Katalógus » Sörfőzdék, sör- és almaborgyártó berendezések – a termékkatalógus » CSE: Hűtési rendszerek, berendezések » CLC: Kompakt folyadékhűtők » CLC-4P2300: Kompakt folyadékhűtő 2.3 kW-os teljesítménygel, akár négy tartályhoz, 4 szivattyúval, 4 hőérzékelővel és 5 hőmérsékletszabályozóval
Eladó!
CLC-4P2300: Kompakt folyadékhűtő 2.3 kW-os teljesítménygel, akár négy tartályhoz, 4 szivattyúval, 4 hőérzékelővel és 5 hőmérsékletszabályozóval
A CLC-4P2300 GreenLine egy kompakt víz- vagy glikolhűtő, amely 4 beépített szivattyúval, 4 hőérzékelővel és 5 hőmérséklet-szabályozóval rendelkezik. Ez a hűtőegység akár négy italtartály hűtésére is alkalmas. Sör, cider, fagyasztva szárított borok vagy más italok hűtésére használható. A hűtőteljesítmény 2300 W.
Leírás
CLC-4P2300 A kompakt, 2300 W-os glikolhűtő négy tartály hűtéséhezA CLC-4P2300 GreenLine egy kompakt víz- vagy glikolhűtő, amely 4 beépített szivattyúval, 4 hőérzékelővel és 5 hőmérséklet-szabályozóval rendelkezik. Ez a hűtőegység akár négy italtartály hűtésére is alkalmas. Sör, cider, fagyasztva szárított borok vagy más italok hűtésére használható. A hűtőteljesítmény 2300 W.
Ez a hűtőegység a CLC-4P2300 erős hűtő sikeres tervezésén alapul.
Czech-termék-001
Technikai paraméterek :
A hűtő kompresszor teljesítménye… .. 2300 W
Maximális hűtési kapacitás… 200 liter 0 ° C / Tk 45 ° C Δt 10 ° C
Teljes idejű hűtési teljesítmény… 180 liter 0 ° C / Tk 45 ° C Δt 10 ° C
Jég bankkapacitás… 10-20 kg
Az integrált glikoltartály térfogata… 35 liter
Hűtőközeg… R290 (zöld vonal)
Elektromos csatlakozás ... 220-240V / 50Hz
Fogyasztás… 1380 W / 6A
Szivattyú elmozdulás ... 12.0 m
Független hőmérsékletszabályozók száma (tartályok esetében)… 4pcs
Független vízszivattyúk száma (tartályok esetében)… 4pcs
Független termoszenzorok száma (tartályok esetében)… 4pcs
+ egy szabályozó rendszer a hűtővízhez a hűtő belsejében ... 1pc
A hőérzékelő kábelek hossza… 4x 6 méter
4db vízmennyiség: JohnGuest 12.7 mm (1/2 ″) ételtömlő
4 db vízbevitel: JohnGuest 12.7 mm (1/2 ″) ételtömlő
2000 liter sör, bor, almabor hűtésére ajánlott 1-4 db szigetelt fermentorban…
Megjegyzés: A teljesítményparaméterek a 0-tól 25 ° C-ig terjedő környezeti hőmérsékletre érvényesek
Hűtési kapacitás :
Az értékek max. környezeti hőmérsékletre érvényesek. 25°C
Víz/glikol hőmérséklet -4 ° C 0 ° C + 4 ° C
Hűtési kapacitás 1.5 kW 1.9 kW 2.3 kW
Leírás - a hűtő csatlakozásai és fő részei
CLC-4P2300 tömlőcsatlakozók
CLC-4P2300 teljes leírás
  1. Szivattyúkapcsoló (4db)
  2. Digitális termosztát a szivattyúhoz (4db)
  4. Főkapcsoló (be / ki)
  5. Ventilátor
  6. Tápkábel (1ph 230V / 50Hz)
  7. Kondenzátor
  8. Szivattyú csatlakozóaljzata (4db - a sérült szivattyú könnyű cseréjéhez)
  9. Hűtővíz kimenet (4 db John Guest csatlakozó 12.7 mm külső átmérőjű tömlőkhöz)
  10. Hűtővíz-bemenet (4 db John Guest csatlakozó 12.7 mm külső átmérőjű tömlőkhöz)
  11. Szivattyú (4db)
  12. Túlfolyó leeresztő cső (ajánlott a szennyvíz-tartályba helyezni)
  13. Szintjelző (lefolyó)
  14. Hőmérséklet-szonda (4db-t kell behelyezni a hűtő tartályban lévő érzékelő lyukába)
Kezelőpanel - négy digitális termosztát a hőmérséklet kijelzéséhez és beállításához négy tartályban:
A beállított hőmérséklet megjelenítése:
1. Nyomja meg röviden a SET gombot. A kijelzőn megjelenik a beállított érték.
A beállított hőmérséklet módosítása:
1. Tartsa lenyomva a SET gombot 2 másodpercnél tovább.
2. Megjelenik a beállított hőmérséklet, és a ° C jelző villogni kezd.
3. A beállított hőmérséklet a (vagy 10 másodpercen belül) megnyomásával megváltoztatható.
Méretek:
Méretek… 420x520x930 mm
Palettán ... 1200x800x1100 mm
Súly ... 70 kg
Ajánlott alkalmazás:
Hogyan kell a hűtőt csatlakoztatni a tartályokhoz?
CLC-4P2300 - Csatlakozás a tartályokhoz
  1. Hűtendő tartály (fel kell szerelni hűtőköpennyel vagy merülő hűtőcserélővel)
  2. Hűtőközeg tömlő - bemenet a tartályba (12.7 mm külső átmérővel)
  3. Hőérzékelő (behelyezve az érzékelő kútba)
  4. Hűtőközeg tömlő - bemenet a tartályba - visszatérés a tartályból (12.7 mm külső átmérővel)
  5. A CLC-4P2300 hűtőegység
Lásd a CLC-4P2300 GreenLine hűtővel felszerelt fermentációs szisztéma példáját.
FUIC-SLP1C-4x500CCT - Fermentációs & érlelő önhűtő egység 4 × 500/625 liter… több információ
A hűtő csatlakoztatása az italtartályokhoz
Csatlakoztassa a CLC-4P2300 kompakt hűtőt a tartályokhoz
  1. 12.7 mm átmérőjű tömlő PUR szigeteléssel: bemenet a hűtőből a kettős héjú tartályba
  2. Kettős héjú tartály itallal, amelyet lehűtni kell
  3. Hőmérséklet-szonda 6m
  4. 12.7 mm átmérőjű tömlő PUR szigeteléssel: Kimenet a kettős héjú tartályból a hűtőbe
  5. CLC-4P2300 2.3 kW-os kompakt folyadékhűtő 4 szivattyúval
További információ
Súly 70 kg
Méretek 1200 800 × × 1100 mm