CBC-SA600N : Halvautomatisk flaskekorkemaskin (korkpropper), med nitrogeninjeksjonsanordning
 6334 eks mva
Maskinen er produsert i AISI 304 rustfritt stål.
Tilgjengelig på bestilling
SKU: CBC-SA600N Kategorier: , Tags: , , , ,
Tekniske beskrivelser
Korkemaskinen CBC-SA600N har rustfrie stålblokker.
CBC-SA600N korkemaskinen er kompatibel med agglomererte eller syntetiske korker med diameter fra 22 til 26 millimeter, opp til en høyde på 50 millimeter. Dens dimensjoner på 520 x 600 x 1830 mm og totalvekt på 110 kg er perfekt tilpasset behovene til de fleste profesjonelle innen vin- og bryggerisektoren.
Egenskaper:
  • Produsert i AISI 304 rustfritt stål
  • Rustfrie stålblokker
  • For agglomererte og syntetiske korker
  • Nitrogeninjeksjonsanordning (fra en trykksylinder med nitrogen)
  • Diameter på korker: 22 til 26 mm
  • Høyde på korker: 50 mm
  • For flasker med høyde: opptil 375 mm
  • Kappingstid: 1.8 sekunder
  • Driftskapasitet: 500-700 flasker per time (avhenger av en menneskelig operatør)
  • Dimensjoner på maskinen: 520 x 600 x 1830 mm
  • Total vekt: 110 kg
  • Strømforsyning: 1-faset 220-240V 50Hz (valgfritt 3-faset 380-420V 50 Hz på forespørsel)
Tekniske parametere :
Vekt 100 kg
Høyde 1830 mm
Bredde 520 mm
Dybde 600 mm
Spenning (standard) 1-fase 220-240V 50Hz CE
Spenning (valgfritt) 3-fase 380-420V 50Hz CE
Ytterligere informasjon
Vekt 100 kg
Dimensjoner 1200 × 400 × 400 mm