Katalógus » Sörfőzdék, sör- és almaborgyártó berendezések – a termékkatalógus » COM: Csatlakozási anyag » QHC: Gyors tömlőcsatlakozók » CBL-BH80FC: BALL LOCK adapter gyors tömlőcsatlakozóval a 8.0 mm-es (5/16") tömlőhöz és az áramlásszabályozóhoz/kompenzátorhoz (KegLand KL21418)
CBL-BH80FC: BALL LOCK adapter gyors tömlőcsatlakozóval a 8.0 mm-es (5/16") tömlőhöz és az áramlásszabályozóhoz/kompenzátorhoz (KegLand KL21418)
 9 ÁFA nélkül
A BALL LOCK csatlakozó integrált Duotight gyorscsatlakozóval 8.0 mm (5/16") külső átmérőjű tömlőkhöz – italhoz vagy gázhoz. Beépített áramlásszabályozó / kompenzátor.
Leírás
  • Küvetta csatlakozó BALL LOCK (NC) vagy Bag-in-Box (BIB) és gáz vagy ital csatlakozással
  • Beépített áramlásszabályozó (kompenzátor)
  • Integrált Duotight gyorscsatlakozó 8.0 mm (5/16") külső átmérőjű tömlőkhöz – italhoz vagy gázhoz
  • Anyag ABS
Kiegészítő:
FKRV-09 fermentációs rozsdamentes acél hordó nyomáscsökkentő szeleppel 9.5 liter 9 bar
FKRV-19 fermentációs rozsdamentes acél hordó nyomáscsökkentő szeleppel 19 liter 9 bar
További információ
Súly 2 kg
Méretek 100 100 × × 100 mm