Luettelo » Panimot, oluen ja siiderin tuotantolaitteet – tuoteluettelo » BWM: Brewhouse wort -laitteet » Valinnat vierrukoneille » WFI - Vierisuodattimet » PFIN-25-050 : Suodatinsisäke putkisuodattimen runkoon DN25 – verkko, jossa reiät 0.50 x 0.50 mm, ruostumatonta terästä
PFIN-25-050 : Suodatinsisäke putkisuodattimen runkoon DN25 – verkko, jossa reiät 0.50 x 0.50 mm, ruostumatonta terästä
Ruostumattomasta teräksestä valmistettu suodatinsisäke putkisuodattimen runkoon DN25 (suora versio tai kulmaversio). Suodatus tapahtuu ruostumattomasta teräksestä valmistetun verkon läpi, jossa on useita neliömäisiä reikiä, joiden mitat ovat 0.50 x 0.50 mm.
Tyhjennä valinta
Tuotetiedot
Ominaisuudet:
Suodatinosa on helposti irrotettava ja puhdistettava.
Täydellinen kompakti putkisuodatin (runko ja suodatinpanos):
Huomautus: Suodatinosa ei sisälly suodattimen rungon hintaan.
Tekniset parametrit:
  • Yhteensopiva seuraavien kanssa: Putkisuodattimen runko DN25 (Dairy Coupling / TriClamp)
  • Suodattimen rungon ja suodatinsisäkkeen välinen liitäntä: DIN 11851 DN50 (Dairy Coupling)
  • Suodatussisäkkeen pituus (osa ruostumattomasta teräsverkosta): 284 mm
  • Suodattimen sisähalkaisija: 52 mm
  • Neliömäiset reiät, joiden mitat ovat 0.5 x 0.5 mm