Katalog » Pivovare, oprema za proizvodnju piva i jabukovače – katalog proizvoda » HBE: Oprema za kućno pivovarstvo » BMTM-3I132: Bimetalni termometar od 3 inča / 132 mm za spremnike/fermentore (Kegland KL01915)
BMTM-3I132: Bimetalni termometar od 3 inča / 132 mm za spremnike/fermentore (Kegland KL01915)
 22 bez PDV-a
Keglandov termometar sa sondom od 132 mm lako se montira na fermentor, spremnik tople vode ili druge posude. Zahvaljujući dugoj sondi moći ćete dobiti točno očitanje temperature izravno iz dubine vašeg spremnika.
Opis
Tehničke specifikacije:
  • Kalibracijski vijak za fino podešavanje temperature
  • Kućište od nehrđajućeg čelika i sonda od 132 mm / AISI 304
  • ½” BSP navoj i uključuje silikonske i podloške od nehrđajućeg čelika
  • Temperaturni raspon od -5C do 100C prilagođen za pripremu piva
Dodatne informacije
Težina 2 kg
Dimenzije 100 × × 200 100 mm