PF-PRTC64G64F: Buisverkleiner TriClamp DN50 2″/64mm naar BSP 1 1/2″ (6/4″)F Roestvrij staal
 45 exclusief BTW
De roestvrijstalen fitting: buisverloopstuk met TriClamp 2″ / D=64 mm en buitendraad BSP G 1 1/2″ (6/4″) vrouwelijk.
Beschrijving
Specificaties:
  • Materiaal: roestvrij staal AISI 304
  • Draadgrootte: 1 1/2″ (47mm) vrouwelijk
  • Tri-clamp binnendiameter: 44mm / DN50, buitendiameter van de schijf: 64mm
  • Grootte: 64x48x50mm
Specificaties
Gewicht 0.5 kg
Afmetingen 100 x 70 x 70 mm