STTC-MV15-24VN: motorizēts vārsts 1/2″ (DN15), 24V, niķelēts tērauds
 164 bez PVN
STTC-MV15-24VN ir 24V (maiņstrāva 50Hz / 60Hz) elektrodzinēja vārsts DN15, kas izgatavots no niķelēta tērauda vienam dzesēšanas kanālam. To izmanto, lai ātri atvērtu un aizvērtu vienas fermentācijas tvertnes dzesēšanas zonas dzesēšanas šķidruma caurules ceļu. Katrs elektromagnētiskais vārsts ir savienots ar STTC-CB100 savienojuma kaste. Vītnes DN15 (G 1/2 ″) cauruļu savienojums - divas versijas 2/3 (sieviete / sieviete vai vīrietis / sieviete). Projektēts Vācijā.
Notīrīt atlasi
Apraksts
Tehniskie parametri:
  • Cauruļu savienojums: DN15, G 1/2 ″:
    • Vītnes no STTC-MV15-24VN2: sieviešu / sieviešu
    • Siksnas no STTC-MV15-24VN3: vīrietis / sieviete
  • Elektriskais pieslēgums: tieši pie STTC-CB100 savienojuma kaste (24V maiņstrāva ~)
  • Materiāls - vārsta korpuss: niķelēts tērauds
  • Materiāls - bumba: hromēts tērauds
  • Materiāls - O-gredzens: PTFE, FPM, EPDM
  • Darbības laiks: 30s / 90 °
  • Barošanas spriegums: 24V AC 50Hz / 60Hz
  • Jaudas patēriņš: darbojas 9VA, darbojas 5VA gaidstāves režīmā
  • Brīdis: 8Nm
Citi parametri un tehniskais apraksts:
STTC-FMV-motorizēts vārsts-apraksts
Papildu informācija
Svars 2 kg
Izmēri 300 × 300 × 200 mm