 12 pa TVSH
Përshkrim
Parametrat dhe pajisjet teknike:
  • Kontrolli është manual me levë
  • Lidhja nr. 1 : fileto e brendshme 1″ BSP-G (femër)
  • Lidhja nr. 2 : fileto e brendshme 1″ BSP-G (femër)
  • Gama e presionit: maksimumi 69 bar (1000 PSI)
  • Gama e temperaturës së punës: -20°C/160°C
  • Materiali: trupi dhe topi 1.4301 (AISI 304), sedilja PTFE, vula PTFE
  • I përshtatshëm për përdorim me lëngje, ujë, vaj
Ky lloj i valvulës së fluturës së topit ofrohet në madhësi BSP-G 1/2″ deri në BSP-G 1 1/4″
Lloji i lidhjes hyrëse/dalëse BSP-G (fije e brendshme)
Dimensioni i fillit 1 "
Dimensioni i vrimës së brendshme (diametri i rrjedhës në qafën e filetuar, në top) DN25 / DN15
d (diametri i vrimës) 15.00 mm
L1 34.50 mm
L 71.00 mm
H 50.00 mm
W 110.00 mm
Sp 38.00 mm
Informacion shtesë
peshë 1 kg
përmasat 150 100 × × 100 mm