CATALOG » Berării, echipamente de producție a berii și a cidrului – catalogul de produse » BDE: Echipament de distribuire a băuturilor » BCR: Cuptoare și reducătoare de băuturi » JGL-H127-H095 : Cuplaj unghi în L din plastic John Guest pentru două furtunuri (țevi flexibile) : D=12.7 mm (1/2″) | D=9.5 mm (3/8″), PI211612S
JGL-H127-H095 : Cuplaj unghi în L din plastic John Guest pentru două furtunuri (țevi flexibile) : D=12.7 mm (1/2″) | D=9.5 mm (3/8″), PI211612S
 4 fără TVA
Cuplaj în L pentru furtun unghiular pentru conectarea a două furtunuri (țevi flexibile). Primul furtun cu diametrul exterior de 1 mm (12.7/1″), al doilea furtun cu diametrul exterior de 2 mm (2/9.5″)
Producator: John Guest
Descriere
Producator: John Guest
Sistemul de conectare rapidă a conductelor John Guest:
Parametri tehnici :
H1 – racord de furtun Furtun din plastic (țeavă flexibilă) cu diametrul exterior de 12.7 mm (1/2″)
H2 – racord de furtun Furtun din plastic (țeavă flexibilă) cu diametrul exterior de 9.5 mm (3/8″)
Cod JG PI211612S
Informații suplimentare
Greutate 0.05 kg
Dimensiuni × × 20 30 30 mm