Catalóg » Grúdlanna, trealamh táirgeachta beorach agus leann úll – catalóg na dtáirgí » COM : Ábhar ceangail » CEHO : Eilimintí nasc píobáin » HM-12FH13ID-SS : Mandrel píobáin déanta as cruach dhosmálta BSP 1/2F le trastomhas seachtrach 13 mm (KL03612)
HM-12FH13ID-SS : Mandrel píobáin déanta as cruach dhosmálta BSP 1/2F le trastomhas seachtrach 13 mm (KL03612)
 8 gan CBL san áireamh
Mandrel píobáin leis an nasc baineann BSP 1/2″ le haghaidh trastomhas seachtrach 13 mm. Déanta as cruach dhosmálta AISI 304.
Ingled le haghaidh píobáin dí le trastomhas seachtrach 1/2″ / 12.7 mm
Tuairisc
Faisnéis bhreise
meáchan kg 0.3
toisí 100 × 100 × 100 mm