Katalogas » Alaus daryklos, alaus ir sidro gamybos įranga – prekių katalogas » BDE: gėrimų išpylimo įranga » BCR: gėrimų jungtys ir reduktoriai » DML-H127-H095 : DMfit plastikinis kampinis L formos movas dviem žarnoms (lankstiesiems vamzdžiams) : D=12.7mm (1/2″) | D = 9.5 mm (3/8 colio), AEU0706
DML-H127-H095 : DMfit plastikinis kampinis L formos movas dviem žarnoms (lankstiesiems vamzdžiams) : D=12.7mm (1/2″) | D = 9.5 mm (3/8 colio), AEU0706
 2 be PVM
Kampinis plastikinės žarnos L formos movas, skirtas dviejų žarnų (lanksčiųjų vamzdžių) prijungimui. 1-oji žarna, kurios išorinis skersmuo yra 12.7 mm (1/2 colio), 2-oji žarna, kurios išorinis skersmuo yra 9.5 mm (3/8 colių)
Gamintojas: DMfit
Aprašymas
Gamintojas: DMfit
DMfit greito vamzdžių sujungimo sistema:
Techniniai parametrai:
H1 – žarnos jungtis Plastikinė žarna (lankstus vamzdis), kurios išorinis skersmuo 12.7 mm (1/2")
H2 – žarnos jungtis Plastikinė žarna (lankstus vamzdis), kurios išorinis skersmuo 9.5 mm (3/8")
DM kodas AEU0706
Papildoma informacija:
Svoris 0.5 kg
Matmenys 20 × 30 × 30 mm