Katalogas » Alaus daryklos, alaus ir sidro gamybos įranga – prekių katalogas » BDE: gėrimų išpylimo įranga » BCR: gėrimų jungtys ir reduktoriai » JGL-H127-H095 : John Guest plastikinis kampinis L formos movas dviem žarnoms (lankstiesiems vamzdžiams) : D=12.7 mm (1/2″) | D = 9.5 mm (3/8 colio), PI211612S
JGL-H127-H095 : John Guest plastikinis kampinis L formos movas dviem žarnoms (lankstiesiems vamzdžiams) : D=12.7 mm (1/2″) | D = 9.5 mm (3/8 colio), PI211612S
 4 be PVM
Kampinė žarna L formos mova, skirta sujungti dvi žarnas (lanksčiuosius vamzdžius). 1-oji žarna, kurios išorinis skersmuo yra 12.7 mm (1/2 colio), 2-oji žarna, kurios išorinis skersmuo yra 9.5 mm (3/8 colio)
Prodiuseris: John Guest
Aprašymas
Prodiuseris: John Guest
John Guest greito vamzdžių sujungimo sistema:
Techniniai parametrai:
H1 – žarnos jungtis Plastikinė žarna (lankstus vamzdis), kurios išorinis skersmuo 12.7 mm (1/2")
H2 – žarnos jungtis Plastikinė žarna (lankstus vamzdis), kurios išorinis skersmuo 9.5 mm (3/8")
JG kodas PI211612S
Papildoma informacija:
Svoris 0.05 kg
Matmenys 20 × 30 × 30 mm