De machine is vervaardigd uit roestvrij staal AISI 304.
De CBC-SA600N kurkmachine is voorzien van roestvrijstalen blokken.
De CBC-SA600N kurkmachine is compatibel met geagglomereerde of synthetische kurken met een diameter van 22 tot 26 millimeter, tot een hoogte van 50 millimeter. De afmetingen van 520 x 600 x 1830 mm en het totale gewicht van 110 kg zijn perfect afgestemd op de behoeften van de meeste professionals in de wijn- en brouwerijsector.
Kenmerken:
- Gemaakt van roestvrij staal AISI 304
- Blokken van roestvrij staal
- Voor geagglomereerde en synthetische kurken
- Stikstofinjectie-apparaat (uit een drukcilinder met stikstof)
- Diameter van kurken: 22 tot 26 mm
- Hoogte van de kurken: 50 mm
- Voor flessen met een hoogte van: tot 375 mm
- Afsluittijd: 1.8 seconden
- Bedrijfscapaciteit: 500-700 flessen per uur (afhankelijk van een menselijke operator)
- Afmetingen van de machine: 520 x 600 x 1830 mm
- Totaal gewicht: 110 kg
- Voeding: 1 fase 220-240V 50Hz (optioneel 3-fase 380-420V 50 Hz op aanvraag)
Technische parameters :
| Gewicht | 100 kg |
| Hoogte | 1830 mm |
| Breedte | 520 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Spanning (standaard) | 1-fase 220-240V 50Hz CE |
| Voltage (optioneel) | 3-fase 380-420V 50Hz CE |