CATALOG » Berării, echipamente de producție a berii și a cidrului – catalogul de produse » COM : Material de conectare » QHC: Cuplaje rapide pentru furtun » CBL-BH80FC : Adaptor BALL LOCK cu cuplare rapidă a furtunului pentru furtun de 8.0 mm (5/16″) și regulator/compensator de debit (KegLand KL21418)
CBL-BH80FC : Adaptor BALL LOCK cu cuplare rapidă a furtunului pentru furtun de 8.0 mm (5/16″) și regulator/compensator de debit (KegLand KL21418)
 9 fără TVA
Cuplajul BALL LOCK cu cuplare rapidă Duotight integrată pentru furtunuri cu diametrul exterior de 8.0 mm (5/16″) – pentru băuturi sau gaz. Regulator/compensator de debit integrat.
Descriere
  • Cuplaj cuvetă cu BALL LOCK (NC) sau Bag-in-Box (BIB) și conexiune pentru gaz sau băutură
  • Regulator de debit integrat (compensator)
  • Cuplaj rapid Duotight integrat pentru furtunuri cu diametrul exterior de 8.0 mm (5/16″) – pentru băuturi sau gaz
  • Material ABS
Accesoriu pentru:
FKRV-09 Cutie de fermentare din oțel inoxidabil cu supapă de presiune 9.5 litri 9 bar
FKRV-19 Cutie de fermentare din oțel inoxidabil cu supapă de presiune 19 litri 9 bar
Informații suplimentare
Greutate 2 kg
Dimensiuni × × 100 100 100 mm