Katalogu » Fabrikat e birrës, pajisjet e prodhimit të birrës dhe mushtit - katalogu i produkteve » COM: Materiali i lidhjes » CEHO : Elementet e lidhjes së zorrës » HM-12FH13ID-SS : Mandrela e zorrës prej çeliku inox BSP 1/2F me diametër të jashtëm 13 mm (KL03612)
HM-12FH13ID-SS : Mandrela e zorrës prej çeliku inox BSP 1/2F me diametër të jashtëm 13 mm (KL03612)
 8 pa TVSH
Mandreli i zorrës me lidhjen femërore BSP 1/2″ për me një diametër të jashtëm 13 mm. E bërë nga çelik inox AISI 304.
Të destinuara për zorrët e pijeve me diametër të jashtëm 1/2″ / 12.7 mm
Përshkrim
Informacion shtesë
peshë 0.3 kg
përmasat 100 100 × × 100 mm