 12 fără TVA
Descriere
Parametri tehnici si echipamente:
  • Controlul este manual cu maneta
  • Conexiune nr. 1: BSP-G filet interior 1″ (mamă)
  • Conexiune nr. 2: BSP-G filet interior 1″ (mamă)
  • Interval de presiune: maxim 69 bar (1000PSI)
  • Interval de temperatura de lucru: -20°C/160°C
  • Material: corp și bilă 1.4301 (AISI 304), scaun PTFE, etanșare PTFE
  • Potrivit pentru utilizare cu lichide, apă, ulei
Acest tip de robinet cu bilă fluture este furnizat în dimensiunile BSP-G 1/2″ până la BSP-G 1 1/4″
Tip de conectare la intrare/ieșire BSP-G (filet intern)
Dimensiunea firului 1 "
Dimensiunea găurii interne (diametrul curgerii pe gâtul filetat, pe bilă) DN25 / DN15
d (diametrul găurii) 15.00 mm
L1 34.50 mm
L 71.00 mm
H 50.00 mm
W 110.00 mm
Sp 38.00 mm
Informații suplimentare
Greutate 1 kg
Dimensiuni × × 150 100 100 mm