Katalogas » Alaus daryklos, alaus ir sidro gamybos įranga – prekių katalogas » BWM: alaus daryklos mašinos » Variklio virimo aparatų parinktys » WFI - misos filtrai » PFIN-40-050 : filtro įdėklas vamzdžio filtro korpusui DN40 – tinklelis su 0.50 x 0.50 mm skylėmis, nerūdijantis plienas
PFIN-40-050 : filtro įdėklas vamzdžio filtro korpusui DN40 – tinklelis su 0.50 x 0.50 mm skylėmis, nerūdijantis plienas
Nerūdijančio plieno filtro įdėklas vamzdžio filtro korpusui DN40 (tiesioji arba kampinė versija). Filtravimas vyksta per nerūdijančio plieno tinklą su daugybe kvadratinių 0.50 x 0.50 mm dydžio skylių.
Išvalyti atranka
Aprašymas
Charakteristikos:
Filtravimo įdėklas yra lengvai nuimamas ir valomas.
Visas kompaktiškas vamzdinis filtras (korpusas ir filtravimo įdėklas):
Pastaba: Filtravimo įdėklas į filtro korpuso kainą neįskaičiuotas.
Techniniai parametrai:
  • Suderinamas su: Vamzdžio filtro korpusas DN40 (Dairy Coupling / TriClamp)
  • Filtro korpuso ir filtro įdėklo jungtis: DIN 11851 DN80 (pieninė jungtis)
  • Filtravimo įdėklo ilgis (dalis su nerūdijančio plieno tinklu): 320 mm
  • Vidinis filtro korpuso skersmuo: 85 mm
  • Kvadratinės skylės, kurių matmenys 0.50 x 0.50 mm