Katalogs » Alus darītavas, alus un sidra ražošanas iekārtas – preču katalogs » COM: Savienojuma materiāls » CEHO: Šļūtenes savienojuma elementi » HM-34FH13ID-SS: nerūsējošā tērauda šļūtenes serde BSP 3/4″F ar ārējo diametru 13 mm
HM-34FH13ID-SS: nerūsējošā tērauda šļūtenes serde BSP 3/4″F ar ārējo diametru 13 mm
 9 bez PVN
Šļūtenes manslis ar BSP 3/4″ iekšpuses savienojumu ar ārējo diametru 13 mm. Izgatavots no AISI 304 nerūsējošā tērauda.
Paredzēts dzērienu šļūtenēm ar ārējo diametru 1/2″ / 12.7 mm
Apraksts
Papildu informācija
Svars 0.3 kg
Izmēri 100 × 100 × 100 mm