Pivovare BREWORX LITE-ME 600 - osnovne preporučene konfiguracije pivovara s aparatom za kuhanje sladovine Breworx LITE-ME 600 i spremnicima za fermentaciju piva zapremine 600 ili 1200 litara.

Breworx LITE-ME 600 pivovare - pojednostavljeni sustav proizvodnje piva za restorane srednje veličineTipični setovi pivovara opremljeni strojem BREWORX LITE-ME 600 za pojednostavljenu proizvodnju sladnog ekstrakta, vode i hmelja. Pivovare BREWORX LITE-ME 600 pojednostavljene su obrtničke pivovare namijenjene uglavnom srednjim restoranima i pubovima s vlastitom proizvodnjom piva.

Opremljeni su pojednostavljenom pivarskom strojem s luksuznim dizajnom i modernom profesionalnom opremom za proizvodnju piva kao što su cilindrični i konusni pivski fermentori ili otvorene kade za fermentaciju, sustav automatskog hlađenja, sustav za čišćenje i sanitaciju itd. Moguće ih je koristiti za proizvodnju svih poznatih tipova piva, za koje su dostupni sladni koncentrati i recepti.

Proizvodni kapaciteti piva od hektolitara 450 do hektolitara 3600 godišnje prema broju fermentacijskih spremnika, njihov volumen i prirodno pivo.

Stroj BREWORX LITE-ME 600 za pripremu sladovine ima tradicionalni dizajn koji je tipičan za češku pivovaru. Sve komponente koje su potrebne za proizvodnju sladovine integrirane su u dva višenamjenska spremnika. Svaki spremnik osigurava nekoliko funkcija. Ovaj tip stroja za pripremu sladovine može proizvesti od jedne do tri šarže piva na dan, pri čemu se umjesto slada koristi samo ekstrakt slada. Stroj izrađujemo u dvije različite varijante - s vanjskim dizajnom od nehrđajućeg čelika ili bakra. Stroj se obično postavlja i djeluje izravno u unutrašnjosti restorana gdje s njim boravi majstor pivara ispred svih posjetitelja restorana. Luksuzni tradicionalni dizajn vizualno kompliciranog stroja za proizvodnju sladovine u središtu restorana dobar je marketinški alat koji privlači pažnju kupca.

Više informacija o pivovari BREWORX LITE-ME 600:


Osnovne konfiguracije pivovare BREWORX LITE-ME 600: