STTC-MV15-24VN : Comhla mhótaraithe 1/2″ (DN15), 24V, cruach nicilephlátáilte
 164 gan CBL san áireamh
Is é an STTC-MV15-24VN comhla mótair leictreach DNV 24V (AC 50Hz / 60Hz) DN15 déanta as cruach nicilphlátáilte do chainéal fuaraithe amháin. Úsáidtear é chun bealach píopa chuisnithe an chrios fuaraithe umar coipeadh amháin a oscailt agus a dhúnadh go tapa. Tá gach comhla solenoid ceangailte leis an bosca nasc STTC-CB100. Snáitheanna nasc píopaí DN15 (G 1/2 ″) - dhá leagan 2/3 (baineann / baineann nó fireann / baineann). Deartha sa Ghearmáin.
roghnú Clear
Tuairisc
Bparaiméadar teicniúil:
  • Nasc píopa: DN15, G 1/2 ″:
    • Snáitheanna STTC-MV15-24VN2: baineann / baineann
    • Snáitheanna STTC-MV15-24VN3: fireann / baineann
  • Ceangal leictreach: go díreach chuig bosca nasc STTC-CB100 (24V AC ~)
  • Ábhar - comhlacht comhla: cruach nicilphlátáilte
  • Ábhar - liathróid: cruach chrome plátáilte
  • Ábhar - O-ring: PTFE, FPM, EPDM
  • Am rith: 30s / 90 °
  • Voltas soláthair: 24V AC 50Hz / 60Hz
  • Tomhaltas cumhachta: 9VA i bhfeidhm, fuireachas 5VA
  • Nóiméad: 8Nm
Paraiméadair eile agus cur síos teicniúil:
Cur síos STV-VV-mótair-comhla
Faisnéis bhreise
meáchan kg 2
toisí 300 × 300 × 200 mm