Catalogus » Brouwerijen, apparatuur voor de productie van bier en cider – de productcatalogus » COM : Aansluitmateriaal » PAR: Leidingadapters en verloopstukken » PF-PRTC25G1F: Buisverkleiner TriClamp 1.5″/DN25/ 50.5mm naar BSP 1″F roestvrij staal
PF-PRTC25G1F: Buisverkleiner TriClamp 1.5″/DN25/ 50.5mm naar BSP 1″F roestvrij staal
 48 exclusief BTW
De roestvrijstalen fitting: buisverloopstuk met TriClamp 1.5″ / D=50.5 mm en binnendraad BSP 1″ (binnendraad).
Beschrijving
Specificaties:
  • Materiaal: Roestvrij staal 304
  • Draadmaat: BSP 1″ (25mm) vrouwelijk
  • Tri-clamp: Binnendiameter 1″ / 25mm, Buitendiameter schijf: 1.5″ / 50.5 mm
  • Grootte: 80x48x50mm
Specificaties
Gewicht 0.3 kg
Afmetingen 100 x 100 x 100 mm