STTC-MV15-24VN: Moottoroitu venttiili 1/2″ (DN15), 24V, nikkelipinnoitettu teräs
 164 ilman arvonlisäveroa
STTC-MV15-24VN on 24 V (AC 50Hz / 60Hz) sähkömoottoriventtiili DN15, joka on valmistettu nikkelöitystä teräksestä yhdelle jäähdytyskanavalle. Sitä käytetään yhden fermentointisäiliön jäähdytysvyöhykkeen jäähdytysnesteputkitavan nopeaan avaamiseen ja sulkemiseen. Jokainen magneettiventtiili on kytketty STTC-CB100-liitäntäkotelo. Kierteet DN15 (G 1/2 ″) putkiliitäntä - kaksi versiota 2/3 (naaras / naaras tai uros / naaras). Suunniteltu Saksassa.
Tyhjennä valinta
Tuotetiedot
Tekniset parametrit:
  • Putkiliitäntä: DN15, G 1/2 ″:
    • STTC-MV15-24VN2: n nauhat: naaras / naaras
    • STTC-MV15-24VN3-langat: uros / naaras
  • Sähköliitäntä: suoraan STTC-CB100-liitäntäkotelo (24 V AC ~)
  • Materiaali - venttiilirunko: nikkelöity teräs
  • Materiaali - pallo: kromattu teräs
  • Materiaali - O-rengas: PTFE, FPM, EPDM
  • Ajoaika: 30s / 90 °
  • Syöttöjännite: 24V AC 50Hz / 60Hz
  • Virrankulutus: 9VA käytössä, 5VA valmiustilassa
  • Momentti: 8Nm
Muut parametrit ja tekninen kuvaus:
STTC-FMV-moottoroitu-venttiili-kuvaus
Lisätietoja
Paino 2 kg
Mitat 300 × 300 × 200 mm: