë mbyllëse manual për shishe
shënues - Referencat UK - Weather Wild Ales Ltd, Burghfield Common, Berkshire Reading Road, Burghfield Common, Leximi RG7 3BU, MB 30 copë prizë gome KEG-5LA-PS për mini fuçi 5L
shënues - Referencat SH.B.A. - Gemut Biergarten, Columbus X279 + 7J Columbus, Ohio, SHBA Çezma e shpërndarjes së birrës DTP-BA100 BAROQUE me kompensator, bërthamë çelik inox, trup ari, 36 mm
shënues - Referencat SH.B.A. - Steven Cardenas, Monrovia 4XHX + C6 Monrovia, CA, SHBA Rubinet për shpërndarjen e birrës DTP-NO100 NOSTALGIA me kompensues, trup kromi dhe model ari
shënues - Referencat JAP - BFCInc. , Tokio MQ8C + P2 Qyteti Chuo, Tokio, Japoni BFM-30 PEGAS CRAFTTAP 3 - Sistemi manual i mbushjes së shisheve
shënues - Referencat MB - Tomos & Lilford Rruga Boverton, Llantwit Major CF61 1YA, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat SE - Malmö Brewing Co, Malmö H2V5 + 93 Malmö, Suedi Qiri ACOS-02 me gur poroz për karbonizimin e pijeve - 400 mm, DIN11851-DN32 (DC)
shënues - Referencat RO - SC Transmixt SA, Iasi 5H9H + 72 Jasy, Rumani 48 copë Petainer Keg 30 litra bashkues klasik S me kuti të bardhë
shënues - Referencat BE - Brasserie Ardene, Bastogne Avenue Mathieu 21, Bastogne, Belgjikë Pompë ftohëse-ngrohëse e lëngshme CLC-1P1200 1.2 kW / 1 (clc-03)
shënues - Referencat FR - SARL Brasserie la Mandale, CHAILLON WJVQ + W4 Chaillon, Francë KFM-02 Kokë mbushjeje për mbushjen e pijeve të gazuara manual izobare në tytat KEG dhe mbajtëset - "A" + FKRV-APM-01 Mekanizmi i rregullueshëm i presionit për bakteret e çelikut të vermentimit të FKRV
shënues - Referencat RO - Fast Beer SRL, Alba Strada Tudor Vladimirescu 48, Alba Iulia, Rumani PBFM-03 PEGAS EVOLUTION Valvola mbushëse për shishe PET + fuçi birre evropiane çeliku inox DIN KEG 50 litra - A
shënues - Referencat LV - LatIgMa, Ltd, Riga Jaunciema gatve 161, Distrikti Verior, Riga, Letoni K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat RO - Gjergj Popovici, BISTRITA Rr. Vasile Petri 26, Qarku Bistrița-Năsăud, Rumani K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat RO - MVT GLOBAL CONSULTING SRL, Otelu Rosu, Caras-Severi Strada Revoluției 173, Oțelu Roșu, Rumani KFM01 KRYESIA E PRMBUSHJES P FORR MANUAL ISOBARIK PR MBUSHJEN E PIJEVE TB KARBONIZUARA NAR BARRA DHE PETAINER AND KEG - "A"
shënues - Referencat UK - Neepsend Brew Co, Sheffield Sharrow Lane, Sheffield S11 8AA, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat NL - Stadsbrouwerij de Vleeghel, Veghel De Amert 162a, Veghel, Hollandë PBFM-03 PEGAS EVOLUTION Mbushja e valvulave për shishet PET
shënues - Referencat FR - ST Ouest, SHENT ANDRÉ TREIZE VOIES XHF7 + XF Vieillevigne, Francë Pegas BEERCASE - Përshtatës për mbushjen e birrës në shishe qelqi për të gjitha valvulat PEGAS + PBFM-01 PEGAS DRIVE Valvolat mbushëse për shishet PET +
shënues - Referencat MB - Blackjack Beers Ltd, Greenway Avenue, Mançester Greenway Avenue, Manchester M19 3LQ, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat MUND - Francois Lemieux, Saint-Lambert, Saint-Lambert, QC J4P 1V1, Kanada DTP-NO100 Shpërndani rubinetin Nostalgjia me kompensues - KROM
shënues - Referencat MB - llan Patterson, Broxburn Globe Park, Broxburn EH52 6EF, MB DBCS-20XCO Sistemi i ftohjes së birrës kompakte / valvul CO2 / pa kompresor - "S"
shënues - Referencat SHBA - Brittney Carnahan, San José 1031 Lincoln Court, San Jose, CA, SHBA DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, krom
shënues - Referencat UK - True North Brew Co. LTD, Sheffield Rruga Eldon, Sheffield City Center, Sheffield S1 4GX, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat MB - Hare and Hounds, Oswaldtwistle, Accrington Rruga Blackburn, Oswaldtwistle, Accrington BB5 4NQ, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat SHBA - Robyn Pettow, PERHAM - Minesota HCRV + 82 Perham, Minesota, SHBA DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, krom
shënues - Referencat UK - Kompania e Prodhimit të Laine, Pulborough North Heath, Pulborough RH20 1DJ, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat CZ - SAP Mimoň spol. sro, Ralsko JPJC + QG Ralsko, Çeki ESG-150 Elektricklekt parní generátor + posílení na 156kg / h + proškolení k instalaci a uvedení do provozu + zaškolení
shënues - Referencat MB - BrewPoint, Bedfort Bedford MK41 7FY, MB Mulli malti MM-81 1ph230V version i MM80 60-80 kg në orë
shënues - Referencat MB - Deviant & Dandy Brewery, Londër Nursery Road, London E9 6PB, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat IT - Birrificio La Casa di Cura, Teramo Senarica, Provinca e Teramo, Itali K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat UK - BREWERY HACKNEY LTD, Londër Rruga Laburnum, Londër E2 8BB, MB K5F02 Stacion manual për mbushje për fuçi 5 litërshe
shënues - Referencat IT - Birrificio del Ducato srl, SORAGNA Strada Argine, 43, Soragna, Provinca e Parmës, Itali K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat SK - Ladislav Trnovec, Nitra Novomeského 1, Nitra, Sllovaki Qiri tubi i ngopjes ACOS-01 me gur karbonizimi ose oksigjenimi - 1 1/2 ", DN40, çelik
shënues - Referencat SWI - Black Peak Brauerei, Davos Platz RR2M + JJ Davos, Zvicër ACO-4M Kompresor ajri 4.3 m3 / orë me rezervuar presioni &
shënues - Referencat MB - Moor Beer Company LTD, Bristol Days Road, Saint Philip's, Bristol BS2 0QS, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat UK - Blackjack Beers Ltd., Manchester Greenway Avenue, Manchester M19 3LQ, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat SK - Radoslav Pakši, Krupinë Majerský rad 79, Krupina, Sllovaki HBA-CS50BM- Spirale ftohëse Wort për Brewmaster BM-50
shënues - Referencat MB - Morne Mountains Brewery Limited, Newry Newry BT34 3PN, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat MB - BIRMINGHAM KOMPANIA E PJESSIS LTD Stirchley, Birmingham B30 2PF, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat SHBA - ExLibris Beer Co., Atlanta QHMF + 5M Atlanta, GA, SHBA DTP-NO100 Shpërndani rubinetin Nostalgjia me kompensues
shënues - Referencat MB - Paul Grimwood - Ultracomida Ltd., Aberystwyth - Ceredigion Llanbadarn Fawr, Aberystwyth SY23 3JQ, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat BE - PORRDOR, EVERGEM Baron Van Loolaan 2b, Evergem, Belgjikë BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Referencat SK - Maveka, s.r.o., Bratislava 542R + VJ Bratislava, Sllovenisht PEGAS EVOLUTION Mbushja e valvulave për shishet PET
shënues - Referencat MB - Dave McHardy - Birrë e ashpër, Aberdeen Avenue Howe Moss, Estate Estate Kirkhill, Dyce, Aberdeen AB21 0GP, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat MB - Windmill Hill Brewing Co Ltd, Leamington Spa Williams Road, Radford Semele, Leamington Spa CV31 1UR, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat FR - Frogbeer Maithe, Pierrefitte Sur Seine X964 + GG Pierrefitte-sur-Seine, Francë K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat SHBA - Kompania e Birrës Morrow, CANOE, Kolumbia Britanike Canoe, BC V0E 1K0, Kanada DTP-NO100 Shpërndani rubinetin Nostalgji me krom kompensator
shënues - Referencat DE - Daniel Kaleja, Freiburg im Breisgau Am Neugraben 12, Freiburg im Breisgau, Gjermani DTP-NO100 Shpërndani rubinetin Nostalgjia me kompensues
shënues - Referencat UK - Weather Wild Ales Ltd., Burghfield Common, Berkshire Reading Road, Burghfield Common, Leximi RG7 3BU, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat IT - Dulac srl, GALBIATE (Lecco) R96H + 6J Galbiate, Provinca e Lecco, Itali K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat Britania e Madhe - Fabrikë birre BRASS CASTLE KUFIZUAR, Malton Yorkersgate, Malton YO17 7AB, MB K5F-01 Fuçi mbushëse 5L mbushëse + Valvul i dyfishtë Isobaric për mbushjen e birrës në fuçi dhe mbajtës të materialit - "S"
shënues - Referencat MB - Top Rope Brewing Ltd, LIVERPOOL - Merseyside Bampton Road, Liverpool L16 6AX, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat MB - Tenby Brewing Co., Tenby, Pembrokeshire M7CQ + MW Tenby, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat DE - Two Fellas Brewery GmbH, Berlin GC4Q + HQ Berlin, Gjermani Pegas DRAGON - Kulla e mbushjes së shisheve PET + PEGAS EVOLUTION Valvola mbushëse për shishet PET
shënues - Referencat SK - Saneca Farmaceutikë si, Hlohovec CR97 + XF Hlohovec, Sllovenisht CIP-202 Sanitační stanice 2x200L
shënues - Referencat SK - Zvarmat -MD, s.r.o., Trebiçov JPJ8 + FV Trebišov, Sllovenisht OFV-600 Fermentimi i Hapur TVSH 600 litra
shënues - Referencat FR-Mala Mana SAS, HUILLY-SUR-SEILLE H3R2 + JC Huilly-sur-Seille, Francë Kegs të birrës çelik inox
shënues - Referencat CZ - Original Wines sro, Praha 3FJX + 5H Praha, Çeki PEGAS EVOLUTION Mbushja e valvulave për shishet PET
shënues - Referencat SK - Zsolt Szabo, Dolné Saliby 3MMV + 5M Tomášikovo, Sllovenisht PEGAS EVOLUTION Mbushja e valvulave për shishet PET
shënues - Referencat SHBA - Kompania e Brewing Artizanatit Disentent, Land O Lakes, Florida R8CH + WV Shën Petersburg, Florida, SHBA DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, krom
shënues - Referencat SK - Dos Amigos sro, Bratislavë 546H + R9 Bratislavë, Sllovenisht PEGAS EVOLUTION Mbushja e valvulave për shishet PET
shënues - Referencat SK - Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o., Bratislava 52VQ + W8 Bratislavë, Sllovenisht Mulli malti MM-81 1ph230V version i MM80 60-80 kg në orë
shënues - Referencat SK - JANIŠ s.r.o., Turzovka CJ3G + HG Turzovka, Sllovenisht Pegas ECOJET - Mbushja e valvulës për shishet e kafshëve shtëpiake
shënues - Referencat SK - klubi Matrix, s.r.o., Kanianka RH6M + X5 Kanianka, Sllovenisht PEGAS ECOJET Valvul mbushës për shishet PET
shënues - Referencat ZK - Minipivovar Labuť s.r.o. , Litoměřice G4PP + 22 Litomerice, Çeki PEGAS ECOJET Mbushja e valvulave për shishet PET
shënues - Referencat BE - Pieter Harrie - FOSC 663M + 58 Brugge, Belgjikë ACOS02 Guri i karbonizimit + pajisje të tjera për rezervuarët e fermentimit
shënues - Referencat Britania e Madhe - Birraria Arundel RCC3 + 2W Arundel, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat IT - Bibibi sas di brandi Flaviano PR2M + 3R Castellalto, Provinca e Teramo, Itali K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat MUND - Marie-Annick Scott FHCH + RW Edmonton, Alberta, Kanada DTP-NO100 Shpërndani rubinetin Nostalgjia me kompensues
shënues - Referencat IT - ROBERTO SEGAMIGLIA MGPQ + RH Vicopisano, Provinca e Pizës, Itali Shtypës manual hidraulik për fruta MHP-26S 24 litra + HPF-PB26 - 10 copë çanta filtrimi tekstili 26L për shtypëset e frutave
shënues - Referencat Kompania SK - GS Group s.r.o. 45V4 + XQ Bratislava, Sllovenisht PEGAS EVOLUTION Valvula mbushëse për shishet PET
shënues - Referencat BE - Yves Baert P6JW + C3 Halle, België Pompa ftohëse të lëngshme kompakte CLC-4P2300 2.3 kW / 4
shënues - Referencat SK - SAWPI s.r.o. 4W3F + 9C Martin, Sllovenisht PEGAS EVOLUTION + Pegas ECOJET Valvul mbushës për shishet PET
shënues - Referencat MB - 71 Prodhimi i birrës F256 + JF Dundee, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat Britania e Madhe - Birraria Hammerton GVVP + 96 Holloway, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat AUS - Walter Wurzer 2XF3 + 7Q Altenmarkt an der Triesting, Austri BFM-30 PEGAS CRAFTTAP 3 - Sistemi manual i mbushjes së shisheve
shënues - Referencat NL - Van Diemen Chemicals BV 4MVQ + 7G Alphen aan den Rijn, Hollandë CFSCT1-1XCFT-SNP-100 Set i plotë i fermentimit me 1xCFT-SNP 120 litra
shënues - Referencat SH.B.A. - Kompania e Brewing Klaus WCC8 + 49 Jersey Village, Texas, USA K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat IT - FLORIM SRL FORTE 35XJ + X5 Bracciano, Qyteti Metropolitane i Romës, Itali K5F01 Përshtatës manual i mbushjes për fuçi pesë litërshe
shënues - Referencat SE - Lindroths Maskinservice AB 8V5Q + VX Hillerstorp, Suedi BFM4-500S FourMan për mbushjen manuale 300-500 copë shishe në orë, BLM-BM1202 Makinë etiketimi shishe gjysmëautomatike me dy anë
shënues - Referencat MB - Birra e ashpër 6Q5H + H7 Aberdeen, MB K5F01 Përshtatës manual i mbushjes për fuçi pesë litërshe
shënues - Referencat SHBA - Matthew Navarro 5G4P + RP Los Angeles, CA, SHBA DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, krom
shënues - Referencat ROM - SC BREW&Pjesët CO VS SRL C9F8 + 4W Slatina, Rumani Versioni i maltit MM-83 3ph400V i MM-80 60-80 kg në orë
shënues - Referencat CZ - Kofola as 3PW6 + 9G Krnov, Çeki 4 copë të rezervuarit të fermentimit cilindrik-konik CCT-4000C 4000 / 4517L, SQ, PED, teknologjia e ftohjes, teknologjia e kontrollit të temperaturës
shënues - Referencat SK- Fekollini s.r.o. 5JVC + 58 Sládkovičovo, Sllovenisht HPF-120 SHTYPI I FRUTS HIDRAULIKE 120 litra / orë
shënues - Referencat ISR - Polimerat e Mia Ltd WR72 + JW Nes Cijona, Izrael 100 copë bashkues KEG-20-DIN-A Birrë Evropiane DIN Keg20 Litër
shënues - Referencat SWI - Bëhu Uji Sarl 63MF + 5M Meyrin, Zvicër Shtypës manual hidraulik për fruta MHP-50S 50 litra - version çeliku stanless, HPF-PB50 - çanta filtrimi tekstil 50L për shtypëset e frutave
shënues - Referencat SHBA - Birrë me pikë kthese RRPP + 2X Bedford, Texas, SHBA DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, krom-KOH02112
shënues - Referencat SK - Ftohje birre, s.r.o. P49M + 6R Banská Bystrica, Sllovenisht Mbushës KCM-10 KEG & mbushës KCM-10 - koka mbushëse e tipit "M"
shënues - Referencat ICL - eB i SB brugghús 43RX + 5V Reykjavík, Ísland DHK-PYGA Kreu i shpërndarjes PYGMY për birrën e birrës - lloji A
shënues - Referencat FR - ASTRAEA 524X + 6X La Farlède, Francë DBWC-C204 Mbushës pijeje 200L / orë me katër linja pije
shënues - Referencat HU - Péter Szakács 36GV + HJ Pécs, Hungari Shtypës manual hidraulik frutash MHP-26S 26 litra, HPF-PB26 - 10 copë çanta filtrimi tekstili 26L për shtypëset e frutave
shënues - Referencat BG - Nikolai Kulev 43.362323, 27.124228 Komplet fillestar PCF-35SK Fermentasaurus 35L dhe pajisje të tjera të fermentimit
shënues - Referencat FR - Birraria Normandia 49.126997, -0.378956 ACOS02 Qiri me gur poroz për karbonizimin e pijeve - 800 mm, DIN32676-DN40
shënues - Referencat USA - Kartoni Brewing Co. 120 First Avenue, Atlantic Highlands, NJ, SHBA Shpërndani rubinetin Nostalgjia me kompensues - Ari
shënues - Referencat FIN - Vanmoor Oy 353R + JC Taipalsaari, Finlandë BDT-CT5V Pije shpërndan kullë çeliku të lëmuar me valvola Classic-T5
shënues - Referencat NL - Brouwerij Puik Bieren BV 52.186448, 5.963176 ACOS02 - Qiri me gur të errët për karbonizimin e pijeve - 800 mm, DIN 11851-DN32, KFM01 - VALVOLA E DYFISHTB ISOBARIKE P FR MBUSHJEN E Birrës NEG KUGE DHE PETAINET
shënues - Referencat SHBA - Kompania Mason Jar Lager, Fuquay-Varina, NC 35.595399, -78.795469 DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, krom
shënues - Referencat SHBA - Janice Montoya, New Orleans, LA 29.958610, -90.167147 DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, krom
shënues - Referencat LV - SIA MADONAS ALUS, novadë Madonas 56.827860, 26.363133 Rondele / shpëlarës / mbushës Automatik i Kegut KCA-25 25 fuçi / orë - Mbushja e kokës-A, valvola automatike-elektromagnetike
shënues - Referencat SE - Huskvarna Brewing Company AB, Huskvarna 57.807043, 14.275283 Vezeta evropiane të birrës prej çeliku të pandryshkshëm DIN KEG 50 litra
shënues - Referencat CZ - Jan Hilgard, Bášť 50.204164, 14.487035 Mikrobetriteri Brewmaster 50 ECO
shënues - Referencat CZ - pivovar Kašperský s.r.o. , Kašperské Hory 49.144300, 13.555382 BFM4-500S FourMan - Mbushës manual shisheje
shënues - Referencat CZ - Petr Němeček, Praha 6 50.084002, 14.367846 Mikro birraria BREWMASTER PLUS 50 BAZIC
shënues - Referencat CZ - Pivovar Hejkal, s.r.o. , Nové Město na Moravě 49.562099, 16.069319 BFM4-500S FourMan - Plnička pro plnění piva do lahví (# BFM4-500S)
shënues - Referencat AUS - Ehrentrautmannsdorfer Biermanufaktur, Trautmannsdorf 48.025018, 16.639354 BFM4-500S Mbushës manual shisheje për mbushjen manuale të 300-500 copë shishe në orë
shënues - Referencat SHBA - Gianmarco Leoncavallo, Chapel Hill 35.922876, -79.039443 DTP-NO100 Shpërndajë Nostalgjinë me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Referencat CZ - OKSERVIS BioPro, s.r.o. , Praha 9 50.117751, 14.636875 Mikro birraria BREWMASTER PLUS 50
shënues - Referencat PL - M Wolska sp. j - Filiip Balejko, Warszawa 52.272853, 20.982670 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Referencat CZ - Ing., Ph.D. Vlastimiml Nešetřil, Znojmo 48.853560, 16.049974 Mikro birraria BREWMASTER PLUS 50 ECO
shënues - Referencat CZ - Jan Šuster, keské Budějovice 48.959826, 14.486509 Rezervuari i fermentimit prej çeliku inox FD 120 litra
shënues - Referencat CZ - Včelařství Smolík - Jiří Smolík, Honezovice 49.639462, 13.063102 Rezervuari i fermentimit prej çeliku inox FD 625 litra
shënues - Referencat CZ - Michael Šatník, Varnsdorf 50.906650, 14.618507 Seti i birrës BREWMASTER PLUS 50 PRO
shënues - Referencat FR - SAS Brasserie Brutale, Ivry sur Seine 48.808113, 2.370309 Fabrikë birre e plotë: BREWORX TRITANK 1000: Makinë për prodhimin e orticës - fabrika e birrës, MM-503EWR Mulliri i maltit - makinë për shtrydhjen e mullinjve të maltit, 500 kg / orë - rrotulla shtesë, ESG-120 gjenerator elektrik me avull 120 kg / orë, HWT-2000SH - HWT-2000 Rezervuar me ujë të nxehtë 2000 litra - avull + elektrik, ITWT-2000 - ITWT-2000 Rezervuar me ujë të trajtuar me akull 2000 litra, 6x CCT-2000 L, Klasik, i izoluar 2000 / 2203L, SQ, PED, CCCT-A20S i pajisur plotësisht sistemi i kontrollit për 20 copë zona ftohëse, kabineti qendror i kontrollorit, ftohës kompakt WCASB1000 dhe ajrosës i 1000 litrave në orë - katër sensorë, njësia e kondensatorit ftohës Glycol GCU80 16.3 kW, rezervuari i ujit për ftohje industriale ICWT-1200 1200 litra, ACO-25 Kompresor ajri me mikrofiltrim 25m3 / h, Stacion pastrues dhe sanitues CIP-102 2 × 100 litra + enë neutralizuese, AISI 304, SBT1 - Komplet veglash për pirje, MAKIN K KCM-10 P THER MANUAL SHPINLLIMIN DHE MBYLLJEN E KEGEVE 7-10 KEGS / ORE,
shënues - Referencat SHBA - Elliot Hoffman 37.292751, -121.886502 DTP-BA100 Shpërndani BAROQUE me rubinet - çelik, krom
shënues - Referencat SWE - Huskvarna Brewing Company AB, Huskvarna 57.807060, 14.275251 Fuçi birre evropiane çeliku inox DIN KEG 50 litra - bashkues "S"
shënues - Referencat Sh.B.A - Kompania Lokale e Prodhimit të Lisi, Winterville, NC 35.534291, -77.357085 DTP-NO100 Shpërndajë Nostalgjinë me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Referencat MUND - North Brewing Company - Peter Burbridge, DARTMOUTH, Nova Scotia 44.671456, -63.503454 DTP-BA100 Shpërndani BAROQUE me rubinet - çelik, krom
shënues - Referencat CZ - Jaroslav Kostera - JKFOOD s.r.o., Větřkovice 49.783444, 17.819200 GSG-350 -10 350 kg / h 10 bar - Gjenerator me avull gazi 350kg / orë 10bar
shënues - Referencat PHI - Marken Aboitiz - Birraria Buahinia, Metro Manila 14.536547, 121.045750 DTP-NO100 Shpërndajë Nostalgjinë me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Referencat SHBA - CORY KING - Prodhim Side Projekt, MAPLEWOOD, MO 38.611997, -90.321920 DTP-NO100 Shpërndajë Nostalgjinë me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Referencat SK - Zvarmat -MD, s.r.o., Michalovce 48.758041, 21.897841 OFV-600 Fermentimi i Hapur TVSH 600 litra
shënues - Referencat SHBA - Aaron Darretta, Kompania që prodhon Kane, Ocean, NJ 40.236738, -74.045019 DTP-NO100 Shpërndajë Nostalgjinë me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Referencat SHBA - Emanuel Gonzalez - Kompania e Prodhimit të Komonuelthit, VIRGINIA BEACH, VA 36.913549, -76.131956 DTP-NO100 Shpërndajë Nostalgjinë me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Referencat SK - DREVOVIA, sro - Peter Bačkor, Ružomberok 49.083329, 19.299947 PBFM-02 PEGAS EVOLUTION Valvul mbushës për shishet PET, fuçi birre evropiane çeliku inox DIN KEG 50 litra - M, fuçi çeliku inox evropiane birrë DIN KEG 30 litra - "A"
shënues - Referencat SK - Saneca Farmaceutikë, HLOHOVEC 48.419943, 17.813669 CIP-202 Stacioni i pastrimit dhe pastrimit 2x200L
shënues - Referencat SHBA - Casey Motes - Eureka Heights Brewing Co, HOUSTON, TX 29.801869, -95.416292 DTP-NO100 Shpërndajë Nostalgjinë me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Referencat BG - Nikolai Kulev, SHUMEN 43.273268, 26.939017 Paket fillestare PCF-35SK Fermentasaurus 35L: Rezervuar fermentues konik PET 35 litra 2.4 bar (# PCF-35SK) + lidhje e plotë dhe sistem i fermentimit të birrës
shënues - Referencat NL - Brouwerij Puik Bieren BV, APELDOORN 52.186454, 5.963198 ACOS02 Qiri me gur poroz për karbonizimin e pijeve- 800 mm, DIN 11851-DN32 ,. KFM01 VALVOLA E DYFISHT ISO ISOBARIKE P FR MBUSHJEN E Birrës NEG KEGA DHE PETAINERERS
shënues - Referencat CRO - HAJSONBERG JDOO, Hrvatski Leskovac 45.741908, 15.886215 Valvula e dyfishtë KFM01 Isobaraic për mbushjen e birrës në fuçi dhe mbajtëse kafshësh - "S"
shënues - Referencat SHBA - Jason Ufema, Shy Bear Brewing, Lewistown 40.617852, -77.552394 DTP-BA100 Shpërndani BAROQUE me rubinet - çelik, krom
shënues - Referencat SHBA - Wolf Brewing Co., HARRISBURG, PA 40.332638, -76.817098 DTP-BA100 Shpërndani BAROQUE me rubinet - çelik, krom
shënues - Referencat SHBA - Lee Briante, Los Angeles, CA 34.118269, -118.212490 DTP-NO100 Shpërndajë Nostalgjinë me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Referencat NOR - Wesselgarden Brygghus, Sannidal 58.903022, 9.253713 Ftohës i lëngshëm kompakt CLC-4P2300 2.3 kW / 4 pompa
shënues - Referencat GER - Karsten Gaebert, Zossen 52.211322, 13.454438 CFSCT1-2XCFT200SNP PAJISJE E PERRGJITHSHME E FERMENTIMIT ME 2XCFT-SNP 240 LITRA, KFM01 valvul i dyfishtë iSOBARIK për të mbushur birrën në kutitë dhe petetinerët-A
shënues - Referencat GER - SILICOL GmbH, Bielefeld 52.004956, 8.607115 MTS-SV1-DN8TC Valvula e marrjes së mostrës e sanitizueshme DN8TC-DIN 32676, me diametër 50,5
shënues - Referencat SHBA - Top Gol Goliath, DECORAH, IA 43.293404, -91.777217 DTP-NO100 Shpërndajë Nostalgjinë me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Referencat SHBA - Christopher Westgard, CHARLOTTE, NC 35.178896, -80.791770 DTP-NO100 Shpërndajë Nostalgjinë me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Referencat SHBA - Cory Breech, DELAWARE, OH 40.368549, -82.959602 DTP-NO100 Shpërndajë Nostalgjinë me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Referencat RO - Fast Food Bonito, Buhusi, Qarku Bacau 46.580379, 26.915280 BDT-BT1V Pije shpërndarëse e kullës Barell-T-valvula 1
shënues - Referencat JAP - Grupi i Aplikimeve për Materialet e Qumështit &, industria e Qumështit Morinaga, Zama-Higashihara, Kanagawa 35.478745, 139.426151 Filtrim kieselguhr BECOGUR 1200, Filtrim kieselguhr BECOGUR 3500
shënues - Referencat SHBA - Kevin Barton, Lock Stock Bar and Grill, Canandaigua 42.756121, -77.404361 DTP-NO100 Shpërndajë Nostalgjinë me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Referencat SHBA - The Good Wolf Brewing co, Truckee, CA 39.338640, -120.179318 DTP-NO100 Shpërndarja e Nostalgjisë me kompensator - çelik inox, krom Tub me fije të pasme 5/8 "x gjatësi nga klienti - Çelik inox - 30,5 cm
shënues - Referencat GER - Dorfladen / Getränke Muhrhauser, KOLLNBURG 49.046569, 12.858384 Pompa ftohëse të lëngshme kompakte CLC-4P2300 2.3 kW / 4
shënues - Referencat SK - Miloš Kremeň, Považská Bystrica 49.158635, 18.460637 HPF-80 Shtyp frutash hidraulike 80 litra / orë
shënues - Referencat SK - BEERCOOL, sro, Banská Bystrica 48.718135, 19.134498 Mbushës KEG & mbushës KCM-10 - koka mbushëse e tipit "M"
shënues - Referencat SHBA - Prodhimi dhe Përzierja e Pishave Elder, Gaithersburg, MD 39.221505, -77.083419 DTP-BA100 Rubineta e disponimit BAROQUE me kompensator - çelik inox, krom, DTP-NO100 Rubineta e shpërndarjes Nostalgji me kompensues - çelik, krom
shënues - Referencat SHBA - Mungojnë bashkëpunëtorët e zierjes së malit. , Cuyahoga Falls, OH 41.148317, -81.468511 DTP-BA100 Shpërndani BAROQUE me rubinet - çelik, krom
shënues - Referencat FR - Brasserie de Cornouaille - Erwan Cadic, CONCARNEAU 47.887660, -3.928100 Rregullatori i temperaturës së mikroprocesorit C2105 (# c2105)
shënues - Referencat FR - Birraria SASU Normandia, SHENT-ANDRE-SUR-ORNE 49.126997, -0.378945 ACOS02 Qiri me gur poroz për karbonizimin e pijeve - 800 mm, DIN32676-DN40 | (TC)
shënues - Referencat SK - Plzeňský Prazdroj Slovensko, as, Veľký Šariš 49.044015, 21.208730 CIP-503A special - Stacioni pastrues dhe pastrues 3x500 litra / version automatik
shënues - Referencat UK - Holley Paquette Brewers Ltd. - Birraria në Eagle Works, Sheffield 53.393977, -1.438525 DTP-NO100 Shpërndajë Nostalgjinë me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Referencat HUN - BudaPrés Kft., Etyek 47.247866, 18.964617 KCM-10 Makinë për shpëlarje, sanitizim dhe mbushje manuale të birrave - të përdorura
shënues - Referencat SHBA - Thomas Hanrahan - Flying disk, Hjuston, TX 29.759029, -95.363138 DTP-BA100 Shpërndani BAROQUE me rubinet - çelik, krom
shënues - Referencat SHBA - Divine Barrel Brewing LLC, Charlotte, NC 35.238434, -80.806687 DTP-NO100 Shpërndani rubinetin Nostalgjia me kompensues - SS, KROM + Ari
shënues - Referencat GER - Lippelt GmbH GT -AMP Co. KG, Wolfsburg 52.371414, 10.746321 CM-HEEL-230V - 2200W - element ngrohës për CIP
shënues - Referencat SHBA - Gary Jonas, Traverse City, MI 44.763712, -85.613750 DTP-NO100 Shpërndajë Nostalgjinë me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Referencat SHBA - Brewery Equilibrium, Middletown, NY 41.446420, -74.422230 DTP-NO100 Shpërndajë Nostalgjinë me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Referencat SHBA - Birraria Moat Mountain Smoke House &, North Conway, NH 44.068535, -71.143672 DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, krom
shënues - Referencat IT - Mulino dei Bianchi soc. agr.s. , PERUGJIA 43.351951, 12.525709 K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat SHBA - Gridcitybeerworks, Salt Lake City, UT 40.704896, -111.818953 DTP-NO100 Shpërndani Nostalgjinë me kompensues - çelik inox, krom + ari
shënues - Referencat SHBA - Icarus Brewing Company, Lakewood, NJ 40.079863, -74.178789 DTP-NO100 Shpërndani rubinetin Nostalgji me çelik inox kompensator, krom + ari
shënues - Referencat SK - TMK-investoj,s.r.o., Brezno 48.800346, 19.645237 Këmbë të rregullueshme D100 për rezervuarë dhe makina, për mjedis të pastër - gome çelik &
shënues - Referencat SHBA - Kennith Praay, Upperco, MD 39.538998, -76.841919 DTP-BA100 Shpërndani BAROQUE me rubinet - çelik, krom (# DTP-136CR)
shënues - Referencat SHBA - Projekti i Birrës i Pasigurt, Williamsburg 37.270200, -76.706044 Çezma e shpërndarjes së birrës DTP-NO100 NOSTALGIA me kompensator - çelik inox, krom (# DTP-NO136CR)
shënues - Referencat CZ - Martin Medřický, Praha 50.088598, 14.509347 Paket fillestare PCF-35SK Fermentasaurus 35L: Rezervuar fermentues konik PET 35 litra 2.4 bar (# PCF-35SK)
shënues - Referencat SHBA - Westbrook Brewing Company LLC, MT. KESHTUESHME 32.846782, -79.876864 Komplet i pjesëve të këmbimit për DTP-NO-100 Trokitje e lehtë Nostalgji me kompensues - çelik, krom (# DTP-NO136CR)
shënues - Referencat SHBA - Jersey Girl Brewing, Hackettstown, NJ 40.857500, -74.777911 DTP-NO100 Shpërndani Nostalgjinë me kompensator - çelik inox, krom (# DTP-NO136CR)
shënues - Referencat DEN - Nicholas Flint, Gistrup 56.986090, 9.985353 MHP-12S Manual shtypës frutash hidraulike 12 litra çelik inox
shënues - Referencat SHBA - Devil Wind Brewing, Xenia, OH 39.683229, -83.929497 Çezma e shpërndarjes së birrës DTP-NO100 NOSTALGIA me kompensator - çelik inox, krom + ari (# DTP-NO136CG)
shënues - Referencat SHBA - Gridcitybeerworks, Salt Lake City, UT 40.704904, -111.818953 DTP-NO100 Shpërndani rubinetin Nostalgjia me kompensues - SS, KROM + Ari
shënues - Referencat CZ - TRIPLEX sro, pivovar BLEŠNO 50.213919, 15.928109 BFM4-500S BFM4-500S Manual për mbushjen e pijeve në shishe, shishe mbyllëse dhe etiketuese, Makinë mbyllëse manual CRW-P1 për shishe, BLM-BM1202 Makinë etiketimi gjysmëautomatik me dy anë
shënues - Referencat MB - Ossett Brewing Company LTD, Wakefield, West Yorkshire 53.664896, -1.587273 Vendosni 2 copë të stacionit manual të mbushjes K5F02 për fuçi 5 litërshe
shënues - Referencat SHBA - City Steam, Hartford, CT 41.767904, -72.672872 DTP-BA100 Shpërndani rubinetin barok me kompensator - çelik inox, krom + Ari
shënues - Referencat SHBA - Lua Brewing, Des Moines, IA 43.070513, -76.147013 DTP-NO100 Shpërndani rubinetin Nostalgjia me kompensues - krom SS +
shënues - Referencat SHBA - Duncan Brown - Universiteti i Sirakuzës, Sirakuzë, NY 43.035830, -76.134451 BDT-BR4V Pije shpërndarëse e kullës Ura 4-valvola - Bakër me një llak mbrojtës, 2x DTP-NO100 Çezje shpërndarje Nostalgji me kompensues - çelik, krom + ari
shënues - Referencat GER - BmVB GmbH - Ralf Strauß, SCHWARZ 49.335355, 6.862451 HPF-PB26 - 10 copë çanta filtrimi tekstili 26L për presat e frutave, HPF-PB50 - 10 copë çanta filtrimi tekstili 50L për shtypëset e frutave
shënues - Referencat SHBA - Bashkëpunimi i Ujkut të Mirë, Truckee, California 39.338370, -120.179807 DTP-NO100 Shpërndani rubinetin Nostalgji me kompensues - KROM + Ari
shënues - Referencat MB - Nick Desai - Zerodegrees, Londër 51.453716, -0.973352 K5F-01 Përshtatës manual i mbushjes për fuçi pesë litërshe
shënues - Referencat SHBA - David Carpenter, Fort Collins, Kolorado 40.578283, -105.062155 DTP-NO100 Shpërndani rubinetin Nostalgjia me kompensues SS
shënues - Referencat Zelanda e Re - The Spirits Workshop Limited, Christchurch -43.542203, 172.633007 BWB-M600 Makinë shpëlarëse manuale shishe me ventilator ajri - katër grykë
shënues - Referencat SK - Peter Grafenau, Nitra 48.325914, 18.093796 MHP-26W Manual shtypëse hidraulike 26 litra dru
shënues - Referencat BG - Amitsa OOD, RAZLOG, Blagoevgrad 41.882061, 23.348512 Shtypës manual hidraulik për fruta MHP-12S 12 litra çelik inox, HPF-PB12 - 10 copë çanta filtrimi 12l për shtypësen e frutave
shënues - Referencat IT - Hotel Interski di Demetz Alberto e Co, Sankt Christina në Gröden 46.560754, 11.729058 Pompë ftohëse-ngrohëse e lëngshme CLC-1P1200 1.2 kW / 1 (clc-03)
shënues - Referencat ICL - Öldur, Mosfellsbar 64.156811, -21.704942 Pompa ftohëse të lëngshme kompakte CLC-4P2300 2.3 kW / 4
shënues - Referencat SHBA - Brewery Equilibrium, Middletown, NY 41.446420, -74.422338 DTP-NO100 Shpërndani Nostalgjinë me kompensator - çelik inox, krom (# DTP-NO136CR)
shënues - Referencat FR - La Bierataise, Berat 43.393175, 1.171194 MTS-RV2-DN32DC Valvul i rregullueshëm i presionit me manometër dhe bllokim fermentimi DN32 DairyCoupling, ACOS01SS50 ACOS01SS50 Aeration Candle - çelik inox DN 50, 2 "
shënues - Referencat FIN - Aromtech Oy, Tornio 65.852174, 24.180501 CIP-52 Stacioni pastrues dhe pastrues 2 × 50 litra + enë neutralizuese, AISI 304, DN25 TriClamp
shënues - Referencat GER - Përbërësit & Applications GmbH, Lemgo 52.034939, 8.827625 CIP-52 Stacioni pastrues dhe pastrues 2 × 50 litra + enë neutralizuese-AISI 316
shënues - Referencat SHBA - Steven Eldridge, Phoenix 33.457472, -112.071062 DTP-NO100 Shpërndani Nostalgjinë me kompensator - çelik inox, krom (# DTP-NO136CR)
shënues - Referencat SHBA - James Massey - Two Tides, Savannah 32.054226, -81.102069 DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, krom
shënues - Referencat FR - Brasserie La Barbue, La Ravoire 45.543921, 5.958998 ACOS01SS25 Aeration Candle - çelik inox DN 25
shënues - Referencat SK - Vinárske Závody Topoľčianky 48.422125, 18.408178 Valvul i dyfishtë izobarik për mbushjen e birrës në fuçi dhe mbajtës të kafshëve - A
shënues - Referencat GR - Athanasios Malisovas, Chania, Kretë 35.507166, 24.017795 Birraria BREWMASTER: Makinë BM-200 kompakte për prodhimin e lëvores + pajisje të plota, BDT-BR4V Kulla e shpërndarjes së pijeve Bridge 4-valvola, BLM-BM1202 Makinë etiketimi shishe gjysmëautomatike me dy anë, MM-80 Mulliri i maltit 80 kg / orë, I pajisur plotësisht Sistemi i kontrollit të temperaturës për 4 copë zona ftohëse me kontroll qendror, CRW-P1 Makinë mbyllëse manual për shishet, ftohës uji dhe ngrohës kompakt CWCH-M50 6.4kW
shënues - Referencat MB - Nick Desai - Zerodegrees, Londër 51.580988, -0.214792 Përshtatës manual mbushjeje për KEG-të e litrave
shënues - Referencat MB - Kërmijtë Bank Cider, Bromyard 52.179255, -2.511081 Valvula e dyfishtë KFM-01 Isobaric për mbushjen e birrës në KEG dhe etainer - S
shënues - Referencat IT - Alberto Soardi, Darfo Boario Terme, Brescia 45.885828, 10.194894 K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat IT - Distilleria Basilicata srl, Tito 40.581572, 15.678977 Mulli i maltit MM-813 2,2 kW 3 h 400V 800 kg / orë - një çantë
shënues - Referencat RO - GLOBAL DURAMA SRL, Argjentina 44.896991, 24.739387 Pasteruriser gazi GPBBF-300MG dhe sistemi i mbushjes së BAG-IN-BOX 300 litra / orë për pije jo të karbonizuara
shënues - Referencat RO - Fabrica Grivita SRL, BUCURESTI 44.462909, 26.076604 Valvula e dyfishtë KFM01 Isobaric për mbushjen e birrës në fuçi dhe mbajtës të kafshëve - S
shënues - Referencat HU - Szalai Sörfőző Kft. , Zámoly 47.315773, 18.415223 ESG-7 Gjenerator elektrik me avull 7kg / orë
shënues - Referencat IT - Paolo Grugni, Pavia 45.186437, 9.171187 60 copë qese plastike BEERDRIVE 1000 litra horizontale
shënues - Referencat CZ - LONZA BIOTEC s.r.o. , Kouřim 50.004299, 14.972438 CIP-52 Stacioni pastrues dhe pastrues 2 × 50 litra + enë neutralizuese
shënues - Referencat UK - Andrew Hipwell - Ampersand Brew Co. Ltd, Bungay, Suffolk 52.450406, 1.391425 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Referencat FR - Brasserie La Barbue, LA RAVOIRE 45.543861, 5.958933 ACO-12M kompresor ajri 11.7 m3 / orë me filtrim rezervuar presioni & + CLC-4P2300 ftohës i lëngshëm kompakt 2.3 kW / 4 pompa + Sistem i ftohjes së birrës kompakte DBCS-20xCM / mini valvul CO2 / pa kompresor - A, Automatik
shënues - Referencat SE - Jokkmokks Bryggeri AB - c / o Lapland në natyrë, JOKKMOKK 66.607542, 19.823222 FRCR-1500 FRUIT CRUSHER 1500 KG / HOUR + HPF-120 HIDRAULIC FRUIT PRESS 120 LITERS / HOUR + KCM-10 Machine për manualin e shpëlarjes dhe mbushjes së keksave 7-10 keks / orë
shënues - Referencat SHBA - Beachwood Blendery, Seal Beach 33.741107, -118.105403 DTP-NO100 Shpërndani Nostalgjinë me kompensator - çelik inox, krom (# DTP-NO136CR)
shënues - Referencat SHBA - BEVFLO Inc., Williston park, NY 40.758503, -73.641283 DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, krom
shënues - Referencat SHBA - Moonraker Brewing Co.AUBURN, CA 38.950599, -121.081741 DTP-NO100 Shpërndani Nostalgjinë me kompensues - çelik inox 9+ krom
shënues - Referencat MUND - Christopher Reynolds, HALIFAX - Skocia e Re 44.650413, -63.602807 DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, KROM + Ari
shënues - Referencat JAP - CIKLO-inc, Osaka 34.646298, 135.491434 BFM4-500S FourMan për mbushjen manuale të shisheve 300-500 në orë
shënues - Referencat CZ - PEKASS s.r.o. , Plzen 49.748524, 13.428109 CIP-53 Stacioni i pastrimit dhe pastrimit 3 × 50 litra + enë neutralizuese + ESG-60MWT gjenerator elektrik me avull kompakt 60 kg / orë
shënues - Referencat IRL - SHOQRIA DUBLIN LAGER, KILCOOLE, WICKLOW QARKUT 53.100606, -6.072721 DHK-MMCS Shpërnda kokën MicroMatic për fuçi birre - lloji S
shënues - Referencat SWI - BrauKunst Bern GmbH, Bern 46.948449, 7.401846 ACOS01SS25 Aeration Candle - çelik inox DN25
shënues - Referencat PL "- BIURO OBSŁUGI PROJEKTÓW KAPITAŁOWYCH ZENON ADAMUS. Krakov 50.010756, 19.811856 2 copë DBTHN-500SW Rezervuar birre Drafti çelik inox jo i izoluar horizontale / pa kornizë + Kompresor ajri ACO-6M 6 m3 / orë me rezervuar presioni &, 50 copë të tubit ushqimor plastik CWC-PFH2532 -10 për ujë / Birra / VERA 32-44 MM 10 BAR, ACOS02-DN1040TC Gurë karbonacioni-oksigjenimi me ajrim për rezervuarë, 400 mm, strukturë 1, 6 copë përshtatës tubi i tubit përshtatës Tri pirg O50.5 mm - H32 mm, çelik inox AISI 304-PCRFSHIR
shënues - Referencat SHBA - Kompania e Prodhimit të Tree House, Charlton 42.139323, -72.017214 DTP-NO100 Shpërndajë Nostalgjinë me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Referencat USA - Burial Beer Co., Asheville, NC 35.588182, -82.553795 DTP-NO100 Shpërndani rubinetin Nostalgjia me kompensues - SS - krom
shënues - Referencat JO - Wesselgarden Brygghus, Sannidal 58.890657, 9.301673 Pompa ftohëse të lëngshme kompakte CLC-4P2300 2.3 kW / 4
shënues - Referencat ISR - MY Polymers Ltd, Nes Cijona 31.914247, 34.802366 6 copë KEG-20-DIN-A Birrë Evropiane SS - Bashkues-DIN Keg20 Litër-VENDOSUR POSH!
shënues - Referencat IT - Meesoo srla Socio Unico, Bassano del Grappa VI-Vicenza 45.768755, 11.734451 CIP-102 Stacioni pastrues dhe pastrues 2 × 100 litra + enë neutralizuese
shënues - Referencat BRA - KOALA SAN C EIRELI, Nova Lima, Minas Gerais -20.058149, -43.979751 4 copë DTP-NO100 Shpërndani rubinetin Nostalgji me kompensues - çelik inox, krom + ari
shënues - Referencat FR - SAS LES PETITES RETHAISES, LE BOIS PLAGE EN RE 46.163314, -1.352394 MM-101EWR Mulli me mulli 100 kg / h - Ruletë ekstra të gjerë
shënues - Referencat FR - NOS ANCETRES LES GAULOIS, Paris 48.851939, 2.356122 DTP-AU100 Shpërndani rubinetin Aurora me kompensues SS + KROM
shënues - Referencat FR - LE VEILLEUR DE BIERES, Muret 43.460726, 1.325313 ACOS02 Qiri ajrosës S02 SS 600 mm
shënues - Referencat PS - Baias garagardotegia, Oiardo (ALAVA) 42.989857, -2.928373 TEA-FLI-GP2000 Tub xhami për treguesin e nivelit të skedarit DN20x2000mm
shënues - Referencat LV - "NOOK, LTD", Rezekne 56.526313, 27.382266 BDT-LE1V Pije shpërndarëse e kullës LUX ELEGANCE 1-valvola - pasqyrë
shënues - Referencat NL - VOF VAN KINSBERGEN, DEN HAAG 52.082007, 4.294303 Grykë pastrimi HBA-CSN-25 CIP
shënues - Referencat CZ - pivovar Kašperský s.r.o., Kašperské Hory 49.144314, 13.555393 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Referencat CZ - Pavel Steigerwald, Praha 50.058401, 14.387961 Set i fermentimit të birrës
shënues - Referencat CZ - Jan Hilgard, Bášť 50.204144, 14.487045 Birraria mikro Brewmaster 50 ECO - komplet i plotë
shënues - Referencat CZ - Mikhaylo Baburnych, Pardubice 50.041655, 15.782218 Fuqia e fermentimit
shënues - Referencat CZ - JM20 s.r.o., Ostrava 49.835321, 18.206454 Fermentuesi cilindrik-konik i çelikut Steinless FD60, Braumeister mobil, Gärmeister CONTROL, njësi ftohëse COOL 0,3 kW
shënues - Referencat SK - Grupi Victoria, s.r.o., Martin 49.091675, 18.889009 BFM4-500S Mbushës manual shisheje + CRW-M1 Kurorë manuale shishe
shënues - Referencat CZ - Tradiční pivovar v rakovníku, as, Rakovník 50.106307, 13.726897 Montime për fermentuesit e çelikut
shënues - Referencat CZ - Vcelařství Jiří Smolík, Honezovice 49.638561, 13.059333 Rezervuari i fermentimit prej çeliku inox FD 625 litra
shënues - Referencat CZ - Aleš Kobulej, Česká Třebová 49.899589, 16.432811 Mikro birraria BREWMASTER PLUS 20 PRO
shënues - Referencat FRA - Brasserie du Tonnelier, Saint M'Hervé 48.148014, -1.130015 Makinë për shpëlarje, pastrim dhe mbushje të KEG KCM-10
shënues - Referencat BEL - SCS Li p'tite bressene, Fosses-La-Ville 50.405372, 4.684790 CIP-53 Stacioni pastrues dhe pastrues 3 × 50 litra + enë neutralizuese
shënues - Referencat UK - Staneyhill Brewery Ltd T / A Birraria Lerwick, REAWICK, Shetland 60.183283, -1.418386 KFM01 bashkues mbushje bakshishit (kfm-01-manual-birrë-fuçi-mbushje-valvul)
shënues - Referencat ITA - Vecchiato Michele - Interbrau, PADOVA 45.495224, 11.797879 K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat SHBA - JM Distribution, Brea, CA 33.916792, -117.899831 DTP-NO100 Shpërndani Nostalgjinë me kompensator - çelik inox, krom (# DTP-NO136CR)
shënues - Referencat SWI - Brasserie Docteur Gab´s SA, Puidoux 46.488024, 6.767279 KFM-01: Valvul i dyfishtë izobarik për mbushjen e birrës në fuçi dhe mbajtës të kafshëve - S (# kfm-01s)
shënues - Referencat CRO - Hen-Mar Proces doo, ZAGREB 45.812142, 15.924940 Valvula mbushëse PET BFM02
shënues - Referencat RO - SC GRUPI I Verërave COTNARI SRL ,. Xhazi 47.158808, 27.623911 ACOS01SS40 Aeration Candle - çelik i pandryshkshëm DN 40 + JOX-02 Shpërndarës i oksigjenit të pijeve rezervuar
shënues - Referencat SHBA - Jason Sandquist - Wild Mind Artisan Ales, Minneapolis 44.893235, -93.281463 DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, krom
shënues - Referencat SHBA - Dunedin Brewery, Dunedin, FL 28.014085, -82.787539 DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, krom
shënues - Referencat SHBA - OEC Brewing, Oxford 36.309997, -78.572369 DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, krom
shënues - Referencat SHBA - Kompania e Birrës Schilling, Littleton, NH 44.305965, -71.772910 Shpërndajë Nostalgjinë me kompensues - SS, krom
shënues - Referencat FRA - Boum´R SAS, WETTHOLSHEIM 48.057483, 7.298822 CIP-52 Stacioni pastrues dhe pastrues 2 × 50 litra + enë neutralizuese-AISI 304, MM-1000 mulli malti 1000 kg / orë 3 Kw - me një çantë, katër këmbë këmbësh - - MM-1013
shënues - Referencat SE - Apex öl i Bergslagen AB, Nora 59.520432, 15.027685 Rregullatori i temperaturës së mikroprocesorit (# c2105)
shënues - Referencat FRA - Brasserie La Barbue, CHAPAREILLAN 45.473195, 5.982358 Pompa ftohëse të lëngshme kompakte CLC-4P2300 2.3 kW / 4
shënues - Referencat DEN - Krijuar nga, KOBENHAVN 55.667836, 12.531971 Elementet e ngrohjes për stacionin CIP
shënues - Referencat SHBA - Schilling Beer Co., Littleton 44.306051, -71.771163 Shpërndani rubinetin Nostalgji me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Referencat SHBA - Hunter Smith - Kampion, Charlottesville 38.022124, -78.461569 Shpërndani Nostalgjinë me kompensues
shënues - Referencat FIN - Kompania e Distilimit Kyrö, ISOKYRÖ 62.984380, 22.353157 Pompë ftohëse-ngrohëse e lëngshme kompakte CLC-1P1200 1.2 kW / 1
shënues - Referencat SHBA - Christopher Bok, Boston 42.358987, -71.067199 Shpërndajë Nostalgjinë me kompensues - krom SS +
shënues - Referencat SHBA - Columbus Brewing Co, Columbus, OH 39.967517, -83.069232 Shpërndani rubinetin Nostalgjia me kompensues, krom SS
shënues - Referencat MB - Hodges GT -AMP Drake Design Ltd, Leicester - Leicestershire 52.630894, -1.135966 Shpërndani rubinetin Barok me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Referencat MB - Thatchers Cider Co Ltd - Farm Myrtle, Sandford - North Somerset 51.333255, -2.834563 Shpërndarja e Nostalgjisë me kompensues - SS + KROM
shënues - Referencat SE - Bryggverket AB, Umea 63.837806, 20.223386 ACOS01SS40 Aeration Candle - çelik inox DN 40
shënues - Referencat SHBA - Kompania e Birrës Zillicoah, Asheville - NC 35.596068, -82.553497 Shpërndani rubinetin Barok me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Referencat SHBA - Pirja e karriges së zemëruar, Tampa 28.005208, -82.459215 Shpërndani rubinetin Barok me kompensues - çelik inox, krom + ari
shënues - Referencat JO: Nordlyset elektro installasjon - Z. Enver Bitmez, Lørenskog 59.939588, 10.957185 Rregullatori i temperaturës së mikroprocesorit (# c2105)
shënues - Referencat DEN: FLEX-BILEN - Kenneth Petersen, Skandenborg 56.048311, 9.954951 MHP-26S Shtypje manuale hidraulike për fruta 24 litra
shënues - Referencat FR: LE VEILLEUR DE BIERES - Boris Rongeon, Muret 43.460608, 1.325771 ACOS02 Qiri me gur poroz për karbonizimin e pijeve-400 mm, DIN32676-DN40 (tc)
shënues - Referencat DE: CraftZentrum Berlin GmbH, Berlin 52.542277, 13.223096 4 copë rezervuari cilindrik-konik CCT-5477-CRAFT-SQ 4000/5477 L Modeli artizanal 2017 Cilësia standarde
shënues - Referencat SK: Roland Kiš - BONO, Koçice 48.735419, 21.254232 Pajisjet për mbushjen e birrës në shishet PET
shënues - Referencat FR: Les Bieres de Belleville SAS, Paris 48.874450, 2.387700 Mbushës manual shisheje BFM4-500S + CRW-P1 Makinë mbyllëse manual për shishe
shënues - Referencat SHBA: Torched Hop Brewing, Atlanta 33.772415, -84.379306 Baroku shpërndan valvulat e birrës
shënues - Referencat GR: Veraria NIKOLOU - NIKOLAOU NTOUNI 8 & ATHANASIOU AGGELI, Koropi-Attiki 37.901259, 23.872731 ACOS01SS40 tub-mbushje qiri me gur karbonizimi ose oksigjenimi - 1 1/2 "DN40
shënues - Referencat USA: Orpheus Brewing, Atlanta 33.751435, -84.299514 Baroku shpërndan valvulat e birrës
shënues - Referencat SHBA: Birraria dhe Restorant Blind Tiger, Topeka 39.000374, -95.684745 Nostalgjia shpërndan valvulat e birrës
shënues - Referencat FR: Brasserie Oblique, Maxent 47.984054, -2.043351 KCM-10 Makinë për shpëlarje manuale dhe mbushje të vozave të birrës 7-10 vatra në orë
shënues - Referencat SHBA: Sean Nicholas Oleary, San Francisco 37.723074, -122.393607 Nostalgjia shpërndan valvulat e birrës
shënues - Referencat UK: Ampersand Brew Co. Ltd, Bungay 52.450426, 1.391457 Pajisjet mbushëse për fuçitë e partisë
shënues - Referencat RO: AM KOMPANIA NDERNRKOMBTARE DE PRODUCTIE SI PUBLICITATE SA, BUCUREŞTI KOMUNA 44.482908, 26.062274 112 copë e bashkuesit të birrës KEG-50-DIN-A DIN Keg 50 litra
shënues - Referencat SE: Södra Stockholms Brygghus AB, Rönninge 59.191506, 17.738899 GCU-64 - GCU-64 - Njësia ftohëse e glikolit 12.6 kW + ICWT-2000 - ICWT-2000 Rezervuari i ujit për ftohje me akull 2000 litra + CCCT-A10S Sistem i rregulluar i kontrollit të temperaturës për 10 copë zona ftohëse me kabinetin e kontrolluesit qendror + pajisje
shënues - Referencat FR - BRASSERIE LA JURASSIQUE - leo petit, PUPILLIN 46.883277, 5.758291 KCA-20D Makinë për shpëlarjen automatike dhe mbushjen e fuçive 8-20 fuçi / orë - bashkues A
shënues - Referencat FR - Brasserie du Petit St Bernard, BOURG ST MAURICE 45.611132, 6.767438 KCM-10 Makinë për pastrimin dhe mbushjen e fuçive të birrës + BFM4-500S Mbushës manual shishesh + Gjenerator elektrik me avull 7 kg / orë + Kompresor ajri ACO-4M 4.3 m3 / orë me rezervuar presioni & + karin e prerë CO2 ( reduktuesi midis CO2
shënues - Referencat SHBA - Matt Williams - Blloku 15 Brewing Co., Corvallis 44.562307, -123.262349 Shpërndani çezmat Nostalgjia
shënues - Referencat SK - agaSe, s.r.o. , Bratislava 48.146347, 17.101224 CRW-P1 Makinë manuale për kapjen e shisheve
shënues - Referencat IRL - Kompania e Birrës Carlow, Bagenalstown 52.697194, -6.979415 CCT-500C Rezervuar fermentimi cilindrik-konik CLASSIC, i izoluar, 500 / 600L + CCT-7000C Rezervuar fermentimi cilindrik-konik CLASSIC, i izoluar, 7000 / 8236L
shënues - Referencat PL - Józef Wilczek, Jaworzno 50.221473, 19.218909 ICWT-6000 Rezervuari i ujit për ftohje industriale 6000 litra-pa pompa dhe avullues
shënues - Referencat COL - Lipa Cerveceria, Huila 2.932405, -75.287455 PBA-200 Bath Pasteruriser + OFV-1000 Vatia e fermentimit e hapur 1000 litra me kapak të sipërm dhe dush sanitar + BFSA-MB221 Makinë gjysmë automatike për shpëlarje, mbushje dhe mbyllje të shisheve.
shënues - Referencat SK - Pivovar TURÁKGT -AMPVNUK, Stará Turá 48.780317, 17.684087 CRW-P1 Makinë manuale për kapjen e shisheve
shënues - Referencat BG - SOFDRINKS 'LTD, Sofje 42.732688, 23.231474 ESG-75 Gjenerator elekrik i avullit 75 kg / orë
shënues - Referencat SHBA - UBC Distribution USA, Inc., O´Fallon 38.806846, -90.726901 K5F02 Stacion manual për mbushje për fuçi 5 litërshe
shënues - Referencat JO - Roros Bryggeri dhe Mineralvannfabrikk, Roros 62.557602, 11.323687 Pompë lëvizëse 750W Çelik inox, motor i modifikuar për temperatura të larta
shënues - Referencat NL - Plani Pivovarna, Soest 52.182715, 5.303923 ACOS01SS40 Aeration Candle - çelik inox DN 40 - 11/2 "për karbonizimin e birrës në rezervuar
shënues - Referencat SE - SVEDAFLEX AB, gelngelholm 56.254171, 12.974167 CIP-52 Stacioni pastrues dhe pastrues 2 × 50 litra + enë neutralizuese
shënues - Referencat EST - AFATI I NAFTS OÜ, Karksi - Nuia 58.107157, 25.544801 ESG-7 Gjenerator elektrik me avull 7kg / orë
shënues - Referencat FI - Hailuodon Panimo Oy, Hailuoto 65.019844, 24.740643 BFM4-500S Mbushës manual shisheje + CRW-P1 Makinë mbyllëse manual për shishe + tuba
shënues - Referencat ES - AREN Emprendedores SL, Sabadell 41.120442, 1.244272 Mbushës manual shisheje BFM4-500S - LUFTS
shënues - Referencat DE - KellerBräu, Dorfen 48.275871, 12.151846 ACOS01SS32 Qiri për ajrim për kondicionimin e birrës - çelik inox DN 32, 1 1/4 "
shënues - Referencat BG - ANNA ILIEVA, Herb Ltd., Sofje - Grad 42.686654, 23.299064 DEBG-200 Filtrimi kieselguhr BECOGUR 200/100 kg për filtrat e birrës
shënues - Referencat MB - Vigo Limited, Honiton, DEVON 50.863728, -3.226048 PCH-480 Kabinet-pasterizues + PCH-360 Dollap-pasterizues + GSG-150 Gjenerator me avull gazi 150kg / orë + CIP-202 Stacioni pastrues dhe sanitar 2 × 200 litra + enë neutralizuese
shënues - Referencat MUND - Brasserie Auval - Ben Cougar, Val d´Espoir Quebec 48.493417, -64.387695 DTP-BA100 Shpërndani rubinetat barok me kompensator - çelik inox, krom
shënues - Referencat SWI - Brasserie Docteur Gab´s SA, Puidoux 46.487546, 6.767432 Pajisjet për mbushjen e birrës në fuçi
shënues - Referencat CRO - Hen-Mar Proces doo, Zagreb 45.812147, 15.924865 Pajisjet për mbushjen e birrës në shishet PET
shënues - Referencat SE - Ngjarja Münchenbryggeriet & Konferencë, Stokholm 59.320691, 18.056186 ACOS01SS40 Aeration Candle - çelik inox DN 40
shënues - Referencat AUS - CentriTech - Sascha Wieking, Laverton Viktoria e Veriut -37.815983, 144.814079 CIP-102 Stacioni pastrues dhe pastrues 2 × 100 litra, enë neutralizuese AISI 304 +
shënues - Referencat RO - Dr. Cristian Andrei, BUCURESTI 44.429490, 26.069190 MHP-26S Shtypës manual hidraulik i frutave 24 litra + FRCR-150 Thërrmues frutash 150 kg / orë
shënues - Referencat DE - BmVB GmbH - Ralf Strauß, SCHWARZ 53.229235, 12.782588 FRCR-500 Crushes i frutave 500 kg / ore
shënues - Referencat TEKNOLOGJI BE - INVE, Dendermonde 51.024374, 4.144191 MM-101EWR Mulli me mulli 100 kg / h - Ruletë ekstra të gjerë
shënues - Referencat JP - KF-Works, TokyoShinjuku-kuNishi Shinjuk8 35.695617, 139.692871 CFSCT1-1XCFT-SNP-10H Seti i plotë i fermentimit me 1x CFT-SNP-100H, ftohje direkte
shënues - Referencat PL - RAST-D GASTROX Sp. z oo, wywiec 49.688586, 19.196058 Rezervuar presioni deri në pjekjen e birrës - vertikale, e izoluar 800 / 959L, cilësi standarde SQ, nxjerrës Hop PED + HX-25 për kërcitje të thatë 25 litra + pompë diafragmë Pneumatike SS / PTFE + kompresor ajri ACO-1MN me filtrim + Qiri ajrosje S1 SS 3 mm + Vendosja e zorrës bazë
shënues - Referencat DK - Bar Bodrum Bodrum, Aalborg 57.046090, 9.929117 Versioni i maltit MM-81 1ph230V version i MM80 60-80 kg në orë + CWC-C25MLT ftohës uji kompakt 2.2 kW (Tmin -10 ° C) Mikrokraneli + CWC-PFH2532 -10 GUND Ushqimi PLASTIK P WR UJ / / Birrë / Verë 32-44 MM 10 BAR + CWC-C1OFP Paketë mbrojtëse nga mbingarkesa e rezervuarit për Chilly - Ar.N-11697
shënues - Referencat SE - Subbe Bryggeri AB - Martin Sunesson, Varberg 57.109923, 12.275845 ACOS01SS40 Aeration Candle - çelik inox DN 40
shënues - Referencat RO - AM KOMPANIA NDATIONRKOMB ROTARE DE PRODUCTIE SI PUBLICITATE SA, BUCURIŞT KOMUNALE, SEKTORI 1 44.482675, 26.056150 5 copë KEG-50-DIN-A Birrë Evropiane DIN Keg 50 Litër A-bashkues
shënues - Referencat ECU - Avenida de La Cultura Y Ruta del Spondylus, Ecopark Galpones -1.075569, -80.497345 Pajisjet për mbushjen e birrës në fuçi
shënues - Referencat SHBA - Vivalu Investments për llogari të Cerveceros Artesanales SA- Cervecsa, NEW YORK 40.780386, -73.958390 Pajisjet për mbushjen e birrës në fuçi
shënues - Referencat FR - Brasserie des Cuves Nicolas Fernandez, SASSENAGE 45.206189, 5.681175 Qiri ACOS02 me gur poroz për karbonizim - 400 MM-DIN11851-DN 40 (DC)
shënues - Referencat JP - AKARI Brewing Co., Ltd., Tottori 35.460831, 134.056941 BFM4-500S Mbushës manual shisheje P FORR 300 - 500 SHISHE PERR OR + + CRW-P1 Makinë manuale mbyllëse për shishet
shënues - Referencat SP - Cervezas Artesanas Baix Maestrat SL, Peníscola, Castellón 40.362002, 0.399455 Mbushës KEG & mbushës KCM-10 - bashkues A + S
shënues - Referencat MB - Birraria Red Rock Ltd Teignmouth 50.566499, -3.555066 Pajisjet për mbushjen e birrës në fuçi
shënues - Referencat NL - DE BREWPU B .V, Amsterdam 52.368646, 4.952195 CIP-52 Stacioni pastrues dhe pastrues 2 × 50 litra + enë neutralizuese
shënues - Referencat PS - CERVESA DE MARIA SL, Maria de la Salut 39.669071, 3.075777 Mulliri i maltit MM-81 1 orë 220-240V / 50Hz - MM80 60-80 kg në orë
shënues - Referencat RO - PETRUTA PLESCA, BUKURESHT 44.459896, 26.106990 MHP-26S Shtypje manuale hidraulike për fruta 24 litra
shënues - Referencat SHBA - Hill Farmstead Brewery, Greensboro Bend, VT 44.606706, -72.263409 DTP-NO100 Shpërndani Nostalgjinë me kompensator - çelik inox, krom (DTP-NO136CR)
shënues - Referencat SWI - Black Peak Brauerei, Davos Dorf 46.806593, 9.833910 Kondicioneri i avullit BVP-250 Brewhouse me ripërtëritjen e nxehtësisë
shënues - Referencat SWI - Bear'N'Stein GmbH, Zürich 47.372541, 8.526027 BDT-BR8V Pije shpërndarja e kullës Ura 8-valvola - çelik i lëmuar
shënues - Referencat JP - Aita Takao - Kanagawa, Sahamihara 35.573568, 139.373690 DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, krom + Ari
shënues - Referencat PL - GRUPI MJ J.RUDNICKI M.ILNICKI SPÓŁKA JAWNA, WROCŁAW 51.095623, 17.069625 4 copë MTS-SV1-DN8TC Valvula e marrjes së mostrave të sanitizueshme DN8TC, DIN 32676 "Tri Clamp" prNměr 34 mm DN 8 / NW 8.
shënues - Referencat SW - Pirja e Qytetit të Thyer - Fabio Colombo, Davesco-Soragno 46.031571, 8.973262 Sistemi i matjes dhe kontrollit për rezervuarët e fermentimit, Nxjerrësi HX-25 Hop për kërcitje të thatë 25 litra, Gurë ajrimi-karbonizim-oksigjenim për rezervuarë, 400 mm, strukturë 1
shënues - Referencat PS - CERVEZAS RIO AZUL, Sevilla 37.389132, -5.984409 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Referencat RO - SC Inotec SRL, Floresti, Cluj 46.716227, 23.503063 ACOS01SS25 Aeration Candle - çelik inox DN25
shënues - Referencat CZ - Ing. Pavel Pešta, Praha 50.021652, 14.522253 2 copë DBTHN-500SW Rezervuar birre Drafti çelik inox jo i izoluar horizontale / me kornizë 2100 mm maks.
shënues - Referencat NL - Bierbrouwerij de Veteraan, Emmen 52.762575, 6.917623 CTTCS-A4S Sistemi i kontrollit të temperaturës të kompletuar për copëza 4 të zonave ftohëse me kabinën e kontrollorit qendror
shënues - Referencat TREGTIA SLO - ZOTTEL, DOO, ŽALEC 46.248934, 15.155534 12 copë të valvulës së presionit nën presion të sigurisë DN 15G1 / 2 "PN 10
shënues - Referencat FRA - Brasserie du Bouffay, Carquefou 47.310411, -1.507537 CIP-503 Stacioni i pastrimit dhe sanitimit me automatizim 3 × 500 litra AISI 304
shënues - Referencat SPA - CERVEZAS RIO AZUL, Sevilla 37.389283, -5.984622 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Referencat ROM - SC Inotec SRL, Floresti, Cluj 46.712018, 23.505867 ACOS01SS25 Aeration Candle - çelik inox DN25
shënues - Referencat ROM - Transylvania Brew SRL, Zimbor 47.001891, 23.258614 Tanke për shpërndarjen e birrës - çanta
shënues - Referencat PT - Bejekaseira Lda, Sao Domingos de Rana 38.723780, -9.338145 Qiri ACOS02 me gur poroz për karbonizim - 400 mm, DIN32676-DN40 (TC)
shënues - Referencat ITA - Angelo Ghilardi - Pijetore Monangi, Dalmine 45.648456, 9.614952 Tanke për shpërndarjen e birrës - çanta
shënues - Referencat FRA - LA BRASSERIE BARGE SAS, RAMBOUILLET 48.641787, 1.857879 Tanke për shpërndarjen e birrës - çanta
shënues - Referencat FIN - Solar Foods Oy, LAPPEENRANTA 61.062088, 28.096114 ESG-75 Gjenerator elekrik i avullit 75 kg / orë
shënues - Referencat UK - Birraria e rrugëve BRINKBURN LTD, NEWCASTLE Pas Tyne 54.973107, -1.588843 KFM01 bashkues mbushje bakshishi S
shënues - Referencat GER - Tadele Mengistu Im Export, Hamburg 53.567813, 9.980014 FUIC150P30 2 x Rezervuar fermentimi cilindrik-konik 500L 3.0 Bar (JO Çertifikatë PED), SQ, + YSTP4G - YSTP4G - Rezervuar për depozitimin e majasë 40 litra + HWT-3000EH Rezervuar me ujë të nxehtë 3000 litra / ngrohje elektrike + MP-90 Pompë lëvizëse 750W Stainless çelik, motor i modifikuar për temperatura të larta + PP-22 Pompë centrifugale Portative 220W / 230V50Hz
shënues - Referencat JAP - Qershor Matsui, Chiba 35.709135, 139.958926 KFM01 bashkues mbushje bakshishi me LUFTSIN S
shënues - Referencat NL - Brouwerslokaal bv, Groede 51.379759, 3.506622 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Referencat SK - VAJ JPM, s.r.o. , Holi 48.813228, 17.156555 Mbushës shishe manual BFM4-500S - 3-valvola
shënues - Referencat GER - Birraria Rrethi &, Hamburg 53.608014, 10.006797 Mbushës manual shisheje BFM4-500S + Kompresor ajri ACO-12M 11.7 m3 / orë me filtrim rezervuar presioni & + fabrikë malti MM-83 version 3ph400V i MM-80 60-80 kg në orë + CWC-C45MLT ftohës uji kompakt 4.2 kW (Tmin -10 ° C) Mikrokaneli + TTMMCS1-6AS Sistemi manual i kontrollit të temperaturës së rezervuarit për matjen e sistemit të kontrollit & për 6 copë zonë të vetme ftohëse
shënues - Referencat SWE - Uppsala Brygghus AB, Uppsala 59.854391, 17.662713 5 copë valvulë lehtësuese MTS-RV1-DN25TC me manometër dhe bllokim fermentimi DN25 TC, 6 copë valvul disku TEA-DVS-DN2525TC DN25TC / DN25TC, xham rezervë MTS-RV1-DN25TC Valvul presioni i rregullueshëm me manometër dhe bllokim fermentimi DN25 TC
shënues - Referencat SWE - Birraria Alskute Farm &, Hemse 57.282918, 18.266606 Ftohës i lëngshëm kompakt CLC-03 750 vat
shënues - Referencat SWE - Subbe Bryggeri AB - Martin Sunesson, Varberg 57.062287, 12.313750 MM-1000 Mulliri i maltit 1000 kg / orë - me dy ngarkues, Katër Këmbë Statike 3kW
shënues - Referencat SPA - Algarve Rock Birraria, Faro 37.067016, -7.973970 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Referencat UK - Sharp´s Brewery Ltd, Wadebridge, Cornwall 50.551882, -4.891300 K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Referencat KOR - BrewOne Co.Ltd., Deogyang-gu 37.713004, 126.859761 HX-25 Nxjerrësi i hopit për kërcitje të thatë 25 litra + PDP-VA20SSTF Pompë diafragme Pneumatike SS / PTFE + set zorrë bazë - DN35
shënues - Referencat AUS - Fresenius Kabi Austria GmbH, Linz 48.305958, 14.325140 CIP-201SA Stacioni pastrues-sanitues 200 litra Speciale për pastrimin e rezervuarëve me vëllim të lartë
shënues - Referencat LAT - SIA "VF FOOD", Balvu 57.166176, 27.209604 FWDC-1000 Makinë larëse-tharëse-frutash 1000 kg / orë
shënues - Referencat SHBA - Westbrook Brewing Company LLC, MT. KESHTUESHME 32.846782, -79.876917 DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, krom
shënues - Referencat FIN - Turun Panimo Oy, Turku 60.449663, 22.264518 CRW-P1 Makinë mbyllëse manual për shishe + BFM2-250S TwoMan për mbushje manuale 150-250 copë shishe në orë
shënues - Referencat FRA - SAS Le Village, Apruzzese colin 44.628205, 5.020975 Mbushës manual shisheje BFM4-500S + CRW-M1 Kurorë manuale shishe + Valvul reduktimi për shishe presioni me gaz CO2
shënues - Referencat FRA - GARATELLE SARL, La Combe 46.605220, -1.762860 Ftohës i lëngshëm kompakt CLC-03 750 vat
shënues - Referencat SWI - B40 AG / Barbiere, Bern 46.958755, 7.454219 ACOS01SS25 Aeration Candle - çelik inox DN25
shënues - Referencat ITA - AHPAH I PAVARUR DI CARA SNEJANA, VALSTAGNA VI 45.870843, 11.668571 CCT-600C-SQ-PED Rezervuar cilindrik-konik i fermentimit KLASIK, i izoluar, 600 / 654L / SQ / PED, DBTHN-1000SF Prodhim rezervuari birre çelik inox jo i izoluar horizontale / me kornizë, BBTVI-200-HQ-NOPED Ruajtje cilindrike rezervuar, vertikal, i izoluar 200 / 233L / HQ / pa-PED, HX-25 nxjerrës Hop për kërcitje të thatë 25 litra, ftohës kompakt WCASB-500 dhe ajrosës i lulediellit 500 l, mulli i maltit MM-83 3ph400V version i MM-80 60 -80 kg në orë + Pompë diafragme çeliku inox 6.0-9.6 m3 / orë + Kompresor ajri 6 m3 / orë me filtrim rezervuar presioni & + valvul reduktimi për shishe presioni me gaz CO2 + qiri me gur poroz për karbonizimin e pijeve DN40 / DN10 / 400 mm
shënues - Referencat CRO - HAJSONBERG JDOO, Hrvatski Leskovac 45.744959, 15.890279 CIP-52 Stacioni pastrues dhe pastrues 2 × 50 litra + enë neutralizuese + BFM4-500S Mbushës manual shisheje + CRW-M1 Kurorë manuale shishe + MM-800 Mulli molti 800 kg / orë, lidhje 3-faza, 1 çantë, valvul lehtësimi me manometër dhe bllokim fermentimi DN25 TC + Valvul kampion i sanitizueshëm DN10 TC (# MTS-SV1-DN10TC) + WCASB-1000 - WCASB-1000 - Ftohës-ajër bllokues 1000 l / h
shënues - Referencat BEL - Brasserie Artisanale Millevertus, Tintigny 49.695923, 5.490175 Tub Plexiglas MA-PLEXIGLAS-24 për treguesit e nivelit të regjistrimit 25/19/4000 mm - për fermentuesit cilindrik të birrës
shënues - Referencat CZ - Pivovar Ostravar, Ostrava 49.838901, 18.273640 BFM4-500S Mbushës manual shisheje + CRW-M1 Kurorë manuale shishe
shënues - Referencat IT: PERISSUTTI GINO, Forni di Sopra 46.423387, 12.582017 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Referencat GRE - LAKONIKI PCB E ANTAR E BREWERY, Xania Vasilakiou 36.761133, 22.564020 Mbushës-mbushës KEG KCM-10 + KFM01 Valvul i dyfishtë izobarik
shënues - Referencat CZ - ELMONTIA si, Praha 50.076933, 14.441678 4 copë të rezervuarit të birrës DBTHN-500SW Draft tank prej çeliku inox horizontale jo të izoluar / pa kornizë
shënues - Referencat SP - Cervees La Pirata, SL, Súria (Barcelona) 41.813280, 1.760111 Mbushës shpëlarës KEG KCM-10 + Gjenerator elektrik me avull 7kg / orë ESG-7
shënues - Referencat AUS: Brauhaus Wösendorf Friesenbichler OG, Wösendorf in der Wachau 48.379635, 15.453991 Pastrues KEG - mbushës KCM-10
shënues - Referencat COL - COMPANIA CERVECERA BRUDER DE COLOMBIA SAS, Tunja 5.537755, -73.360533 ACOS01SS40 Aeration Candle - çelik inox DN 40
shënues - Referencat FRA - SASU Brasserie Artisanale ALZINA, BULETERNERE 42.650809, 2.586876 Rezervuari modular i fermentimit cilindrik-konik 1500/1800 L (# CCTM-1500B2), HQ + Black Pearl Exclusive: Ftohës kompakt birrë / me kompresor, 1/8 HP (# DBCS-BPE25-A)
shënues - Referencat BEL - Brasserie Grain d´Orge, Hombourg 50.728475, 5.914271 2 copë ACOS01SS32 Aeration Candle - çelik inox DN 32, rezervuar cilindrik, jo i izoluar 300 / 349L, SQ, 3.0 bar, + modifikime, rezervuar cilindrik, joizolues 1000 / 1203L, SQ, 3.0 bar + modifikime
shënues - Referencat PL - PPUH SAGA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k, PPUH SAGA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k, Wroclaw 51.121876, 16.999302 Valvula e marrjes së mostrës sanitizueshme DN10 / 8 TC 50,5 mm (# MTS-SV1-DN10TC)
shënues - Referencat DEN - Warwik Bryghus, Vejen 55.472473, 9.086468 Valvul lehtësimi me manometër dhe bllokim fermentimi DN25 TC
shënues - Referencat AKA - Dondi ehf. , Héðinsbraut, Húsavík 66.048097, -17.344260 Rondele KEG KCM-10, 81 copë KEG-20-DIN-A Birrë Evropiane DIN Keg20 Litër A-bashkues, 76 copë KEG-15-DIN-A Birrë Evropiane DIN Keg 15 Litër A-bashkues
shënues - Referencat CO JAP - LINA, LTD. , TokyoTaito 35.699557, 139.784673 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Referencat PL - PHU TERMO-GAZ ZOFIA SEK, KRZESZOWICE 50.134372, 19.578765 Valvola lehtësuese me manometër dhe bllokim fermentimi DN25 TC
shënues - Referencat LIT - UAB "A" 54.689450, 25.259790 Valvola lehtësuese me manometër dhe bllokim fermentimi DN25 TC
shënues - Referencat KOR - Parku Hyojin, Gaeun-eup 36.639435, 128.083413 ACOS01SS40 Aeration Candle - çelik inox DN 40
shënues - Referencat PL - Birra REDENBERG SPÓŁKA Z OO, CHORZÓW 50.294304, 18.953018 BFM4-500S Mbushës manual shisheje + CRW-M1 Kurorë manuale shishe
shënues - Referencat SHBA - Westbrook Brewing Company LLC, MT. KESHTUESHME 32.846682, -79.876917 Shpërndani rubinetin Barok me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Referencat FIN - Viini -Pihamaa Oy, Kalkkinen 61.296663, 25.681330 CIP-52 Stacioni pastrues dhe pastrues 2 × 50 litra + enë neutralizuese, mbushës manual shisheje BFM4-500S, kurorë shishe manual CRW-M1. Gyp ushqimi JG 6.7 x 9.5 mm - 50 metra
shënues - Referencat HU - HEINEKEN Hungari Sörgyárak Zrt, Sopron 47.690818, 16.567532 Nano-brewhouse BREWMASTER BM-50, mulli malti 15-30 kg / orë, komplet fermentimi i plotë me 1x CCT-100SLP, ftohje direkte
shënues - Referencat NL - Indunova - Onno Raspe, Eibergen 52.100164, 6.664017 TSC-08 Sensorët e temperaturës për dollapët CTTCS 8 Metër, rezistent ndaj ujit
shënues - Referencat NL - Bierbrouwerij Wentersch, Winterwijk 51.978323, 6.709738 Sensori i temperaturës për njësinë ftohëse CWP-300
shënues - Referencat IRL - Diageo Ireland, Dublin 53.343379, -6.284621 Pajisje mbushëse bakri
shënues - Referencat MB - SHTPIA E TRAJTIMIT TRE KGMBT LTD., Broad Oak, East Sussex 50.945352, 0.611315 Pajisje mbushëse bakri
shënues - Referencat CZ - Pivovar Konrad Vratislavice, Hols as 50.750855, 15.086177 ACOS01SS65 Aeration Candle - çelik inox DN65
shënues - Referencat ROM - Dan Baranga, Jud. Giurgiu 43.892812, 25.969752 Nano-brewhouse BREWMASTER BM-50, mulli i mullirit 15-30 kg / hl, Komplet i fermentimit me 1x CFT-SNP-100H, ftohje e drejtpërdrejtë, Brewmaster vendosur gete 10 metra për sistemin BM-50
shënues - Referencat CZ - Alfa Laval - Birraria Ostravar, Ostrava 49.8388275, 18.2736106 BFM4-500S Mbushës manual shisheje, CRW-M1 Kurorë shishe manual
shënues - Referencat CZ - VENDET akciová společnost 50.752281, 15.088721 ACOS01SS65 Aeration Candle - çelik inox DN65
shënues - Referencat GEO - Global Beer Georgia LLC, Tbilisi 41.780497, 44.826177 Pajisje dhe armatura prej çeliku inox për sistemin e birrës.
shënues - Referencat SE - Hernö Hantverksöl AB, Härnösand 62.632715, 17.958201 Ftohës kompakt WCASB-300 dhe ajrosës i lithës 300 l / h
shënues - Referencat FIN - Nilkko Oy, Mäntyharju 61.421174, 26.900677 Drafti i qeses së birrës Beer Drive 1000 litra horizontale - 16cs i vendosur
shënues - Referencat NL - Oproer Brouwerij, Utrecht 52.127510, 5.051002 Rregullatori i temperaturës së mikroprocesorit (# c2105) - sistemi i matjes dhe kontrollit për fermentuesit e birrës
shënues - Referencat SWI - Airpharm SA, Pratteln 47.523292, 7.676765 Valvulat e marrjes së mostrave të sanitizueshme DN10 TC (# MTS-SV1-DN10TC) për depozitat e prodhimit të birrës
shënues - Referencat GEO - TBC Leasing Sh.A., Tbilisi 41.708034, 44.739658 Pajisjet për mbushjen e birrës në fuçitë e birrës: Makina për mbushjen e shpëlarjes së fuçisë së birrës KCM-10
shënues - Referencat MB - Graeme Wilson, Shkolla Midbea, Orkney 59.290391, -2.976949 Pajisjet për karbonizimin e birrës në rezervuarët e prodhimit të birrës: Qiri i karbonizimit 800 mm
shënues - Referencat IRL - BYOB Ventures Ltd., Dublin 53.407181, -6.358272 Pajisjet për mbushjen e birrës në shishe: Mbushësi manual i shisheve BFM4-500S
shënues - Referencat FR - EURL KONCEPTI I TREGTIS MS MS, SCHILTIGHEIM 48.614421, 7.708422 Pajisjet për mbushjen e birrës në fuçi dhe shishe: MP-90 Mobile pump 750W Çelik inox, Makinë për mbushjen e shpëlarjes së fuçisë së birrës KCM-10, Mbushës manual shisheje BFM4-500S, CRW-M1 Kurorë manuale shishe
shënues - Referencat BG - Mund të Furnizojë PLTD, Blagoevgrad 41.998948, 23.104294 Pajisjet për mbushjen e birrës në fuçi
shënues - Referencat IT - BOGNANCO RESORT SRL, Bognanco 46.122825, 8.207036 Rroba larëse manual shishesh & BWB-M600 - 4 grykë, kurorë shishe manual CRW-M1, mbushës manual shishesh BFM4-500S
shënues - Referencat SK - Minipivovar TATRAS, s.r.o., Poprad 49.054640, 20.302326 CIP-102 Stacioni i pastrimit dhe pastrimit 2 × 100 litra + enë neutralizuese, lidhje DN40
shënues - Referencat SP - URVA FLUIDOS INDUSTRIALES SL, SEVILLA 37.388508, -5.919799 ACOS01SS25 Aeration Candle - çelik inox DN25
shënues - Referencat SE - Bergslagens Brygghus, Smedjebacken 60.140536, 15.412133 Drafti i qeses së birrës Beer Drive 1000 litra horizontale - 16cs i vendosur
shënues - Referencat SHBA - Michael Johnson, Fife 47.244149, -122.368766 FPSP-12 Filtri i pllakës 200x200 / 12 maks. 60L / orë
shënues - Referencat GRE - FAKAS E. - TSOUKALAS AOE, Kavala 40.940128, 24.406542 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Referencat SPA - Cervexeiros Xura sl, Mos Pontevedra 42.205472, -8.657489 KCM10 - Larës KEG KCM-10 + bashkuesit: A, G, S
shënues - Referencat IT - Az.Agr. Rizzi Luigino e Claudio, Verona 45.337842, 11.310409 Pajisjet për mbushjen e fuçive të birrës
shënues - Referencat DE - Ian Faulkner c / o Balduin ales, Hamburg 53.584205, 9.963279 3 copë rezervuar cilindrik-konik CCT-1000C Klasik i izoluar 1000 / 1200L, SQ, Mesatar, CWC-C45MLT ftohës uji kompakt 4.2 kW (Tmin -10 ° C) Mikrokraneli, çantë mbrojtëse e mbingarkesës së rezervuarit për ftohës CWC-C 1Ph, TTMMCS1-3AS Sistemi i kontrollit manual të temperaturës & për 3 copë fermentues me një zonë ftohëse
shënues - Referencat CZ - Písecký hradební pivovar si, Písek 49.308900, 14.150290 Stacioni CIP-52 3x50L tipi I
shënues - Referencat DEN - Bryggeriet Olsnedkeren, Skævinge 55.906904, 12.181245 MM-1000 Mulli malti 1000 kg / orë - me dy çanta, Katër Këmbë Statike
shënues - Referencat KOR - BETWINSPACE, Seul 37.548041, 127.040576 KEG-50A Birrë Evropiane Birrë 50 litra A-bashkues
shënues - Referencat ZK - Jan Hanousek, Praha 50.029650, 14.365850 Mikroburreti i plotë Brewmaster: BREWMASTER BM-200, mulli malti MM-83, komplet fermentimi i plotë me 1x CCT-200SLP, ftohje direkte, këmbyes nxehtësie pllaka B10x80, bashkues mbushje bakri + 3 koka shtesë mbushje: Flach, Kombi, Korb, moduli WiFi
shënues - Referencat SPA - Cervecera Octavo Arte, SL, La Lastrilla, Segovia 40.965528, -4.105342 Makinë larëse-mbushëse KEG KCM-10 S / N
shënues - Referencat NL - Brouwerij Hoop BV, Zaandijk 52.476130, 4.811081 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Referencat PHI - LABTRADERS, INC, Quezon City 14.627885, 121.024257 CRW-M1 Kurora me shishe manual
shënues - Referencat PT - Birraria Gíria Unipessoal Lda, Guimaraes 41.447593, -8.285176 MM80 - Mulli i maltit, version 3f, 400V, 60-80 kg në orë
shënues - Referencat NZD - KA tregtimin e birrës si Heyday Beer Co., Wellington -41.333752, 174.778523 Makinë larëse-mbushëse KEG KCM-10 + mulli i maltit 1000 kg / orë - Katër këmbë statike, gati për transportues vidhos, 3-faza
shënues - Referencat SVK - Ushqim NORMIT s.r.o., Bratislava 48.176088, 16.982066 BVP-3000 - Kondensatori i avullit të shtëpisë së birrës me rigjenerimin e nxehtësisë
shënues - Referencat SE - Nynäshamns angbryggeri, Nynäshamn 58.901130, 17.951332 Gurët e karbonizimit për prodhimin e birrës
shënues - Referencat MB - Brewing Brothers, Hastings, East Sussex 50.859928, 0.584216 Bashkues mbushës me baktere, bashkues S (KFM-01)
shënues - Referencat AUS - Goodieson Brewery, McLaren Vale Australia e Jugut -35.217663, 138.578907 Makinë larëse-mbushëse KEG KCM-10 + valvul shtesë
shënues - Referencat IND - Rian Hospitalites Pvt Ltd. Hadapsar Pune 18.518510, 73.935001 Mbushës fuçi K5F-01 Party 5L, Stacion mbushje manual K5F02 për fuga festa për 5 litra
shënues - Referencat ROM - APIS SRL, BLAJ 46.171989, 23.939571 ACOS01SS32 Aeration Candle - çelik inox DN 32 + KFM01 bashkues mbushës
shënues - Referencat SE - Uppsala Brygghus AB, Uppsala 59.854348, 17.662712 Gurë ajrosje-karbonizim-oksigjenim për rezervuarë, 400 mm, strukturë 1 + Gurë ajrimi-karbonizim-oksigjenim për rezervuarë, 400 mm, strukturë 15 + Valvul mostrimi i sanitizueshëm DN10 TC + Valvul lehtësimi me manometër dhe bllokim fermentimi DN25 TC
shënues - Referencat FRA - SARL La Berlue, GAILLAC 43.923469, 1.894710 Stacioni CIP 3x50L tipi I + Tri pirgësi DN 50,5 mm
shënues - Referencat SE - Nordic Kiwi Brewers AB, Ekerö 59.284652, 17.831128 Ftohës i birrës: Ftohës i lëngshëm kompakt CLC-03 1200 vat
shënues - Referencat MB - Saison 86 Limited, Londër 51.514780, -0.123789 2 copë të fermentuesit cilindrik-konik të birrës CCT-2000 L, 3.0 bar, i mesëm, SQ + 3 copë e rezervuarit të fermentimit cilindrik të mbyllur CFT-1000 1000 litra + 1 copë të rezervuarit të birrës BBTVI-1000 Bright 1000 l - vertikale, e izoluar, 3.0 Bar Medium, SQ + CIP stacion 2x50L + enë neutralizimi + Gurë ajrimi-karbonizim-oksigjenizim për rezervuarë
shënues - Referencat ITA - La Fenice Srl, Moie di Maiolati Spontini 43.505558, 13.159032 Pajisjet manuale për mbushjen e fuçive të birrës K5F-01 Mbushës i partisë 5L
shënues - Referencat SI - Kmetija Ratajc, Studenec 46.088256, 14.892958 ACOS01SS40 Aeration Candle - çelik inox DN 40
shënues - Referencat FIN - Winresta OY, Tampere 61.499125, 23.780433 Seti i shisheve të birrës: BFM4-500S Mbushës manual shisheje + CRW-M1 Kurorë shishe manual
shënues - Referencat SWI - Obersee Brau Union GmbH, Wetzikon 47.327284, 8.805628 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Referencat BIH - AB Petrol doo, Kakanj 44.124098, 18.117356 Makineri për përpunimin e frutave në prodhimin e mushtit: FBP-300P Shtypja e rripave të frutave 300 kg / orë me pompë, FWDC-1000P Tharëse frutash-tharëse frutash-thërrmuese 1000 kg / orë me pompë
shënues - Referencat MB - HAMBLETON ALES, Melmerby 54.173623, -1.479545 K5F02 Stacion manual i mbushjes për 5 litra
shënues - Referencat FRA - LES BIERES DU DONJON, CLAMECY 47.473625, 3.517210 Makinë larëse-mbushëse KEG KCM-10
shënues - Referencat MB - Barry Buttler, Faringdon, Oxfordshire 51.624574, -1.485020 MHP-12S Manual shtypës frutash hidraulike 12 litra çelik inox
shënues - Referencat IRL - AIB Financave dhe Lizingut, Dublin 53.329376, -6.227072 Larës / shpëlarës / mbushës automatik i Kegut KCA-25 25 fuçi / orë
shënues - Referencat NL - Brouwerij Sint Crispijn VOF, Waalwijk 51.681119, 5.069098 Mbushës larës KEG KCM-10
shënues - Referencat MB - Alasdair Stuart, Douglas, Isle of Man 54.147232, -4.478161 TEA-PAA5-DN15 - Aparat për rregullimin e presionit DN15
shënues - Referencat CZ - Astram s.r.o. , Brno 49.229049, 16.589215 Drafti i ftohësit të ujit të birrës 300L / orë për 4 linja birre
shënues - Referencat LV - SIA Lennewarden, Lielvarde 56.720857, 24.799805 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Referencat ROM - SC KTHIM DHE PARA SRL, Silistea Snagovului 44.744425, 26.171875 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Referencat PL - Gozdawa sp.z oo, Rybnik 50.101778, 18.563348 Mulli i maltit MM-83 3ph400V 60-80 kg në orë
shënues - Referencat SUI - Brasserie de Couvaloup Sarl, Molla 46.555601, 6.432971 PFH-DIN11851-25 Qendra e mbushjes së produkteve DN25
shënues - Referencat PL - TEKNUM Jakub Szydłowski, Wrocław 51.146876, 16.985723 MM-800 Mulliri malto 800 kg/h, lidhje 3fazore, 1 çanta + MM-1023 Mulliri malto 1000 kg/h - me dy bagger, statike me kater kembe
shënues - Referencat BE - Primrose Laboratories NV / SA, Torhout 51.061474, 3.128917 CIP1-50 stacion CIP 3x50L tipi I
shënues - Referencat DK - BREWERIES CARLSBERG A / S, Kobenhavn 55.667300, 12.535041 Rondele / shpëlarës / mbushës automatik i Kegut KCA-25 25 fuçi / orë + Pompë centrifugale Portabël PP-22 220W / 230V50Hz + FP10 - Filtër pllake FD 400x400 / 10 - 10 pllaka - 200 l / hod + CIP 1-50 Stacioni pastrues dhe pastrues 2x 50L + ESG-7 Gjenerator elektrik me avull 7kg / orë + ACO-8 Kompresor ajri me mikrofiltrim 8m3 / orë + ACOS01DR40 Gurë gazimi-karbonizimi-oksigjenimi, tub çeliku i shpuar, bashkim qumështi DN40
shënues - Referencat SRB - RAZBEERBRIGA DOO, BUKOVAC 44.813457, 20.452243 Stacion CIP 3x50L tip I + KEG-mbushës mbushës KCM-10
shënues - Referencat CZ - Pivovar Lužiny, s.r.o. , Pragë 50.043458, 14.332224 Mbushës shishe manual BFM4-500S Isobaric
shënues - Referencat SE - Birraria Pine Ridge, Falkenberg 56.915703, 12.518366 Mbushës automatik i shisheve BFA-MB1000 + Etiketues automatik i shisheve BLA-MB1000 + Transportues shishesh BCCS-2000 + pajisje opsionale
shënues - Referencat CZ - Minipivovar Paličák, Palačov 49.550473, 17.922334 KCA-10 Larës dhe mbushës i fuçive të birrës
shënues - Referencat NOR - Zhurma AS, Fredrikstad 59.196739, 10.951108 2 copë Rezervuar presioni shërbimi 44 HL 1750 X 3150 izoluar me dublikatorë 3,0 bar
shënues - Referencat NOR - Ego Brygghus AS, Torp 59.242542, 11.009321 Njësia e fermentimit me dy rezervuarë cilindrik-konik 2000 litra FUIC 20 HL 3.0 Bar SQ
shënues - Referencat NOR - Sandar Haandverksbryggeri AS, Sandefjord 59.130259, 10.224103 Njësia e fermentimit me dy rezervuarë cilindrik-konik 2000 litra FUIC 20 HL 3.0 Bar SQ
shënues - Referencat NL - Stadsbrouwerij De Koperen Kat, Delft 51.995471, 4.366459 MM-1000 Mulli malti 1000 kg / orë - me dy çanta, Katër Këmbë Statike
shënues - Referencat CRO - Letina Intech doo, oveakovec 46.386664, 16.421922 Mbushës automatik KEG & mbushës KCA-25 + Malt Mill 1000 + transportues vidhos 5000 + lidhje
shënues - Referencat FRA - La Nébuleuse SA, Renens 46.532000, 6.591569 6 copë rezervuar cilindrik-konik CCT-SLP-200DE, 200 litra, 1.2 bar, i thjeshtuar, me kanale ftohëse
shënues - Referencat FRA - SARL Le Bec Jaune, Morzine 46.181450, 6.700707 DBWC-C206 Prodhuesi Ftohës Uji i Birrës 200L / orë për 6 linja birre
shënues - Referencat EST - Pahad Poisid OÜ, Tartu 58.379895, 26.723224 Pije shpërndarjen e kullës Classic-T 4-valvulave - bakër me mbrojtjen e lustër
shënues - Referencat NOR - KVERNAFOSSEN BRYGGERI AS, Sande i Sunnfjord 61.325747, 5.796312 MM-1000 Mulliri i maltit 1000 kg / orë, dy ngarkues, katër rrota qëndrim + CIP-52 CIP stacion 50 litra
shënues - Referencat ICL - Einfalt ehf, Hveragerði 63.999458, -21.195111 Larës dhe mbushës KEG KCM-10
shënues - Referencat DEN - Nordic Energy Danimarkë ApS, Brabrand 56.172413, 10.043039 ACOS01SS25 Aeration Candle - çelik inox DN25 - ajrosës i birrës
shënues - Referencat SE - Birraria Piraya AB, Strömstad 58.943288, 11.207797 Stacioni CIP 3x50L tipi I
shënues - Referencat FRA - EURL Brasserie au Pif, Steenvoorde 50.813381, 2.627267 Mbushës automatik KEG & mbushës KCA-25 + mulli i maltit 800 kg / orë, një ngarkues, 3-faza
shënues - Referencat ZK - Kalabria s.r.o. , Kladno 50.140714, 14.121231 BFM4-500S Mbushës manual shisheje + CRW-M1 Kurorë manuale shishe
shënues - Referencat DE - Wittorfer Brauerei GbR, Neumünster 54.066903, 9.973060 Rondele automatike KEG Mbushës & KCA-25 + ESG-7 Gjenerator elektrik me avull 7 kg / orë + CIP1-50 stacion CIP tip 3x50L
shënues - Referencat LT - Fabrika e makinerive Astra AB, Alytus 54.383719, 24.052053 Gurë ajrosje-karbonizim-oksigjenim për tuba, DN25, tub çelik i shpuar
shënues - Referencat BRA - Cervejaria Caraça, Belo Horizonte -19.919714, -43.987400 Drafte qese birre Birra Drive 1000 litra horizontale
shënues - Referencat NL - Oroboros BV, Leiden 52.147185, 4.488120 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Referencat CRO - 2D Tim Pivovara doo, Zagreb 45.775013, 16.049054 Mbushës rondele KEG KCM-10 + ESG-7 Gjenerator elektrik me avull 7 kg / orë + BFM4-500S Mbushës manual shisheje
shënues - Referencat ITA - Azienda Agricola Lorenzo Serroni, Polazzo 45.858387, 13.491303 Pajisjet për mbushjen e fuçive të birrës
shënues - Referencat SWI-Damien & Cie, Brasserie du Virage, Plan-les-Ouatess 46.158067, 6.124311 Pajisjet për mbushjen e fuçive të birrës
shënues - Referencat NL - Viep brouwers bv, Nijmegen 51.829360, 5.858240 Pajisjet për mbushjen e fuçive të birrës
shënues - Referencat MB - Foraging Vintners, Isle Of Man 54.059353, -4.804225 KFM01 Pajisje mbushëse të birrës së birrës
shënues - Referencat UK - First Chop Brewing Arm Ltd, Manchester 53.456901, -2.271081 ACOS01SS32 Aeration Candle - çelik inox DN 32
shënues - Referencat FRA - GARATELLE SARL, ZA La Combe 45.071916, 3.757901 Ftohës i lëngshëm kompakt CLC-03 1200 watts - ftohës birrë
shënues - Referencat SWI - Barfuss Brauerei GmbH, Wuppenau 47.494335, 9.105030 Tubacioni dhe sistemi i montimit për mbledhjen e rezervuarëve të birrës
shënues - Referencat SE - Brewers Kivi Nordik AB, Ekerö 59.284646, 17.831107 Ftohës-ngrohës uji CWCH-M90 10.7 kW + Ftohës i lëngët kompakt i lëngshëm 03 watts
shënues - Referencat LV - SIA Mikela alus daritava, Ozolnieki 56.692778, 23.786898 MFS-1 Stacioni i mikrofiltrimit të birrës 400-600 L / orë me CIP
shënues - Referencat SE - Rocksolid Brewing, Sundbyberg 59.357584, 17.973180 Ftohës i lëngshëm kompakt CLC-03 1200 vat - ftohës i ujit të birrës
shënues - Referencat SWI - Dr Brauwolf GmbH, Curych 47.363584, 8.512458 Gjenerator elektrik me avull ESG-100MWT
shënues - Referencat FRA - Obieres SARL, Clermont-Ferrand 45.784455, 3.125712 Mbushës larës KEG KCM-10 + Gjenerator elektrik me avull ESG-7
shënues - Referencat ITA - Birrificio Mukkeller, Porto Sant'elpidio, FERMO 43.240200, 13.748339 Pajisjet për mbushjen manuale të fuçive të birrës
shënues - Referencat UK - Earl Soham Brewery Ltd, Suffolk 52.223431, 1.184349 Pajisjet për mbushjen manuale të fuçive të birrës
shënues - Referencat SE - Kackelstugan AB, BORGHOLM 56.795007, 16.621477 WCASB-500 - Ftohës i blloqeve të ajrit 500 l / h - pajisje për ajrosjen dhe ftohjen e birrës
shënues - Referencat NL - Bierbrouwerij Wentersch, Winterwijk 51.978268, 6.709715 Gjenerator elektrik me avull ESG-100 + HWT-1500 Rezervuar me ujë të nxehtë 1500 litra + Ftohës dhe ajrues kompakt WCASB-2000 wort 2000 l / h + CIP 1-50 Stacioni pastrues dhe sanitar 2x50 litra + GCU-40 - Njësia ftohëse e glikolit 9.4 kW + ICWT-1200 Rezervuari i ujit për ftohjen e akullit 1200 litra + CCCT-B8S Sistemi i kontrollit të temperaturës së kabinetit qendror për 8 zona + MM-800 Mulliri i maltit 800 kg / orë, lidhje 1fazore, 1 çantë + MP-90 Pompë lëvizëse 750W Çelik i pandryshkshëm , motor i modifikuar për temperatura të larta
shënues - Referencat BEL - Brouwerij Het Nest, Oud -Turnhout 51.325800, 4.970630 ACOS02-DN1040TC Gurë ajrimi-karbonizim-oksigjenim për rezervuarë, 800 mm, strukturë 1, bashkim qumështi DN32 - Pajisjet për karbonizimin e birrës në rezervuarë
shënues - Referencat FIN - Salo Brewing Group Oy, Suomusjärvi 60.378487, 23.584464 ACOS02-DN1040TC Guri i karbonizimit, 400 mm, strukturë 1 - Pajisjet për karbonizimin e birrës në rezervuarë
shënues - Referencat AUS - Barrel Finance GT -AMP Logistics, McLaren Vale -35.215618, 138.537843 Mbushës larës KEG KCM-10
shënues - Referencat SHBA - The Dampfwerk Distillery Co, St. Louis Park, Minesota 44.933274, -93.360523 ACOS01SS50 Aeration Candle - çelik inox, 2 "DN 50 - pajisjet për pjesën e ajrit të birrës
shënues - Referencat BEL - Brasserie Grain d'Orge, Plombières 50.724064, 5.919468 Pajisjet e kontrollit dhe matjes së temperaturës së rezervuarit
shënues - Referencat PT - Bejekaseira Lda, Sobral Monte Agraço 39.031933, -9.128832 Larës KEG KCM-10 + MM-101EWR Mulliri i maltit 100 kg / orë - rrotulla shtesë të gjera
shënues - Referencat MB - Hallets Cider, Crumlin Caerphilly 51.678320, -3.115335 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Referencat JO - Sagene Bryggeri AS, Oslo 59.931414, 10.755462 Pompë centrifugale e lëvizshme 220W / 230V50Hz
shënues - Referencat SHBA - Birraria e Dovetail, Çikago 41.956323, -87.674576 Pajisjet për shpërndarjen e birrës
shënues - Referencat ESP - GARAGE CERVECEROS, SL, BARCELONA 41.387315, 2.159962 2 copë të rezervuarit të presionit të majasë 80 litra
shënues - Referencat FRA - SARL BRASSERIE GALIBIER, VALLOIRE 45.166407, 6.426583 YSTP12G - Rezervuari për ruajtjen e presionit të majasë 120 litra, CIP 1-100 Stacioni pastrues dhe sanitar 2x100 litra
shënues - Referencat DEN - Veraa Brewery A / S, Vraa 57.354621, 9.942235 Mbushës KEG & mbushës KCA-25
shënues - Referencat FRA - Brasserie Cap d'Ona, Argeles-sur-Mer 42.556044, 3.012294 3 copë të rezervuarit të fermentimit cilindrik-konik 50 HL-dublikatorë të izoluar 3 Bar HQ - ekstra i gjerë, CCCT-B8S Sistemi qendror i kontrollit të temperaturës për 6 zona
shënues - Referencat FRA - Birra BIG BANG SAS, CERCOTTES 47.985975, 1.882863 MM-283EWR Mulliri i maltit 280 kg / orë - rrotulla ekstra të gjera
shënues - Referencat MB - Earl Soham Brewery Ltd, Debenham, Suffolk 52.223457, 1.184307 Pajisjet për mbushjen e fuçive të birrës
shënues - Referencat FRA - Birraria SAS Normandia, Angerville 49.231779, -0.017382 CFSOT1-4xCCT1000C Komplet i plotë për fermentimin e birrës me 4x CCT-1000C, kontroll mbi rezervuar, stacion CIP 3x100L tip I
shënues - Referencat MB - Greene King PLC, Bury St Edmunds, Suffolk 52.240919, 0.717375 Pajisje për aromatizimin e birrës
shënues - Referencat JO - GTK Automatikk AS, Florø 61.597328, 5.007793 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Referencat JO - Einehaug Micro AS, Aalesund 62.469033, 6.372378 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Referencat POL - PRACOWNIA PIWA PS. Z OO MODLNICZKA 50.108962, 19.838343 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Referencat NZ - Moa Brewing Company, Auckland -36.857259, 174.742040 Kondensatori i avujve të ujit BVP-1000
shënues - Referencat IT - Forte Brewing SRL, Romë 41.920164, 12.459893 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Referencat FIN - HÄMEEN AMMATTIKORKEAKOULU OY, HÄMEENLINNA 60.993260, 24.458951 Rezervuar cilindrik i fermentimit 50/60 litra
shënues - Referencat ND - BV Brouwerij Kleiburg, Amsterdam 52.319039, 4.978184 Gjenerator elektrik me avull ESG-130, mulli malti 1000 kg / orë, scr-1000 - transportues vidhos SCR-4000 4000m, stacion CIP 4x3L
shënues - Referencat ITA-Hotel Interski di Demetz Alberto e Co, Santa Cristina 46.560841, 11.728992 Sistem i plotë i ndjenjës së shishës dhe fuçisë - Mbushës manual shisheje BFM4-500S, Kurorë shishe manual CRW-M1, bashkues mbushës KGM01 Keg
shënues - Referencat NOR-Rohne Bryggerus AS, Stange 60.693177, 11.202774 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Referencat AUS - Qendra e Menaxhimit MCI Innsbruck 47.269265, 11.398417 Nano-brewhouse BREWMASTER BM-50, CCT-SLP-200DE-BT Fermentim-pjekje cilindrike-konike dhe pajisje për mësimin e teknologjive të pirjes
shënues - Referencat SE-VHAS AB / Dalabryggeri, Rättvik 60.864703, 15.107622 3 copë rezervuar fermentimi cilindrik-konik 30 HL-dublikatorë 3.0 Bar SQ
shënues - Referencat NL - Berging Brouwerij, Purmerend 52.504053, 4.945670 Kondensatori i avullit BVP-1000 Brewhouse me rikuperimin e nxehtësisë
shënues - Referencat SVK -GM Artizanat s.r.o., Preçov 48.982046, 21.243777 Kurora për shishe manual CRW-M1, Korunkovačka lahví
shënues - Referencat JAP-KIUCHI SYUZOU GOUSHI KAISHA, Naka-shi, Ibaraki-ken 36.466174, 140.469870 MM-1000 Mulliri i maltit 1000 kg / orë
shënues - Referencat UK - Birraria Hemlock, Hemington 52.848208, -1.324998 Pajisjet për mbushjen e fuçisë së birrës.
shënues - Referencat SE - Fabrika e Birrës Leksand AB, Leksand 60.726254, 15.000417 Pajisjet e ajrimit të lëngut të birrës
shënues - Referencat SE-BURGSVIKBRYGGERI, Burgsvik 57.030727, 18.280767 Pajisjet e ajrimit të lëngut të birrës
shënues - Referencat SE - AB Brygghuset Finn, Lund 55.605065, 13.265782 4 copë rezervuarë fermentimi cilindrik-konik 25 HL 3.0 Bar (HQ), tepër i gjerë
shënues - Referencat FIN - Birrë e ftohtë / Planifikoni birrë Oy, Helsinki 60.188264, 24.953321 Pompë portative
shënues - Referencat CZ - Plzeňský Prazdroj, Plzeň 49.746626, 13.386029 Mulli i maltit MM-83 60-80 kg në orë
shënues - Referencat FIN - Biokimi, Universiteti Abo Akademi, Turku 60.449688, 22.292705 BFM4-500S Pajisje për mbushjen e birrës në shishe
shënues - Referencat BIH - Vokar Piramida, Visoko 43.991706, 18.180924 Thërrmues frutash 3000 kg / orë + Pompë lëng frutash për prodhimin e mushtit
shënues - Referencat MB - Kompania e Brewing Boss, Swansea 51.658755, -3.904863 Pajisjet për mbushjen e birrës në fuçi
shënues - Referencat ESP - P EXRVOJAT E BONAVIVANTIT, Malaga 36.692819, -4.471467 BFM4-500S Pajisje për mbushjen e birrës në shishe
shënues - Referencat FRA - LES BIERES DU DONJON, Clamecy 47.473638, 3.517261 Pajisjet për mbushjen e birrës në fuçi
shënues - Referencat BE - Brasserie Coopérative Liégeoise, Lantin 50.673440, 5.545220 MM-283EWR Mulliri i maltit 280 kg / orë - rrotulla ekstra të gjera
shënues - Referencat MB - Birraria Brass Castle Ltd, Malton 54.134557, -0.798161 Pajisjet për mbushjen e birrës në fuçi
shënues - Referencat UK - Kompania Donhead Apple Ltd, Shaftesbury 51.019320, -2.133885 FBP-300 Rrip frutash shtyp 300 kg / orë
shënues - Referencat CHI - Tianxiang Company, INC., Pekin 39.914343, 116.400673 Kursi i krijimit të SMB-2W në Republikën Çeke - 2 javë
shënues - Referencat SWE - Sibbarps Husbryggeri AB, Limhamm 55.575111, 12.921942 4 copë rezervuar fermentimi cilindrik-konik 1000 litra 3.0 Bar, 8/2016
shënues - Referencat FRA - La Brasserie du Giffre, Verchaix 46.091487, 6.670110
shënues - Referencat NOR - MikroMeyer Bryggerhus AS, Spydeber, fstfold 59.615156, 11.082503 Pompë portative MP-90
shënues - Referencat SVK - JPM VAJ s.r.o.Holi 48.818128, 17.150118 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Referencat NOR - Hogna Brygg AS, Kotsøy 62.973293, 10.560145 Mill i maltit MM1010 3kW + ACOS01SS40 Qiri ajrosës - çelik inox, DN 40 - hyrja e fijes së jashtme, pa dalje fije
shënues - Referencat SVK - Normit s.r.o., Malaki 48.428864, 17.035736 Stacioni CIP 3x100L tipi I
shënues - Referencat SPA - YAYSI SPANJ SL SL 42.824321, -1.653804 Mbushës larës KEG KCM-10
shënues - Referencat NOR - Jon Stjernlof Froland 61.598295, 5.045276 Drafti i Sistemit të Ftohjes së Birrës / mini valvul CO2 / pa kompresor
shënues - Referencat FIN - Pyynikin käsityöläispanimo Oy 61.503055, 23.643404 Rezervuari i fermentimit cilindrik-konik 2 HL (gjithsej 80 L) dyfishues të izoluar 9090 bar HQ, Qiri Aeration ACOS3SS01 - çelik inox DN25
shënues - Referencat TAI - Birraria e 55-të Street Craft Brewery Co. Ltd 24.926510, 121.284500 Malt Mill MM1010 2,2 kW 1-faza me një ngarkesë - pajisje për bluarjen e maltit
shënues - Referencat HUN - Faktum Kft. 47.545558, 21.675197 Mbushës larës KEG KCM-10
shënues - Referencat NOR - Atna ASl AS 61.729197, 10.837024 CWCH-MCK181 - njësi ftohëse 20 kW
shënues - Referencat POR - Jose Zacarias, Karnaksid 38.730387, -9.241042 Pajisjet për shpërndarjen e birrës
shënues - Referencat MB - Maule Brewing Co, Northampton 52.221860, -0.908609 Pajisjet për shpërndarjen e birrës
shënues - Referencat SWE - MB Konsult dhe Utbildning, Svar 63.989549, 20.505919 Pajisjet për shpërndarjen e birrës
shënues - Referencat Britania e Madhe - Birraria VIBRANT PYJE, Lymington, Hampshire 50.767527, -1.581995 Pajisjet për shpërndarjen e birrës
shënues - Referencat FRA - KOREFI I BARAZIS, Carhaix 48.278237, -3.562935 Pajisjet për mbushjen e birrës në fuçi
shënues - Referencat SVK-Prvý piešťanský pivovar (Birraria e Parë Piestany), Piešťany 48.574349, 17.825043 Larës dhe mbushës automatik i fuçive KCA-25 + mulli i maltit MM-503EWR 500 kg / orë me rrotulla shtesë të gjerë
shënues - Referencat DEN-Skanderborg Bryghus A / S, Skënderborg 56.050611, 9.945300 Pajisje për filtrimin e birrës + FPEP-K402 Pllaka filtri EUROPOR 400 × 400 K2 50 copë pako
shënues - Referencat IRL - AIB Financave dhe Lizingut, Dublin 53.329348, -6.227074 Mbushës KEG & mbushës KCM-10
shënues - Referencat GER - Hotel Zugbrücke Grenzau, Höhr -Grenzhausen 50.452637, 7.661547 Vatia e fermentimit e hapur 600 litra - e izoluar, me dublikatorë, Pompë Portative MP-90
shënues - Referencat NOR - LOMB Bryggeri, Lom 2686 Lom, Norvegji Birraria e plotë Compact 1000. Brewhouse Tritank 1000M, MM-503EWR Mill mulli 500 kg / orë - rrotulla ekstra të gjera, gjenerator elektrik me avull ESG-65, WTS-SMK560 - Zbutës i ujit, HWT-2000 rezervuar me ujë të nxehtë 2000 litra, ITWT-2000 - Rezervuar uji i trajtuar me akull 2000 litra, 10 copë Rezervuar fermentimi cilindrik-konik 10 HL (gjithsej 12HL) D1250 x 2350-dublikatorë të izoluar, ftohës kompakt WCASB-1000 dhe ajrosës i wort 1000 l / h, sistemi i kontrollit manual të temperaturës së rezervuarit TTMMCS-12AS, GCU-80 - Njësia ftohëse e glikolit 16.3 kW, CIP stacion 3x50L, ACO-25 Kompresor ajri me mikrofiltrim 25m3 / h, Transportues vidhos SCR-8000 8m, TPB-2500 Projekti teknologjik i birrës së vogël 2500 hl / vit, Montimi i punës dhe materialit.
shënues - Referencat SWI-Bachweg Brewing GmbH, Edlibach 47.180723, 8.574254 BBTVI-1000 - Depozitë birre e ndritshme - 1000 litra të izoluar vertikalisht (1100 litra) 3.0 Bar Medium HQ
shënues - Referencat MUND - Prodhimi i llogoreve & Distilling Inc., Prince George, British Columbia 53.917716, -122.749177 TRAJNIMI I OPERATORIT ME TRAJNIM PRAKTIK P FORR FILLIMIN E NJ B birrë të vogël në Republikën Çeke - 30.05 - 01.07.2016
shënues - Referencat IND - Restorante për Birra & Microbrewery Pvt. Ltd, Bangalore 12.965680, 77.616140 Mbushës larës KEG KCM-10
shënues - Referencat HUN - Faktum Kft., Debrecen 47.545551, 21.675197 Mbushës larës KEG KCM-10
shënues - Referencat ESP - YAYSI SPAIN SL, Pamplona 42.822069, -1.651189 Mbushës larës KEG KCM-10
shënues - Referencat CHI - Shanghai Xiantong Instalimi i Pajisjeve Co, Ltd, Shanghai 30.934943, 121.440677 Pajisjet për karbonizimin e birrës në depozitat e ndritshme të birrës
shënues - Referencat ESP - Në Extremis SL, Ribarroja del Turia 39.545474, -0.571198 Pajisjet për mbushjen e panxharit në fuçi
shënues - Referencat SWE - Stripabryggeriet AB, Guldsmedshyttan 59.705965, 15.085152 Pajisjet për ftohjen e birrës
shënues - Referencat IND - Tregtarët e Paqësorit, Jalandhar, Punjab 31.336766, 75.581079 Pajisjet për mbushjen e birrës në fuçi
shënues - Referencat BEL - Brouwerij Malheur, Buggenhout 51.021454, 4.154319 Rezervuari i maturimit MBBTVI-2000L Rezervuari i birrës Bright - i izoluar vertikalisht - 3.0 Bar HQ
shënues - Referencat POL - SolArM sc, Nawojowa 49.553991, 20.758237 2x Rezervuar fermentimi cilindrik-konik 15 HL-dublikatorë të izoluar 3bar SQ, Valvul kullues i rregullueshëm i produktit të pastër për fermentuesit CCT
shënues - Referencat ESP - TALLERES LANDALUCE, SA, Requejada - Cantabria 43.386231, -4.031156 Mulli i maltit 60-80 kg në orë
shënues - Referencat BEL - Brouwerij de Poes bvba 50.993688, 3.332167 HWT-1000 Rezervuar me ujë të nxehtë 1000 litra (vëllimi total 1100 L) - ngrohje elektrike + ACOS02-DN1032TC Guri i karbonizimit për rezervuarë, 400 mm, NW32
shënues - Referencat GJENDJA: Pyynikin käsityöläispanimo Oy 61.501986, 23.642764 2 copë rezervuar fermentimi cilindrik-konik 80 HL (gjithsej 9090 L) - dublikatorë të izoluar 3 bar HQ
shënues - Referencat BiH: Vocar Piramida doo 43.991652, 18.180902 FRCR-3000 Thërrmues frutash 3000 kg / orë, Pompë lëngu frutash FJP-800
shënues - Referencat NOR: Trondhjem Mikrobryggeri AS 63.431257, 10.392753 FUIC-2x1200CCT Fermentimi Njësia e vetë-ftohur e maturimit & 2 × 1200/1440 litra 3.0 Bar HQ, YSC 25 L - enë magazinimi maja 25 L + kapak (çelik i pandryshkshëm)
shënues - Referencat SWE: Birraria e Coppersmiths, Suedi 59.588024, 16.496121 ACOS01SS40 Aeration Candle - çelik inox DN 40
shënues - Referencat CZE: Palmarama, Pragë 50.084825, 14.364920 Janar 2016: FUIC 2 x 150CCT - dy rezervuarë cilindrik-konik 150 L / 180L 3.0 Bar me njësinë e pavarur të ftohjes për të provuar llojet e reja të mushtit
shënues - Referencat SWE - Kungsbryggeriet handelsbolag, Alta 59.254729, 18.201180 Janar 2016: HWT-1500 Rezervuar me ujë të nxehtë 1500 litra, Rezervuarë cilindrik-konik 4x CCT 1200 (1440 L), 1x CCT 2400 (2880 L), stacion CIP 3x100L, ITWT-2000 Rezervuar me ujë të trajtuar me akull 2000 litra, GCU-64 Glikol njësi ftohëse 12.6 kW dhe pajisje të tjera për mikro-birrës
shënues - Referencat POL - BRS Karol Sloma 52.230252, 20.240105 Rezervuari i Maturimit Sochaczew & Rezervuar birre i ndritshëm, i izoluar vertikalisht 2500L 3.0bar 12/2015
shënues - Referencat SWE - Oppigards Bryggeri AB, Hedemora 60.256419, 15.884181 Qirinj ajrosës / karbonizues për fermentuesit CCT dhe tubat e kantinës
shënues - Referencat AUS - Lughofer & Haginger Gesbr, Vjenë 48.207860, 16.335392 Stacioni CIP 3x50L tipi I - njësia e pastrimit dhe pastrimit celular
shënues - Referencat GB - Birraria Skinners, Truro 50.257565, -5.046997 Të gjitha pajisjet e fermentimit dhe maturimit të birrës: 5x CCT4000 + 2x BBT4000 + ICWT-2000 + GCU-40 + CIP1-100 + TTMMCS-7AS + FCD-2 FCDB2 + FMS-5
shënues - Referencat ESP: Oferta më e mirë SL, Málaga 36.594626, -4.530905 Mbushës i fuçisë së vogël
shënues - Referencat JO: Håvard Skorstad, Oslo 59.955054, 10.856422 Nano-rezervuari i fermentimit cilindrik-konik 50 litra, tetor 2015
shënues - Referencat CHI: SERVICIOS Y REPUESTOS A LA CARTA LIMITADA, Temuco -38.744816, -72.603541 MM-653EWR Mulli malti 650 kg / orë - rrotulla ekstra të gjera, tetor 2015
shënues - Referencat FR: Brasserie Vénus Barbare, Saint Martin de Crau 43.596377, 4.801353 Malt Mill MM-100 3kW 3P 400V / 50Hz me një ngarkues, tetor 2015
shënues - Referencat SVK: Sider House Láb SHR, Bratislavë 48.168314, 17.094339 Linja e prodhimit të mushtit - puna e projektit, tetor 2015
shënues - Referencat KOR: Luwak Korea Co Ltd, Seul 37.530807, 126.898088 Dual Morekegs PKS-52 (mbushës çelik dhe plastik KEG), tetor 2015
shënues - Referencat IT: QEBERE SNC DI CAGIONI LUIGI, Piasco 44.567855, 7.481328 Pajisjet për mbushjen e birrës në fuçi
shënues - Referencat SWE: Fulltofta Gardsbryggeri AB, Hörby 55.882346, 13.621920 Pajisjet për karbonizimin e birrës në depozitat e birrës së ndritshme, gusht 2015, Maturation Bright Beer Tank 6 HL (vëllimi total 6,6 HL) 3.0 Bar - horizontale (HQ) 8/2016
shënues - Referencat PL: BeerLab sp. z oo, Piaseczno 52.071338, 20.981992 Pajisjet për karbonizimin e birrës në rezervuarët e maturimit, shtator 2015
shënues - Referencat ZK: Strojírny Olšovec s.r.o. , Brno 49.218200, 16.575860 MM-80 mulliri i maltit, gusht 2015
shënues - Referencat SWI: La Brasserie du Temps, Payerne 46.777415, 6.642130 Ftohës i lëngshëm kompakt CLC-03 për ftohjen e depozitave të birrës, gusht 2015
shënues - Referencat CZ: Gwern, s.r.o., Chotěboř 49.712570, 15.661540 Pajisjet për mbushjen e birrës në fuçi dhe shishe, gusht 2015
shënues - Referencat MB: KOMPANIA LAINE PUB LTD, Brighton East Sussex 50.837151, -0.136970 Pajisjet e përgjimit të birrës, gusht 2015
shënues - Referencat IRL: Hotele COB, Baltimore, Tapë 51.484324, -9.366137 Rezervuari i fermentimit cilindrik-konik 4000 litra (gjithsej 4800 litra) dublikatorë të izoluar 3 bar HQ. Gusht 2015
shënues - Referencat MB: Vitikit Limited, Ebford, Exeter 50.680667, -3.444874 Pajisjet