Printo Friendly, PDF & Email

Kush jemi ne

Czech Mini Breweries Është një shenjë tregtare e kompanisë Czech brewery system s.r.o.. Kjo kompani është një prodhues Çeke për breweries dhe linjat industriale për prodhimin e birrës, verës dhe pijet e tjera të carbonizuara. Ne prodhojmë të gjitha pajisjet e prodhimit të pijeve bazuar në një konceptim tradicional dhe modern Çeke. Misioni kryesor i kompanisë është që të përhapë reputacionin e birrës çeke të cilësisë së lartë, breweries çeke dhe linjave të tjera tradicionale të prodhimit të pijeve në të gjithë botën.

Ajo që ne ofrojmë

Ekipi ynë i projektimit dhe prodhimit ofron ndërtimin dhe modernizimin e breweries dhe microbreweries. Ne gjithashtu prodhojmë anije të posaçme prej çeliku inoks (tanke nën presion, kontejnerë të ftohur me xhaketë, enë me agitatorë, kontejnerë për rritjen e majave etj.) Ne gjithashtu ofrojmë projekte për projekte të breweries të reja ose rindërtimin e birrësve aktuale dhe linjat e prodhimit për birrë cider, Shërbimet e birrës dhe këshillimi për prodhuesit e birrës, verës dhe pijeve cider.

Kush janë klientët tanë

Birraria dhe pajisjet e birrës të prodhuara nga Czech brewery system janë instaluar në Suedi, Hollandë, Norvegji, Irlandë, Britani të Madhe, Finlandë, Francë, Belgjikë, Zvicër, Poloni, Malajzi, Kore, Japoni, Rossia dhe në shumë vende të tjera - shihni referencat tona

 

 

Fabrika jonë


 

Referencat tona:

TitulliKategoriaAdresaPërshkrim
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SH.B.A. - Gridcitybeerworks, SALT LAKE CITY, UT M3QW + 63 Salt Lake City, Utah, Vendbanim i Shteteve të Bashkuara DTP-NO100 Shpërndani rubinetin Nostalgjia me kompensues - Ari
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" Masat Drastike - Brewing, Wadena, MN 101 Jefferson St S, Wadena, MN, SHBA DTP-BA100 Shpërndani rubinetin barok me kompensues - SS - Ari
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SH.B.A. - Point Ybel Brewing, Fort Myers, FL 17864-17870 FL-865, Fort Myers Beach, FL 33931, Spojené státy americké DTP-BA100 Shpërndani rubinetin barok me kompensator - çelik inox, Ari
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" JAP - T's Factory Co, Ltd., Tokorozawa RF83 + CP Tokorozawa, Saitama, Japoni PBFM-03 PEGAS EVOLUTION Valvula mbushëse për shishet PET
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" HU - Monyo Brewing Kft., Budapest F5M4 + MH Budapest, Hungari K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SK - Gastroservis, spol. s ro, Banská Bystrica Vajanského Námestie 12, Banská Bystrica, Sllovaki Vezëra birre + DHK-PYGA-FS Shpërndani kokën PYGMY për fuçi birre - tip A / komplet i plotë me çiftëzues çorape
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - Leoš Šťastný, Žatec Radíčeves 6, Žatec, Çeki MM-160BT Mulli me kokërr malt - makinë për shtrydhjen e kokrrave të maltit, 160 kg / orë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - Ecorem as, Jemnice Stará cesta 1127, Jemnice, Çeki MM-160BT Mulli me kokërr malt - makinë për shtrydhjen e kokrrave të maltit, 160 kg / orë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - Carnival Brewing Co, Liverpool, Merseyside Liverpool L3 7HJ, MB KFM01 bashkues mbushje bakshish (kfm-01-manual-birrë-fuçi-mbushje-valvul) - "S"
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" Britania e Madhe - Birraria e Dhillon, Longford Longford, Coventry CV6 6AT, MB K5F-01 Fushë mbushëse 5L mbushëse + KEG-5LA-PS plug gome për mini fuçi 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" PL - Przemyslaw Kucharski, Krzyzanowice 52FX + 9C Krzyżanowice, Poloni Paket fillestare PCF-35SK Fermentasaurus 35L: Rezervuar fermentues konik PET 35 litra 2.4 bar (# PCF-35SK)
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - Dan Šuster, keské Budějovice Antonína Janouška 14, Ceske Budejovice, Çeki PEGAS EVOLUTION Valvula mbushëse për shishet PET
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" UK - CRAFTY SCOTTISH DISTILLERS LTD, NEWTON STEWART Newton Stewart DG8 6AS, MB MM-503EWR Mulliri i maltit 500 kg / orë - rrotulla ekstra të gjera
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" HU - ProfiKomp Environment Technologies Ltd., Gödöllő Gödöllő, Kühne Ede utca 7, Hungari Komplet fillestar PFZ-55SK FermZilla - Fermentues konik PET 55 litra 2.4 bar
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MUND - BRASSEURS DU MONDE, Quebec J2P8 + 4G Saint-Hyacinthe, Quebec, Kanada DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" LV - SIA "LatIgMa", Riga Jaunciema gatve 161, Distrikti Verior, Riga, Letoni DHK-PYGA-FS Shpërndani kokën PYGMY për fuçi birre - lloji A / komplet i plotë me çiftëzuesit
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SH.B.A. - Lua Brewing, Des Moines, IA H9P6 + XP Des Moines, Iowa, SHBA DTP-NO100 Shpërndani rubinetin Nostalgjia me kompensues - krom SS +
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" JAP - Lina.co - Kimizu Tomoya, Tokio PQ2J + 5C Taito City, Tokio, Japoni BFM4-500S FourMan për mbushjen manuale të 300-500 copë shishe në orë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" JO - Eivind Hognestad, TONSTAD Tonstadveien 1859, Tonstad, Norvegji 100 copë fuçi birre çelik inox KEG-50G-DIN KEG 50 litra DIN - G
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" JO - Kristian Winje, Mandal Heiveien 8C, Mandal, Norvegji 100 copë nga fuçi birrë çelik inox KEG-50G-DIN KEG 50 litra DIN - G
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" HU - Józsefné Klinszky, Füzesgyarmat 36W4 + 73 Füzesgyarmat, Hungari BDT-CT4V-PS Pije shpërndarja e kullës Valvola Classic-T 4 - çelik i lëmuar
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SK - DragonFish pivovar, Majcichov Majcichov, Sllovaki Mbushja e kokës për mbushjen e pijeve të gazuara manual izobare në KEG dhe petaines, valvola mbushëse të shisheve PEGAS dhe shumë pajisje të tjera për mbushjen e shisheve
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FR - SAS BES -Gilbert Rouvier, Sury le Comtal 6D Rue des Verchères, Sury-le-Comtal, Francë 70 copë shishe PET kafe 1.0 L (pa kapak)
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" BE - Pieter Van Vaerenbergh, Vurste Wannegatstraat 30, Gavere, Belgjikë 100 copë fuçi birre çelik inox KEG 30 litra EURO - S, 53 copë fuçi birre çelik inox KEG 50 litra DIN-S
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FR - Arkatza Garagardotegia, Rivesaltes RV3W + 8Q Rivesaltes, Francë KFM-02-A Kokë mbushëse për mbushjen manuale izobare të pijeve të gazuara në fuçi KEG dhe petaines
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" RO - George Popovici, BISTRITA Strada Vasile Petri 26, Bistrița, Rumani Fillues KEG-5LA-PSK Mini KEG - paketë me bombol me vrimë nxjerrëse Party Star Deluxe CO2
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SH.B.A. - Jason Whitney, TJ Sheehan, Nju Jork 4Q6X + MH Liverpool, Nju Jork, SHBA Çezma e shpërndarjes së birrës DTP-BA100 BAROQUE me kompensues, bërthamë çeliku inox, trup kromi
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" JAP - RISE Co., Ltd., Kaga QQV5 + 5G Adachi City, Tokio, Japoni PBFM-03 PEGAS EVOLUTION Mbushja e valvulave për shishet PET
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" LV - SIA "UZVARA-LAUKS", famullia Gailīši 8784 + QW Uzvara, famullia Gailīši, Letoni DBCS-BPE25 Black Pearl Exclusive: Ftohës birrë kompakt / me kompresor, 1/8 HP (# DBCS-BPE25-A)
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FR - SAS LES AKOLITT, Toulouse HC49 + QJ Toulouse, Francë ACOS02 Qiri me gur poroz për karbonizimin e pijeve - 800 mm, DIN32676-DN32 (TC)
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SK - PIVNÁ POHOTOVOSŤ, s.r.o. , Liptovský Mikuláš Borbisova 414/8, Liptovský Mikuláš, Sllovaki PEGAS EVOLUTION Mbushje valvulash për shishe PET + Pegas BEERCASE - Përshtatës për mbushjen e birrës në shishe qelqi për të gjitha valvulat PEGAS
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" Mbretëria e Bashkuar - Hogan's Cider Ltd., Warwickshire Orchard Corner, Haselor, Alcester B49 6LX, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SWI - Creative Technologies GmbH, Langenbruck C262 + 84 Erlinsbach, Zvicër FUIC-CHP1C-2X200CCT NJ UNSIA E FERMENTIMIT TAC KOMPACTIT 2 X200 / 240 LITRA - HQ - PED
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" HU - Temesvári Bence EV, Budapest F892 + R9 Budapest, Hungari K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SK - NaturePharm s.r.o. KRUPINA Svätotrojičné námestie 13/13, Krupina, Sllovaki FBW-24B Lavatrice shishe e shpejtë me 24 pozicione
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SK - WITOS s.r.o. , Oshová H7XP + JG Očová, Sllovenisht Larës i shpejtë i shisheve FBW-12B me 12 pozicione + Tharës i shpejtë shishesh FBD-12B me 12 pozicione
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" RO - SC Blue Container srl, Oradea Bulevardi Dacia 35, Oradea, Rumani PEGAS EVOLUTION Valvula mbushëse për shishet PET
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" Brewhouse and Kitchen Ltd., Londër Rruga e Korsikës, Londër N5 1JJ, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" DE - Fabian Kovacs, Berlin Koloniestraße 26, Berlin, Gjermani DTP-NO100- Çezma e birrës Nostalgji
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" DE- Birraria Hambleton, Scheuerfeld QRMP + RX Scheuerfeld, Gjermani FBW-24B Lavatrice shishe e shpejtë me 24 pozicione
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" UK - Birraria Hambleton, Ripon Melmerby, Ripon HG4 5NB, MB K5F02 Stacion manual për mbushje për fuçi 5 litërshe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SH.B.A. - Michael McFadden, KIRKLAND MRR2 + Q4 Kirkland, Uashington, SHBA DTP-BA100 Shpërndani rubinetin barok me kompensator - çelik inox, krom-GOLD
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SH.B.A. - Bierstadt Lagerhaus, LLC, Denver Q278 + 59 Denver, Kolorado, SHBA Pjesë rezervë për DTP-NO100 - Kapak për levën e çezmës - Titan + Trokitje e lehtë Nostalgji me kompensues - GOLD + pjesë këmbimi
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FR - Brasserie de Cornouaille, CONCARNEAU 27 Chemin de Kerlean, Concarneau, Francë Rregullatori i temperaturës së mikroprocesorit (# c2105)
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" KUKTAJL HU - PANNA KFT, Nagytarcsa G778 + QC Nagytarcsa, Hungari K5F-01 Fushë mbushëse 5L mbushës + 1 copë KEG-5LA-PS
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" NL - De Prael West BV, AMSTERDAM 1013 BG Amsterdam, Hollandë BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" LT - LatIgMa, Ltd., Riga 25WF + 87 Rīga, Letoni Shpërndani kokën PYGMY për fuçitë e birrës - lloji A / komplet i plotë me çiftëzuesit
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SK - Restorante Medusa, s.r.o., Bratislava Einsteinova 23, Petržalka, Sllovaki PEGAS EVOLUTION Mbushje valvulash për shishe PET + Pegas BEERCASE - Përshtatës për mbushjen e birrës në shishe qelqi për të gjitha valvulat PEGAS
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SE - Johansson Björn, Borås PXG4 + 83 Borås, Suedi FKRV-APM-02 MEKANIZMI I PRESIONIT TJ RREGULLUESH FORM P FORR KEQS STEINLESS STEINLESS FKRV FEMENTAION + FZA-CS01 Spirale ftohëse / ngrohëse për fermentuesit FermZilla
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" RO - Mircea Terheci, Kraiova 8R9X + 3Q Craiova, Rumani Shtypës manual hidraulik për fruta MHP-50S 50 litra - version çeliku pa stan
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" IT - Paolo Grugni, Pavia Via San Giovannino, 13, Pavia, Provinca e Pavia, Itali K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" HU - Sormuves Kft, Budapest Budapest, Maglódi út 47, Hungari K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" PT - Diogo Armando Ribeiro, Braga GPW7 + J2 Campos, Portugali Komplet fillestar PFZ-55SK FermZilla - Fermentues konik PET 55 litra 2.4 bar
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" Mbretëria e Bashkuar - Zerodegrees, mbushës i fuçisë së partisë K5F-01 Bridge Street, Leximi RG1 2LR, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHAPRBIMET JAP - ARIGATOU Co, LTD, Imabari, Ehime 2XVQ + V7 Imabari, Ehime, Japoni Mbushës manual shisheje BFM4-500S + CRW-P1 Makinë mbyllëse manual për shishe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" UK - Weather Wild Ales Ltd, Burghfield Common, Berkshire Reading Road, Burghfield Common, Leximi RG7 3BU, MB 30 copë prizë gome KEG-5LA-PS për mini fuçi 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SH.B.A. - Gemut Biergarten, Columbus X279 + 7J Columbus, Ohio, SHBA Çezma e shpërndarjes së birrës DTP-BA100 BAROQUE me kompensator, bërthamë çelik inox, trup ari, 36 mm
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SH.B.A. - Steven Cardenas, Monrovia 4XHX + C6 Monrovia, CA, SHBA Rubinet për shpërndarjen e birrës DTP-NO100 NOSTALGIA me kompensues, trup kromi dhe model ari
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" JAP - BFCInc. , Tokio MQ8C + P2 Qyteti Chuo, Tokio, Japoni BFM-30 PEGAS CRAFTTAP 3 - Sistemi manual i mbushjes së shisheve
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - Tomos & Lilford Rruga Boverton, Llantwit Major CF61 1YA, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SE - Malmö Brewing Co, Malmö H2V5 + 93 Malmö, Suedi Qiri ACOS-02 me gur poroz për karbonizimin e pijeve - 400 mm, DIN11851-DN32 (DC)
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" RO - SC Transmixt SA, Iasi 5H9H + 72 Jasy, Rumani 48 copë Petainer Keg 30 litra bashkues klasik S me kuti të bardhë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" BE - Brasserie Ardene, Bastogne Avenue Mathieu 21, Bastogne, Belgjikë Pompë ftohëse-ngrohëse e lëngshme CLC-1P1200 1.2 kW / 1 (clc-03)
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FR - SARL Brasserie la Mandale, CHAILLON WJVQ + W4 Chaillon, Francë KFM-02 Kokë mbushjeje për mbushjen e pijeve të gazuara manual izobare në tytat KEG dhe mbajtëset - "A" + FKRV-APM-01 Mekanizmi i rregullueshëm i presionit për bakteret e çelikut të vermentimit të FKRV
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" RO - Fast Beer SRL, Alba Strada Tudor Vladimirescu 48, Alba Iulia, Rumani PBFM-03 PEGAS EVOLUTION Valvola mbushëse për shishe PET + fuçi birre evropiane çeliku inox DIN KEG 50 litra - A
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" LV - LatIgMa, Ltd, Riga Jaunciema gatve 161, Distrikti Verior, Riga, Letoni K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" RO - George Popovici, BISTRITA Rr. Vasile Petri 26, Qarku Bistrița-Năsăud, Rumani K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" RO - MVT GLOBAL CONSULTING SRL, Otelu Rosu, Caras-Severi Strada Revoluției 173, Oțelu Roșu, Rumani KFM01 KRYESIA E PRMBUSHJES P FORR MANUAL ISOBARIK PR MBUSHJEN E PIJEVE TB KARBONIZUARA NAR BARRA DHE PETAINER AND KEG - "A"
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" UK - Neepsend Brew Co, Sheffield Sharrow Lane, Sheffield S11 8AA, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" NL - Stadsbrouwerij de Vleeghel, Veghel De Amert 162a, Veghel, Hollandë PBFM-03 PEGAS EVOLUTION Mbushja e valvulave për shishet PET
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FR - ST Ouest, SHENT ANDRÉ TREIZE VOIES XHF7 + XF Vieillevigne, Francë Pegas BEERCASE - Përshtatës për mbushjen e birrës në shishe qelqi për të gjitha valvulat PEGAS + PBFM-01 PEGAS DRIVE Valvolat mbushëse për shishet PET +
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - Blackjack Beers Ltd, Greenway Avenue, Mançester Greenway Avenue, Manchester M19 3LQ, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MUND - Francois Lemieux, Saint-Lambert, Saint-Lambert, QC J4P 1V1, Kanada DTP-NO100 Shpërndani rubinetin Nostalgjia me kompensues - KROM
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - llan Patterson, Broxburn Globe Park, Broxburn EH52 6EF, MB DBCS-20XCO Sistemi i ftohjes së birrës kompakte / valvul CO2 / pa kompresor - "S"
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Brittney Carnahan, San José 1031 Lincoln Court, San Jose, CA, SHBA DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" UK - True North Brew Co. LTD, Sheffield Rruga Eldon, Sheffield City Center, Sheffield S1 4GX, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - Hare and Hounds, Oswaldtwistle, Accrington Rruga Blackburn, Oswaldtwistle, Accrington BB5 4NQ, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Robyn Pettow, PERHAM - Minesota HCRV + 82 Perham, Minesota, SHBA DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" UK - Kompania e Prodhimit të Laine, Pulborough North Heath, Pulborough RH20 1DJ, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - SAP Mimoň spol. sro, Ralsko JPJC + QG Ralsko, Çeki ESG-150 Elektricklekt parní generátor + posílení na 156kg / h + proškolení k instalaci a uvedení do provozu + zaškolení
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - BrewPoint, Bedfort Bedford MK41 7FY, MB Mulli malti MM-81 1ph230V version i MM80 60-80 kg në orë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - Deviant & Dandy Brewery, Londër Nursery Road, London E9 6PB, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" IT - Birrificio La Casa di Cura, Teramo Senarica, Provinca e Teramo, Itali K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" UK - BREWERY HACKNEY LTD, Londër Rruga Laburnum, Londër E2 8BB, MB K5F02 Stacion manual për mbushje për fuçi 5 litërshe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" IT - Birrificio del Ducato srl, SORAGNA Strada Argine, 43, Soragna, Provinca e Parmës, Itali K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SK - Ladislav Trnovec, Nitra Novomeského 1, Nitra, Sllovaki Qiri tubi i ngopjes ACOS-01 me gur karbonizimi ose oksigjenimi - 1 1/2 ", DN40, çelik
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SWI - Black Peak Brauerei, Davos Platz RR2M + JJ Davos, Zvicër ACO-4M Kompresor ajri 4.3 m3 / orë me rezervuar presioni &
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - Moor Beer Company LTD, Bristol Days Road, Saint Philip's, Bristol BS2 0QS, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" UK - Blackjack Beers Ltd., Manchester Greenway Avenue, Manchester M19 3LQ, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SK - Radoslav Pakši, Krupina Majerský rad 79, Krupina, Sllovaki HBA-CS50BM- Spirale ftohëse Wort për Brewmaster BM-50
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - Morne Mountains Brewery Limited, Newry Newry BT34 3PN, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - BIRMINGHAM KOMPANIA E PJESSIS LTD Stirchley, Birmingham B30 2PF, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - ExLibris Beer Co., Atlanta QHMF + 5M Atlanta, GA, SHBA DTP-NO100 Shpërndani rubinetin Nostalgjia me kompensues
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - Paul Grimwood - Ultracomida Ltd., Aberystwyth - Ceredigion Llanbadarn Fawr, Aberystwyth SY23 3JQ, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" BE - PORRDOR, EVERGEM Baron Van Loolaan 2b, Evergem, Belgjikë BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SK - Maveka, s.r.o., Bratislava 542R + VJ Bratislava, Sllovenisht PEGAS EVOLUTION Mbushja e valvulave për shishet PET
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - Dave McHardy - Birrë e ashpër, Aberdeen Avenue Howe Moss, Estate Estate Kirkhill, Dyce, Aberdeen AB21 0GP, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - Windmill Hill Brewing Co Ltd, Leamington Spa Williams Road, Radford Semele, Leamington Spa CV31 1UR, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FR - Frogbeer Maithe, Pierrefitte Sur Seine X964 + GG Pierrefitte-sur-Seine, Francë K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Kompania e Birrës Morrow, CANOE, Kolumbia Britanike Canoe, BC V0E 1K0, Kanada DTP-NO100 Shpërndani rubinetin Nostalgji me krom kompensator
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" DE - Daniel Kaleja, Freiburg im Breisgau Am Neugraben 12, Freiburg im Breisgau, Gjermani DTP-NO100 Shpërndani rubinetin Nostalgjia me kompensues
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" UK - Weather Wild Ales Ltd., Burghfield Common, Berkshire Reading Road, Burghfield Common, Leximi RG7 3BU, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" IT - Dulac srl, GALBIATE (Lecco) R96H + 6J Galbiate, Provinca e Lecco, Itali K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" Britania e Madhe - Fabrikë birre BRASS CASTLE KUFIZUAR, Malton Yorkersgate, Malton YO17 7AB, MB K5F-01 Fuçi mbushëse 5L mbushëse + Valvul i dyfishtë Isobaric për mbushjen e birrës në fuçi dhe mbajtës të materialit - "S"
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - Top Rope Brewing Ltd, LIVERPOOL - Merseyside Bampton Road, Liverpool L16 6AX, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - Tenby Brewing Co., Tenby, Pembrokeshire M7CQ + MW Tenby, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" DE - Two Fellas Brewery GmbH, Berlin GC4Q + HQ Berlin, Gjermani Pegas DRAGON - Kulla e mbushjes së shisheve PET + PEGAS EVOLUTION Valvola mbushëse për shishet PET
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SK - Saneca Farmaceutikë si, Hlohovec CR97 + XF Hlohovec, Sllovenisht CIP-202 Sanitační stanice 2x200L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SK - Zvarmat -MD, s.r.o., Trebiçov JPJ8 + FV Trebišov, Sllovenisht OFV-600 Fermentimi i Hapur TVSH 600 litra
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FR-Mala Mana SAS, HUILLY-SUR-SEILLE H3R2 + JC Huilly-sur-Seille, Francë Kegs të birrës çelik inox
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - Original Wines sro, Praha 3FJX + 5H Praha, Çeki PEGAS EVOLUTION Mbushja e valvulave për shishet PET
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SK - Zsolt Szabo, Dolné Saliby 3MMV + 5M Tomášikovo, Sllovenisht PEGAS EVOLUTION Mbushja e valvulave për shishet PET
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Kompania e Brewing Artizanatit Disentent, Land O Lakes, Florida R8CH + WV Shën Petersburg, Florida, SHBA DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SK - Dos Amigos sro, Bratislavë 546H + R9 Bratislavë, Sllovenisht PEGAS EVOLUTION Mbushja e valvulave për shishet PET
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SK - Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o., Bratislava 52VQ + W8 Bratislavë, Sllovenisht Mulli malti MM-81 1ph230V version i MM80 60-80 kg në orë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SK - JANIŠ s.r.o., Turzovka CJ3G + HG Turzovka, Sllovenisht Pegas ECOJET - Mbushja e valvulës për shishet e kafshëve shtëpiake
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SK - klubi Matrix, s.r.o., Kanianka RH6M + X5 Kanianka, Sllovenisht PEGAS ECOJET Valvul mbushës për shishet PET
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" ZK - Minipivovar Labuť s.r.o. , Litoměřice G4PP + 22 Litomerice, Çeki PEGAS ECOJET Mbushja e valvulave për shishet PET
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" BE - Pieter Harrie - FOSC 663M + 58 Brugge, Belgjikë ACOS02 Guri i karbonizimit + pajisje të tjera për rezervuarët e fermentimit
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" Britania e Madhe - Birraria Arundel RCC3 + 2W Arundel, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" IT - Bibibi sas di brandi Flaviano PR2M + 3R Castellalto, Provinca e Teramo, Itali K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MUND - Marie-Annick Scott FHCH + RW Edmonton, Alberta, Kanada DTP-NO100 Shpërndani rubinetin Nostalgjia me kompensues
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" IT - ROBERTO SEGAMIGLIA MGPQ + RH Vicopisano, Provinca e Pizës, Itali Shtypës manual hidraulik për fruta MHP-26S 24 litra + HPF-PB26 - 10 copë çanta filtrimi tekstili 26L për shtypëset e frutave
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" Kompania SK - GS Group s.r.o. 45V4 + XQ Bratislava, Sllovenisht PEGAS EVOLUTION Valvula mbushëse për shishet PET
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" BE - Yves Baert P6JW + C3 Halle, België Pompa ftohëse të lëngshme kompakte CLC-4P2300 2.3 kW / 4
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SK - SAWPI s.r.o. 4W3F + 9C Martin, Sllovenisht PEGAS EVOLUTION + Pegas ECOJET Valvul mbushës për shishet PET
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - 71 Prodhimi i birrës F256 + JF Dundee, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" Britania e Madhe - Birraria Hammerton GVVP + 96 Holloway, MB K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" AUS - Walter Wurzer 2XF3 + 7Q Altenmarkt an der Triesting, Austri BFM-30 PEGAS CRAFTTAP 3 - Sistemi manual i mbushjes së shisheve
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" NL - Van Diemen Chemicals BV 4MVQ + 7G Alphen aan den Rijn, Hollandë CFSCT1-1XCFT-SNP-100 Set i plotë i fermentimit me 1xCFT-SNP 120 litra
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SH.B.A. - Kompania e Brewing Klaus WCC8 + 49 Jersey Village, Texas, USA K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" IT - FLORIM SRL FORTE 35XJ + X5 Bracciano, Qyteti Metropolitane i Romës, Itali K5F01 Përshtatës manual i mbushjes për fuçi pesë litërshe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SE - Lindroths Maskinservice AB 8V5Q + VX Hillerstorp, Suedi BFM4-500S FourMan për mbushjen manuale 300-500 copë shishe në orë, BLM-BM1202 Makinë etiketimi shishe gjysmëautomatike me dy anë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - Birra e ashpër 6Q5H + H7 Aberdeen, MB K5F01 Përshtatës manual i mbushjes për fuçi pesë litërshe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Matthew Navarro 5G4P + RP Los Angeles, CA, SHBA DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" ROM - SC BREW&Pjesët CO VS SRL C9F8 + 4W Slatina, Rumani Versioni i maltit MM-83 3ph400V i MM-80 60-80 kg në orë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - Kofola as 3PW6 + 9G Krnov, Çeki 4 copë të rezervuarit të fermentimit cilindrik-konik CCT-4000C 4000 / 4517L, SQ, PED, teknologjia e ftohjes, teknologjia e kontrollit të temperaturës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SK- Fekollini s.r.o. 5JVC + 58 Sládkovičovo, Sllovenisht HPF-120 SHTYPI I FRUTS HIDRAULIKE 120 litra / orë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" ISR - Polimerat e Mia Ltd WR72 + JW Nes Cijona, Izrael 100 copë bashkues KEG-20-DIN-A Birrë Evropiane DIN Keg20 Litër
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SWI - Bëhu Uji Sarl 63MF + 5M Meyrin, Zvicër Shtypës manual hidraulik për fruta MHP-50S 50 litra - version çeliku stanless, HPF-PB50 - çanta filtrimi tekstil 50L për shtypëset e frutave
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Birrë me pikë kthese RRPP + 2X Bedford, Texas, SHBA DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, krom-KOH02112
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SK - BEERCOOL, s.r.o. P49M + 6R Banská Bystrica, Sllovenisht Mbushës KCM-10 KEG & mbushës KCM-10 - koka mbushëse e tipit "M"
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" ICL - eB i SB brugghús 43RX + 5V Reykjavík, Ísland DHK-PYGA Kreu i shpërndarjes PYGMY për birrën e birrës - lloji A
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FR - ASTRAEA 524X + 6X La Farlède, Francë DBWC-C204 Mbushës pijeje 200L / orë me katër linja pije
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" HU - Péter Szakács 36GV + HJ Pécs, Hungari Shtypës manual hidraulik frutash MHP-26S 26 litra, HPF-PB26 - 10 copë çanta filtrimi tekstili 26L për shtypëset e frutave
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" BG - Nikolai Kulev 43.362323, 27.124228 Komplet fillestar PCF-35SK Fermentasaurus 35L dhe pajisje të tjera të fermentimit
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FR - Birraria Normandia 49.126997, -0.378956 ACOS02 Qiri me gur poroz për karbonizimin e pijeve - 800 mm, DIN32676-DN40
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" USA - Kartoni Brewing Co. 120 First Avenue, Atlantic Highlands, NJ, SHBA Shpërndani rubinetin Nostalgjia me kompensues - Ari
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FIN - Vanmoor Oy 353R + JC Taipalsaari, Finlandë BDT-CT5V Pije shpërndan kullë çeliku të lëmuar me valvola Classic-T5
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" NL - Brouwerij Puik Bieren BV 52.186448, 5.963176 ACOS02 - Qiri me gur të errët për karbonizimin e pijeve - 800 mm, DIN 11851-DN32, KFM01 - VALVOLA E DYFISHTB ISOBARIKE P FR MBUSHJEN E Birrës NEG KUGE DHE PETAINET
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Kompania Mason Jar Lager, Fuquay-Varina, NC 35.595399, -78.795469 DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Janice Montoya, New Orleans, LA 29.958610, -90.167147 DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" LV - SIA MADONAS ALUS, novadë Madonas 56.827860, 26.363133 Rondele / shpëlarës / mbushës Automatik i Kegut KCA-25 25 fuçi / orë - Mbushja e kokës-A, valvola automatike-elektromagnetike
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SE - Huskvarna Brewing Company AB, Huskvarna 57.807043, 14.275283 Vezeta evropiane të birrës prej çeliku të pandryshkshëm DIN KEG 50 litra
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - Jan Hilgard, Bášť 50.204164, 14.487035 Mikrobetriteri Brewmaster 50 ECO
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - pivovar Kašperský s.r.o. , Kašperské Hory 49.144300, 13.555382 BFM4-500S FourMan - Mbushës manual shisheje
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - Petr Němeček, Praha 6 50.084002, 14.367846 Mikro birraria BREWMASTER PLUS 50 BAZIC
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - Pivovar Hejkal, s.r.o. , Nové Město na Moravě 49.562099, 16.069319 BFM4-500S FourMan - Plnička pro plnění piva do lahví (# BFM4-500S)
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" AUS - Ehrentrautmannsdorfer Biermanufaktur, Trautmannsdorf 48.025018, 16.639354 BFM4-500S Mbushës manual shisheje për mbushjen manuale të 300-500 copë shishe në orë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Gianmarco Leoncavallo, Chapel Hill 35.922876, -79.039443 DTP-NO100 Shpërndajë Nostalgjinë me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - OKSERVIS BioPro, s.r.o. , Praha 9 50.117751, 14.636875 Mikro birraria BREWMASTER PLUS 50
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" PL - M Wolska sp. j - Filiip Balejko, Warszawa 52.272853, 20.982670 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - Ing., Ph.D. Vlastimiml Nešetřil, Znojmo 48.853560, 16.049974 Mikro birraria BREWMASTER PLUS 50 ECO
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - Jan Šuster, keské Budějovice 48.959826, 14.486509 Rezervuari i fermentimit prej çeliku inox FD 120 litra
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - Včelařství Smolík - Jiří Smolík, Honezovice 49.639462, 13.063102 Rezervuari i fermentimit prej çeliku inox FD 625 litra
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - Michael Šatník, Varnsdorf 50.906650, 14.618507 Seti i birrës BREWMASTER PLUS 50 PRO
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FR - SAS Brasserie Brutale, Ivry sur Seine 48.808113, 2.370309 Fabrikë birre e plotë: BREWORX TRITANK 1000: Makinë për prodhimin e orticës - fabrika e birrës, MM-503EWR Mulliri i maltit - makinë për shtrydhjen e mullinjve të maltit, 500 kg / orë - rrotulla shtesë, ESG-120 gjenerator elektrik me avull 120 kg / orë, HWT-2000SH - HWT-2000 Rezervuar me ujë të nxehtë 2000 litra - avull + elektrik, ITWT-2000 - ITWT-2000 Rezervuar me ujë të trajtuar me akull 2000 litra, 6x CCT-2000 L, Klasik, i izoluar 2000 / 2203L, SQ, PED, CCCT-A20S i pajisur plotësisht sistemi i kontrollit për 20 copë zona ftohëse, kabineti qendror i kontrollorit, ftohës kompakt WCASB1000 dhe ajrosës i 1000 litrave në orë - katër sensorë, njësia e kondensatorit ftohës Glycol GCU80 16.3 kW, rezervuari i ujit për ftohje industriale ICWT-1200 1200 litra, ACO-25 Kompresor ajri me mikrofiltrim 25m3 / h, Stacion pastrues dhe sanitues CIP-102 2 × 100 litra + enë neutralizuese, AISI 304, SBT1 - Komplet veglash për pirje, MAKIN K KCM-10 P THER MANUAL SHPINLLIMIN DHE MBYLLJEN E KEGEVE 7-10 KEGS / ORE,
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Elliot Hoffman 37.292751, -121.886502 DTP-BA100 Shpërndani BAROQUE me rubinet - çelik, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SWE - Huskvarna Brewing Company AB, Huskvarna 57.807060, 14.275251 Fuçi birre evropiane çeliku inox DIN KEG 50 litra - bashkues "S"
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" Sh.B.A - Kompania Lokale e Prodhimit të Lisi, Winterville, NC 35.534291, -77.357085 DTP-NO100 Shpërndajë Nostalgjinë me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MUND - North Brewing Company - Peter Burbridge, DARTMOUTH, Nova Scotia 44.671456, -63.503454 DTP-BA100 Shpërndani BAROQUE me rubinet - çelik, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - Jaroslav Kostera - JKFOOD s.r.o., Větřkovice 49.783444, 17.819200 GSG-350 -10 350 kg / h 10 bar - Gjenerator me avull gazi 350kg / orë 10bar
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" PHI - Marken Aboitiz - Birraria Buahinia, Metro Manila 14.536547, 121.045750 DTP-NO100 Shpërndajë Nostalgjinë me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - CORY KING - Prodhim Side Projekt, MAPLEWOOD, MO 38.611997, -90.321920 DTP-NO100 Shpërndajë Nostalgjinë me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SK - Zvarmat -MD, s.r.o., Michalovce 48.758041, 21.897841 OFV-600 Fermentimi i Hapur TVSH 600 litra
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Aaron Darretta, Kompania që prodhon Kane, Ocean, NJ 40.236738, -74.045019 DTP-NO100 Shpërndajë Nostalgjinë me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Emanuel Gonzalez - Kompania e Prodhimit të Komonuelthit, VIRGINIA BEACH, VA 36.913549, -76.131956 DTP-NO100 Shpërndajë Nostalgjinë me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SK - DREVOVIA, sro - Peter Bačkor, Ružomberok 49.083329, 19.299947 PBFM-02 PEGAS EVOLUTION Valvul mbushës për shishet PET, fuçi birre evropiane çeliku inox DIN KEG 50 litra - M, fuçi çeliku inox evropiane birrë DIN KEG 30 litra - "A"
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SK - Saneca Farmaceutikë, HLOHOVEC 48.419943, 17.813669 CIP-202 Stacioni i pastrimit dhe pastrimit 2x200L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Casey Motes - Eureka Heights Brewing Co, HOUSTON, TX 29.801869, -95.416292 DTP-NO100 Shpërndajë Nostalgjinë me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" BG - Nikolai Kulev, SHUMEN 43.273268, 26.939017 Paket fillestare PCF-35SK Fermentasaurus 35L: Rezervuar fermentues konik PET 35 litra 2.4 bar (# PCF-35SK) + lidhje e plotë dhe sistem i fermentimit të birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" NL - Brouwerij Puik Bieren BV, APELDOORN 52.186454, 5.963198 ACOS02 Qiri me gur poroz për karbonizimin e pijeve- 800 mm, DIN 11851-DN32 ,. KFM01 VALVOLA E DYFISHT ISO ISOBARIKE P FR MBUSHJEN E Birrës NEG KEGA DHE PETAINERERS
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CRO - HAJSONBERG JDOO, Hrvatski Leskovac 45.741908, 15.886215 Valvula e dyfishtë KFM01 Isobaraic për mbushjen e birrës në fuçi dhe mbajtëse kafshësh - "S"
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Jason Ufema, Shy Bear Brewing, Lewistown 40.617852, -77.552394 DTP-BA100 Shpërndani BAROQUE me rubinet - çelik, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Wolf Brewing Co., HARRISBURG, PA 40.332638, -76.817098 DTP-BA100 Shpërndani BAROQUE me rubinet - çelik, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Lee Briante, Los Angeles, CA 34.118269, -118.212490 DTP-NO100 Shpërndajë Nostalgjinë me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" NOR - Wesselgarden Brygghus, Sannidal 58.903022, 9.253713 Ftohës i lëngshëm kompakt CLC-4P2300 2.3 kW / 4 pompa
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" GER - Karsten Gaebert, Zossen 52.211322, 13.454438 CFSCT1-2XCFT200SNP PAJISJE E PERRGJITHSHME E FERMENTIMIT ME 2XCFT-SNP 240 LITRA, KFM01 valvul i dyfishtë iSOBARIK për të mbushur birrën në kutitë dhe petetinerët-A
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" GER - SILICOL GmbH, Bielefeld 52.004956, 8.607115 MTS-SV1-DN8TC Valvula e marrjes së mostrës e sanitizueshme DN8TC-DIN 32676, me diametër 50,5
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Top Gol Goliath, DECORAH, IA 43.293404, -91.777217 DTP-NO100 Shpërndajë Nostalgjinë me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Christopher Westgard, CHARLOTTE, NC 35.178896, -80.791770 DTP-NO100 Shpërndajë Nostalgjinë me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Cory Breech, DELAWARE, OH 40.368549, -82.959602 DTP-NO100 Shpërndajë Nostalgjinë me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" RO - Fast Food Bonito, Buhusi, Qarku Bacau 46.580379, 26.915280 BDT-BT1V Pije shpërndarëse e kullës Barell-T-valvula 1
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" JAP - Grupi i Aplikimeve për Materialet e Qumështit &, industria e Qumështit Morinaga, Zama-Higashihara, Kanagawa 35.478745, 139.426151 Filtrim kieselguhr BECOGUR 1200, Filtrim kieselguhr BECOGUR 3500
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Kevin Barton, Lock Stock Bar and Grill, Canandaigua 42.756121, -77.404361 DTP-NO100 Shpërndajë Nostalgjinë me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - The Good Wolf Brewing co, Truckee, CA 39.338640, -120.179318 DTP-NO100 Shpërndarja e Nostalgjisë me kompensator - çelik inox, krom Tub me fije të pasme 5/8 "x gjatësi nga klienti - Çelik inox - 30,5 cm
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" GER - Dorfladen / Getränke Muhrhauser, KOLLNBURG 49.046569, 12.858384 Pompa ftohëse të lëngshme kompakte CLC-4P2300 2.3 kW / 4
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SK - Miloš Kremeň, Považská Bystrica 49.158635, 18.460637 HPF-80 Shtyp frutash hidraulike 80 litra / orë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SK - BEERCOOL, sro, Banská Bystrica 48.718135, 19.134498 Mbushës KEG & mbushës KCM-10 - koka mbushëse e tipit "M"
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Prodhimi dhe Përzierja e Pishave Elder, Gaithersburg, MD 39.221505, -77.083419 DTP-BA100 Rubineta e disponimit BAROQUE me kompensator - çelik inox, krom, DTP-NO100 Rubineta e shpërndarjes Nostalgji me kompensues - çelik, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Mungojnë bashkëpunëtorët e zierjes së malit. , Cuyahoga Falls, OH 41.148317, -81.468511 DTP-BA100 Shpërndani BAROQUE me rubinet - çelik, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FR - Brasserie de Cornouaille - Erwan Cadic, CONCARNEAU 47.887660, -3.928100 Rregullatori i temperaturës së mikroprocesorit C2105 (# c2105)
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FR - Birraria SASU Normandia, SHENT-ANDRE-SUR-ORNE 49.126997, -0.378945 ACOS02 Qiri me gur poroz për karbonizimin e pijeve - 800 mm, DIN32676-DN40 | (TC)
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SK - Plzeňský Prazdroj Slovensko, as, Veľký Šariš 49.044015, 21.208730 CIP-503A special - Stacioni pastrues dhe pastrues 3x500 litra / version automatik
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" UK - Holley Paquette Brewers Ltd. - Birraria në Eagle Works, Sheffield 53.393977, -1.438525 DTP-NO100 Shpërndajë Nostalgjinë me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" HUN - BudaPrés Kft., Etyek 47.247866, 18.964617 KCM-10 Makinë për shpëlarje, sanitizim dhe mbushje manuale të birrave - të përdorura
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Thomas Hanrahan - Flying disk, Hjuston, TX 29.759029, -95.363138 DTP-BA100 Shpërndani BAROQUE me rubinet - çelik, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Divine Barrel Brewing LLC, Charlotte, NC 35.238434, -80.806687 DTP-NO100 Shpërndani rubinetin Nostalgjia me kompensues - SS, KROM + Ari
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" GER - Lippelt GmbH GT -AMP Co. KG, Wolfsburg 52.371414, 10.746321 CM-HEEL-230V - 2200W - element ngrohës për CIP
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Gary Jonas, Traverse City, MI 44.763712, -85.613750 DTP-NO100 Shpërndajë Nostalgjinë me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Brewery Equilibrium, Middletown, NY 41.446420, -74.422230 DTP-NO100 Shpërndajë Nostalgjinë me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Birraria Moat Mountain Smoke House &, North Conway, NH 44.068535, -71.143672 DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" IT - Mulino dei Bianchi soc. agr.s. , PERUGJIA 43.351951, 12.525709 K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Gridcitybeerworks, Salt Lake City, UT 40.704896, -111.818953 DTP-NO100 Shpërndani Nostalgjinë me kompensues - çelik inox, krom + ari
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Icarus Brewing Company, Lakewood, NJ 40.079863, -74.178789 DTP-NO100 Shpërndani rubinetin Nostalgji me çelik inox kompensator, krom + ari
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SK - TMK-investoj,s.r.o., Brezno 48.800346, 19.645237 Këmbë të rregullueshme D100 për rezervuarë dhe makina, për mjedis të pastër - gome çelik &
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Kennith Praay, Upperco, MD 39.538998, -76.841919 DTP-BA100 Shpërndani BAROQUE me rubinet - çelik, krom (# DTP-136CR)
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Projekti i Birrës i Pasigurt, Williamsburg 37.270200, -76.706044 Çezma e shpërndarjes së birrës DTP-NO100 NOSTALGIA me kompensator - çelik inox, krom (# DTP-NO136CR)
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - Martin Medřický, Praha 50.088598, 14.509347 Paket fillestare PCF-35SK Fermentasaurus 35L: Rezervuar fermentues konik PET 35 litra 2.4 bar (# PCF-35SK)
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Westbrook Brewing Company LLC, MT. KESHTUESHME 32.846782, -79.876864 Komplet i pjesëve të këmbimit për DTP-NO-100 Trokitje e lehtë Nostalgji me kompensues - çelik, krom (# DTP-NO136CR)
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Jersey Girl Brewing, Hackettstown, NJ 40.857500, -74.777911 DTP-NO100 Shpërndani Nostalgjinë me kompensator - çelik inox, krom (# DTP-NO136CR)
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" DEN - Nicholas Flint, Gistrup 56.986090, 9.985353 MHP-12S Manual shtypës frutash hidraulike 12 litra çelik inox
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Devil Wind Brewing, Xenia, OH 39.683229, -83.929497 Çezma e shpërndarjes së birrës DTP-NO100 NOSTALGIA me kompensator - çelik inox, krom + ari (# DTP-NO136CG)
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Gridcitybeerworks, Salt Lake City, UT 40.704904, -111.818953 DTP-NO100 Shpërndani rubinetin Nostalgjia me kompensues - SS, KROM + Ari
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - TRIPLEX sro, pivovar BLEŠNO 50.213919, 15.928109 BFM4-500S BFM4-500S Manual për mbushjen e pijeve në shishe, shishe mbyllëse dhe etiketuese, Makinë mbyllëse manual CRW-P1 për shishe, BLM-BM1202 Makinë etiketimi gjysmëautomatik me dy anë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - Ossett Brewing Company LTD, Wakefield, West Yorkshire 53.664896, -1.587273 Vendosni 2 copë të stacionit manual të mbushjes K5F02 për fuçi 5 litërshe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - City Steam, Hartford, CT 41.767904, -72.672872 DTP-BA100 Shpërndani rubinetin barok me kompensator - çelik inox, krom + Ari
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Lua Brewing, Des Moines, IA 43.070513, -76.147013 DTP-NO100 Shpërndani rubinetin Nostalgjia me kompensues - krom SS +
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Duncan Brown - Universiteti i Sirakuzës, Sirakuzë, NY 43.035830, -76.134451 BDT-BR4V Pije shpërndarëse e kullës Ura 4-valvola - Bakër me një llak mbrojtës, 2x DTP-NO100 Çezje shpërndarje Nostalgji me kompensues - çelik, krom + ari
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" GER - BmVB GmbH - Ralf Strauß, SCHWARZ 49.335355, 6.862451 HPF-PB26 - 10 copë çanta filtrimi tekstili 26L për presat e frutave, HPF-PB50 - 10 copë çanta filtrimi tekstili 50L për shtypëset e frutave
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Bashkëpunimi i Ujkut të Mirë, Truckee, California 39.338370, -120.179807 DTP-NO100 Shpërndani rubinetin Nostalgji me kompensues - KROM + Ari
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - Nick Desai - Zerodegrees, Londër 51.453716, -0.973352 K5F-01 Përshtatës manual i mbushjes për fuçi pesë litërshe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - David Carpenter, Fort Collins, Kolorado 40.578283, -105.062155 DTP-NO100 Shpërndani rubinetin Nostalgjia me kompensues SS
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" Zelanda e Re - The Spirits Workshop Limited, Christchurch -43.542203, 172.633007 BWB-M600 Makinë shpëlarëse manuale shishe me ventilator ajri - katër grykë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SK - Peter Grafenau, Nitra 48.325914, 18.093796 MHP-26W Manual shtypëse hidraulike 26 litra dru
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" BG - Amititsa OOD, RAZLOG, Blagoevgrad 41.882061, 23.348512 Shtypës manual hidraulik për fruta MHP-12S 12 litra çelik inox, HPF-PB12 - 10 copë çanta filtrimi 12l për shtypësen e frutave
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" IT - Hotel Interski di Demetz Alberto e Co, Sankt Christina në Gröden 46.560754, 11.729058 Pompë ftohëse-ngrohëse e lëngshme CLC-1P1200 1.2 kW / 1 (clc-03)
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" ICL - Öldur, Mosfellsbar 64.156811, -21.704942 Pompa ftohëse të lëngshme kompakte CLC-4P2300 2.3 kW / 4
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Brewery Equilibrium, Middletown, NY 41.446420, -74.422338 DTP-NO100 Shpërndani Nostalgjinë me kompensator - çelik inox, krom (# DTP-NO136CR)
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FR - La Bierataise, Berat 43.393175, 1.171194 MTS-RV2-DN32DC Valvul i rregullueshëm i presionit me manometër dhe bllokim fermentimi DN32 DairyCoupling, ACOS01SS50 ACOS01SS50 Aeration Candle - çelik inox DN 50, 2 "
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FIN - Aromtech Oy, Tornio 65.852174, 24.180501 CIP-52 Stacioni pastrues dhe pastrues 2 × 50 litra + enë neutralizuese, AISI 304, DN25 TriClamp
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" GER - Përbërësit & Applications GmbH, Lemgo 52.034939, 8.827625 CIP-52 Stacioni pastrues dhe pastrues 2 × 50 litra + enë neutralizuese-AISI 316
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Steven Eldridge, Phoenix 33.457472, -112.071062 DTP-NO100 Shpërndani Nostalgjinë me kompensator - çelik inox, krom (# DTP-NO136CR)
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - James Massey - Two Tides, Savannah 32.054226, -81.102069 DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FR - Brasserie La Barbue, La Ravoire 45.543921, 5.958998 ACOS01SS25 Aeration Candle - çelik inox DN 25
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SK - Vinárske Závody Topoľčianky 48.422125, 18.408178 Valvul i dyfishtë izobarik për mbushjen e birrës në fuçi dhe mbajtës të kafshëve - A
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" GR - Athanasios Malisovas, Chania, Krete 35.507166, 24.017795 Birraria BREWMASTER: Makinë BM-200 kompakte për prodhimin e lëvores + pajisje të plota, BDT-BR4V Kulla e shpërndarjes së pijeve Bridge 4-valvola, BLM-BM1202 Makinë etiketimi shishe gjysmëautomatike me dy anë, MM-80 Mulliri i maltit 80 kg / orë, I pajisur plotësisht Sistemi i kontrollit të temperaturës për 4 copë zona ftohëse me kontroll qendror, CRW-P1 Makinë mbyllëse manual për shishet, ftohës uji dhe ngrohës kompakt CWCH-M50 6.4kW
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - Nick Desai - Zerodegrees, Londër 51.580988, -0.214792 Përshtatës manual mbushjeje për KEG-të e litrave
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - Kërmijtë Bank Cider, Bromyard 52.179255, -2.511081 Valvula e dyfishtë KFM-01 Isobaric për mbushjen e birrës në KEG dhe etainer - S
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" IT - Alberto Soardi, Darfo Boario Terme, Brescia 45.885828, 10.194894 K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" IT - Distilleria Basilicata srl, Tito 40.581572, 15.678977 Mulli i maltit MM-813 2,2 kW 3 h 400V 800 kg / orë - një çantë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" RO - GLOBAL DURAMA SRL, Argjentina 44.896991, 24.739387 Pasteruriser gazi GPBBF-300MG dhe sistemi i mbushjes së BAG-IN-BOX 300 litra / orë për pije jo të karbonizuara
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" RO - Fabrica Grivita SRL, BUCURESTI 44.462909, 26.076604 Valvula e dyfishtë KFM01 Isobaric për mbushjen e birrës në fuçi dhe mbajtës të kafshëve - S
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" HU - Szalai Sörfőző Kft. , Zámoly 47.315773, 18.415223 ESG-7 Gjenerator elektrik me avull 7kg / orë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" IT - Paolo Grugni, Pavia 45.186437, 9.171187 60 copë qese plastike BEERDRIVE 1000 litra horizontale
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - LONZA BIOTEC s.r.o. , Kouřim 50.004299, 14.972438 CIP-52 Stacioni pastrues dhe pastrues 2 × 50 litra + enë neutralizuese
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" UK - Andrew Hipwell - Ampersand Brew Co. Ltd, Bungay, Suffolk 52.450406, 1.391425 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FR - Brasserie La Barbue, LA RAVOIRE 45.543861, 5.958933 ACO-12M kompresor ajri 11.7 m3 / orë me filtrim rezervuar presioni & + CLC-4P2300 ftohës i lëngshëm kompakt 2.3 kW / 4 pompa + Sistem i ftohjes së birrës kompakte DBCS-20xCM / mini valvul CO2 / pa kompresor - A, Automatik
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SE - Jokkmokks Bryggeri AB - c / o Lapland në natyrë, JOKKMOKK 66.607542, 19.823222 FRCR-1500 FRUIT CRUSHER 1500 KG / HOUR + HPF-120 HIDRAULIC FRUIT PRESS 120 LITERS / HOUR + KCM-10 Machine për manualin e shpëlarjes dhe mbushjes së keksave 7-10 keks / orë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Beachwood Blendery, Seal Beach 33.741107, -118.105403 DTP-NO100 Shpërndani Nostalgjinë me kompensator - çelik inox, krom (# DTP-NO136CR)
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - BEVFLO Inc., Williston park, NY 40.758503, -73.641283 DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Moonraker Brewing Co.AUBURN, CA 38.950599, -121.081741 DTP-NO100 Shpërndani Nostalgjinë me kompensues - çelik inox 9+ krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MUND - Christopher Reynolds, HALIFAX - Skocia e Re 44.650413, -63.602807 DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, KROM + Ari
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" JAP - CIKLO-inc, Osaka 34.646298, 135.491434 BFM4-500S FourMan për mbushjen manuale të shisheve 300-500 në orë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - PEKASS s.r.o. , Plzeň 49.748524, 13.428109 CIP-53 Stacioni i pastrimit dhe pastrimit 3 × 50 litra + enë neutralizuese + ESG-60MWT gjenerator elektrik me avull kompakt 60 kg / orë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" IRL - SHOQRIA DUBLIN LAGER, KILCOOLE, WICKLOW QARKUT 53.100606, -6.072721 DHK-MMCS Shpërnda kokën MicroMatic për fuçi birre - lloji S
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SWI - BrauKunst Bern GmbH, Bern 46.948449, 7.401846 ACOS01SS25 Aeration Candle - çelik inox DN25
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" PL "- BIURO OBSŁUGI PROJEKTÓW KAPITAŁOWYCH ZENON ADAMUS. Krakov 50.010756, 19.811856 2 copë DBTHN-500SW Rezervuar birre Drafti çelik inox jo i izoluar horizontale / pa kornizë + Kompresor ajri ACO-6M 6 m3 / orë me rezervuar presioni &, 50 copë të tubit ushqimor plastik CWC-PFH2532 -10 për ujë / Birra / VERA 32-44 MM 10 BAR, ACOS02-DN1040TC Gurë karbonacioni-oksigjenimi me ajrim për rezervuarë, 400 mm, strukturë 1, 6 copë përshtatës tubi i tubit përshtatës Tri pirg O50.5 mm - H32 mm, çelik inox AISI 304-PCRFSHIR
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Kompania e Prodhimit të Tree House, Charlton 42.139323, -72.017214 DTP-NO100 Shpërndajë Nostalgjinë me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" USA - Burial Beer Co., Asheville, NC 35.588182, -82.553795 DTP-NO100 Shpërndani rubinetin Nostalgjia me kompensues - SS - krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" JO - Wesselgarden Brygghus, Sannidal 58.890657, 9.301673 Pompa ftohëse të lëngshme kompakte CLC-4P2300 2.3 kW / 4
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" ISR - MY Polymers Ltd, Nes Cijona 31.914247, 34.802366 6 copë KEG-20-DIN-A Birrë Evropiane SS - Bashkues-DIN Keg20 Litër-VENDOSUR POSH!
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" IT - Meesoo srla Socio Unico, Bassano del Grappa VI-Vicenza 45.768755, 11.734451 CIP-102 Stacioni pastrues dhe pastrues 2 × 100 litra + enë neutralizuese
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" BRA - KOALA SAN C EIRELI, Nova Lima, Minas Gerais -20.058149, -43.979751 4 copë DTP-NO100 Shpërndani rubinetin Nostalgji me kompensues - çelik inox, krom + ari
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FR - SAS LES PETITES RETHAISES, LE BOIS PLAGE EN RE 46.163314, -1.352394 MM-101EWR Mulli me mulli 100 kg / h - Ruletë ekstra të gjerë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FR - NOS ANCETRES LES GAULOIS, Paris 48.851939, 2.356122 DTP-AU100 Shpërndani rubinetin Aurora me kompensues SS + KROM
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FR - LE VEILLEUR DE BIERES, Muret 43.460726, 1.325313 ACOS02 Qiri ajrosës S02 SS 600 mm
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" PS - Baias garagardotegia, Oiardo (ALAVA) 42.989857, -2.928373 TEA-FLI-GP2000 Tub xhami për treguesin e nivelit të skedarit DN20x2000mm
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" LV - "NOOK, LTD", Rezekne 56.526313, 27.382266 BDT-LE1V Pije shpërndarëse e kullës LUX ELEGANCE 1-valvola - pasqyrë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" NL - VOF VAN KINSBERGEN, DEN HAAG 52.082007, 4.294303 Grykë pastrimi HBA-CSN-25 CIP
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - pivovar Kašperský s.r.o., Kašperské Hory 49.144314, 13.555393 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - Pavel Steigerwald, Praha 50.058401, 14.387961 Set i fermentimit të birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - Jan Hilgard, Bášť 50.204144, 14.487045 Birraria mikro Brewmaster 50 ECO - komplet i plotë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - Mikhaylo Baburnych, Pardubice 50.041655, 15.782218 Fuqia e fermentimit
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - JM20 s.r.o., Ostrava 49.835321, 18.206454 Fermentuesi cilindrik-konik i çelikut Steinless FD60, Braumeister mobil, Gärmeister CONTROL, njësi ftohëse COOL 0,3 kW
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SK - Grupi Victoria, s.r.o., Martin 49.091675, 18.889009 BFM4-500S Mbushës manual shisheje + CRW-M1 Kurorë manuale shishe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - Tradiční pivovar v rakovníku, as, Rakovník 50.106307, 13.726897 Montime për fermentuesit e çelikut
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - Vcelařství Jiří Smolík, Honezovice 49.638561, 13.059333 Rezervuari i fermentimit prej çeliku inox FD 625 litra
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - Aleš Kobulej, Česká Třebová 49.899589, 16.432811 Mikro birraria BREWMASTER PLUS 20 PRO
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FRA - Brasserie du Tonnelier, Saint M'Hervé 48.148014, -1.130015 Makinë për shpëlarje, pastrim dhe mbushje të KEG KCM-10
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" BEL - SCS Li p'tite bressene, Fosses-La-Ville 50.405372, 4.684790 CIP-53 Stacioni pastrues dhe pastrues 3 × 50 litra + enë neutralizuese
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" UK - Staneyhill Brewery Ltd T / A Birraria Lerwick, REAWICK, Shetland 60.183283, -1.418386 KFM01 bashkues mbushje bakshishit (kfm-01-manual-birrë-fuçi-mbushje-valvul)
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" ITA - Vecchiato Michele - Interbrau, PADOVA 45.495224, 11.797879 K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - JM Distribution, Brea, CA 33.916792, -117.899831 DTP-NO100 Shpërndani Nostalgjinë me kompensator - çelik inox, krom (# DTP-NO136CR)
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SWI - Brasserie Docteur Gab´s SA, Puidoux 46.488024, 6.767279 KFM-01: Valvul i dyfishtë izobarik për mbushjen e birrës në fuçi dhe mbajtës të kafshëve - S (# kfm-01s)
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CRO - Hen-Mar Proces doo, ZAGREB 45.812142, 15.924940 Valvula mbushëse PET BFM02
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" RO - SC GRUPI I Verërave COTNARI SRL ,. Xhazi 47.158808, 27.623911 ACOS01SS40 Aeration Candle - çelik i pandryshkshëm DN 40 + JOX-02 Shpërndarës i oksigjenit të pijeve rezervuar
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Jason Sandquist - Wild Mind Artisan Ales, Minneapolis 44.893235, -93.281463 DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Dunedin Brewery, Dunedin, FL 28.014085, -82.787539 DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - OEC Brewing, Oxford 36.309997, -78.572369 DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Kompania e Birrës Schilling, Littleton, NH 44.305965, -71.772910 Shpërndajë Nostalgjinë me kompensues - SS, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FRA - Boum´R SAS, WETTHOLSHEIM 48.057483, 7.298822 CIP-52 Stacioni pastrues dhe pastrues 2 × 50 litra + enë neutralizuese-AISI 304, MM-1000 mulli malti 1000 kg / orë 3 Kw - me një çantë, katër këmbë këmbësh - - MM-1013
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SE - Apex öl i Bergslagen AB, Nora 59.520432, 15.027685 Rregullatori i temperaturës së mikroprocesorit (# c2105)
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FRA - Brasserie La Barbue, CHAPAREILLAN 45.473195, 5.982358 Pompa ftohëse të lëngshme kompakte CLC-4P2300 2.3 kW / 4
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" DEN - Krijuar nga, KOBENHAVN 55.667836, 12.531971 Elementet e ngrohjes për stacionin CIP
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Schilling Beer Co., Littleton 44.306051, -71.771163 Shpërndani rubinetin Nostalgji me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Hunter Smith - Kampion, Charlottesville 38.022124, -78.461569 Shpërndani Nostalgjinë me kompensues
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FIN - Kompania e Distilimit Kyrö, ISOKYRÖ 62.984380, 22.353157 Pompë ftohëse-ngrohëse e lëngshme kompakte CLC-1P1200 1.2 kW / 1
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Christopher Bok, Boston 42.358987, -71.067199 Shpërndajë Nostalgjinë me kompensues - krom SS +
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Columbus Brewing Co, Columbus, OH 39.967517, -83.069232 Shpërndani rubinetin Nostalgjia me kompensues, krom SS
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - Hodges GT -AMP Drake Design Ltd, Leicester - Leicestershire 52.630894, -1.135966 Shpërndani rubinetin Barok me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - Thatchers Cider Co Ltd - Farm Myrtle, Sandford - North Somerset 51.333255, -2.834563 Shpërndarja e Nostalgjisë me kompensues - SS + KROM
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SE - Bryggverket AB, Umea 63.837806, 20.223386 ACOS01SS40 Aeration Candle - çelik inox DN 40
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Kompania e Birrës Zillicoah, Asheville - NC 35.596068, -82.553497 Shpërndani rubinetin Barok me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Pirja e karriges së zemëruar, Tampa 28.005208, -82.459215 Shpërndani rubinetin Barok me kompensues - çelik inox, krom + ari
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" JO: Nordlyset elektro installasjon - Z. Enver Bitmez, Lørenskog 59.939588, 10.957185 Rregullatori i temperaturës së mikroprocesorit (# c2105)
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" DEN: FLEX-BILEN - Kenneth Petersen, Skandenborg 56.048311, 9.954951 MHP-26S Shtypje manuale hidraulike për fruta 24 litra
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FR: LE VEILLEUR DE BIERES - Boris Rongeon, Muret 43.460608, 1.325771 ACOS02 Qiri me gur poroz për karbonizimin e pijeve-400 mm, DIN32676-DN40 (tc)
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" DE: CraftZentrum Berlin GmbH, Berlin 52.542277, 13.223096 4 copë rezervuari cilindrik-konik CCT-5477-CRAFT-SQ 4000/5477 L Modeli artizanal 2017 Cilësia standarde
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SK: Roland Kiš - BONO, Koçice 48.735419, 21.254232 Pajisjet për mbushjen e birrës në shishet PET
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FR: Les Bieres de Belleville SAS, Paris 48.874450, 2.387700 Mbushës manual shisheje BFM4-500S + CRW-P1 Makinë mbyllëse manual për shishe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA: Torched Hop Brewing, Atlanta 33.772415, -84.379306 Baroku shpërndan valvulat e birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" GR: Veraria NIKOLOU - NIKOLAOU NTOUNI 8 & ATHANASIOU AGGELI, Koropi-Attiki 37.901259, 23.872731 ACOS01SS40 tub-mbushje qiri me gur karbonizimi ose oksigjenimi - 1 1/2 "DN40
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" USA: Orpheus Brewing, Atlanta 33.751435, -84.299514 Baroku shpërndan valvulat e birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA: Birraria dhe Restorant Blind Tiger, Topeka 39.000374, -95.684745 Nostalgjia shpërndan valvulat e birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FR: Brasserie Oblique, Maxent 47.984054, -2.043351 KCM-10 Makinë për shpëlarje manuale dhe mbushje të vozave të birrës 7-10 vatra në orë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA: Sean Nicholas Oleary, San Francisco 37.723074, -122.393607 Nostalgjia shpërndan valvulat e birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" UK: Ampersand Brew Co. Ltd, Bungay 52.450426, 1.391457 Pajisjet mbushëse për fuçitë e partisë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" RO: AM KOMPANIA NDERNRKOMBTARE DE PRODUCTIE SI PUBLICITATE SA, BUCUREŞTI KOMUNA 44.482908, 26.062274 112 copë e bashkuesit të birrës KEG-50-DIN-A DIN Keg 50 litra
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SE: Södra Stockholms Brygghus AB, Rönninge 59.191506, 17.738899 GCU-64 - GCU-64 - Njësia ftohëse e glikolit 12.6 kW + ICWT-2000 - ICWT-2000 Rezervuari i ujit për ftohje me akull 2000 litra + CCCT-A10S Sistem i rregulluar i kontrollit të temperaturës për 10 copë zona ftohëse me kabinetin e kontrolluesit qendror + pajisje
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FR - BRASSERIE LA JURASSIQUE - leo petit, PUPILLIN 46.883277, 5.758291 KCA-20D Makinë për shpëlarjen automatike dhe mbushjen e fuçive 8-20 fuçi / orë - bashkues A
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FR - Brasserie du Petit St Bernard, BOURG ST MAURICE 45.611132, 6.767438 KCM-10 Makinë për pastrimin dhe mbushjen e fuçive të birrës + BFM4-500S Mbushës manual shishesh + Gjenerator elektrik me avull 7 kg / orë + Kompresor ajri ACO-4M 4.3 m3 / orë me rezervuar presioni & + karin e prerë CO2 ( reduktuesi midis CO2
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Matt Williams - Blloku 15 Brewing Co., Corvallis 44.562307, -123.262349 Shpërndani çezmat Nostalgjia
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SK - agaSe, s.r.o. , Bratislava 48.146347, 17.101224 CRW-P1 Makinë manuale për kapjen e shisheve
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" IRL - Kompania e Birrës Carlow, Bagenalstown 52.697194, -6.979415 CCT-500C Rezervuar fermentimi cilindrik-konik CLASSIC, i izoluar, 500 / 600L + CCT-7000C Rezervuar fermentimi cilindrik-konik CLASSIC, i izoluar, 7000 / 8236L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" PL - Józef Wilczek, Jaworzno 50.221473, 19.218909 ICWT-6000 Rezervuari i ujit për ftohje industriale 6000 litra-pa pompa dhe avullues
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" COL - Lipa Cerveceria, Huila 2.932405, -75.287455 PBA-200 Bath Pasteruriser + OFV-1000 Vatia e fermentimit e hapur 1000 litra me kapak të sipërm dhe dush sanitar + BFSA-MB221 Makinë gjysmë automatike për shpëlarje, mbushje dhe mbyllje të shisheve.
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SK - Pivovar TURÁKGT -AMPVNUK, Stará Turá 48.780317, 17.684087 CRW-P1 Makinë manuale për kapjen e shisheve
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" BG - SOFDRINKS 'LTD, Sofje 42.732688, 23.231474 ESG-75 Gjenerator elekrik i avullit 75 kg / orë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - UBC Distribution USA, Inc., O´Fallon 38.806846, -90.726901 K5F02 Stacion manual për mbushje për fuçi 5 litërshe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" JO - Roros Bryggeri dhe Mineralvannfabrikk, Roros 62.557602, 11.323687 Pompë lëvizëse 750W Çelik inox, motor i modifikuar për temperatura të larta
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" NL - Plani Pivovarna, Soest 52.182715, 5.303923 ACOS01SS40 Aeration Candle - çelik inox DN 40 - 11/2 "për karbonizimin e birrës në rezervuar
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SE - SVEDAFLEX AB, gelngelholm 56.254171, 12.974167 CIP-52 Stacioni pastrues dhe pastrues 2 × 50 litra + enë neutralizuese
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" EST - AFATI I NAFTS OÜ, Karksi - Nuia 58.107157, 25.544801 ESG-7 Gjenerator elektrik me avull 7kg / orë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FI - Hailuodon Panimo Oy, Hailuoto 65.019844, 24.740643 BFM4-500S Mbushës manual shisheje + CRW-P1 Makinë mbyllëse manual për shishe + tuba
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" ES - AREN Emprendedores SL, Sabadell 41.120442, 1.244272 Mbushës manual shisheje BFM4-500S - LUFTS
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" DE - KellerBräu, Dorfen 48.275871, 12.151846 ACOS01SS32 Qiri për ajrim për kondicionimin e birrës - çelik inox DN 32, 1 1/4 "
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" BG - ANNA ILIEVA, Herb Ltd., Sofje - Grad 42.686654, 23.299064 DEBG-200 Filtrimi kieselguhr BECOGUR 200/100 kg për filtrat e birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - Vigo Limited, Honiton, DEVON 50.863728, -3.226048 PCH-480 Kabinet-pasterizues + PCH-360 Dollap-pasterizues + GSG-150 Gjenerator me avull gazi 150kg / orë + CIP-202 Stacioni pastrues dhe sanitar 2 × 200 litra + enë neutralizuese
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MUND - Brasserie Auval - Ben Cougar, Val d´Espoir Quebec 48.493417, -64.387695 DTP-BA100 Shpërndani rubinetat barok me kompensator - çelik inox, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SWI - Brasserie Docteur Gab´s SA, Puidoux 46.487546, 6.767432 Pajisjet për mbushjen e birrës në fuçi
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CRO - Hen-Mar Proces doo, Zagreb 45.812147, 15.924865 Pajisjet për mbushjen e birrës në shishet PET
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SE - Ngjarja Münchenbryggeriet & Konferencë, Stokholm 59.320691, 18.056186 ACOS01SS40 Aeration Candle - çelik inox DN 40
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" AUS - CentriTech - Sascha Wieking, Laverton Viktoria e Veriut -37.815983, 144.814079 CIP-102 Stacioni pastrues dhe pastrues 2 × 100 litra, enë neutralizuese AISI 304 +
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" RO - Dr. Cristian Andrei, BUCURESTI 44.429490, 26.069190 MHP-26S Shtypës manual hidraulik i frutave 24 litra + FRCR-150 Thërrmues frutash 150 kg / orë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" DE - BmVB GmbH - Ralf Strauß, SCHWARZ 53.229235, 12.782588 FRCR-500 Crushes i frutave 500 kg / ore
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" TEKNOLOGJI BE - INVE, Dendermonde 51.024374, 4.144191 MM-101EWR Mulli me mulli 100 kg / h - Ruletë ekstra të gjerë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" JP - KF-Works, TokyoShinjuku-kuNishi Shinjuk8 35.695617, 139.692871 CFSCT1-1XCFT-SNP-10H Seti i plotë i fermentimit me 1x CFT-SNP-100H, ftohje direkte
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" PL - RAST-D GASTROX Sp. z oo, wywiec 49.688586, 19.196058 Rezervuar presioni deri në pjekjen e birrës - vertikale, e izoluar 800 / 959L, cilësi standarde SQ, nxjerrës Hop PED + HX-25 për kërcitje të thatë 25 litra + pompë diafragmë Pneumatike SS / PTFE + kompresor ajri ACO-1MN me filtrim + Qiri ajrosje S1 SS 3 mm + Vendosja e zorrës bazë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" DK - Bar Bodrum Bodrum, Aalborg 57.046090, 9.929117 Versioni i maltit MM-81 1ph230V version i MM80 60-80 kg në orë + CWC-C25MLT ftohës uji kompakt 2.2 kW (Tmin -10 ° C) Mikrokraneli + CWC-PFH2532 -10 GUND Ushqimi PLASTIK P WR UJ / / Birrë / Verë 32-44 MM 10 BAR + CWC-C1OFP Paketë mbrojtëse nga mbingarkesa e rezervuarit për Chilly - Ar.N-11697
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SE - Subbe Bryggeri AB - Martin Sunesson, Varberg 57.109923, 12.275845 ACOS01SS40 Aeration Candle - çelik inox DN 40
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" RO - AM KOMPANIA NDATIONRKOMB ROTARE DE PRODUCTIE SI PUBLICITATE SA, BUCURIŞT KOMUNALE, SEKTORI 1 44.482675, 26.056150 5 copë KEG-50-DIN-A Birrë Evropiane DIN Keg 50 Litër A-bashkues
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" ECU - Avenida de La Cultura Y Ruta del Spondylus, Ecopark Galpones -1.075569, -80.497345 Pajisjet për mbushjen e birrës në fuçi
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Vivalu Investments për llogari të Cerveceros Artesanales SA- Cervecsa, NEW YORK 40.780386, -73.958390 Pajisjet për mbushjen e birrës në fuçi
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FR - Brasserie des Cuves Nicolas Fernandez, SASSENAGE 45.206189, 5.681175 Qiri ACOS02 me gur poroz për karbonizim - 400 MM-DIN11851-DN 40 (DC)
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" JP - AKARI Brewing Co., Ltd., Tottori 35.460831, 134.056941 BFM4-500S Mbushës manual shisheje P FORR 300 - 500 SHISHE PERR OR + + CRW-P1 Makinë manuale mbyllëse për shishet
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SP - Cervezas Artesanas Baix Maestrat SL, Peníscola, Castellón 40.362002, 0.399455 Mbushës KEG & mbushës KCM-10 - bashkues A + S
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - Birraria Red Rock Ltd Teignmouth 50.566499, -3.555066 Pajisjet për mbushjen e birrës në fuçi
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" NL - DE BREWPU B .V, Amsterdam 52.368646, 4.952195 CIP-52 Stacioni pastrues dhe pastrues 2 × 50 litra + enë neutralizuese
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" PS - CERVESA DE MARIA SL, Maria de la Salut 39.669071, 3.075777 Mulliri i maltit MM-81 1 orë 220-240V / 50Hz - MM80 60-80 kg në orë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" RO - PETRUTA PLESCA, BUKURESHT 44.459896, 26.106990 MHP-26S Shtypje manuale hidraulike për fruta 24 litra
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Hill Farmstead Brewery, Greensboro Bend, VT 44.606706, -72.263409 DTP-NO100 Shpërndani Nostalgjinë me kompensator - çelik inox, krom (DTP-NO136CR)
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SWI - Black Peak Brauerei, Davos Dorf 46.806593, 9.833910 Kondicioneri i avullit BVP-250 Brewhouse me ripërtëritjen e nxehtësisë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SWI - Bear'N'Stein GmbH, Zürich 47.372541, 8.526027 BDT-BR8V Pije shpërndarja e kullës Ura 8-valvola - çelik i lëmuar
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" JP - Aita Takao - Kanagawa, Sahamihara 35.573568, 139.373690 DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, krom + Ari
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" PL - GRUPI MJ J.RUDNICKI M.ILNICKI SPÓŁKA JAWNA, WROCŁAW 51.095623, 17.069625 4 copë MTS-SV1-DN8TC Valvula e marrjes së mostrave të sanitizueshme DN8TC, DIN 32676 "Tri Clamp" prNměr 34 mm DN 8 / NW 8.
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SW - Pirja e Qytetit të Thyer - Fabio Colombo, Davesco-Soragno 46.031571, 8.973262 Sistemi i matjes dhe kontrollit për rezervuarët e fermentimit, Nxjerrësi HX-25 Hop për kërcitje të thatë 25 litra, Gurë ajrimi-karbonizim-oksigjenim për rezervuarë, 400 mm, strukturë 1
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" PS - CERVEZAS RIO AZUL, Sevilla 37.389132, -5.984409 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" RO - SC Inotec SRL, Floresti, Cluj 46.716227, 23.503063 ACOS01SS25 Aeration Candle - çelik inox DN25
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - Ing. Pavel Pešta, Praha 50.021652, 14.522253 2 copë DBTHN-500SW Rezervuar birre Drafti çelik inox jo i izoluar horizontale / me kornizë 2100 mm maks.
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" NL - Bierbrouwerij de Veteraan, Emmen 52.762575, 6.917623 CTTCS-A4S Sistemi i kontrollit të temperaturës të kompletuar për copëza 4 të zonave ftohëse me kabinën e kontrollorit qendror
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" TREGTIA SLO - ZOTTEL, DOO, ŽALEC 46.248934, 15.155534 12 copë të valvulës së presionit nën presion të sigurisë DN 15G1 / 2 "PN 10
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FRA - Brasserie du Bouffay, Carquefou 47.310411, -1.507537 CIP-503 Stacioni i pastrimit dhe sanitimit me automatizim 3 × 500 litra AISI 304
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SPA - CERVEZAS RIO AZUL, Sevilla 37.389283, -5.984622 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" ROM - SC Inotec SRL, Floresti, Cluj 46.712018, 23.505867 ACOS01SS25 Aeration Candle - çelik inox DN25
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" ROM - Transylvania Brew SRL, Zimbor 47.001891, 23.258614 Tanke për shpërndarjen e birrës - çanta
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" PT - Bejekaseira Lda, Sao Domingos de Rana 38.723780, -9.338145 Qiri ACOS02 me gur poroz për karbonizim - 400 mm, DIN32676-DN40 (TC)
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" ITA - Angelo Ghilardi - Pijetore Monangi, Dalmine 45.648456, 9.614952 Tanke për shpërndarjen e birrës - çanta
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FRA - LA BRASSERIE BARGE SAS, RAMBOUILLET 48.641787, 1.857879 Tanke për shpërndarjen e birrës - çanta
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FIN - Solar Foods Oy, LAPPEENRANTA 61.062088, 28.096114 ESG-75 Gjenerator elekrik i avullit 75 kg / orë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" UK - Birraria e rrugëve BRINKBURN LTD, NEWCASTLE Pas Tyne 54.973107, -1.588843 KFM01 bashkues mbushje bakshishi S
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" GER - Tadele Mengistu Im Export, Hamburg 53.567813, 9.980014 FUIC150P30 2 x Rezervuar fermentimi cilindrik-konik 500L 3.0 Bar (JO Çertifikatë PED), SQ, + YSTP4G - YSTP4G - Rezervuar për depozitimin e majasë 40 litra + HWT-3000EH Rezervuar me ujë të nxehtë 3000 litra / ngrohje elektrike + MP-90 Pompë lëvizëse 750W Stainless çelik, motor i modifikuar për temperatura të larta + PP-22 Pompë centrifugale Portative 220W / 230V50Hz
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" JAP - Qershor Matsui, Chiba 35.709135, 139.958926 KFM01 bashkues mbushje bakshishi me LUFTSIN S
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" NL - Brouwerslokaal bv, Groede 51.379759, 3.506622 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SK - VAJ JPM, s.r.o. , Holi 48.813228, 17.156555 Mbushës shishe manual BFM4-500S - 3-valvola
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" GER - Birraria Rrethi &, Hamburg 53.608014, 10.006797 Mbushës manual shisheje BFM4-500S + Kompresor ajri ACO-12M 11.7 m3 / orë me filtrim rezervuar presioni & + fabrikë malti MM-83 version 3ph400V i MM-80 60-80 kg në orë + CWC-C45MLT ftohës uji kompakt 4.2 kW (Tmin -10 ° C) Mikrokaneli + TTMMCS1-6AS Sistemi manual i kontrollit të temperaturës së rezervuarit për matjen e sistemit të kontrollit & për 6 copë zonë të vetme ftohëse
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SWE - Uppsala Brygghus AB, Uppsala 59.854391, 17.662713 5 copë valvulë lehtësuese MTS-RV1-DN25TC me manometër dhe bllokim fermentimi DN25 TC, 6 copë valvul disku TEA-DVS-DN2525TC DN25TC / DN25TC, xham rezervë MTS-RV1-DN25TC Valvul presioni i rregullueshëm me manometër dhe bllokim fermentimi DN25 TC
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SWE - Birraria Alskute Farm &, Hemse 57.282918, 18.266606 Ftohës i lëngshëm kompakt CLC-03 750 vat
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SWE - Subbe Bryggeri AB - Martin Sunesson, Varberg 57.062287, 12.313750 MM-1000 Mulliri i maltit 1000 kg / orë - me dy ngarkues, Katër Këmbë Statike 3kW
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SPA - Algarve Rock Birraria, Faro 37.067016, -7.973970 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" UK - Sharp´s Brewery Ltd, Wadebridge, Cornwall 50.551882, -4.891300 K5F-01 mbushës bakri 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" KOR - BrewOne Co.Ltd., Deogyang-gu 37.713004, 126.859761 HX-25 Nxjerrësi i hopit për kërcitje të thatë 25 litra + PDP-VA20SSTF Pompë diafragme Pneumatike SS / PTFE + set zorrë bazë - DN35
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" AUS - Fresenius Kabi Austria GmbH, Linz 48.305958, 14.325140 CIP-201SA Stacioni pastrues-sanitues 200 litra Speciale për pastrimin e rezervuarëve me vëllim të lartë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" LAT - SIA "VF FOOD", Balvu 57.166176, 27.209604 FWDC-1000 Makinë larëse-tharëse-frutash 1000 kg / orë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Westbrook Brewing Company LLC, MT. KESHTUESHME 32.846782, -79.876917 DTP-BA100 Shpërndani tapën barok me kompensator - çelik inox, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FIN - Turun Panimo Oy, Turku 60.449663, 22.264518 CRW-P1 Makinë mbyllëse manual për shishe + BFM2-250S TwoMan për mbushje manuale 150-250 copë shishe në orë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FRA - SAS Le Village, Apruzzese colin 44.628205, 5.020975 Mbushës manual shisheje BFM4-500S + CRW-M1 Kurorë manuale shishe + Valvul reduktimi për shishe presioni me gaz CO2
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FRA - GARATELLE SARL, La Combe 46.605220, -1.762860 Ftohës i lëngshëm kompakt CLC-03 750 vat
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SWI - B40 AG / Barbiere, Bern 46.958755, 7.454219 ACOS01SS25 Aeration Candle - çelik inox DN25
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" ITA - AHPAH I PAVARUR DI CARA SNEJANA, VALSTAGNA VI 45.870843, 11.668571 CCT-600C-SQ-PED Rezervuar cilindrik-konik i fermentimit KLASIK, i izoluar, 600 / 654L / SQ / PED, DBTHN-1000SF Prodhim rezervuari birre çelik inox jo i izoluar horizontale / me kornizë, BBTVI-200-HQ-NOPED Ruajtje cilindrike rezervuar, vertikal, i izoluar 200 / 233L / HQ / pa-PED, HX-25 nxjerrës Hop për kërcitje të thatë 25 litra, ftohës kompakt WCASB-500 dhe ajrosës i lulediellit 500 l, mulli i maltit MM-83 3ph400V version i MM-80 60 -80 kg në orë + Pompë diafragme çeliku inox 6.0-9.6 m3 / orë + Kompresor ajri 6 m3 / orë me filtrim rezervuar presioni & + valvul reduktimi për shishe presioni me gaz CO2 + qiri me gur poroz për karbonizimin e pijeve DN40 / DN10 / 400 mm
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CRO - HAJSONBERG JDOO, Hrvatski Leskovac 45.744959, 15.890279 CIP-52 Stacioni pastrues dhe pastrues 2 × 50 litra + enë neutralizuese + BFM4-500S Mbushës manual shisheje + CRW-M1 Kurorë manuale shishe + MM-800 Mulli molti 800 kg / orë, lidhje 3-faza, 1 çantë, valvul lehtësimi me manometër dhe bllokim fermentimi DN25 TC + Valvul kampion i sanitizueshëm DN10 TC (# MTS-SV1-DN10TC) + WCASB-1000 - WCASB-1000 - Ftohës-ajër bllokues 1000 l / h
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" BEL - Brasserie Artisanale Millevertus, Tintigny 49.695923, 5.490175 Tub Plexiglas MA-PLEXIGLAS-24 për treguesit e nivelit të regjistrimit 25/19/4000 mm - për fermentuesit cilindrik të birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - Pivovar Ostravar, Ostrava 49.838901, 18.273640 BFM4-500S Mbushës manual shisheje + CRW-M1 Kurorë manuale shishe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" IT: PERISSUTTI GINO, Forni di Sopra 46.423387, 12.582017 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" GRE - LAKONIKI PCB E ANTAR E BREWERY, Xania Vasilakiou 36.761133, 22.564020 Mbushës-mbushës KEG KCM-10 + KFM01 Valvul i dyfishtë izobarik
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - ELMONTIA si, Praha 50.076933, 14.441678 4 copë të rezervuarit të birrës DBTHN-500SW Draft tank prej çeliku inox horizontale jo të izoluar / pa kornizë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SP - Cervees La Pirata, SL, Súria (Barcelona) 41.813280, 1.760111 Mbushës shpëlarës KEG KCM-10 + Gjenerator elektrik me avull 7kg / orë ESG-7
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" AUS: Brauhaus Wösendorf Friesenbichler OG, Wösendorf in der Wachau 48.379635, 15.453991 Pastrues KEG - mbushës KCM-10
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" COL - COMPANIA CERVECERA BRUDER DE COLOMBIA SAS, Tunja 5.537755, -73.360533 ACOS01SS40 Aeration Candle - çelik inox DN 40
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FRA - SASU Brasserie Artisanale ALZINA, BULETERNERE 42.650809, 2.586876 Rezervuari modular i fermentimit cilindrik-konik 1500/1800 L (# CCTM-1500B2), HQ + Black Pearl Exclusive: Ftohës kompakt birrë / me kompresor, 1/8 HP (# DBCS-BPE25-A)
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" BEL - Brasserie Grain d´Orge, Hombourg 50.728475, 5.914271 2 copë ACOS01SS32 Aeration Candle - çelik inox DN 32, rezervuar cilindrik, jo i izoluar 300 / 349L, SQ, 3.0 bar, + modifikime, rezervuar cilindrik, joizolues 1000 / 1203L, SQ, 3.0 bar + modifikime
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" PL - PPUH SAGA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k, PPUH SAGA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k, Wroclaw 51.121876, 16.999302 Valvula e marrjes së mostrës sanitizueshme DN10 / 8 TC 50,5 mm (# MTS-SV1-DN10TC)
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" DEN - Warwik Bryghus, Vejen 55.472473, 9.086468 Valvul lehtësimi me manometër dhe bllokim fermentimi DN25 TC
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" AKA - Dondi ehf. , Héðinsbraut, Húsavík 66.048097, -17.344260 Rondele KEG KCM-10, 81 copë KEG-20-DIN-A Birrë Evropiane DIN Keg20 Litër A-bashkues, 76 copë KEG-15-DIN-A Birrë Evropiane DIN Keg 15 Litër A-bashkues
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CO JAP - LINA, LTD. , TokyoTaito 35.699557, 139.784673 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" PL - PHU TERMO-GAZ ZOFIA SEK, KRZESZOWICE 50.134372, 19.578765 Valvola lehtësuese me manometër dhe bllokim fermentimi DN25 TC
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" LIT - UAB "A" 54.689450, 25.259790 Valvola lehtësuese me manometër dhe bllokim fermentimi DN25 TC
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" KOR - Parku Hyojin, Gaeun-eup 36.639435, 128.083413 ACOS01SS40 Aeration Candle - çelik inox DN 40
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" PL - Birra REDENBERG SPÓŁKA Z OO, CHORZÓW 50.294304, 18.953018 BFM4-500S Mbushës manual shisheje + CRW-M1 Kurorë manuale shishe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Westbrook Brewing Company LLC, MT. KESHTUESHME 32.846682, -79.876917 Shpërndani rubinetin Barok me kompensues - çelik inox, krom
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FIN - Viini -Pihamaa Oy, Kalkkinen 61.296663, 25.681330 CIP-52 Stacioni pastrues dhe pastrues 2 × 50 litra + enë neutralizuese, mbushës manual shisheje BFM4-500S, kurorë shishe manual CRW-M1. Gyp ushqimi JG 6.7 x 9.5 mm - 50 metra
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" HU - HEINEKEN Hungária Sörgyárak Zrt, Sopron 47.690818, 16.567532 Nano-brewhouse BREWMASTER BM-50, mulli malti 15-30 kg / orë, komplet fermentimi i plotë me 1x CCT-100SLP, ftohje direkte
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" NL - Indunova - Onno Raspe, Eibergen 52.100164, 6.664017 TSC-08 Sensorët e temperaturës për dollapët CTTCS 8 Metër, rezistent ndaj ujit
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" NL - Bierbrouwerij Wentersch, Winterwijk 51.978323, 6.709738 Sensori i temperaturës për njësinë ftohëse CWP-300
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" IRL - Diageo Ireland, Dublin 53.343379, -6.284621 Pajisje mbushëse bakri
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - SHTPIA E TRAJTIMIT TRE KGMBT LTD., Broad Oak, East Sussex 50.945352, 0.611315 Pajisje mbushëse bakri
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - Pivovar Konrad Vratislavice, Hols as 50.750855, 15.086177 ACOS01SS65 Aeration Candle - çelik inox DN65
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" ROM - Dan Baranga, Jud. Giurgiu 43.892812, 25.969752 Nano-brewhouse BREWMASTER BM-50, mulli i mullirit 15-30 kg / hl, Komplet i fermentimit me 1x CFT-SNP-100H, ftohje e drejtpërdrejtë, Brewmaster vendosur gete 10 metra për sistemin BM-50
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - Alfa Laval - Birraria Ostravar, Ostrava 49.8388275, 18.2736106 BFM4-500S Mbushës manual shisheje, CRW-M1 Kurorë shishe manual
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - VENDET akciová společnost 50.752281, 15.088721 ACOS01SS65 Aeration Candle - çelik inox DN65
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" GEO - Global Beer Georgia LLC, Tbilisi 41.780497, 44.826177 Pajisje dhe armatura prej çeliku inox për sistemin e birrës.
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SE - Hernö Hantverksöl AB, Härnösand 62.632715, 17.958201 Ftohës kompakt WCASB-300 dhe ajrosës i lithës 300 l / h
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FIN - Nilkko Oy, Mäntyharju 61.421174, 26.900677 Drafti i qeses së birrës Beer Drive 1000 litra horizontale - 16cs i vendosur
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" NL - Oproer Brouwerij, Utrecht 52.127510, 5.051002 Rregullatori i temperaturës së mikroprocesorit (# c2105) - sistemi i matjes dhe kontrollit për fermentuesit e birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SWI - Airpharm SA, Pratteln 47.523292, 7.676765 Valvulat e marrjes së mostrave të sanitizueshme DN10 TC (# MTS-SV1-DN10TC) për depozitat e prodhimit të birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" GEO - TBC Leasing Sh.A., Tbilisi 41.708034, 44.739658 Pajisjet për mbushjen e birrës në fuçitë e birrës: Makina për mbushjen e shpëlarjes së fuçisë së birrës KCM-10
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - Graeme Wilson, Shkolla Midbea, Orkney 59.290391, -2.976949 Pajisjet për karbonizimin e birrës në rezervuarët e prodhimit të birrës: Qiri i karbonizimit 800 mm
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" IRL - BYOB Ventures Ltd., Dublin 53.407181, -6.358272 Pajisjet për mbushjen e birrës në shishe: Mbushësi manual i shisheve BFM4-500S
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FR - EURL KONCEPTI I TREGTIS MS MS, SCHILTIGHEIM 48.614421, 7.708422 Pajisjet për mbushjen e birrës në fuçi dhe shishe: MP-90 Mobile pump 750W Çelik inox, Makinë për mbushjen e shpëlarjes së fuçisë së birrës KCM-10, Mbushës manual shisheje BFM4-500S, CRW-M1 Kurorë manuale shishe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" BG - Mund të Furnizojë PLTD, Blagoevgrad 41.998948, 23.104294 Pajisjet për mbushjen e birrës në fuçi
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" IT - BOGNANCO RESORT SRL, Bognanco 46.122825, 8.207036 Rroba larëse manual shishesh & BWB-M600 - 4 grykë, kurorë shishe manual CRW-M1, mbushës manual shishesh BFM4-500S
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SK - Minipivovar TATRAS, s.r.o., Poprad 49.054640, 20.302326 CIP-102 Stacioni i pastrimit dhe pastrimit 2 × 100 litra + enë neutralizuese, lidhje DN40
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SP - URVA FLUIDOS INDUSTRIALES SL, SEVILLA 37.388508, -5.919799 ACOS01SS25 Aeration Candle - çelik inox DN25
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SE - Bergslagens Brygghus, Smedjebacken 60.140536, 15.412133 Drafti i qeses së birrës Beer Drive 1000 litra horizontale - 16cs i vendosur
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Michael Johnson, Fife 47.244149, -122.368766 FPSP-12 Filtri i pllakës 200x200 / 12 maks. 60L / orë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" GRE - FAKAS E. - TSOUKALAS AOE, Kavala 40.940128, 24.406542 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SPA - Cervexeiros Xura sl, Mos Pontevedra 42.205472, -8.657489 KCM10 - Larës KEG KCM-10 + bashkuesit: A, G, S
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" IT - Az.Agr. Rizzi Luigino e Claudio, Verona 45.337842, 11.310409 Pajisjet për mbushjen e fuçive të birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" DE - Ian Faulkner c / o Balduin ales, Hamburg 53.584205, 9.963279 3 copë rezervuar cilindrik-konik CCT-1000C Klasik i izoluar 1000 / 1200L, SQ, Mesatar, CWC-C45MLT ftohës uji kompakt 4.2 kW (Tmin -10 ° C) Mikrokraneli, çantë mbrojtëse e mbingarkesës së rezervuarit për ftohës CWC-C 1Ph, TTMMCS1-3AS Sistemi i kontrollit manual të temperaturës & për 3 copë fermentues me një zonë ftohëse
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - Písecký hradební pivovar si, Písek 49.308900, 14.150290 Stacioni CIP-52 3x50L tipi I
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" DEN - Bryggeriet Olsnedkeren, Skævinge 55.906904, 12.181245 MM-1000 Mulli malti 1000 kg / orë - me dy çanta, Katër Këmbë Statike
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" KOR - BETWINSPACE, Seul 37.548041, 127.040576 KEG-50A Birrë Evropiane Birrë 50 litra A-bashkues
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" ZK - Jan Hanousek, Praha 50.029650, 14.365850 Mikroburreti i plotë Brewmaster: BREWMASTER BM-200, mulli malti MM-83, komplet fermentimi i plotë me 1x CCT-200SLP, ftohje direkte, këmbyes nxehtësie pllaka B10x80, bashkues mbushje bakri + 3 koka shtesë mbushje: Flach, Kombi, Korb, moduli WiFi
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SPA - Cervecera Octavo Arte, SL, La Lastrilla, Segovia 40.965528, -4.105342 Makinë larëse-mbushëse KEG KCM-10 S / N
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" NL - Brouwerij Hoop BV, Zaandijk 52.476130, 4.811081 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" PHI - LABTRADERS, INC, Quezon City 14.627885, 121.024257 CRW-M1 Kurora me shishe manual
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" PT - Birraria Gíria Unipessoal Lda, Guimaraes 41.447593, -8.285176 MM80 - Mulli i maltit, version 3f, 400V, 60-80 kg në orë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" NZD - KA tregtimin e birrës si Heyday Beer Co., Wellington -41.333752, 174.778523 Makinë larëse-mbushëse KEG KCM-10 + mulli i maltit 1000 kg / orë - Katër këmbë statike, gati për transportues vidhos, 3-faza
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SVK - Ushqim NORMIT s.r.o., Bratislava 48.176088, 16.982066 BVP-3000 - Kondensatori i avullit të shtëpisë së birrës me rigjenerimin e nxehtësisë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SE - Nynäshamns angbryggeri, Nynäshamn 58.901130, 17.951332 Gurët e karbonizimit për prodhimin e birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - Brewing Brothers, Hastings, East Sussex 50.859928, 0.584216 Bashkues mbushës me baktere, bashkues S (KFM-01)
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" AUS - Goodieson Brewery, McLaren Vale Australia e Jugut -35.217663, 138.578907 Makinë larëse-mbushëse KEG KCM-10 + valvul shtesë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" IND - Rian Hospitalites Pvt Ltd. Hadapsar Pune 18.518510, 73.935001 Mbushës fuçi K5F-01 Party 5L, Stacion mbushje manual K5F02 për fuga festa për 5 litra
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" ROM - APIS SRL, BLAJ 46.171989, 23.939571 ACOS01SS32 Aeration Candle - çelik inox DN 32 + KFM01 bashkues mbushës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SE - Uppsala Brygghus AB, Uppsala 59.854348, 17.662712 Gurë ajrosje-karbonizim-oksigjenim për rezervuarë, 400 mm, strukturë 1 + Gurë ajrimi-karbonizim-oksigjenim për rezervuarë, 400 mm, strukturë 15 + Valvul mostrimi i sanitizueshëm DN10 TC + Valvul lehtësimi me manometër dhe bllokim fermentimi DN25 TC
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FRA - SARL La Berlue, GAILLAC 43.923469, 1.894710 Stacioni CIP 3x50L tipi I + Tri pirgësi DN 50,5 mm
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SE - Nordic Kiwi Brewers AB, Ekerö 59.284652, 17.831128 Ftohës i birrës: Ftohës i lëngshëm kompakt CLC-03 1200 vat
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - Saison 86 Limited, Londër 51.514780, -0.123789 2 copë të fermentuesit cilindrik-konik të birrës CCT-2000 L, 3.0 bar, i mesëm, SQ + 3 copë e rezervuarit të fermentimit cilindrik të mbyllur CFT-1000 1000 litra + 1 copë të rezervuarit të birrës BBTVI-1000 Bright 1000 l - vertikale, e izoluar, 3.0 Bar Medium, SQ + CIP stacion 2x50L + enë neutralizimi + Gurë ajrimi-karbonizim-oksigjenizim për rezervuarë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" ITA - La Fenice Srl, Moie di Maiolati Spontini 43.505558, 13.159032 Pajisjet manuale për mbushjen e fuçive të birrës K5F-01 Mbushës i partisë 5L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SI - Kmetija Ratajc, Studenec 46.088256, 14.892958 ACOS01SS40 Aeration Candle - çelik inox DN 40
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FIN - Winresta OY, Tampere 61.499125, 23.780433 Seti i shisheve të birrës: BFM4-500S Mbushës manual shisheje + CRW-M1 Kurorë shishe manual
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SWI - Obersee Brau Union GmbH, Wetzikon 47.327284, 8.805628 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" BIH - AB Petrol doo, Kakanj 44.124098, 18.117356 Makineri për përpunimin e frutave në prodhimin e mushtit: FBP-300P Shtypja e rripave të frutave 300 kg / orë me pompë, FWDC-1000P Tharëse frutash-tharëse frutash-thërrmuese 1000 kg / orë me pompë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - HAMBLETON ALES, Melmerby 54.173623, -1.479545 K5F02 Stacion manual i mbushjes për 5 litra
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FRA - LES BIERES DU DONJON, CLAMECY 47.473625, 3.517210 Makinë larëse-mbushëse KEG KCM-10
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - Barry Buttler, Faringdon, Oxfordshire 51.624574, -1.485020 MHP-12S Manual shtypës frutash hidraulike 12 litra çelik inox
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" IRL - AIB Financave dhe Lizingut, Dublin 53.329376, -6.227072 Larës / shpëlarës / mbushës automatik i Kegut KCA-25 25 fuçi / orë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" NL - Brouwerij Sint Crispijn VOF, Waalwijk 51.681119, 5.069098 Mbushës larës KEG KCM-10
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - Alasdair Stuart, Douglas, Isle of Man 54.147232, -4.478161 TEA-PAA5-DN15 - Aparat për rregullimin e presionit DN15
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - Astram s.r.o. , Brno 49.229049, 16.589215 Drafti i ftohësit të ujit të birrës 300L / orë për 4 linja birre
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" LV - SIA Lennewarden, Lielvarde 56.720857, 24.799805 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" ROM - SC KTHIM DHE PARA SRL, Silistea Snagovului 44.744425, 26.171875 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" PL - Gozdawa sp.z oo, Rybnik 50.101778, 18.563348 Mulli i maltit MM-83 3ph400V 60-80 kg në orë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SUI - Brasserie de Couvaloup Sarl, Molla 46.555601, 6.432971 PFH-DIN11851-25 Qendra e mbushjes së produkteve DN25
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" PL - TEKNUM Jakub Szydłowski, Wrocław 51.146876, 16.985723 MM-800 Mulliri i maltit 800 kg / orë, lidhje me 3 faza, 1 qeskë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" BE - Primrose Laboratories NV / SA, Torhout 51.061474, 3.128917 CIP1-50 stacion CIP 3x50L tipi I
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" DK - BREWERIES CARLSBERG A / S, Kobenhavn 55.667300, 12.535041 Rondele / shpëlarës / mbushës automatik i Kegut KCA-25 25 fuçi / orë + Pompë centrifugale Portabël PP-22 220W / 230V50Hz + FP10 - Filtër pllake FD 400x400 / 10 - 10 pllaka - 200 l / hod + CIP 1-50 Stacioni pastrues dhe pastrues 2x 50L + ESG-7 Gjenerator elektrik me avull 7kg / orë + ACO-8 Kompresor ajri me mikrofiltrim 8m3 / orë + ACOS01DR40 Gurë gazimi-karbonizimi-oksigjenimi, tub çeliku i shpuar, bashkim qumështi DN40
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SRB - RAZBEERBRIGA DOO, BUKOVAC 44.813457, 20.452243 Stacion CIP 3x50L tip I + KEG-mbushës mbushës KCM-10
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - Pivovar Lužiny, s.r.o. , Pragë 50.043458, 14.332224 Mbushës shishe manual BFM4-500S Isobaric
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SE - Birraria Pine Ridge, Falkenberg 56.915703, 12.518366 Mbushës automatik i shisheve BFA-MB1000 + Etiketues automatik i shisheve BLA-MB1000 + Transportues shishesh BCCS-2000 + pajisje opsionale
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - Minipivovar Paličák, Palačov 49.550473, 17.922334 KCA-10 Larës dhe mbushës i fuçive të birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" NOR - Zhurma AS, Fredrikstad 59.196739, 10.951108 2 copë Rezervuar presioni shërbimi 44 HL 1750 X 3150 izoluar me dublikatorë 3,0 bar
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" NOR - Ego Brygghus AS, Torp 59.242542, 11.009321 Njësia e fermentimit me dy rezervuarë cilindrik-konik 2000 litra FUIC 20 HL 3.0 Bar SQ
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" NOR - Sandar Haandverksbryggeri AS, Sandefjord 59.130259, 10.224103 Njësia e fermentimit me dy rezervuarë cilindrik-konik 2000 litra FUIC 20 HL 3.0 Bar SQ
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" NL - Stadsbrouwerij De Koperen Kat, Delft 51.995471, 4.366459 MM-1000 Mulli malti 1000 kg / orë - me dy çanta, Katër Këmbë Statike
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CRO - Letina Intech doo, oveakovec 46.386664, 16.421922 Mbushës automatik KEG & mbushës KCA-25 + Malt Mill 1000 + transportues vidhos 5000 + lidhje
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FRA - La Nébuleuse SA, Renens 46.532000, 6.591569 6 copë rezervuar cilindrik-konik CCT-SLP-200DE, 200 litra, 1.2 bar, i thjeshtuar, me kanale ftohëse
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FRA - SARL Le Bec Jaune, Morzine 46.181450, 6.700707 DBWC-C206 Prodhuesi Ftohës Uji i Birrës 200L / orë për 6 linja birre
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" EST - Pahad Poisid OÜ, Tartu 58.379895, 26.723224 Pije shpërndarjen e kullës Classic-T 4-valvulave - bakër me mbrojtjen e lustër
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" NOR - KVERNAFOSSEN BRYGGERI AS, Sande i Sunnfjord 61.325747, 5.796312 MM-1000 Mulliri i maltit 1000 kg / orë, dy ngarkues, katër rrota qëndrim + CIP-52 CIP stacion 50 litra
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" ICL - Einfalt ehf, Hveragerði 63.999458, -21.195111 Larës dhe mbushës KEG KCM-10
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" DEN - Nordic Energy Danimarkë ApS, Brabrand 56.172413, 10.043039 ACOS01SS25 Aeration Candle - çelik inox DN25 - ajrosës i birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SE - Birraria Piraya AB, Strömstad 58.943288, 11.207797 Stacioni CIP 3x50L tipi I
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FRA - EURL Brasserie au Pif, Steenvoorde 50.813381, 2.627267 Mbushës automatik KEG & mbushës KCA-25 + mulli i maltit 800 kg / orë, një ngarkues, 3-faza
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" ZK - Kalabria s.r.o. , Kladno 50.140714, 14.121231 BFM4-500S Mbushës manual shisheje + CRW-M1 Kurorë manuale shishe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" DE - Wittorfer Brauerei GbR, Neumünster 54.066903, 9.973060 Rondele automatike KEG Mbushës & KCA-25 + ESG-7 Gjenerator elektrik me avull 7 kg / orë + CIP1-50 stacion CIP tip 3x50L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" LT - Fabrika e makinerive Astra AB, Alytus 54.383719, 24.052053 Gurë ajrosje-karbonizim-oksigjenim për tuba, DN25, tub çelik i shpuar
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" BRA - Cervejaria Caraça, Belo Horizonte -19.919714, -43.987400 Drafte qese birre Birra Drive 1000 litra horizontale
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" NL - Oroboros BV, Leiden 52.147185, 4.488120 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CRO - 2D Tim Pivovara doo, Zagreb 45.775013, 16.049054 Mbushës rondele KEG KCM-10 + ESG-7 Gjenerator elektrik me avull 7 kg / orë + BFM4-500S Mbushës manual shisheje
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" ITA - Azienda Agricola Lorenzo Serroni, Polazzo 45.858387, 13.491303 Pajisjet për mbushjen e fuçive të birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SWI-Damien & Cie, Brasserie du Virage, Plan-les-Ouatess 46.158067, 6.124311 Pajisjet për mbushjen e fuçive të birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" NL - Viep brouwers bv, Nijmegen 51.829360, 5.858240 Pajisjet për mbushjen e fuçive të birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - Foraging Vintners, Isle Of Man 54.059353, -4.804225 KFM01 Pajisje mbushëse të birrës së birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" UK - First Chop Brewing Arm Ltd, Manchester 53.456901, -2.271081 ACOS01SS32 Aeration Candle - çelik inox DN 32
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FRA - GARATELLE SARL, ZA La Combe 45.071916, 3.757901 Ftohës i lëngshëm kompakt CLC-03 1200 watts - ftohës birrë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SWI - Barfuss Brauerei GmbH, Wuppenau 47.494335, 9.105030 Tubacioni dhe sistemi i montimit për mbledhjen e rezervuarëve të birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SE - Brewers Kivi Nordik AB, Ekerö 59.284646, 17.831107 Ftohës-ngrohës uji CWCH-M90 10.7 kW + Ftohës i lëngët kompakt i lëngshëm 03 watts
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" LV - SIA Mikela alus daritava, Ozolnieki 56.692778, 23.786898 MFS-1 Stacioni i mikrofiltrimit të birrës 400-600 L / orë me CIP
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SE - Rocksolid Brewing, Sundbyberg 59.357584, 17.973180 Ftohës i lëngshëm kompakt CLC-03 1200 vat - ftohës i ujit të birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SWI - Dr Brauwolf GmbH, Curych 47.363584, 8.512458 Gjenerator elektrik me avull ESG-100MWT
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FRA - Obieres SARL, Clermont-Ferrand 45.784455, 3.125712 Mbushës larës KEG KCM-10 + Gjenerator elektrik me avull ESG-7
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" ITA - Birrificio Mukkeller, Porto Sant'elpidio, FERMO 43.240200, 13.748339 Pajisjet për mbushjen manuale të fuçive të birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" UK - Earl Soham Brewery Ltd, Suffolk 52.223431, 1.184349 Pajisjet për mbushjen manuale të fuçive të birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SE - Kackelstugan AB, BORGHOLM 56.795007, 16.621477 WCASB-500 - Ftohës i blloqeve të ajrit 500 l / h - pajisje për ajrosjen dhe ftohjen e birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" NL - Bierbrouwerij Wentersch, Winterwijk 51.978268, 6.709715 Gjenerator elektrik me avull ESG-100 + HWT-1500 Rezervuar me ujë të nxehtë 1500 litra + Ftohës dhe ajrues kompakt WCASB-2000 wort 2000 l / h + CIP 1-50 Stacioni pastrues dhe sanitar 2x50 litra + GCU-40 - Njësia ftohëse e glikolit 9.4 kW + ICWT-1200 Rezervuari i ujit për ftohjen e akullit 1200 litra + CCCT-B8S Sistemi i kontrollit të temperaturës së kabinetit qendror për 8 zona + MM-800 Mulliri i maltit 800 kg / orë, lidhje 1fazore, 1 çantë + MP-90 Pompë lëvizëse 750W Çelik i pandryshkshëm , motor i modifikuar për temperatura të larta
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" BEL - Brouwerij Het Nest, Oud -Turnhout 51.325800, 4.970630 ACOS02-DN1040TC Gurë ajrimi-karbonizim-oksigjenim për rezervuarë, 800 mm, strukturë 1, bashkim qumështi DN32 - Pajisjet për karbonizimin e birrës në rezervuarë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FIN - Salo Brewing Group Oy, Suomusjärvi 60.378487, 23.584464 ACOS02-DN1040TC Guri i karbonizimit, 400 mm, strukturë 1 - Pajisjet për karbonizimin e birrës në rezervuarë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" AUS - Barrel Finance GT -AMP Logistics, McLaren Vale -35.215618, 138.537843 Mbushës larës KEG KCM-10
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - The Dampfwerk Distillery Co, St. Louis Park, Minesota 44.933274, -93.360523 ACOS01SS50 Aeration Candle - çelik inox, 2 "DN 50 - pajisjet për pjesën e ajrit të birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" BEL - Brasserie Grain d'Orge, Plombières 50.724064, 5.919468 Pajisjet e kontrollit dhe matjes së temperaturës së rezervuarit
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" PT - Bejekaseira Lda, Sobral Monte Agraço 39.031933, -9.128832 Larës KEG KCM-10 + MM-101EWR Mulliri i maltit 100 kg / orë - rrotulla shtesë të gjera
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - Hallets Cider, Crumlin Caerphilly 51.678320, -3.115335 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" JO - Sagene Bryggeri AS, Oslo 59.931414, 10.755462 Pompë centrifugale e lëvizshme 220W / 230V50Hz
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Birraria e Dovetail, Çikago 41.956323, -87.674576 Pajisjet për shpërndarjen e birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" ESP - GARAGE CERVECEROS, SL, BARCELONA 41.387315, 2.159962 2 copë të rezervuarit të presionit të majasë 80 litra
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FRA - SARL BRASSERIE GALIBIER, VALLOIRE 45.166407, 6.426583 YSTP12G - Rezervuari për ruajtjen e presionit të majasë 120 litra, CIP 1-100 Stacioni pastrues dhe sanitar 2x100 litra
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" DEN - Veraa Brewery A / S, Vraa 57.354621, 9.942235 Mbushës KEG & mbushës KCA-25
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FRA - Brasserie Cap d'Ona, Argeles-sur-Mer 42.556044, 3.012294 3 copë të rezervuarit të fermentimit cilindrik-konik 50 HL-dublikatorë të izoluar 3 Bar HQ - ekstra i gjerë, CCCT-B8S Sistemi qendror i kontrollit të temperaturës për 6 zona
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FRA - Birra BIG BANG SAS, CERCOTTES 47.985975, 1.882863 MM-283EWR Mulliri i maltit 280 kg / orë - rrotulla ekstra të gjera
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - Earl Soham Brewery Ltd, Debenham, Suffolk 52.223457, 1.184307 Pajisjet për mbushjen e fuçive të birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FRA - Birraria SAS Normandia, Angerville 49.231779, -0.017382 CFSOT1-4xCCT1000C Komplet i plotë për fermentimin e birrës me 4x CCT-1000C, kontroll mbi rezervuar, stacion CIP 3x100L tip I
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - Greene King PLC, Bury St Edmunds, Suffolk 52.240919, 0.717375 Pajisje për aromatizimin e birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" JO - GTK Automatikk AS, Florø 61.597328, 5.007793 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" JO - Einehaug Micro AS, Aalesund 62.469033, 6.372378 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" POL - PRACOWNIA PIWA PS. Z OO MODLNICZKA 50.108962, 19.838343 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" NZ - Moa Brewing Company, Auckland -36.857259, 174.742040 Kondensatori i avujve të ujit BVP-1000
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" IT - Forte Brewing SRL, Romë 41.920164, 12.459893 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FIN - HÄMEEN AMMATTIKORKEAKOULU OY, HÄMEENLINNA 60.993260, 24.458951 Rezervuar cilindrik i fermentimit 50/60 litra
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" ND - BV Brouwerij Kleiburg, Amsterdam 52.319039, 4.978184 Gjenerator elektrik me avull ESG-130, mulli malti 1000 kg / orë, scr-1000 - transportues vidhos SCR-4000 4000m, stacion CIP 4x3L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" ITA-Hotel Interski di Demetz Alberto e Co, Santa Cristina 46.560841, 11.728992 Sistem i plotë i ndjenjës së shishës dhe fuçisë - Mbushës manual shisheje BFM4-500S, Kurorë shishe manual CRW-M1, bashkues mbushës KGM01 Keg
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" NOR-Rohne Bryggerus AS, Stange 60.693177, 11.202774 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" AUS - Qendra e Menaxhimit MCI Innsbruck 47.269265, 11.398417 Nano-brewhouse BREWMASTER BM-50, CCT-SLP-200DE-BT Fermentim-pjekje cilindrike-konike dhe pajisje për mësimin e teknologjive të pirjes
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SE-VHAS AB / Dalabryggeri, Rättvik 60.864703, 15.107622 3 copë rezervuar fermentimi cilindrik-konik 30 HL-dublikatorë 3.0 Bar SQ
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" NL - Berging Brouwerij, Purmerend 52.504053, 4.945670 Kondensatori i avullit BVP-1000 Brewhouse me rikuperimin e nxehtësisë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SVK -GM Artizanat s.r.o., Preçov 48.982046, 21.243777 Kurora për shishe manual CRW-M1, Korunkovačka lahví
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" JAP-KIUCHI SYUZOU GOUSHI KAISHA, Naka-shi, Ibaraki-ken 36.466174, 140.469870 MM-1000 Mulliri i maltit 1000 kg / orë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" UK - Birraria Hemlock, Hemington 52.848208, -1.324998 Pajisjet për mbushjen e fuçisë së birrës.
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SE - Fabrika e Birrës Leksand AB, Leksand 60.726254, 15.000417 Pajisjet e ajrimit të lëngut të birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SE-BURGSVIKBRYGGERI, Burgsvik 57.030727, 18.280767 Pajisjet e ajrimit të lëngut të birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SE - AB Brygghuset Finn, Lund 55.605065, 13.265782 4 copë rezervuarë fermentimi cilindrik-konik 25 HL 3.0 Bar (HQ), tepër i gjerë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FIN - Birrë e ftohtë / Planifikoni birrë Oy, Helsinki 60.188264, 24.953321 Pompë portative
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - Plzeňský Prazdroj, Plzeň 49.746626, 13.386029 Mulli i maltit MM-83 60-80 kg në orë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FIN - Biokimi, Universiteti Abo Akademi, Turku 60.449688, 22.292705 BFM4-500S Pajisje për mbushjen e birrës në shishe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" BIH - Vokar Piramida, Visoko 43.991706, 18.180924 Thërrmues frutash 3000 kg / orë + Pompë lëng frutash për prodhimin e mushtit
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - Kompania e Brewing Boss, Swansea 51.658755, -3.904863 Pajisjet për mbushjen e birrës në fuçi
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" ESP - P EXRVOJAT E BONAVIVANTIT, Malaga 36.692819, -4.471467 BFM4-500S Pajisje për mbushjen e birrës në shishe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FRA - LES BIERES DU DONJON, Clamecy 47.473638, 3.517261 Pajisjet për mbushjen e birrës në fuçi
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" BE - Brasserie Coopérative Liégeoise, Lantin 50.673440, 5.545220 MM-283EWR Mulliri i maltit 280 kg / orë - rrotulla ekstra të gjera
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - Birraria Brass Castle Ltd, Malton 54.134557, -0.798161 Pajisjet për mbushjen e birrës në fuçi
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" UK - Kompania Donhead Apple Ltd, Shaftesbury 51.019320, -2.133885 FBP-300 Rrip frutash shtyp 300 kg / orë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CHI - Tianxiang Company, INC., Pekin 39.914343, 116.400673 Kursi i krijimit të SMB-2W në Republikën Çeke - 2 javë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SWE - Sibbarps Husbryggeri AB, Limhamm 55.575111, 12.921942 4 copë rezervuar fermentimi cilindrik-konik 1000 litra 3.0 Bar, 8/2016
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FRA - La Brasserie du Giffre, Verchaix 46.091487, 6.670110
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" NOR - MikroMeyer Bryggerhus AS, Spydeber, fstfold 59.615156, 11.082503 Pompë portative MP-90
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SVK - JPM VAJ s.r.o.Holi 48.818128, 17.150118 BFM4-500S Mbushës manual me shishe
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" NOR - Hogna Brygg AS, Kotsøy 62.973293, 10.560145 Mill i maltit MM1010 3kW + ACOS01SS40 Qiri ajrosës - çelik inox, DN 40 - hyrja e fijes së jashtme, pa dalje fije
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SVK - Normit s.r.o., Malacky 48.428864, 17.035736 Stacioni CIP 3x100L tipi I
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SPA - YAYSI SPANJ SL SL 42.824321, -1.653804 Mbushës larës KEG KCM-10
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" NOR - Jon Stjernlof Froland 61.598295, 5.045276 Drafti i Sistemit të Ftohjes së Birrës / mini valvul CO2 / pa kompresor
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FIN - Pyynikin käsityöläispanimo Oy 61.503055, 23.643404 Rezervuari i fermentimit cilindrik-konik 2 HL (gjithsej 80 L) dyfishues të izoluar 9090 bar HQ, Qiri Aeration ACOS3SS01 - çelik inox DN25
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" TAI - Birraria e 55-të Street Craft Brewery Co. Ltd 24.926510, 121.284500 Malt Mill MM1010 2,2 kW 1-faza me një ngarkesë - pajisje për bluarjen e maltit
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" HUN - Faktum Kft. 47.545558, 21.675197 Mbushës larës KEG KCM-10
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" NOR - Atna ASl AS 61.729197, 10.837024 CWCH-MCK181 - njësi ftohëse 20 kW
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" POR - Jose Zacarias, Karnaksid 38.730387, -9.241042 Pajisjet për shpërndarjen e birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - Maule Brewing Co, Northampton 52.221860, -0.908609 Pajisjet për shpërndarjen e birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SWE - MB Konsult dhe Utbildning, Svar 63.989549, 20.505919 Pajisjet për shpërndarjen e birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" Britania e Madhe - Birraria VIBRANT PYJE, Lymington, Hampshire 50.767527, -1.581995 Pajisjet për shpërndarjen e birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FRA - KOREFI I BARAZIS, Carhaix 48.278237, -3.562935 Pajisjet për mbushjen e birrës në fuçi
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SVK-Prvý piešťanský pivovar (Birraria e Parë Piestany), Piešťany 48.574349, 17.825043 Larës dhe mbushës automatik i fuçive KCA-25 + mulli i maltit MM-503EWR 500 kg / orë me rrotulla shtesë të gjerë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" DEN-Skanderborg Bryghus A / S, Skënderborg 56.050611, 9.945300 Pajisje për filtrimin e birrës + FPEP-K402 Pllaka filtri EUROPOR 400 × 400 K2 50 copë pako
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" IRL - AIB Financave dhe Lizingut, Dublin 53.329348, -6.227074 Mbushës KEG & mbushës KCM-10
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" GER - Hotel Zugbrücke Grenzau, Höhr -Grenzhausen 50.452637, 7.661547 Vatia e fermentimit e hapur 600 litra - e izoluar, me dublikatorë, Pompë Portative MP-90
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" NOR - LOMB Bryggeri, Lom 61.837887, 8.569073 Birraria e plotë Compact 1000. Brewhouse Tritank 1000M, MM-503EWR Mill mulli 500 kg / orë - rrotulla ekstra të gjera, gjenerator elektrik me avull ESG-65, WTS-SMK560 - Zbutës i ujit, HWT-2000 rezervuar me ujë të nxehtë 2000 litra, ITWT-2000 - Rezervuar uji i trajtuar me akull 2000 litra, 10 copë Rezervuar fermentimi cilindrik-konik 10 HL (gjithsej 12HL) D1250 x 2350-dublikatorë të izoluar, ftohës kompakt WCASB-1000 dhe ajrosës i wort 1000 l / h, sistemi i kontrollit manual të temperaturës së rezervuarit TTMMCS-12AS, GCU-80 - Njësia ftohëse e glikolit 16.3 kW, CIP stacion 3x50L, ACO-25 Kompresor ajri me mikrofiltrim 25m3 / h, Transportues vidhos SCR-8000 8m, TPB-2500 Projekti teknologjik i birrës së vogël 2500 hl / vit, Montimi i punës dhe materialit.
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SWI-Bachweg Brewing GmbH, Edlibach 47.180723, 8.574254 BBTVI-1000 - Depozitë birre e ndritshme - 1000 litra të izoluar vertikalisht (1100 litra) 3.0 Bar Medium HQ
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MUND - Prodhimi i llogoreve & Distilling Inc., Prince George, British Columbia 53.917716, -122.749177 TRAJNIMI I OPERATORIT ME TRAJNIM PRAKTIK P FORR FILLIMIN E NJ B birrë të vogël në Republikën Çeke - 30.05 - 01.07.2016
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" IND - Restorante për Birra & Microbrewery Pvt. Ltd, Bangalore 12.965680, 77.616140 Mbushës larës KEG KCM-10
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" HUN - Faktum Kft., Debrecen 47.545551, 21.675197 Mbushës larës KEG KCM-10
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" ESP - YAYSI SPAIN SL, Pamplona 42.822069, -1.651189 Mbushës larës KEG KCM-10
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CHI - Shanghai Xiantong Instalimi i Pajisjeve Co, Ltd, Shanghai 30.934943, 121.440677 Pajisjet për karbonizimin e birrës në depozitat e ndritshme të birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" ESP - Në Extremis SL, Ribarroja del Turia 39.545474, -0.571198 Pajisjet për mbushjen e panxharit në fuçi
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SWE - Stripabryggeriet AB, Guldsmedshyttan 59.705965, 15.085152 Pajisjet për ftohjen e birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" IND - Tregtarët e Paqësorit, Jalandhar, Punjab 31.336766, 75.581079 Pajisjet për mbushjen e birrës në fuçi
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" BEL - Brouwerij Malheur, Buggenhout 51.021454, 4.154319 Rezervuari i maturimit MBBTVI-2000L Rezervuari i birrës Bright - i izoluar vertikalisht - 3.0 Bar HQ
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" POL - SolArM sc, Nawojowa 49.553991, 20.758237 2x Rezervuar fermentimi cilindrik-konik 15 HL-dublikatorë të izoluar 3bar SQ, Valvul kullues i rregullueshëm i produktit të pastër për fermentuesit CCT
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" ESP - TALLERES LANDALUCE, SA, Requejada - Cantabria 43.386231, -4.031156 Mulli i maltit 60-80 kg në orë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" BEL - Brouwerij de Poes bvba 50.993688, 3.332167 HWT-1000 Rezervuar me ujë të nxehtë 1000 litra (vëllimi total 1100 L) - ngrohje elektrike + ACOS02-DN1032TC Guri i karbonizimit për rezervuarë, 400 mm, NW32
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" GJENDJA: Pyynikin käsityöläispanimo Oy 61.501986, 23.642764 2 copë rezervuar fermentimi cilindrik-konik 80 HL (gjithsej 9090 L) - dublikatorë të izoluar 3 bar HQ
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" BiH: Vocar Piramida doo 43.991652, 18.180902 FRCR-3000 Thërrmues frutash 3000 kg / orë, Pompë lëngu frutash FJP-800
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" NOR: Trondhjem Mikrobryggeri AS 63.431257, 10.392753 FUIC-2x1200CCT Fermentimi Njësia e vetë-ftohur e maturimit & 2 × 1200/1440 litra 3.0 Bar HQ, YSC 25 L - enë magazinimi maja 25 L + kapak (çelik i pandryshkshëm)
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SWE: Birraria e Coppersmiths, Suedi 59.588024, 16.496121 ACOS01SS40 Aeration Candle - çelik inox DN 40
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZE: Palmarama, Pragë 50.084825, 14.364920 Janar 2016: FUIC 2 x 150CCT - dy rezervuarë cilindrik-konik 150 L / 180L 3.0 Bar me njësinë e pavarur të ftohjes për të provuar llojet e reja të mushtit
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SWE - Kungsbryggeriet handelsbolag, Alta 59.254729, 18.201180 Janar 2016: HWT-1500 Rezervuar me ujë të nxehtë 1500 litra, Rezervuarë cilindrik-konik 4x CCT 1200 (1440 L), 1x CCT 2400 (2880 L), stacion CIP 3x100L, ITWT-2000 Rezervuar me ujë të trajtuar me akull 2000 litra, GCU-64 Glikol njësi ftohëse 12.6 kW dhe pajisje të tjera për mikro-birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" POL - BRS Karol Sloma 52.230252, 20.240105 Rezervuari i Maturimit Sochaczew & Rezervuar birre i ndritshëm, i izoluar vertikalisht 2500L 3.0bar 12/2015
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SWE - Oppigards Bryggeri AB, Hedemora 60.256419, 15.884181 Qirinj ajrosës / karbonizues për fermentuesit CCT dhe tubat e kantinës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" AUS - Lughofer & Haginger Gesbr, Vjenë 48.207860, 16.335392 Stacioni CIP 3x50L tipi I - njësia e pastrimit dhe pastrimit celular
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" GB - Birraria Skinners, Truro 50.257565, -5.046997 Të gjitha pajisjet e fermentimit dhe maturimit të birrës: 5x CCT4000 + 2x BBT4000 + ICWT-2000 + GCU-40 + CIP1-100 + TTMMCS-7AS + FCD-2 FCDB2 + FMS-5
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" ESP: Oferta më e mirë SL, Málaga 36.594626, -4.530905 Mbushës i fuçisë së vogël
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" JO: Håvard Skorstad, Oslo 59.955054, 10.856422 Nano-rezervuari i fermentimit cilindrik-konik 50 litra, tetor 2015
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CHI: SERVICIOS Y REPUESTOS A LA CARTA LIMITADA, Temuco -38.744816, -72.603541 MM-653EWR Mulli malti 650 kg / orë - rrotulla ekstra të gjera, tetor 2015
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FR: Brasserie Vénus Barbare, Saint Martin de Crau 43.596377, 4.801353 Malt Mill MM-100 3kW 3P 400V / 50Hz me një ngarkues, tetor 2015
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SVK: Sider House Láb SHR, Bratislavë 48.168314, 17.094339 Linja e prodhimit të mushtit - puna e projektit, tetor 2015
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" KOR: Luwak Korea Co Ltd, Seul 37.530807, 126.898088 Dual Morekegs PKS-52 (mbushës çelik dhe plastik KEG), tetor 2015
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" IT: QEBERE SNC DI CAGIONI LUIGI, Piasco 44.567855, 7.481328 Pajisjet për mbushjen e birrës në fuçi
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SWE: Fulltofta Gardsbryggeri AB, Hörby 55.882346, 13.621920 Pajisjet për karbonizimin e birrës në depozitat e birrës së ndritshme, gusht 2015, Maturation Bright Beer Tank 6 HL (vëllimi total 6,6 HL) 3.0 Bar - horizontale (HQ) 8/2016
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" PL: BeerLab sp. z oo, Piaseczno 52.071338, 20.981992 Pajisjet për karbonizimin e birrës në rezervuarët e maturimit, shtator 2015
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" ZK: Strojírny Olšovec s.r.o. , Brno 49.218200, 16.575860 MM-80 mulliri i maltit, gusht 2015
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SWI: La Brasserie du Temps, Payerne 46.777415, 6.642130 Ftohës i lëngshëm kompakt CLC-03 për ftohjen e depozitave të birrës, gusht 2015
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ: Gwern, s.r.o., Chotěboř 49.712570, 15.661540 Pajisjet për mbushjen e birrës në fuçi dhe shishe, gusht 2015
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB: KOMPANIA LAINE PUB LTD, Brighton East Sussex 50.837151, -0.136970 Pajisjet e përgjimit të birrës, gusht 2015
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" IRL: Hotele COB, Baltimore, Tapë 51.484324, -9.366137 Rezervuari i fermentimit cilindrik-konik 4000 litra (gjithsej 4800 litra) dublikatorë të izoluar 3 bar HQ. Gusht 2015
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB: Vitikit Limited, Ebford, Exeter 50.680667, -3.444874 Pajisjet për mbushjen e birrës në fuçi. Gusht 2015
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" EST: Realist Joogid OÜ, Rummu Vasalemma 59.231836, 24.197011 Pajisjet e karbonizimit të birrës për rezervuarët e birrës Bright
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" JAP: Birraria Sakura, Tokio 35.723591, 139.696636 KCM-10 Larës dhe mbushës i fuçive të birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SLO: Pivovarna 1713 doo, Kobarid 46.245476, 13.584715 Kursi i përgatitjes së birrës Çeke në mini birraria origjinale Çeke. Shtator 2015
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB: Morepour Ltd., Horley, Surrey 51.188791, -0.220052 Pajisjet e përgjimit të birrës, gusht 2015
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB: Birraria VIBRANT PYJE, Lymington, Hampshire 50.765678, -1.585340 Pajisjet e përgjimit të birrës, gusht 2015
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" UK: Birraria Shetland, Ishujt Shetland 60.162012, -1.185311 Pajisjet për mbushjen e birrës në fuçi, korrik 2015
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" UK: Brewing Time and Tide, Deal-Kent 51.209383, 1.397969 Rezervuari i fermentimit cilindrik-konik 4000 litra, qershor 2015
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" GR - Birraria e Thesalisë, Karditsomagoula Karditsa 39.392094, 21.923807 Larës dhe mbushës KCM-10 Keg
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" PT - Verë, AMOURA QUARTEIRA 37.089310, -8.115624 Pajisjet e përgjimit të birrës, korrik 2015
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" HKG - Birraria Moonzen Co Ltd, Kwun Tong 22.310376, 114.226824 Pajisjet e mullirit të maltit MM-100, qershor 2015
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" E VON - UAB VIDGINTA, Vilnius 54.619740, 25.056101 Puna e projektit për fabrikën e birrës artizanale, pils pajisjet e prodhimit të birrës si pjesë e birrarisë, tetor 2015
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" ISR - Bshara Dakwar, Maalot - Tarshiha 33.010919, 35.269180 Pajisjet për mbushjen e birrës në fuçi, prill 2015
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" JAP - UBS INC., Tokio 35.723589, 139.696640 Larës dhe mbushës KCM-10 Keg, prill 2015
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" Mbretëria e Bashkuar - Baret e Maceve të Zeza, Chesterfield 53.236700, -1.423039 Drafti i pajisjeve të përgjimit të birrës U800
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" PL - BWRz Sp. z oo, Warszawa 52.246817, 21.019007 Larës dhe mbushës KCM-10 Keg, maj 2015
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" Britania e Madhe - Red Rock Brewery, Teignmouth 50.567198, -3.554993 Larës dhe mbushës KCM-10 Keg, prill 2015
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - Micron Bio-Systems, Bridgwater 51.141529, -2.985045 Larës dhe mbushës KCM-10 Keg, mars 2015
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SE - Studio Birre AB, Umea 63.827784, 20.262576 Rezervuari i fermentimit cilindrik-konik 3000 litra të izoluar-dublikatorë 3.0 bar, mars 2015
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" KOR - Yongchul Kwon, Drrobbin 37.543976, 126.834675 Mbushës rondele + pajisje mbushëse shishe KCM-10 Keg, prill 2015
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - Korporata e Birrës së Vogël, Surrey 51.230966, -0.602820 Pajisjet për mbushjen e kegut, mars 2015
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SE-Roslagens Brygghus AB, Akerseberga 59.481002, 18.401716 2 copë vatim fermentimi i hapur 1200 litra + MM-813 mulli i maltit + BLMSA1001 - Etiketues gjysmëautomatik për shishet, korrik 2015
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" E VJETR-SIA 56.933209, 24.055409 MM-803 Mulli i maltit 2,2 kW 3x400V 800 kg / orë
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" ROM - CAT PLAST SRL, Bucuresti 44.440882, 25.912537 Rezervuari i fermentimit cilindrik-konik 400 litra (gjithsej 4800 litra) D750 x 2089-dublikatorë të izoluar 3 bar
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" BE - Brasserie Artisanale du Pays, Liege 50.679364, 5.542664 CIP1-50 - Stacioni i higjienës 3x50L
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - JZD Letohrad 50.033118, 16.509671 MM-803 Pajisjet e mullirit të maltit
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" Mbretëria e Bashkuar - Nick Vardy, Surbiton, Surrey 51.381231, -0.290170 Pajisjet e përgjimit të birrës
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FIN - Niemisbygard Oy, Rääkkylä 62.354362, 29.748414 3 copë rezervuarë presioni shërbimi - maturimi 550 litra vertikal të izoluar me dublikues 3.0 bar + qiri ajrosës S02 SS 600 mm
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" BEL - Distileritë Sas BVBA, Stekene 51.190034, 4.058632 MM-81 Pajisjet e mullirit të maltit
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" PL - JAMROZOWA POLANA HOTELGT -AMPBROWAR, RACIĄŻ 52.777891, 20.108496 Rondele KCM-10 Keg - mbushëse
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" NL - Van de Streek Bier, Utrecht 52.092511, 5.096297 Rezervuari i fermentimit cilindrik-konik 3000 litra (gjithsej 38300 litra) 3.0 bar
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MAL - Manastir artizanal, Kuala Lumpur 3.154256, 101.623029 Rondele KCM-10 KEG + Pompë portative MP-90 + 3 copë rezervuarë cilindrik-konik + stacion sanitar CIP1-50 3x50L. Janar 2015
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - Birraria Silesian, Havířov 49.771609, 18.434432 Pajisje bluarëse të maltit MM1010 3kW 3x400V
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - Pivovar Velké Popovice 49.896794, 14.647855 Pajisjet për mulliri të maltit
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - Z. Sládek, Šenov 49.794341, 18.376026 Mulli i maltit MM-803 2,2 kW 3x400V 800 kg / orë, gusht 2014
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" POL - Jakub Szydłowski, Wroclaw 51.146924, 16.985786 Mulli i maltit MM-803 2,2 kW 3x400V 800 kg / orë, nëntor 2014
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - Fabrika e birrës Chomout, Olomouc 49.641903, 17.231095 KCA-25 - Larës automatik i fuçive dhe mbushës, korrik 2014
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MAC - Kozuvcanka Doo, Kavadarci 41.439964, 22.019729 Pajisjet e mullirit të maltit MM-1010, nëntor 2014
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" SHBA - Bierstadt Lagerhaus, Denver 39.762828, -104.984037 Pajisjet e plota të përgjimit të birrës, shtator 2014
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" FRA-Brasserie la Margoutie, Blis Et Lindur 46.150461, 0.965240 Larës dhe mbushës KCM-10 Keg, korrik 2014
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" MB - Oasthouse Engineering Ltd, Sheffield 53.461568, -1.484278 Tanke birre të ndritshme 1100 litra + 27500 litra + Rezervuar maja 320 L, 2014/2015, FUIC-2x1000CCT Fermentimi Njësia e vetë-ftohur e maturimit & 2 × 1000/1200 litra 3.0 Bar SQ,, pajisje e plotë për filtrimin e birrës FCD3 + MFS5
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CHI - Comercial Monte Lago SPA., Porto Varas -41.471808, -72.959420 2 copë Kullat e Birrës Draft U8 bakri
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" IRL - Peapod Café t / a Elbow Lane Brew and Smokehouse, Tapë 51.898407, -8.468204 Pajisjet e reja të birrës - 4 copë Tanke Birre Bright 660 litra, rondele dhe mbushës të fuçive të Birrës KCM-10, pompë e lëvizshme MP-90 + ndarës maja YSTP-40 2014/2015
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" NOR - CrowbarGT -AMPBryggeri AS, Florø 61.599136, 5.077007 Depozita cilindrike-konike e birrës së fermentimit 7000 litra (gjithsej 8400 litra) e izoluar me dublikatorë, 3 bar. Shkurt 2015
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" NOR - Grim & Përshëndetni Eco Birraria, Hareid 62.374410, 6.031640 Vatimi i fermentimit të hapur 4000 litra për prodhimin origjinal çek të birrës Pilsen. Nëntor 2014
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" Fabrika e birrës CZ - BON Wallachian, Zasova 49 ° 28'26.754 Birraria mini OPPIDUM 1000 me kontroll të plotë automatik. Pajisjet e plota të birrës. Qershor 2015
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - Birraria Nova sladovna, Opava 49.940905418111484,17.900744944854523 Mini birraria BREWORX CLASSIC 600. Pajisjet e fabrikës së birrës. Gusht 2013
shënues - Për kompaninë "CZECH BREWERY SYSTEM" CZ - Birraria mikro Strachovice 50.021353831210995, 13.514532566769049 Birraria e plotë mikro BREWORX LITE-ME 150 - pajisjet dhe instalimet e plota të birrës. Qershor 2015

 

… Shikoni më shumë referencat dhe klientët tanë

 


Si duket si një kontratë për blerjen e pajisjeve?

Shkarkoni dhe lexoni. Modeli i marrëveshjes së shitjes për pajisjen nga kjo eshop