Catalogus » Brouwerijen, apparatuur voor de productie van bier en cider – de productcatalogus » COM : Aansluitmateriaal » QHC: snelle slangkoppelingen » CBL-BH80FC: BALL LOCK-adapter met snelkoppeling voor slang 8.0 mm (5/16″) en debietregelaar/compensator (KegLand KL21418)
CBL-BH80FC: BALL LOCK-adapter met snelkoppeling voor slang 8.0 mm (5/16″) en debietregelaar/compensator (KegLand KL21418)
 9 exclusief BTW
De BALL LOCK-koppeling met geïntegreerde Duotight-snelkoppeling voor slangen met een buitendiameter van 8.0 mm (5/16″) – voor drank of gas. Geïntegreerde debietregelaar/compensator.
Beschrijving
  • Cuvettenkoppeling met BALL LOCK (NC) of Bag-in-Box (BIB) en aansluiting voor gas of drank
  • Geïntegreerde debietregelaar (compensator)
  • Geïntegreerde Duotight-snelkoppeling voor slangen met een buitendiameter van 8.0 mm (5/16″) – voor drank of gas
  • Materiaal ABS
Accessoire voor:
FKRV-09 Fermentatie roestvrijstalen vat met overdrukventiel 9.5 liters 9 bar
FKRV-19 Fermentatie roestvrijstalen vat met overdrukventiel 19 liters 9 bar
Specificaties
Gewicht 2 kg
Afmetingen 100 x 100 x 100 mm