Kataloog » Õlletehased, õlle- ja siidritootmisseadmed – tootekataloog » MCS: mõõtmis- ja juhtimissüsteemid » PRM : Rõhumõõturid – manomeetrid » PF-GMANTC10-SS: Glütseriini manomeeter 0–10 bar sanitaarse membraaniga, TriClamp 1.5″ 50.5 mm | AISI 304
PF-GMANTC10-SS: Glütseriini manomeeter 0–10 bar sanitaarse membraaniga, TriClamp 1.5″ 50.5 mm | AISI 304
 141 ilma käibemaksuta
Roostevabast terasest glütseriinimanomeeter mõõtepiirkonnaga 0–10 baari ja 63 mm skaardiameetriga, roostevabast terasest hügieenilise membraaniga. Ühenduses TriClamp 1.5″ (50.5 mm). Keemiliselt kergesti desinfitseeritav seade.
Kirjeldus
Tehnilised parameetrid ja omadused:
Manomeeter (rõhumõõtur) on valmistatud roostevabast terasest.
  • Korpuse materjal AISI 304, keerme materjal AISI 316.
  • Sanitaarmembraani materjal: AISI 316L
  • Sanitaarmembraani korpuse materjal: AISI 304
Andur on roostevabast terasest Bourdon vedru.
Standardvarustuses on see glütseriinitäidisega (kaitse töölöökide eest).
Alumine ühendus: TriClamp DIN 32676 – DN40 1.5 tolli (50.5 mm)
Dial läbimõõt: 63 mm
Mõõtevahemik: 0–10 baari
Manomeeter vastab standardi EN 837–1 nõuetele, täpsusklass CL 1.6.
Töötemperatuur: –45 °C kuni +150 °C
Membraan on mõeldud rõhuvahemikule 0–60 baari
Täiendavad andmed
Kaal 0.5 kg
Padjapüüri mõõt 100 × 100 × 100 mm