PF-PRTC64G64F: TriClamp reductor pentru țevi DN50 2″/64mm la BSP 1 1/2″ (6/4″)F Oțel inoxidabil
 45 fără TVA
Fiting din oțel inoxidabil: reductor de țeavă cu TriClamp 2″ / D=64 mm și filet exterior BSP G 1 1/2″ (6/4″) mamă.
Descriere
Specificații:
  • Material: otel inoxidabil AISI 304
  • Dimensiune filet: 1 1/2″ (47mm) mamă
  • Diametru interior cu trei cleme: 44mm / DN50, diametrul exterior al discului: 64mm
  • Dimensiune: 64x48x50mm
Informații suplimentare
Greutate 0.5 kg
Dimensiuni × × 100 70 70 mm