ABF36-2200: Automata ellennyomásos palacktöltő és kupakoló gép / akár 2200 palack óránként
Ár csak igény szerint
Leírás
Az európai gyártó hivatalos értékesítési partnere vagyunk.
Az új 6 fejes palacktöltő rendszer – a teljesítés gyorsasága a döntő
Ez az általunk kínált leggyorsabb kis ellennyomású kompakt palackozó gép!!
Az egész okos koncepció az, hogy a palack a töltéstől a kupakolásig a lehető leggyorsabban megy.
Műszaki adatok :
  • Méretek az alapváltozatban: 1200 x 600 x 2200 mm (Sz x Mé x Ma)
  • Méretek a teljesen felszerelt változatban: 3000 x 800 x 2200 mm (Sz x Mé x Ma)
  • Súly az alapváltozatban: 320 KG
  • Súly az alapváltozatban: 650 KG
  • Rozsdamentes acél váz
  • Kerekek és állítható magasságú lábak
  • Munkamagasság 905 – 1050 mm
  • Rozsdamentes szelepek EPDM tömítéssel
  • 10” vízálló érintőképernyő
  • Az Arduino PRO PLC vezérlő élettartam frissítésekkel
  • Tápellátás: 3 fázisú 400V / 50 @ 4A maximális bemeneti teljesítmény
  • Ital bemenet: DIN 32676 (TriClamp) 1,5” / DN40
  • Sűrített levegő bemenet: BSP 3/8″ apa
  • Vízbemenet: BSP 1/4″ apa
  • CO2 bemenet: BSP 1/4″ dugó
  • Levegőfogyasztás: 400L/perc. 8 bar-on
  • A palacköblítési pozíciók száma: 6 (beépített palack külső felületi öblítő)
  • A palacktöltő fejek száma: 6
  • A palackzáró fejek száma: 6
Szállítási idő: a megrendeléstől számított 4-6 hónap.
Választható felszerelések és szolgáltatások:
Termékkód : Leírás: Ár:
ABF-UBFS Univerzális palack formátumú rendszer Igény szerinti ár
ABF-MDEP Mini depaletizáló Igény szerinti ár
ABF-MRIN Kézi palacköblítő Igény szerinti ár
ABF-ARIN Automata palacköblítő Igény szerinti ár
ABF-PTPS Csomagolóasztal a csomagolórendszerrel Igény szerinti ár
ABF-OCBD 2 méteres kimeneti palackszállító palackszárító alagúttal Igény szerinti ár
ABF-BWAH Nagy kerekek állítható magassággal Igény szerinti ár
ABF-PKEU Csomagolás szállításhoz (Európa) – az ár a konfigurációtól függ Igény szerinti ár
ABF-PKWD Csomagolás szállításhoz (Európán kívülre) – az ár a konfigurációtól függ Igény szerinti ár
A gép működése:
Az ABF36 gép a megrendelő kívánsága szerint felszerelhető.
Az alapkonfigurációban (félautomata változat) a következőkkel van felszerelve:
- Palack bemeneti szállítószalag (a palackokat egy emberi kezelő kézzel tölti be)
– 6 fejes ellennyomásos töltőegység
– 6 fejes kupakegység (a koronasapkák automatikus adagolása)
Az izobár palacktöltés mindig teljesen automatikus érzékelő technológiánkkal.
Automatikus töltés:
Automatikus lezárás:
Automatikus palack külső felületének öblítése:
Opcionális felszerelés:
Kimeneti szállítószalag:
Mini depaletizátor:
Kézi palacköblítő:
Automata palacköblítő:
Csomagolóasztal (palackkezelő és csomagoló berendezéssel):
Videók:
ABF36-2200: Automata 6 fejes ellennyomásos palacktöltő/záró gép
Opcionális felszerelés:
ABF-ARIN: Automata palacköblítő egység
További információ
Súly 800 kg
Méretek 3000 1000 × × 2450 mm